0
  • یک سبد خالی

    سبد خرید شما خالی است.

کلمه کلیدی خود را وارد کنید

Course

فایل خود هیپنوتیزم ترک سیگار

جدید
ترک سیگار

خیالت راحت باشه، نمی خوام کلی عدد و رقم و آمار بهت نشون بدم که همشون میگن: آیا می دونستی چقدر سیگار کشیدن یا قلیون کشیدن بده و می تونه باعث سرطان بشه؟ مسلما تمامی این موارد رو میدونی، بچه هم نیستی.

اگر الان داری این مقاله رو مطالعه میکنی، به هر دلیل شخصی ای که داری، تصمیم گرفتی سیگار کشیدن رو ترک کنی و شاید داری به قدرت جادویی هیپنوتیزم برای ترک سیگار فکر میکنی. بنابراین چیزی که واقعا بهش نیاز داری که بدونی، اینه که چرا هیپنوتیزم و خودهیپنوتیزم می تونه در ترک سیگار خیلی سریع تر و راحت تر از چیزی که فکرش رو میکنی، بهت کمک کنه؟

در ادامه ی این مقاله، گام هایی رو بهت نشون میدم که فایل خودهیپنوتیزم ترک سیگار، چگونه می تونه بهت کمک کنه که سیگار کشیدن رو ترک کنی و به یک فرد غیر سیگار تبدیل بشیاون هم در سریع ترین زمان ممکن و به راحت ترین حالت ممکن.

احتمالا تا حالا بارها تصمیم گرفتی که سیگار و نیکوتین رو (در هر شکل و حالتش) ترک کنی، یک مدت ترکش کردی و دوباره

با سیگار کشیدن دوباره، همه ی زحمات قبلی خودت رو از بین بردی

کلی با خودت فکر کردی و تصمیم گرفتی، مقاومت کردی، برنامه ریزی کردی، و بعدش چی شده؟

چند روز یا چند هفته سیگار رو کنار گذاشتی.

و بعدش دوباره به سراغش رفتی و سیگار کشیدی. اما چرا؟

علتش اینه که اعتیاد، پروسه ی خیلی زیرکانه و هوشمندانه ای داره، و مهمتر اینکه در سطح ناخودآگاه اتفاق می افته.

بنابراین، هرچه سعی کردی تصمیم جدی تری بگیری، اعتیاد به سیگار صبر کرده تا انرژی تو کم بشه تا دوباره سر و کله ی خودش رو در زندگی تو پیدا کنه. مثلا همون روزهایی که با همسرت یا شریک زندگیت دعوات شده، مشکلی در کارت پیش اومده یا اوضاع اونطوری که دوست داشتی پیش نرفته

و یک دفعه، تو یک دلیل به ظاهر قانع کننده پیدا کردی که اگه الان فقط یک نخ سیگار بکشی اشکالی نداره و مشکلی پیش نمیاد.

اما واقعا چطوری می تونی جلوش رو بگیری؟

یک تفاوت بسیار جدی و عمیق بین فردی هست که سیگار نمیشه و فردی که سیگار رو ترک کرده. فردی که سیگار رو ترک کرده، با جسارت و شجاعت سعی میکنه در مقابل سیگار کشیدن مقاومت کنه، اما در نظر یک فرد غیر سیگاری، هیچ چیزی بدتر از سیگار کشیدن نیست. بنابراین اصلا بهش فکر نمیکنه.

احتمالا اگر با افراد سیگاری نشست و برخاست داشتی، دیدی که میگن ۱۰ سال پیش سیگار رو ترک کردم، اما هر موقع که فلان اتفاق می افته هوس می کنم یک نخ سیگار بکشم. اگه تو فردی باشی که قصد ترک کردن سیگار رو داره، این جمله خیلی خطرناکه! چون باعث میشه فکر کنی که شاید تا آخر عمرت، میل و هوس سیگار کشیدن با تو بمونه و باعث بشه که مداوم فکر و خیال سیگار کشیدن با تو همراه باشه.

