همه آدم ها در این کره خاکی به فکر درآمدزایی هستند. طبق یک باور ذهنی همه ما فکر می کنیم که برای پول درآوردن باید بیدار باشیم. مطمئنا این درست است اما همه واقعیت نیست. احتمالا صدها راه برای درآمدزایی در هنگام خواب وجود دارد که شاید تا به حال به آن فکر نکرده باشید. منظورم پول درآوردن به معنای واقعی است! رسیدن به این نقطه ساده نیست ولی قطعا امکان پذیر است. این نوع درآمدزایی نوعی سیستم اتوماتیک است که مغایرتی با کسب و کار روزتان ندارد. در واقع وقتی که خواب هستید به صورت خودکار و بدون نیاز به انجام کار خاصی، پول به حساب شخصی تان سرازیر می شود. از نظر علم اقتصاد به این پول ها، درآمد منفعل می گویند.

حقیقت اینجاست که بسیاری از مردم باور نمی کنند که این نوع درآمدزایی اصلا امکان پذیر باشد. درآمدزایی در هنگام خواب یک تکنیک عالی برای مدیریت زمان و استفاده حداکثری از وقت های هدر رفته است. بسیاری از میلیونرهای خود ساخته در دنیا روی تکنیک های کسب درآمد در تمام طول شبانه روز کار کرده اند. قبل از هر چیزی ذهنیت خود را از باورهای منفی پاک کنید و با روحیه ای مثبت به فکر کسب درآمد  و پولدار شدن در همه اوقات و حتی در هنگام خواب باشید.

5 راه برای درآمدزایی در هنگام خواب

درآمدزایی در هنگام خواب یک تکنیک حساب شده است. البته لازم است تا از قبل برنامه ریزی هدفمندی را برای این کار داشته باشید. به هر حال هیچ درآمدی خود به خود به دست نمی آید و باید از قبل کارهایی را انجام داد. از بین صدها راه درآمدزایی در هنگام خواب ، چند مورد را برای ایده گرفتن معرفی می کنم. حتما خیلی راه های ساده تر با توجه به زمینه کاری و تجربیات خود می توانید پیدا کنید.

  • کتاب الکترونیکی

اگر چه سرانه مطالعه کتاب های کاغذی بسیار کم شده است ولی نرخ رشد مطالعه کتاب های الکترونیکی با شتاب زیادی رو به پیشرفت است. تهیه یک کتاب الکترونیکی در زمینه تخصصی که دارید، می تواند یک راه درآمدزایی ساده باشد. بسیاری از وب سایت ها در این زمینه فعالیت دارند. اگر دارای یک وب سایت پر بازدید باشید با این کتاب، فروش خوبی خواهید داشت. البته همیشه می توانید کتاب خود را در سایت های محبوب تر، در قبال درصدی از فروش به اشتراک بگذارید.

  • فروشگاه اینترنتی

یک راه ساده برای درآمدزایی در خواب اینست که وارد تجارت الکترونیک شوید. به این ترتیب لازم نیست یک فروشگاه فیزیکی داشته باشید یا محصولات زیادی را انبار کنید. با تاسیس یک وبسایت فروشگاهی می توانید هر چیزی را بفروشید. اصلا نیازی به حضور دائمی و یا انجام کار خاصی نیست. با کمی تعامل حتی می توانید نمایندگی یکی از برندها را نیز بگیرید. خریداران در هر ساعت از شبانه روز با ورود به فروشگاه آنلاین، سفارش خود را ثبت می کنند. شرط موفقیت مالی در این کار اینست که به صورت حرفه ای روی تبلیغات و بازاریابی کار کنید. توجه داشته باشید که منظور تولید کالا یا ارائه خدمات نیست. هدف از فروشگاه الکترونیکی تنها فروش کالای دیگران است.

کسب درآمد در هنگام خواب

  • درآمدزایی در هنگام خواب با دوره های آنلاین

آیا در حرفه ای خاص تخصص دارید؟ بسیاری از افراد توانسته اند با برگزاری دوره های آموزشی آنلاین به درآمد خوبی برسند. این کلاس های آموزشی هم شبیه فروشگاه اینترنتی کاملا آنلاین است. در واقع نیازی به اجاره محل برای آموزشگاه و مخارج اضافی ندارید. دوره های آموزشی آنلاین با دریافت هزینه ثبت نام در اختیار علاقه مندان قرار می گیرند. این دوره ها به صورت هفتگی و یا در بازه زمانی مشخص در قالب محتوای وب به افراد شرکت کننده ارسال می شود. در نظر داشته باشید که هر چیزی را می توانید تدریس کنید. دوره آموزش عکاسی، دوره گلکاری در منزل، آموزش سئو، آموزش بازاریابی و ……

  • وبلاگ نویسی

احتمالا یکی از راه های شناخته شده تر برای درآمدزایی در هنگام خواب همین شیوه باشد. وبلاگ های محبوب توانسته اند مخاطبان دائمی و فعال زیادی را جذب کنند. تعداد کاربران میلیونی به معنای یک بازار بزرگ برای فروش هر چیزی است. اگر وبلاگ فعالی را راه اندازی کنید راه های زیادی برای کسب درآمد به صورت خودکار هم ایجاد خواهد شد. بسیاری از کسب و کارهای اینترنتی حاضرند در قبال تبلیغ در یک وبلاگ پر بازدید، مبالغ خوبی را بپردازند. اکنون امکان فروش هر چیزی را دارید اما کالایی را انتخاب کنید که در راستای محتوای وب سایت باشد. با ایجاد مداوم محتوای ارزشمند، فروش بیشتری خواهید داشت.

  • درآمدزایی در هنگام خواب با ملک

بدون اینکه سرمایه ای داشته باشید می توانید املاک و مستغلات را به فروش برسانید. این کار خیلی ساده تر از تولید محصولات دیجیتال و کتاب های الکترونیکی است. بنگاه های مسکن پورسانت زیادی بابت خرید و فروش ملک و یا اجاره املاک دریافت می کنند. آگهی های شخصی و یا بنگاه ها را روی وب سایت خود منتشر کنید. درصدی از پورسانت این کار هم می تواند برای شروع مبلغ خوبی باشد. کسی چه می داند شاید کم کم وارد خرید و فروش ملک شدید و توانستید املاک ارزان تر را نیز به صورت شراکتی خریداری کنید. در این صورت با فروش ملک در زمان مناسب، درآمدتان بیشتر هم خواهد شد. فراموش نکنید تصاویر ملک و شرایط اجاره یا خرید را با جزئیات در سایت منتشر کنید. به این ترتیب وقتی که خواب هستید خریداران در جستجوی ملک مورد نظر، از سایت بازدید خواهند کرد.

هنوز ایده های زیادی برای درآمدزایی در هنگام خواب وجود دارد. شاید در ابتدا سود این کار چندان چشمگیر نباشد ولی شروع هر کاری به زمان نیاز دارد. مهم اینست که وقت خواب هم بخشی از پروسه کاری و درآمدزایی خواهد شد. به هر حال این یک درآمد منفعل و حساب نشده است. بسیاری از افرادی که روی درآمدزایی با این تکنیک ها حساب کرده اند، اکنون در لیست افراد موفق جایگاه خوبی دارند.