ورود و ثبت نام

سوالات متداول

هیپنوتیزم چیست؟

بسیاری از افراد اطلاعات اشتباه و نادرستی درباره ی هیپنوتیزم دارند. هیپنوتیزم عبارت است از یک حالت توامان تن آرامی (ریلکسیشن) و تمرکز عمیق که در آن ذهن از تمامی نگرانی ها و دغدغه های روزمره جدا می شود. این حالت هرگز شبیه به خواب و یا بیهوشی و عدم آگاهی نیست، بلکه تجربه ی یک حالت هوشیاری برتر است که به آن خلسه نیز گفته می شود. در هیپنوتیزم موقتا ضمیر خود آگاه و ذهن آنالیزور انسان به کمترین میزان فعالیت خود می رسد تا بتوان مستقیما به ضمیر ناخود آگاه دسترسی پیدا کرد و اطلاعات و القائات جدید را به آن داد و آن را از نو پروگرم کرد.

تجربه ی حالت هیپنوتیزم برای افراد گوناگون، متفاوت است. بهترین توصیف آن تغییر مرکز توجه است. فردی که در حالت هیپنوز قرار دارد، کاملا هشیار است و بر همه چیز کنترل دارد، اما به صورتی خارق العاده بر موضوع هیپنوتیزم و صدای هیپنوتیزور تمرکز می کند تا بدین وسیله ذهن خود را از نو پروگرم و برنامه ریزی کند. از هیپنوتیزم می توان برای تغییر رفتار، تغییر عادات بد و مخرب، غلبه بر انواع ترس ها و فوبیا ها، غلبه بر استرس و نگرانی، تغییر افکار و باورهای محدود کننده مخرب و منفی، کاهش/ افزایش وزن، بهبود و ارتقا شخصی، بهبود کیفیت زندگی، مقابله با افسردگی، موفقیت شخصی و حرفه ای و … استفاده کرد. با استفاده ی از هیپنوتیزم به راحتی و در کمترین زمان ممکن می توان تغییرات مطلوب را خود شکل داد، آنها را تثبیت کرد و در نتیجه کیفیت زندگی خود را ارتقا داد.

عملکرد هیپنوتیزم و خود هیپنوتیزم چگونه است؟

برای آشنایی با قدرت نا محدود و خارق العاده هیپنوتیزم، لازم است که با قدرت فکر و ضمیر ناخود آگاه آشنا باشید. در سال 2006 مستند علمی جالبی به نام ” راز ” ساخته شد که به میزان زیادی پرده از قدرت فکر و اینکه چگونه افکار ما تمام زندگی ما را می سازند برداشت. اگر با قدرت فکر آشنایی ندارید می توایند فایل صوتی مستند راز و قاون جذب را به صورت رایگان از اینجا دانلود نموده و گوش دهید.

ضمیر ناخود آگاه شماست که فکر را می سازد. ضمیر ناخود آگاه دقیقا مشابه یک کامپیوتر و یا یک قطعه ی الکترونیکی است و هیپنوتیزم و خود هیپنوتیزم در نقش مهندسی که آن را برنامه ریزی می کند و تمامی فعالیت ها، نحوه ی عملکرد، میزان بازدهی و هر موردی که به این کامپیوتر مربوط می شود را تعریف، برنامه ریزی و پروگرم می کند تا کامپیوتر دقیقا در راستای این برنامه های داده شده عمل کند، ظاهر می شود.

تمامی دانشمندان علوم ذهنی بر این عقیده اند که ذهن انسان یک ماشین هدف جوی بسیار قدرتمند است که هر فکر، فرمان یا هدفی که به آن داده شود را خلق می کند. از دیدگاهی دیگر، ضمیر ناخود آگاه که منبع و منشا خلق و ایجاد تمامی افکار ماست، مشابه یک دستگاه جی پی اس عمل می کند. تنها کافیست مقصد را به آن بدهید (هدف خود را بدانید) و آن را برنامه ریزی کنید و فقط مسیری که دستگاه جی پی اس به شما نشان می دهد را دنبال کنید تا به مقصد برسید.

