0
  • یک سبد خالی

    سبد خرید شما خالی است.

کلمه کلیدی خود را وارد کنید

post

تغییر فرکانس چیست؟ چک لیست و نشانه های تغییر سطح انرژی و فرکانس

اگر شما با قانون جذب آشنایی داشته باشی، به خوبی می دونی که تغییر سطح فرکانس و انرژی شما نقش مهمی رو در این موضوع ایفا می کنه که آیا می تونی خواسته و هدف خودت رو جذب کنی یا خیر. اما این احتمال وجود داره که ندونی چه زمان هایی فرکانس و سطح انرژی شما تغییر میکنه، یا اینکه در هر لحظه فرکانس شما به صورت مثبت در حال تغییره یا به صورت منفی!

قانون جذب

نکته ی مهم این هستش که اکثر تمرین های مربوط به قانون جذب، تمرین های درونی هستش، پس شاید زیاد به این موضوع توجه نکرده باشی که محیط پیرامونی شما چطور می تونه سطح انرژی و فرکانس شما رو تغییر بده.

در این مقاله، دقیقا بهت آموزش میدم که چگونه می تونی سطح انرژی و فرکانسی که داری رو شناسایی کنی. در مورد نشانه های تغییر فرکانس صحبت می کنیم و یاد میگیری که چگونه و در چه زمان هایی، درگیر این تغییرات انرژی و سطح فرکانس میشی.

در بسیاری از موارد، این تغییر انرژی در پاسخ به تغییراتی که در سطح جهان هستی یا محیط پیرامونی شما رخ میده، اتفاق می افتهو نکته ی مهم اینه که اگر یاد بگیری که چگونه نسبت به این تغییر فرکانس ها واکنش مناسب نشون بدی، میتونی توانایی جذب خودت رو به صورت چشم گیری افزایش بدی.

تغییر سطح انرژی و فرکانس چیست؟

برای اینکه بتونی مفهوم تغییر فرکانس رو به خوبی درک کنی، قبل از هر چیز باید بدونی که تمامی موجودات جهان هستی از انرژی ساخته شدنهر چیزی که در جهان هستی وجود داره.

هر زمان که تغییر فرکانسی صورت بگیره، میشه نمود فیزیکی و قابل اندازه گیری این تغییر رو در جهان هستی دید. این تغییر انرژی، می تونه در محیط اطراف تو یا حتی در درون تو اتفاق بیفته.

بسیاری از افراد، هیچ توجهی به این تغییرات انرژی و فرکانسی ندارنحتی زمانی که افکار، احساسات و یا حتی تجربیات زندگی شون تحت تاثیر این تغییرات فرکانسی قرار می گیره. نکته ی جالب اینه، که با آموزش می تونی به راحتی این تغییرات رو شناسایی کنی و الگوهایی که این تغییرات فرکانسی ایجاد می کنه رو، درک کنی.

یکی از مزایای آگاهی از این تغییرات فرکانسی، اینه که می تونی بین احساسات شخصی خودت و احساساتی که به خاطر و در پاسخ به تغییرات فرکانسی بیرونی و محیطی رخ میده، تفاوت و تمایز قایل بشی. چرا که تو هم بخشی از این خرد جمعی و فرکانس کلی جهان هستی، به حساب میای!

تجریبات زندگی تو بر این خرد جمعی اثر میگذاره، درست همونطوری که این تجربیات بر زندگی شخصی خودت اثر میگذاره. به محض اینکه درک و آگاهی تو از عملکرد تغییر فرکانس، افزایش پیدا کنه، به سرعت احساس می کنی که کنترل بیشتری روی زندگی خودت و اتفاق هایی که واست رخ میده، داری.

چرا فرکانس و سطح انرژی شما تغییر می کند؟

همونطوری که در بخش مقدمه ی بالا توضیح داده شد، بخشی از تغییرات انرژی و فرکانسی که شما احساسش می کنی، به خاطر تغییر فرکانس در سطح جهان هستی و یا محیط پیرامونی شما، رخ میده. مثلا زمانی که خرد جمعی و نگرش اغلب انسان ها نسبت به آینده مثبت میشه، این فرکانس ها و انرژی ها افزایش پیدا می کنه و هر زمان که مشکلی در سطح نسبتا بزرگ در جهان رخ میده، فرکانس عمومی جهان کمتر میشه و افت پیدا می کنه.

