آیا تصور می کنید سریع ثروتمند شدن با دست خالی امکان پذیر است؟ البته که می توان از طریق ارث یا برنده شدن در بخت آزمایی یک ثروت رویایی را به دست آورد. اما ره های بسیار تضمین شده تری نیز وجود دارد. بسیاری از ثروتمندان جهان، زمانی با حساب بانکی های خالی و جیب های بی پول کار خود را شروع کرده اند. آیا می خواهید بیل گیتس یا مارک زاکربرگ بعدی باشید؟

چرا ثروت دوست داشتنی است؟

ثروت دریچه ای برای رسیدن به آرزوهای دست نیافتنی است. ثروت فرصت تجارب جدید در زندگی را بدون دغدغه های مالی ممکن می کند. ثروت یعنی امکان برخورداری از سطح بالای آسایش در زندگی و کسب آزادی هایی که هرگز تصورش را نمی کردید.

اصطلاحاتی مثل پول چرک کف دست، پول کثیف، پول خوشبختی نمی آورد یا …. از باورهای محدود کننده ذهنی هستند. کسانی که باور دارند “لیاقت پولدار شدن را ندارند” هرگز ثروتمند نخواهند شد. باورهای ذهنی اساس زندگی انسان هاست. قبل از هر چیز باورهای منفی را در مورد پول و ثروت با باورهای سازنده و مثبت عوض کنید. سریع ثروتمند شدن با دست خالی یک تکنیک است که با باورهای مثبت در ارتباط می باشد.

 • در جهان هستی ثروت های بی شماری وجود دارد.
 • همه لیاقت ثروتمند شدن را دارند.
 • هر کس می تواند سهم خود از ثروت بی کران کائنات را دریافت کند.
 • هیچوقت برای شروع یک کسب و کار پر سود دیر نیست.
 • من لیاقت ثروتمند شدن را دارم.

ایده های سریع ثروتمند شدن با دست خالی

اگر زندگی ” احد عظیم زاده” را مطالعه کرده باشید متوجه می شوید که ثروت آفرینی با دستان خالی مخصوص اجنبی ها نیست. همه ما در هر شرایطی که باشیم باید بتوانیم راهی برای ثروتمند شدن پیدا کنیم. وقتی دیدگاه مثبت تری داشته باشیم، ایده ها مثل باران در ذهن جاری می شوند. برای ثروتمند شدن با دستان خالی ابتدا باید راهش را پیدا کنید. در این راه تنها نیستید شما دوستان زیادی دارید که آنها هم همین مسیر را طی می کنند.

ایده های سریع ثروتمند شدن

 • یافتن شغل مناسب

بیکاری منشا همه باورهای منفی و افکار مخرب است. شاید حقوق این شغل کم باشد ولی پایه ای برای کسب ثروت های بیشتر است. قدیمی ها حقوق را به “آب باریکه” تشبیه می کنند. بسیاری از افراد خلاق توانسته اند با همین آب باریکه، باغ های بزرگ را آبیاری کنند. بگذارید ساده تر بگویم ، در مسیر ثروت آفرینی شغل را می توان به وسیله نقلیه تشبیه کرد. وسیله نقلیه سرعت حرکت را بیشتر کرده و مانع خستگی زود هنگام می شود. داشتن یک شغل مناسب اولین گام برای ورود به مسیر ثروتمند شدن است.

 • یافتن جریان چندگانه از درآمد

برای سریع ثروتمند شدن با دست خالی لازم است تا جریان درآمد چندگانه داشته باشید. اینکه یک شغل خوب با درآمد ثابت ماهانه دارید، هرگز شما را ثروتمند نخواهد کرد. به طور کلی درامدها به دو نوع عملیاتی و غیر عملیاتی تقسیم می شوند.

 • درآمدهای عملیاتی از فعالیت های اصلی به دست می آیند. این درآمد ها ارتباط مستقیم با میزان فعالیت فرد دارند.
 • درآمدهای غیر عملیاتی یا درآمد جانبی همان پول هایی هستند که از طریق فروش محصول یا خدمات، بازاریابی، درآمد بهره یا سرمایه گذاری، درآمد اجاره و سود سهام کسب می شوند.

سریع ثروتمند شدن با دست خالی وقتی تنها یک منبع درآمد همیشگی دارید، کمی دشوار است. با جریان چند گانه، نوعی اتصال بین درآمد عملیاتی و غیر عملیاتی ایجاد می شود. مثلا یک عکاس می تواند با انجام پروژه های تبلیغاتی برای خود درآمد جانبی ایجاد کند. در این صورت دیگر متکی به حقوق ثابت نیست و یک راه دیگر هم برای پول در آوردن پیدا کرده است.

بسیاری از افراد توانسته اند با تهیه ویدیو در ارتباط با کسب و کارشان، یک شبه ثروتمند شوند. نمونه هایی از وایراال دیدیو ها را در یوتیوب به وفور می بینید.

 • سرمایه گذاری

یک راه ساده برای سریع ثروتمند شدن با دست خالی سرمایه گذاری روی ایده های خلاقانه است. از دوستی شنیدم که می گفت: من دیر به دنیا آمدم و همه چیز قبلا اختراع شده”! اگر ایده خلاقانه ای در ذهن ندارید روی ایده های دیگران سرمایه گذاری کنید. هنوز ایده های زیادی وجود دارد که تنها به دلیل نبود سرمایه اولیه، محکوم به شکست هستند.

Joy Mangano یک مادر خانه دار و مخترع بیش از 100 محصول موفق است. محصولات ساده ای که Joy در زمینه نظافت و رسیدگی به امور منزل اختراع کرده، بسیار کارآمد هستند. این محصولات ساده توانسته اند ثروت زیادی را برای Joy و البته سرمایه گذاران حامی او به همراه داشته باشند. سرمایه گذاران سریعا اقدام به تهیه فیلم آموزشی کرده و در یوتیوب به نمایش می گذارند.

 • سریع ثروتمند شدن با دست خالی در اینستا

دنیای مجازی منبع درآمد های میلیاردی برای خیلی ها شده است. چقدر در روز را صرف گشت زنی در اینستاگرام، یوتیوب یا وبلاگ ها می کنید؟ اینستاگرام راه ساده ای برای سریع ثروتمند شدن با دست خالی است. بدون اینکه نیاز به سرمایه اولیه داشته باشید یا پولی را خرج کنید می توانید پوادار شوید. افراد بسیاری توانسته اند از هیچ به درآمدهای شگفت انگیز برسند. اساس کار اینستاگرام و دیگر شبکه های اجتماعی روی تبلیغات بنا شده لزومی ندارد فرد مشهوری باشید، اگر راهش را یاد بگیرید می توانید هر نوع محصولی را بفروشید. تدریس آنلاین برای کسانی که دستی در این حیطه دارندف عالی است.

راه های زیادی برای سریع ثروتمند شدن با دست خالی وجود دارد. در این مطلب تلنگری برای ایده های جدید است. منبع بی کران کائنات برای همه ما گنجینه های از ثروت و فراوانی را تهیه کرده است.