اگر برنامه ریزی های ذهنی و افکار شما مطابق با هدف شما باشد، اگر هدف خود را باور داشته باشید و روحیه ای عالی و پشتکار و امید داشته باشید، بدون شک به هدف خود دست می یابید اما متاسفانه فقط 10 درصد افراد اینگونه اند و به همین علت تنها عده ی کمی به اهدافی که برای خود تعیین می کنند دست می یابند، و این دقیقا همان جایی است که فایل های خود هیپنوتیزم به کمک شما می آید تا با برنامه ریزی مجدد ضمیر ناخود آگاه، افکار شما را همراستای اهدافتان کند تا هدفتان را باور کنید و با روحیه، باوری قوی و امید و پشتکار در مسیر دستیابی به هدف تان گام بردارید و با سرعتی باورنکردنی و به راحتی به اهداف خود دست یابید. جالب است بدانید که به محض اینکه از فایل های هیپنوتراپی استفاده می کنید و برنامه ریزی ذهنی خود را تغییر می دهید فورا شرایط زندگی شما تغییر می کند. ضمیر ناخود آگاه شما شرایط و افراد و موقعیت هایی را وارد زندگی شما می کند، افکار و الهاماتی را به ذهن شما می دهد که در نهایت باعث دستیابی شما به اهداف تان می شود چون این خاصیت و ویژگی ضمیر ناخود آگاه است.

آیا هیپنوتیزم واقعا کار می کند؟

البته! هیپنوتیزم و هیپنوتراپی روش علمی ثابت شده ای است که میزان قدرت و اثر بخشی نا محدود آن بارها در آزمایش ها و تحقیقات علمی به اثبات رسیده است. امروزه هیپنوتیزم به عنوان تکنیکی بسیار قدرتمند در پروسه ی تغییر، ارتقا و بهبود زندگی شخصی و حرفه ای شناخته شده و میلیون ها نفر در سراسر جهان از این تکنیک قدرتمند استفاده می کنند.

آیا هیپنوتیزم خطرناک است؟

به هیچ وجه! تا کنون هیچ شواهد و مدارکی دال بر خطرناک بودن هیپنوتیزم رویت نشده است. تنها مواردی که هیپنوتیزم می تواند خطرناک ظاهر شود، استفاده از آن در زمان های نامناسب است. هرگز در زمان هایی که در حال رانندگی هستید، یا مشغول به انجام کارهایی هستید که به تمرکز بالایی نیاز دارد، به فایل های خود هیپنوتیزم گوش ندهید.

چه افرادی هیپنوتیزم می شوند؟ آیا هیپنوتیزم به همه جواب می دهد؟

تقریبا تمامی افراد به راحتی هیپنوتیزم می شوند. تحقیقات دانشمندان علوم ذهنی نشان می دهد که بیش از 96 درصد افراد قابلیت هیپنوتیزم شدن را دارند. تحقیقات علمی ثابت کرده است که هیپنوتیزم به اکثر افراد جواب می دهد، البته اشتیاق فرد برای ادامه ی جلسات هیپنوتیزم نیز پیش شرط موفقیت است.

چرا هیپنوتیزم تکنیکی بسیار قوی و تاثیر گذار است؟

افکار مثبت، رفتار مثبت را ایجاد می کند و رفتار مثبت، در نهایت به نتیجه مثبت و موفقیت ختم می شود. و این دقیقا همان جایی است که هیپنوتیزم وارد عمل می شود تا به شما کمک کند تا افکار و احساسات مثبت و سازنده ای در خود پرورش دهید و از شر افکار و باورها و احساساتی که نه تنها سودی به شما نمی رساند، بلکه تا کنون دردسرهای زیادی را هم برای تان ایجاد کرده راحت شوید. از آنجایی که هییپنوتیزم این امکان را به شما می دهد که مستقیما به ضمیر ناخود آگاه خود دسترسی داشته باشید، مقاومت آگاهانه در برابر تلقین ها و القائات مثبت بسیار جزیی و ناچیز است. بنابراین استفاده ی از هیپنوتیزم، در اکثر موارد بسیار موثر تر از هر روشی ظاهر می شود و نتیجه بخش تر است و می تواند با سرعت بیشتری نتایج مطلوب را فراهم آورد. هیپنوتیزم می تواند به شما کمک کند تا تقریبا هر جنبه ای از زندگی خود را تغییر دهید. می تواند به شما کمک کند اعتماد به نفس خود را افزایش دهید، انواع ترس ها و فوبیاها را از خود دور کنید، انواع عادات بد خود را ترک کنید، سیگار کشیدن را ترک کنید، و میزان موفقیت خود را در هر جنبه ای از زندگی به صورت چشمگیری افزایش دهید.