علاوه بر این موارد، دلایل دیگه ای هم وجود داره که می تونه باعث تغییر سطح انرژی و فرکانس شما بشه.

۳ دلیل عمده ی تغییر سطح انرژی و فرکانس

تغییردرشکلماه:اگر به تغییر شکل ماه در روزهای مختلف هر ماه دقت کرده باشی، احتمالا متوجه تغییر در حس و حالت و تغییر در میزان قدرت جذبت شدی. معمولا قرص کامل ماه، تاثیر قابل توجهی، بر افزایش میزان انرژی و فرکانس جهان هستی داره.

افزایشمیزانآگاهیفردی:شما می تونی با انجام هر نوع کار معنوی، کمک به دیگران و یا مدیتیشن، میزان فرکانس و انرژی خودت رو به میزان قابل توجهی افزایش بدی. انجام چنین کارهایی قدرت جذب و قدرت شما در استفاده ی از قانون جذب رو به شدت افزایش میده. هرچه بیشتر چنین مواردی رو انجام بدی، احساس می کنی دریچه های جدید بیشتری به روی تو باز شده که فرصت های جدیدی رو می تونه واست به همراه داشته باشه.

تغییرات عمده در زندگی شخصی: اگر ازدواج کنی، طلاق بگیری، رابطه ی عاطفی خودت رو از دست بدی، مهاجرت کنی، یک شغل قدیمی که سالهاست انجامش میدی رو عوض کنی ومیزان انرژی و فرکانس شما به صورت بسیار چشمگیری تغییر میکنه. تغییر نقش ( تبدیل شدن از همسر به پر یا مادر و …) هم دقیقا چنین تاثیری داره.

۸نشانهتغییرانرژیوفرکانسدرجهانهستی

برای اینکه بتونی مدیریت خوبی روی سطح فرکانس و انرژی خودت داشته باشی، باید بدونی که نشانه های عمده ی تغییر سطح انرژی و فرکانس چی هست. در ادامه ی این مقاله، ۸ مورد از رایج ترین نشانه های تغییر سطح انرژی و فرکانس در جهان هستی رو با هم مرور می کنیم و بررسی می کنیم که این تغییر فرکانسی چگونه می تونه خودش رو در زندگی شما نشون بده.

۱. تغییر ناگهانی احساس و روحیه شما

تغییر احساس

این تغییر ناگهانی روحیه، می تونه به صورت مثبت، منفی یا چیزی در بین این دو مورد باشه. مثلا شاید بدون دلیل احساس اضطراب یا خشم داشته باشی، بدون اینکه بدونی این حس نگرانی، از کجا داره آب میخوره و ریشه اش از کجاست. یا دقیقا برعکس، احساس شادی و خوشبینی بی دلیلی داشته باشی که در قلبت حس کنی قراره اتفاق های خوبی رخ بده.

حتی این احتمال هم وجود داره که برخی افراد، در هر بازه ی زمانی کوتاه، چندین تغییر حس و حال پیاپی رو تجربه کنن. یک لحظه شاد باشن، یک لحظه ناراحت و دوباره شاد

۲. حساسیت بیش از حد

وقتی که در شما یا در محیط اطراف شما، سطح انرژی افزایش پیدا کنه، حساسیت بیش از حد امری کاملا رایج هست که به تکرار دیده شده که رخ میده و مدیریت اون یک مقداری سخت و غیر قابل کنترله.

در بسیاری از موارد، این حساسیت، تمامی حواس شما رو تحت الشعاع قرار میده. گوش شما نیز تر میشه، بینایی شما قوی تر میشه، حس بویایی شما قوی تر میشه. احساس می کنی که حال و حوصله ی شلوغی ها و دغدغه های بی مورد رو نداری، دوست نداری در جاهای شلوغ و اعصاب خورد کن باشی و به نوعی از این جور جاها فراری هستی.