اما نیازی نیست که جز این دسته افراد باشی. این دسته افراد فقط در سطح خودآگاه شون سیگار کشیدن رو ترک کردن. یعنی تصمیم گرفتن که سیگار کشیدن رو ترک کنن، این کار رو هم کردن. اما در سطح ناخودآگاه هنوز میل و رغبت به سیگار کشیدن دارن، پس

اگه واقعا میخوای سیگار کشیدن رو ترک کنی، از راه درستش وارد شو

هزاران هزار روش برای برای ترک سیگار وجود داره. داروهای ترک نیکوتین، سیگار الکترونیک، اراده، آدامس های جویدنی ترک سیگار، قرص و داروهای گیاهی و … . جدای از این روش های علمی، هزاران نفر در جامعه هستن که حس میکنن متخصص ترک سیگار هستن و مدام بهت توصیه های درست یا نادرست میدن.

اما تمامی این موارد، یک بخش اصلی و ضروری رو از قلم میندازن: ضمیر ناخودآگاه

اگر واقعا دوست داری برای ترک سیگار و رهایی از ضرر هایی که سیگار کشیدن واسه ی سلامتیت داره، کاری انجام بدی، چرا به روش اصولی و درستش اقدام نکنی؟ می تونی از یک فایل خودهیپنوتیزم ترک سیگار کمک بگیری که میل و رغبت تو به سیگار کشیدن رو برای همیشه از بین میبره.

۱۰ گام تا ترک سیگار به کمک فایل خودهیپنوتیزم ترک سیگار

فایل خودهیپنوتیزم ترک سیگار، به سراغ تک تک ترفندهای ذهنی ای میره که اعتیاد به سیگار، باعث میشه که شما مدام به سیگار کشیدن خودت ادامه بدی، و اونها رو از بین می بره. فایل خودهیپنوتیزم ترک سیگار به آرومی ذهنت رو از حالت اعتیاد فعلی به سیگار خارج میکنه و به حالت رهایی از سیگار میرسونه.

به کمک فایل خودهیپنوتیزم ترک سیگار، دیگه تو توسط سیگار کنترل نمیشی. چه در محل کار، چه در مهمونی، چه در خونه یا بیرون از منزل دیگه نیاز و میل به سیگار کشیدن رو تجربه نخواهی کرد.

به کمک گوش دادن به این فایل خودهیپنوتیزم، تو به صورت کامل به یک فرد غیر سیگاری تبدیل میشی، فردی که در هیچ شرایطی، هیچ میل و رغبتی به سیگار و تنباکو نداره.

نکته ی جالب در مورد فایل خودهیپنوتیزم ترک سیگار

چه چیزی در مورد این فایل خود هیپنوتیزم کاملای یونیک و منحصر به فرده؟ من بهت میگم این فایل رو گوش بده و به سیگار کشیدن خودت ادامه بدهالبته اگه دیگه بتونی!

جدی میگماین فایل خودهیپنوتیزم مثل سایر آموزش ها و دوره هایی نیست که به شما برنامه ی زمانی بدن که از فلان تاریخ باید سیگار کشیدن رو بذاری کنار، یا برند سیگارت رو عوض کنی تا کم کم ازش زده بشیاین فایل خودهیپنوتیزم مستقیما با ضمیر ناخودآگاهت سر و کار داره، و هر زمان که به اندازه ی کافی به این فایل خودهیپنوتیزم گوش داده باشی، به سطح ذهنی ای میرسی که دیگه دلت نمیخواد سیگار بکشی، به همین راحتی!

هیچ کار دیگه ای لازم نیست انجام بدی.