در چه زمانی و در کجا به فایل های خود هیپنوتیزم گوش دهم؟

شما می توانید در هر زمانی که دوست داشتید به هر کدام از فایل های خود هیپنوتیزم گوش دهید، به جز در زمان هایی که در حال رانندگی هستید و یا مشغول به انجام کارهایی هستید که به تمرکز بالایی نیاز دارد. لطفا از این مورد نیز اطمینان حاصل نمایید که در مدت 25 دقیقه گوش دادن به فایل خود هیپنوتیزم، از عوامل حواس پرتی به دور هستید تا به راحتی و در آرامش جلسه خود هیپنوتیزم خود را انجام داده و حداکثر نتیجه را از جلسه خودهیپنوتیزم خود به دست آورید.

به هر فایل خود هیپنوتیزم چند بار باید گوش دهم؟

تمامی فایل های خود هیپنوتیزم این وبسایت بر اساس جدید ترین و قدرتمندترین تکنیک های هیپنوتیزم روز دنیا طراحی شده، به همین دلیل حتی یک بار گوش دادن به این فایل ها نیز تاثیرات لازم را بر ضمیر ناخود آگاه شما می گذارد و ضمیر ناخود آگاهتان را مجددا پروگرم می کند، اما برای تثبیت این برنامه ریزی ذهنی جدید و رسیدن به نتایج خارق العاده شدیدا به شما توصیه می کنم که تمرینات خود را به مدت حد اقل یک هفته الی شش هفته ادامه دهید. به یاد داشته باشید که کلید طلایی موفقیت، تمرین و تکرار است، این امر در برنامه ریزی مجدد ذهن نیز صادق است.

آیا می توانم روزانه به چندین فایل خود هیپنوتیزم با موضوعات مختلف گوش دهم؟

البته که می توانید. شما می توایند در طول روز هر تعداد جلسه ی خود هیپنوتیزم که می خواهید داشته باشید، و نتایج عالی ای را به دست آورید. چون هر جلسه ی خود هیپنوتیزم به صورت کامل موضوع خود را ساپورت می کند و آن را در ضمیر ناخود آگاهتان تثبیت می کند. بنابر این می توانید روزانه ذهن خود را در چند مورد مختلف برنامه ریزی و پروگرم کنید و نتایج عالی ای کسب کنید، اما در صورتی که به دنبال کسب بیشترین و بهترین نتایج در کمترین زمان ممکن هستید، به شما توصیه می کنم که روزانه به بیشتر از پنج فایل خود هیپنوتیزم ( با موضوعات متفاوت) گوش ندهید.

در بعضی از جلسات خود هیپنوتیزم خوابم می برد، آیا این امر، نتیجه و اثر جلسه ی خود هیپنوتیزم را از بین می برد؟

اگر در طول جلسه خود هیپنوتیزم خوابتان برد، نگران نباشید. برخی افراد در طول هیپنوتیزم چون میزان فعالیت و دخالت ضمیر خود آگاهشان به حداقل می رسد و در عوض میزان فعالیت و پذیرش ضمیر ناخود آگاهشان به حداکثر می رسد، احساس می کنند که در طول جلسه خوابشان برده است. رخ دادن این مساله معمولا طبیعی است و برای برخی رخ می دهد. برای اطمینان از انجام صحیح جلسه خود هیپنوتیزم به حس و حال خود و آرامش ذهنی تان در پایان جلسه توجه کنید. در صورتی که پس از اتمام جلسه احساس کردید نشاط و انرژی خاصی دارید و کاملا ذهنتان آرام است و هیچگونه استرس و نگرانی ای ندارید، جلسه را به طور صحیح انجام داده و با موفقیت به پایان رسانده اید.

