پول راه حل بسیاری از مشکلات زندگی است. پولدار شدن رویای همه آدم های بی پول است. حتی خیلی ها دوست دارند یک شبه صاحب ثروت زیادی شوند. با توجه به علاقه عمومی به کسب سرمایه های میلیاردی، تصمیم گرفتم راز میلیاردرهای خود ساخته را فاش کنم. جالب اینجاست که هیچ فرمول جادویی برای جذب ثروت وجود ندارد. تنها راز و رمز این کار پیروی از اصول موفقیت در زندگی برای به دست آوردن سرمایه های کلان است. سریع ثروتمند شدن با دستان خالی امکان پذیر است اگر باور داشته باشید. همیشه روی خواسته ها تمرکز کنید و از هر چیزی که مانع موفقیت می شود، دوری کنید. دو گروه به دنبال میلیاردر شدن هستند.

  • گروه اول کسانی هستند که پول دارند و در تلاش برای سرمایه گذاری های بیشتر و کسب سرمایه های میلیاردی هستند.
  • گروه دوم کسانی هستند که نه پول دارند و نه می دانند چگونه پول به دست بیاورند.

“اصول موفقیت در زندگی” برای گروه دوم نوشته شده. اگر هم اکنون در حال خواندن این مطلب هستید و حساب بانکی تان در شرایط خوبی نیست، خود را برای ثروتمند شدن آماده کنید. مهم ترین اصل اراده شماست.

اگر می خواهید ثروتمند شوید، پس باید ثروتمند شوید! هیچ اما و اگری وجود ندارد. هیچ چیز نباید مانع رسیدن به خواسته تان شود. باید بخواهید تا اتفاق بیفتد. برای شروع این استراتژی ها را دنبال کنید:

می خواهید میلیونر شوید یا میلیاردر؟

این خیلی مهم است که از قبل مشخص کنید، چه هدفی دارید. از خودتان بپرسید با چقدر پول احساس موفقیت و خوشبختی خواهید داشت. در پاسخ به این سوال واقع بینانه جواب دهید و خوش بین باشید. بدون هدف همه تلاش ها هدر می رود. وقتی که نمی دانید به دنبال چه چیزی هستید، چطور می خواهید به آن برسید؟

اصول موفقیت در زندگیاصول موفقیت در زندگی

آماده قربانی کردن باشید

یکی از اصول موفقیت در زندگی اینست که بدانید همه چیز در این جهان حساب و کتابی دارد. برای به دست آوردن چیزی باید از یک چیز دیگر بگذرید. بدون هدیه دادن هیچوقت هدیه ای دریافت نخواهید کرد. برای به دست آردن پول و ثروت باید در زندگی تان تغییر ایجاد کنید شاید لازم باشد از برخی روابط اجتماعی و یا حتی شغل فعلی تان بگذرید. آمادگی از دست دادن را دارید؟ با خارج شدن از محدوده امن حرفه ای، ریسک زیادی می کنید ولی قطعا در آستانه بارش نعمات بیشتر قرار می گیرد.

مهم ترین اصول موفقیت در زندگی : ایده

هر تجارت موفقت آمیزی با ایده های ناب و انحصاری در ارتباط بوده است. بیل گیتس با ایده ایجاد یک رابط گرافیکی برای رایانه ها توانست ثروتمندترین مرد جهان شود. یک دانشجوی دانشگاه هاروارد ایده برقراری ارتباط از طریق یک وب سایت را اجرا کرد و اکنون ” مارک زاکربرگ” از طریق فیسبوک به ثروت میلیاردی رسیده است.
مهم ترین اصول موفقیت در زندگی حرفه ای و کسب سرمایه، ایده پردازی و کار روی ایده های ذهنی است. اگر بتوانید حدس بزنید، برنده این میدان هستید. به طور قطع ایده به یکباره و به صورت ناگهانی به ذهن خطور می کند بنابراین هر لحظه منتظر ایده های ناب ذهنی باشید.

برنامه ریزی برای ثروتمند شدن را شروع کنید

یک ایده بی نظیر در ذهن یعنی همان ثروت بالقوه که روزی پول زیادی را برای تان خواهد آورد. شروع به برنامه ریزی کنید و گام به گام اصول موفقیت در زندگی را به کار بگیرید. در مورد چگونگی اجرا شدن ایده، بررسی کنید. وقتی هدف دارید و یک ایده ناب را در ذهن دارید، زمان پیاده سازی ایده رسیده است.

  • چگونه می توان ایده را پیاده سازی کرد؟
  • راه های عملی برای اجرای ایده چیست؟
  • چگونه می توان از این ایده پول به دست آورد؟

اصول موفقیت در زندگی و جذب سرمایه

آیا می دانید تفاوت میلیاردهای خود ساخته با افراد عادی چیست؟ همه این افراد از ابتدا می دانستند که روزی پولدار خواهند شد. موفقیت مالی و به دست آوردن پول های هنگفت برای این افراد، دور از ذهن نبود. میلیاردهای خود ساخته دف داشتند و برای رسیدن به هدف برنامه ریزی کرده اند. اصول موفقیت در زندگی این افراد همان الگوهای اولیه موفقیت در هر کسب و کاری است. وقتی تا کنون هیچ برنامه ریزی مشخصی برای آینده نداشته اید، چطور منتظر ایده های ناب ذهن تان هستید؟

نشستن و منتظر بودن چاره کار نیست. هدف ، انگیزه ایجاد می کند و انگیزه موتور محرکه شکوفایی ذهنی است. وقتی ایده ذهنی را پیدا کردید، تازه اول راه است. هنوز کارهای زیادی باقی مانده تا این ایده اجرا شود. احتمالا باید به دنبال سرمایه گذار برای عملی کردن ایده باشید. باور کنید خیلی از سرمایه گذاران حاضرند برای ایده های خوب، پول بپردازند. این روزها ایده حرف اول را می زند.

بی پول ها هم می توانند پول پارو کنند

اگر پولی ندارید و نمی توانید کسب و کارتان را رونق دهید، نگران نباشید. یکی از اصول موفقیت در زندگی داشتن صبر و شکیبایی است. با کمی جستجو می توانید راه های برای پول در آوردن پیدا کنید که نیاز به هیچ سرمایه ای ندارد. خیلی از کسب و کارها با سرمایه ای اندک و بسیار کم شکل گرفته اند. چند ساعت در روز را صرف شبکه های مجازی می کنید؟ آیا می دانید بسیاری از آدم های دور و برتان در همین لحظه، در حال پول پارو کردن از اینترنت هستند………