در این فایل به ضمیر ناخودآگاهت آموزش میدم که سیگار کشیدن رو از هویت و شخصیت تو جدا کنه. و به محض اینکه این اتفاق در ضمیر ناخودآگاهت تثبیت بشه، حتی فکر کردن به سیگار کشیدن هم واست عجیب و غریبب میشه

این فایل کاری به ترسوندن تو از سیگار و سیگار کشیدن نداره، چرا؟ پاسخش خیلی ساده است

تنکینک هایی که بر ترسوندن شما از سیگار تمرکز داره، شما رو وادار میکنه که بیشتر سیگار بکشی

مسلما تو در مورد خطرات و مضرات سیگار کشیدن، به اندازه ی کافی میدونی و میدونی که نیکوتین، سرعت پیر شدن شما رو بیشتر میکنه و سلول های شما رو به نابودی میکشونه. اگر تکنیک های ترساندن جواب میداد، و یا صرفا معقولانه فکر کردن راهکار ترک سیگار بود، سالها پیش ترکش کرده بودی.

برای ترک سیگار، من از تکنیک ترسوندن شما استفاده نمی کنم. چرا که تحقیقاتی که دانشمندان نورو سایکولوژی انجام دادن، نشون میده ترسوندن افراد سیگاری از ضررهای سیگار، کمکی به ترک سیگار نمی کنه. در حقیقت اولین کاری که افراد سیگاری به هنکام ترسیدن انجام میدن اینه کهیک سیگار برمیدارن و روشنش میکنن.

دقیقا به همین علته که در تکنیکی که من ازش استفاده می کنم، تمامی ترس های رو کنار میگذاریم تا ضمیر ناخودآگاهت به سطح و حالت ذهنی ای برسه که اتوماتیک وار میلی به کشیدن سیگار نداشته باشه. و این کار باعث میشه که تو واقعا و کاملا تضمینی به یک فرد غیر سیگاری تبدیل بشی.

به کمک فایل خودهیپنوتیزم ترک سیگار، زمانی سیگار رو ترک میکنی که ضمیر ناخودآگاهت کاملا واسش آماده است

شاید در اولین دفعاتی که به فایل خودهیپنوتیزم ترک سیگار گوش میدی هم چنان احساس کنی که میل به سیگار کشیدن داری، این موضوع جای هیچ نگرانی ای نداره. این فایل ضمیر ناخودآگاهت رو برنامه ریزی میکنه که در سریع ترین زمان ممکن به سطحی برسه که دیگه میلی به سیگار و انواع حالات تنباکو نداشته باشه. به محض اینکه ضمیر ناخودآگاهت به این سطح برسه، تو به صورت کامل سیگار رو کنار میگذاری و کوچکترین میلی به سیگار نخواهی نداشت.

روش عملکرد این فایل خودهیپنوتیزم به این شکل هست:

شما محصول خودهیپنوتیزم ترک سیگار رو خریداری میکنی و فورا لینک دانلود این محصول رو دریافت میکنی. (دانلود بلافاصله بعد از تکمیل پرداخت)

فایل رو دانلود میکنی و بر روی کامپیوتر، تلفن همراهت یا دستگاه الکترونیکی ای که داری، ذخیره میکنی

در یک جای راحت و آروم میشینی یا دراز میکشی و با استفاده از هدفون به فایل خودهیپنوتیزم گوش میدی

هر روز، روزی یک مرتبه (به مدت حداقل ۱۰ روز و ترجیحا ۳۰ روز) به همین روش به این فایل خودهیپنوتیزم گوش میدی. این کار رو تا جایی انجام میدی که احساس میکنی، دیگه هیچ میلی به سیگار و تنباکو در هر شکلش نداری.

به همین راحتی! شما الان به صورت کامل به یک فرد غیر سیگاری تبدیل شدیبدون اینکه دیگه هیچ میلی به سیگار داشته باشی یا برای برگشتن دوباره به سیگار وسوسه بشی.