زمانی که شما با این تغییر انرژی و فرکانس تطابق پیدا می کنی، این دسته از حواس شما که قدرت و شدت پیدا کرده بودن، دوباره به حالت عادی و نرمال برمیگردن.

۳. افزایش لطف و مهربانی

افزایش مهر و محبت، یکی از نشانه های ارزشمند و قابل تامل افزایش میزان انرژی و فرکانس به حساب میاد. این تغییر فرکانسی، شما رو به فردی با مهربانی و حس همدردی بیشتر تبدیل میکنه، که باعث بروز این دو ویژگی در شما در تمامی تعاملاتی که داری میشه و باعث میشه میزان بخشندگی شما هم به همین میزان افزایش پیدا کنه.

مثلا شاید به یک فقیر کمک کنی، لطفی به یک رهگذر غریبه کنی، یک کار خیر و عام المنفعه ای رو انجام بدی یا هر مورد دیگه ای. حتی چنین تغییر سطح انرژی ای باعث میشه که با خودت هم مهربون تر باشی، زمان بیشتری رو برای خودت صرف کنی، تا انرژی مورد نیازت رو کسب کنی و بیشتر به خودت بها بدی.

۴. افزایش شدید میزان انگیزه

تغییر سطح فرکانس می تونه به دلیل افزایش عشق و علاقه و اشتیاق شما نسب به موضوع مشخصی اتفاق بیفته. گاهی این تغییر فرکانس صرفا به این معنی هستش که احساس می کنی انرژی و انگیزه ی زیادی، برای دنبال کردن رویاها و هدف های خودت داری.

انگیزشی

گاهی این تغییر فرکانس باعث میشه احساس کنی که باید مسیرت رو تغییر بدی، ناگهان شور و شوق یه هدف و خواسته ی جدید در شما شکل می گیره، شاید به یک شغل و کسب و کار جدید فکر کنی یا حتی به دنبال یک تجربه ی عاطفی و عاشقانه باشی. لازمه به این نشانه های فرکانسی توجه کنی و بهشون اعتماد داشته باشی، چرا که این الهامات درونی می تونه تو رو به سمت هدف و رویای واقعی ای که در قلب خودت داری، هدایت کنه.

اگر دوست داری بتونی استاد قانون جذب بشی، باید یاد بگیری که به ندای قلبت گوش کنی. چنین کاری نه تنها باعث میشه استاد نتیجه گرفتن از قانون جذب بشی، بلکه میزان فرکانس و انرژی تو رو به شدت افزایش میده. در مقاله های بعدی و برنامه ی اینترنتی هم فرکانس مفصلا در مورد این موضوع صحبت خواهیم کرد.

۵. تغییرات فیزیکی و نشانه های بیماری

تغییرات فیزیکی که بر اثر تغییر سطح فرکانس و انرژی رخ میده، می تونه شامل تغییراتی در شما باشه که به نوعی حس می کنی این تغییرات داره از انرژی شما تغذیه میکنه. گاهی در این تغییرات فرکانسی، نشانه های مثل نشانه های سرماخوردگی دیده میشه، در حالی که واقعا دچار بیماری نمیشی.

مثلا شاید احساس کنی که یک سردرد جزیی داری، یا یک قسمتی از بدنت درد میکنه، یا حتی دچار آبریزش بینی یا چشم بشی. افرادی که میگرن دارن، با این تغییر انرژی، شاید حس کنن که حملات میگرنی اونها (در زمان این تغییر انرژی و فرکانس) بیشتر شده. و به محض تطابق پیدا کردن و متعادل شدن دوباره ی سطح انرژی و فرکانس، تمامی این نشانه های فیزیکی هم از بین میره.

۶. داشتن حس متفاوت نسبت به گذر زمان

گاهی تغییر سطح انرژی و فرکانس می تونه حس و درک متفاوتی از گذر زمان رو به شما بده. مثلا زمان هایی که شما داری روی یکی از هدف ها و آرزوهای خودت کار می کنی، احساس می کنی که زیاد گذر زمان رو احساس نمی کنی. در بسیاری از افراد دیده شده که چندین ساعت غرق کاری میشن که بهش علاقه دارن و اصلا متوجه این موضوع نیستن که چندین ساعت گذشته.