آیا در زمان گوش دادن به فایل خود هیپنوتیزم، استفاده از هدفون الزامی است؟

در زمان استفاده از فایل های خود هیپنوتیزم شدیدا به شما توصیه می کنم که از هدفون های باکیفیت استفاده کنید. در تهیه ی فایل های خود هییپنوتیزم از امواج تتا استفاده شده که در صورت عدم استفاده از هدفون تاثیرات این امواج را از دست می دهید. و نکته دوم اینکه، استفاده از هدفون تمرکز شما بر آنچه گفته می شود را به شدت افزایش داده و تمامی صدا ها و عوامل حواس پرتی محیطی را حذف می کند که این امر میزان بازدهی جلسات شما را به میزان قابل توجهی افزایش می دهد.

آیا 25 دقیقه برای یک جلسه ی خود هیپنوتیزم زمان کمی نیست؟

در هیپنوتیزم و خود هیپنوتیزم زمان انجام تمرین کوچکترین تاثیری بر نتیجه و کیفیت جلسه ندارد. آنچه در هیپنوتیزم و خود هیپنوتیزم بسیار اهمیت دارد و با عث نتیجه بخشی جلسه می شود، جملاتی است که به ضمیر ناخود آگاه شما گفته می شود. که این نکته در تهیه ی این فایل های خود هیپنوتیزم قویا مورد توجه قرار گرفته است.

آیا برای خرید فایل های خود هیپنوتیزم باید در سایت عضو شوم؟

بله. نه تنها برای خرید فایل ها و محصولات وبسایت، بلکه برای دانلود فایل های رایگان وبسایت نیز باید عضو سایت باشید.

از کجا بفهمم که فایل خود هیپنوتیزم دارد تاثیر می گذارد؟ آیا کار خاصی باید انجام دهم؟

تاثیر فایل های خود هییپنوتیزم از لحظه ای که به آن گوش می دهید شروع می شود. اولین تاثیر و تاثیر مشترک تمامی فایل های خود هیپنوتیزم این است که به شما حس و حالی عالی و ذهنی آرام می دهد و تمامی استرس های تان را از بین می برد. در استفاده ی از فایل های خود هیپنوتیزم باید به نکته ی بسیار مهمی توجه داشته باشید و آن اینکه از لحظه ای که به فایل های خود هیپنوتیزم گوش می دهید باید هوشیاری و دقت و توجه خود نسبت به محیط و زندگی تان را افزایش دهید و دقیقا مانند فردی که منتظر اتفاق به خصوصی است، به لحظه لحظه های زندگی تان نگاه کنید، چون دقیقا از زمانی که تمرینات خود هیپنوتیزم خود را آغاز می کنید، اتفاقاتی در زندگی شما می افتد، افرادی وارد زندگی شما می شوند، پیشنهاد هایی به شما می شود، فرصت هایی برای شما ایجاد می شود، افکاری به ذهن شما می رسد و الهاماتی به شما می شود که دقیقا شما را به سمت هدفی که دارید هدایت می کند تا از سریع ترین راه ممکن، راحت ترین راه ممکن و با کمترین خطا و صرف زمان به هدف خود دست یابید. بنابراین ضروری است که با دقت، هوشیاری بالا و انتظار به زندگی تان نگاه کنید تا این فرصت ها را از دست ندهید. نکته ی جالب اینکه هرچه بیشتر به فایل های خود هیپنوتیزم گوش دهید، این فرصت ها و اتفاقات خوب به دفعات بیشتری برای شما رخ می دهد.

