0
  • یک سبد خالی

    سبد خرید شما خالی است.

کلمه کلیدی خود را وارد کنید

post

اگر میخوای دوباره عشقت برگرده، این ۵ اشتباه رو انجام نده!

اگر میخوای دوباره عشقت برگرده، این ۵ اشتباه رو انجام نده!بعد از کات شدن رابطه، شما در شرایط احساسی سختی قرار میگیری و باید بدونی که در شرایط احساسی پایداری نیستی. بنابراین ممکنه حرفی بزنی، یا کاری بکنی که در شرایط و حالت عادی هرگز این کار رو نمی کردی. این خیلی خطرناکه و می تونه صرفا باعث دورتر شدن پارتنرت از تو بشه.

اولین اشتباه: خواهش کردن و التماس کردن برای برگشت. این کار صرفا باعث کم شدن جذابیت تو در نظر پارتنرت میشه. برای جذاب تر ظاهر شدن در جشم پارتنرت دقیقا باید عکس این کار رو انجام بدی.

اشتباه دوم: عصبی شدن یا از دست دادن کنترل احساسات. اگر دوست داری کاری کنی که پارتنرت دوباره برگرده، نباید برخورد بدی باهاش داشته باشی.

اشتباه سوم: نباید بهش بگی که دوسش داری و دلت واسش تنگ شده. می دونم که این واقعیت داره اما در شرایط فعلی اصلا نباید چنین چیزی رو به پارتنرت بگی.

اشتباه چهارم: نشون دادن احساس افسردگی، تنهایی و غم از خودت. اگرچه که می دونم الان ناراحت و غمگینی ولی نشون دادن این احساسات به پارتنرت هیچ کمکی بهت نمیکنه.

و اخرین اشتباه: تبدیل شدن به دوست معمولی برای پارتنرت! به نظر شاید ایده ی خوبی برسه، اما اگه دوست داری دوباره پارتنرت برگرده باید در مقابل این وسوسه مقاومت کنی.

 

4
نظر شما در مورد این مطلب چیست؟

avatar
4 Comment threads
0 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
مرتضی محمدیمحسنفاطمه رستمیreza39jalalvand Recent comment authors
مرتضی محمدی
Guest
مرتضی محمدی

موافقم .با اصول اساسی زندگیم سینونیمه.

محسن
Guest
محسن

سلام آقای عرفانی زاده
شما خودتون ازدواج کردید،که چنین چیزهای آموزش میدید

فاطمه رستمی
Guest
فاطمه رستمی

سلام آقای عرفانی زاده ی عزیز من توی شرایط خیلی خیلی بدی هستم، عشقم کسی که خودش یکسال پیش پا گذاشت توی زندگ و قلب من حالا چند ماهه با من سرد شده و سنگ و یهو تغییر کرد بعد صمیمیتر شدنمون و من واقعا نفهمیدم علتش رو و اونهم اصلا توضیحی نداد و نمیده و فقط سکوت تحویلم داد و گفت شرایطش عوض شده. من اوایل تحمل کردم اما خوب چندبار معترض شدم و خواستم که باهام حرف بزنه و بگه چشه و دو سه تا از اشتباهایی که شما اشاره کردید توی ویدیو رو انجام دادم، هم بهش… Read more »

reza39jalalvand
Member
reza39jalalvand

سلام باید چیکار کنم ممنون از راهنمایی تون