بر روی هر چیزی که تمرکز کنید همان وارد زندگی تان می شود! این تئوری ساده یکی از قدرتمندترین قوانین حاکم بر هستی است که توانسته زندگی بشر را متحول کند. قانون جذب یکی از قدرتمندترین قوانین در این جهان است که با استفاده از قدرت ذهن انسان، عمل می کند. با توجه به این قانون هر چیزی که در ذهن وجود داشته باشد می تواند به واقعیت تبدیل شود. اگر از وضعیت مالی، روابط عاشقانه، اوضاع کاری رضایت ندارید و …..چه کسی را مقصر می دانید؟

قانون جذب چیست؟

قانون جذب یکی از بزرگترین رازهای زندگی بشر است. همه افراد آگاهانه یا ناآگاهانه از این قانون بی چون و چرا استفاده می کنند اما تنها عده معدودی می دانند، چگونه از این قانون به نفع خود بهره برداری کنند. انسان در هر لحظه از زندگی مثل یک آهن ربای قدرتمند عمل می کند که از سویی افکار و احساسات را به بیرون کشیده و از سویی دیگر با قدرتی بیشتر این افکار را دوباره به خود جذب می کند.

درک قدرت جذب خیلی ساده است وقتی افکار و احساسات منفی در ذهن باشد، همین افکار و احساسات با قدرتی بیشتر به ذهن باز خواهد گشت. امروزِ بشر نتیجه باورهای ذهنی دیروزِ اوست. یک تعامل دائمی بین انسان و جهان هستی در جریان است. اگر خوبی، شادی، مهربانی داده شود همین احساسات با قدرتی چند برابر به شخص باز می گردد. بسیاری از تمدن ها، مذاهب و باورهای عمومی بر پایه همین قانون بنا شده است.

چالش برانگیزترین بخش قانون جذب مربوط به اینست که: تصمیمات فردی در زندگی موجب همه حوادث خوب و بد در زندگی انسان شده است. پذیرش این موضوع وقتی زندگی سختی دارید، بسیار تلخ و ناخوشایند است. این یک واقعیت دردناک است که شما خود مسئول بی پولی، ناکامی ها، تنهایی ها و مشقت های زندگی تان هستید.

وقتی کلید اصلی بد بیاری ها را داشته باشید، دستیابی به موفقیت بسیار ساده است. زندگی واقعیتی است که از ذهن ساطع شده است. باورهای منفی در واقعیت چیزی جز ناکامی، نا امیدی و شکست را به همراه ندارند. باورهای مثبت ذهنی سراسر شور و اشتیاق هستند و با خود موفقیت، شادی و امید را وارد زندگی می کنند. راز هستی و قانون جذب در درون خود شما نهفته است.

چگونه از قانون جذب استفاده کنیم؟

قدرتی اعجاب انگیز در درون انسان وجود دارد. این قدرت پایان ناپذیر است و می تواند مسیر زندگی فرد را تغییر دهد. تصور کنید که در حال کشیدن نقاشی زندگی خود هستید. قلم به دست گرفته اید و بر بوم نقاشی همه جزئیات را رسم می کنید. انتخاب های زیادی دارید این شمایید که رنگ ها و طرح را انتخاب می کنید. آیا این نقاشی را دوست دارید یا خیر؟ اگر این تصویر فرضی را دوست ندارید چه می کنید؟

زندگی یک بوم خالی است که تصور نهایی را خودتان رسم می کنید. قانون جذب بسیار ساده است : اگر بتوانید ایده خود را تصور کنید حتما راهی برای واقعی شدن آن پیدا خواهید کرد. پس اگر تصویر را دوست ندارید ،آن را تغییر دهید.

راز قانون جذب

جذب در چه مواردی جواب می دهد؟

استفاده از قدرت جذب برای رسیدن به خواسته ها دارای هیچ محدودیتی نیست. به طور کلی این یک قانون کامل و جهانی است. سن و سال، مذهب، نژاد، فرهنگ ، محل زندگی و … تداخلی در جذب ایجاد نمی کند. برخی از انسان های بزرگ توانسته اند زندگی خود را با استقاده از قوانین جذب دگرگون کنند. نمونه هایی از مواردی که با استفاده از قانون جذب قابل دستیابی هستند عبارتند از:

  • تجلی عشق و روابط با قانون جذب

ایجاد روابط جدید و دوستی های پایدار، یک هدف مشترک در بین همه انسان هاست. بسیاری از افراد آرزوی دیدار عشق زندگی خود را دارند. یافتن عشق حقیقی یک افسانه نیست با استفاده از قدرت جذب می توانید نیمه گمشده تان را به خود جلب کنید.

“آغاز عشق، پایان مقاومت است.”

تکنیک ها و تمرین هایی وجود دارند که موجب افزایش اعتماد به نفس، کاریزما و تمایل ناخودآگاه به دریافت عضق می شوند. به این ترتیب عشق حقیقی را به خود جذب خواهید کرد. استفاده از این تعالیم در حفظ و تحکیم روابط عاشقانه نیز بسیار سودمند است.

پولدار شدن یکی از اهداف مشترک در سراسر جهان است. ثروت مزایای زیادی را به همراه دارد. برای داشتن یک سقف بالای سر، خوردن غذا و …. باید پول داشته باشید.با جایگزین کردن افکار منفی و عادات بد در مرود پول می توان به راحتی پول را وارد زندگی کرد. کسب ثروت و موفقیت مالی هدف زندگی نیست بلکه پول زیاد می تواند مسیر موفقیت را هموار کند. همیشه به یاد دشته باشید که:

“پول بنده و برده شماست. وظیفه پول اینست که اربابش را به خواسته هایش برساند”

  • سلامت روحی و جسمی

لازمه داشتن یک زندگی سالم، داشتن روح و جسم سالم است. گاهی به دلیل مشغله زیاد، تعهدات خانوادگی و یا …. از رسیدگی به روح و روان یا وضع سلامت جسمی غافل می شوید. قانون جذب در این مورد هم اثرگذاراست. منظور انجام معاینات پزشکی یا رژیم غذایی نیست، آموزش ذهن برای دیدن تصاویر مثبت روی روان نیز تاثیرگذار است.

در این باره باز هم صحبت خواهیم کرد.