به عنوان مثال، فردی که به خود هیپنوتیزم آهنربای پول و ثروت شوید، یا ثروتمند شوید، یا … گوش می دهد نا خود آگاه در شرایطی قرار می گیرد، پیشنهاد هایی به او می شود و یا ایده ها و افکاری به ذهنش می رسد که دقیقا او را به هدف مالی اش می رساند، حال اگر این فرد توجهی به این موارد نداشته باشد و هیچ استفاده ای از این فرصت ها نکند، واضح است که چندان که باید و شاید به موفقیت نمی رسد.

آیا ممکن است در حالت هیپنوتیزم باقی بمانم و دیگر بیدار نشوم؟

البته که نه! چنین امری از نظر علمی امکان ندارد. این امر از خرافه های قدیمی است که درباره ی هیپنوتیزم گفته شده است. به یاد داشته باشید که هیپنوتیزم به خواب رفتن نیست، بلکه حالت هوشیاری برتر است. امکان ندارد که در حالت خلسه و هیپنوتیزم باقی بمانید، و لاز م به ذکر است که هیچ کس نمی تواند شما را به اجبار هیپنوتیزم کند و شما را وادار به انجام کاری کند که واقعا نمی خواهید.

هیپنوتیزم، تکنیکی است که به شما اجازه می دهد بر هدف و موضوعی به خصوص تمرکز کنید و ذهن خود را از نو پروگرم و برنامه ریزی کنید تا به اهداف خود دست یافته و کیفیت زندگی شخصی و حرفه ای تان را بهتر کنید.

تفاوت بین خود هیپنوتیزم و مدیتیشن در چیست؟

خود هیپنوتیزم شرایطی است که در آن مربی به شما می آموزد که چگونه ضمیر ناخود آگاهتان را پروگرم کنید. با استفاده از خود هیپنوتیزم، می توانید ذهن خود را برای کسب نتایجی که می خواهید برنامه ریزی کنید. مزیت این نوع برنامه ریزی ذهنی این است که نتایج مورد نظر شما با سرعتی باور نکردنی و بسیار چشمگیر ظاهر می شود.

خود هیپنوتیزم، اندکی با مدیتیشن تفاوت دارد. در طول جلسه ی خود هیپنوتیزم، ذهن در حالت تمرکز و پذیرش بسیار بالایی قرار دارد، بسیار هوشیار است و برنامه ها و اطلاعاتی که به آن داده می شود را به راحتی می پذیرد. در حالی که مدیتیشن بیشتر بر آرمیدگی جسمی و ذهنی تاکید دارد.

خود هیپنوتیزم تکنیکی بسیار ایمن و قدرتمند برای دستیابی به نتایج مطلوب است که به معنای واقعی کلمه می تواند زندگی شما را جادویی و خارق العاده کند. خود هیپنوتیزم تکنیکی است که به راحتی، به سرعت و در هر مکان و زمانی می توان از آن استفاده کرد.

چه رابطه ای بین هیپنوتیزم و ضمیر ناخود آگاه وجود دارد؟

هیپنوتیزم به فردی که در حالت خلسه قرار دارد کمک می کند تا به ضمیر ناخود آگاه خود دسترسی داشته باشد و بتواند آن را تحت تاثیر قرار داده و برنامه ریزی کند. هیپنوتیزم در حقیقت کلید ورود به ضمیر ناخود آگاه می باشد.