۷. نوسان سطح انرژی

این موضوع دور از ذهن و منطق نیست که با تغییر انرژی و فرکانس جهان هستی، میزان انرژی شما هم تغییر میکنه. ممکنه گاهی اوقات، کاملا بی دلیل، احساس کنی که انرژی زیادی داری و گاهی هم بدون دلیل احساس کنی که انگیزه و انرژی انجام هیچ کاری رو نداری، بدون اینکه میزان استراحت و خواب شما کمترین نقشی در این موضوع داشته باشه.

۸. نگرش ها و اهداف

و در نهایت زمانی که تغییر انرژی و فرکانس رخ میده، می تونی به خواسته ها و هدف هایی فکر کنی که شاید برای خیلی ها رویایی تر از رویایی باشه. در چنین زمان هایی ممکنه یکدفعه به خودت بیای و ببینی زمان زیادی گذشته و تو صرفا غرق در رویا پردازی برای خلق اهداف و آرزوهای خودت بودی. و جالب تر اینکه احساس می کنی این رویاها صرفا رویا نیستن، بلکه بخشی از واقعیتی هستن که قراره به زودی اونها رو خلق کنی و به بخشی از زندگی تو تبدیل بشن. حتی گاهی در این رویاپردازی ها، ایده هایی رو هم دریافت می کنی که مثل نوعی الهام به نظر میرسه. در چنین شرایطی حتما این ایده ها رو یادداشت کن چرا که این پیام ها و ایده ها، در مسیر خلق هدف هایی هست که برای زندگی خودت داری.

7
نظر شما در مورد این مطلب چیست؟

avatar
7 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
7 Comment authors
امیرحسین آزمونعلیرضاalirezakazeme110اکرم علمدارزهرا روحی Recent comment authors
امیرحسین آزمون
Guest
امیرحسین آزمون

بسیار عالی

علیرضا
Guest
علیرضا

سلام و عرض خسته نباشید…ممنون از راهنماییهای شما

alirezakazeme110
Member
alirezakazeme110

مطلب جالب توجهی بود.خیلی ممنون از لطفتون.موفق باشید

اکرم علمدار
Guest
اکرم علمدار

سلام و خداقوت استاد بزرگوارم.نشانه ها و دلایل عمده رو گفتین.
راهکار برای این حالات چیه؟
یادمه تو فایل دکمه اقدام گفتین شمارش معکوس و اقدام.و اینکه فکر زیاد باعث تردید و…میشه.منم گاهی پرانژی و انگیزه ام.اما همه اینا تا وقتیه که فقط تو ذهنن.نوشته میشن و میرم دنبال راهکار میبینم باید مطالعه و علم و تجربشو داشته باشی.چند روزی دنبالشو میگیرم اما کم کم انگیزم رو از دست میدم.چوان میبینم هدف و رویام بدون درنظر گرفتن حالمه و سلامتیم رو نشونه گرفته.خودم پامو عقب میکشم.نباید خسته بشم و استرس داشته باشم و داروهایی استفاده کنم که اینقدر انرژی رو برام نمیذارن.

زهرا روحی
Guest
زهرا روحی

عالی و واقعی.خیلی خیلی ممنون

هستي صالحي
Guest
هستي صالحي

درود برشما؛ فوق العاده بود کماآنکه این انرژی مرموز به نام قانون جذب رو به کرات در زندگی شخصی و اجتماعی حسش میکنیم و مستقیما بر روی رفتار و نتایج ما تاثیر داره ولی غافل از اینکه همه این رفتارها منشأ علمی داشته و ما غیر عادی نیستیم. سپاس از مطلب جالبتون👍

فاطمه صادقی
Guest
فاطمه صادقی

سلام..ممنون بابت مطلب مفیدتون..منتها اگر فایل پی دی اف این مطلب هم برامون موجود بود خیلی بهتر میشد.خوب و سلامت باشین.