اتفاقاتی که این فایل خودهیپنوتیزم در ضمیر ناخودآگاه شما ایجاد میکنه:

۱. شکستن عادت سیگار کشیدن در شما

اگر زمان زیادی هست که شما سیگار میکشی، این سیگار کشیدن به یک عادت در شما تبدیل شده و به نوعی به بخشی از وجود شما تبدیل شده. این فایل خودهیپنوتیزم، بهت کمک میکنه که شخصیت و هویت خودت رو از سیگار و سیگار کشیدن جدا کنی و تمرکزت رو از سیگار کشیدن برداری و به چیزی بدی که به سلامتی و رشد زندگی تو کمک میکنه.

۲. حذف پارازیت های ذهنی برای جایگزینی سیگار

درست مثل هر عادت دیگه ای، سیگار کشیدن زمانی که به یک عادت در شما تبدیل شده به بخشی از کارهای روزمره شما تبدیل شده. کاری که بهای اون، سلامتی و جوانی شما بوده اما حذفش ممکنه جای خالی اون رو خیلی برای شما پر رنگ کنه. این فایل خودهیپنوتیزم، این جای خالی رو در ذهن شما پر میکنه و کاری میکنه که بعد از ترک سیگار هیچ وقت جای خالی اون رو حس نکنی، تا کوچکترین میلی برای برگشت دوباره به اون نداشته باشی.

۳. شکستن رابطه های ساخته شده مخرب

اگر زمان زیادی سیگار کشیده باشی، این عادت اعتیاد آور، ذهنیت شما رو به گونه ای تغییر میده و باورهایی رو در شما میسازه که مدام این رفتار (سیگار کشیدن) رو ادامه بدی. چگونه؟ سیگار کشیدن رو به اکثر فعالیت هایی که در طول روز انجام میدی لینک و مرتبط میکنه. بنابراین کاملا ناخودآگاه تو باور میکنی که برای انجام دادن اکثر فعالیت های روزانه خودت به سیگار کشیدن نیاز داری. این فایل خودهیپنوتیزم این باورهای مخرب رو از ذهنت پاک میکنه و این لینک های مخرب رو در هم میشکنه.

۴. رهایی از ترس

رهایی از سیگار کسیدن ممکنه در اولین روزها حس عجیب و غریبی واست داشته باشه و حس ناشناخته ای باشه. این فایل خودهیپنوتیزم این حس رو به صورت کامل از بین میبره و تو اصلا چنین حس و حالی رو تجربه نخواهی کرد. به محض ترک سیگار احساس میکنی که واقعا سلامت تر شدی و از اینکه به جمع غیر سیگاری ها ملحق شدی، واقعا خوشحال خواهی بود.

۵. ترک سیگار بدون بازگشن مجدد به سیگار

این فایل خودهیپنوتیزم نه تنها بهت کمک میکنه که سیگار کشیدن رو ترک کنی، بلکه بهت کمک میکنه که دیگه کمترین میلی برای برگشت دوباره به سیگار و نیکوتین و تنباکو نداشته باشی. انگار که اصلا تو هیچ وقت سیگاری نبودی.

و

اولین گام به تویه که برش داری

تنها کاری که توی این پروسه لازمه انجام بدی، اینه که همین جالا این فایل خودهیپنوتیزم رو تهیه کنی و کار خودت روش روع کنی. بلافاصله بعد از تکمیل پرداخت، می تونی فایل خودهیپنوتیرم خودت رو دانلود کنی و همین امروز، اولین گامت رو برای تبدیل شدن به یک فرد غیر سیگاری برداری. کافیه همین حالا روی دکمه ی ثبت نام در این دوره کلیک کنی و پرداخت خودت رو تکمیل کنی.

آمار بررسی

0
0 از 0
0 امتیاز
5 ستاره 0
4 ستاره 0
3 ستاره 0
2 ستاره 0
1 ستاره 0

بررسی

تا کنون مورد نقد و بررسی قرار نگرفته است.

تنها مشتریانی که این محصول را خریداری کرده اند می توانند این محصول را مورد نقد و بررسی قرار دهند.

مدت ۳۵ دقیقه
قیمت 149,000 تومان

اشتراک گزاری این دوره