چرا چند دقیقه ی آغازین تمامی ترک های خود هیپنوتیزم مثل هم است؟

دانشمندان علوم ذهنی و علم هیپنوتیزم با قاطعیت ثابت کرده اند که وقتی فردی در حالت خود هیپنوتیزم قرار می گیرد، در دفعات بعدی راحت تر و سریع تر در این حالت قرار می گیرد. ورود به حالت خلسه و دسترسی به ضمیر ناخود آگاه تکنیکی است که با چند بار تمرین، درست مانند عادتهایی که داریم، به راحتی و به صورت اتوماتیک قابل دسترسی و استفاده است. دقیقا مانند یک موزیسین که با تکرار یک قطعه سخت بر آن تسط پیدا می کند، فردی نیز که به تمرینات خود هیپنوتیزم می پردازد، با انجام هر بار تمرین تسلط بیشتری بر این تکنیک می یابد و با تسلط بیشتر، نتایج بسیار بهتری به دست می آورد. و دقیقا به همین دلیل است که که یکی از قوی ترین تکنیک های خود هیپنوتیزم در تمامی ترک های خود هیپنوتیزم مورد توجه قرار گرفته تا راحت تر و سریع تر در این حالت قرار بگیرید و سریع تر و راحت تر به نتایج مورد نظر دست یابید. چند دقیقه ی آغازین تمامی ترک ها که مشابه هم است این هدف را دنبال می کند.

در زمان استفاده از فایل های خود هیپنوتیزم و خلق زندگی ام، آیا دیگران در رخ دادن رویدادهای پیرامونم نقش دارند؟

تا کنون ایمیل های بسیار زیادی از کاربران وبسایت دریافت کرده ام که تمامی آنها سوالات مشترکی داشته اند: ” من می خوام تغییر کنم، اما همسرم نمی خواد” ، ” من می خوام تغییر کنم اما تو محل کارم آدم هایی هستن که اصلا با من همراه نیستن، چطور تغییر کنم وقتی خودم می خوام ولی بقیه نمی خوان؟” ، ” من می خوام تغییر کنم ولی پدرم اجازه نمیده” و … در چنین مواقعی تکلیف چیست؟

با ادامه ی تمرینات خود هیپنوتیزم شما در شرایطی قرار می گیرید که تمامی موانع از بین می روند و تمامی شرایط و اتفاق ها مسیر شما در دستیابی به اهداف تان را تسهیل می کنند. این نکته به خوبی در فیلم راز توضیح داده شده است.

آیا امکان دارد به فایل های خود هیپنوتیزم گوش دهم و دقیقا مطابق آن عمل کنم ولی نتیجه ی خاصی نگیرم؟

امکان ندارد! شما از لحظه ای که به فایل های خود هیپنوتیزم گوش می کنید، پروسه ی دستیابی به نتیجه برای شما شروع می شود. بلافاصله پس از گوش دادن به فایل های خود هیپنوتیزم نشانه های آن را می بینید.

آیا با استفاده از فایل های خود هیپنوتیزم می توان بیماری های لاعلاج را درمان کرد؟

تمامی بیماری هایی که برای انسان رخ می دهد حاصل افکار خود اوست. با برنامه ریزی مجدد ضمیر ناخود آگاه و استفاده ی از فایل های خود هیپنوتیزمی که به این منظور طراحی شده اند می توانید برای همیشه از تمامی بیماری ها در امان باشید و همیشه شاد و سلامت زندگی کنید. شواهد و تحقیقات علمی معتبری وجود دارد که تاثیر هیپنوتیزم در بهبودی کامل انواع سرطان و بیماری های لاعلاج را نشان می دهد.

با استفاده از فایل های خود هیپنوتیزم به چه اهدافی می توان رسید؟

خود هییپنوتیزم تقریبا می تواند هر جنبه ای از زندگی شما را تغییر دهد. با استفاده ی از خود هییپنوتیزم می توان ذهن را برای دستیابی به هر هدفی پروگرم کرد، به گونه ای که شما تنها یک قدم بردارید و 99 قدم هدف شما به شما نزدیک شود زیرا این خاصیت جادویی ضمیر ناخود آگاه است و علتی است که خداوند انسان را قائم مقام و خلیفه ی خود روی زمین خوانده است.

آیا تضمینی برای فایل های خود هیپنوتیزم از نظر نتیجه می توانید به من بدهید؟

صد در صد! تا به حال چندین هزار نفر از فایل های خود هیپنوتیزم استفاده کرده اند و تا به حال حتی یک نفر هم نبوده که بگوید من از این فایل ها در مدت تعیین شده استفاده کرده ام و نتیجه خاصی نگرفته ام، پیشرفتی نداشته ام یا در حوزه ای که ای مد نظرم بوده موفق نشده ام.