0
  • یک سبد خالی

    سبد خرید شما خالی است.

کلمه کلیدی خود را وارد کنید

Course

فایل خود هیپنوتیزم شغل رویایی خود را جذب کنید

شغل ایده ال

شغل رویایی خود را جذب کنید!

با هیپنوتیزم به راحتی صاحب شغل رویایی و ایده آل خود شوید!

با گوش دادن به این فایل خود هیپنوتیزم می توانیدبه راحتی و در کوتاه ترین زمان ممکن، شغل رویایی و ایده آل خود را به زندگی تان جذب کنید.

در بازار کار و در تکاپوی جست و جو برای شغلی ایده آل و مطلوب همواره رقابت حرف اول را می زند. در این رقابت گاهی مجبور می شوید با افرادی باهوش تر، آموزش دیده تر و یا با سابقه ی بیشتر رقابت کنید. اما آیا راه میانبری هم وجود دارد؟ راهی که در هر شرایطی و با وجود هر گونه رقیبی دستیابی شما به شغلی که ایده آل و مورد نظرتان است را تضمین کند؟

این رازی است که تا کنون به کمتر کسی گفته شده، از این رو علم به صورت تمام و کمال خود را وقف این امر کرده که افراد گوناگون چگونه می توانند در کمترین زمان ممکن تغییرات مطلوب و مورد نظر خود را به صورتی پایدار در خود شکل دهند. یکی از این تغییرات مطلوب می تواند دستیابی به شغل ایده آل با درآمدی قابل توجه و قابل قبول باشد. رشته ی علمی ای وجود دارد که کشف کرده چگونه در یک الی شش هفته احتمال ایجاد این تغییرات مطلوب، تثبیت آنها و برنامه ریزی مجدد ضمیر ناخود آگاه تان را تا میزان 300 الی 400 درصد افزایش دهید. آنهم تنها با ایجاد تغییری جزیی در زندگی تان و گوش دادن به فایل خود هیپنوتیزم مرتبط به هدف تان.

میزان موفقیت کارجویان و تمامی افرادی که به دنبال بهبود کیفیت کاری خود هستند با توجه به میزان توانایی آنها در دستیابی به اهدافشان که دستیابی به شغل مورد نظرشان است، تعیین می شود و به وضوح مشخص است که دستیابی به این هدف بدون داشتن ذهنی آماده و پروگرم شده برای کسب موفقیت های قابل توجه در این زمینه تقریبا غیر ممکن است. به عبارت دیگر اینکه در اجتماع از چه نوع زندگی شخصی و حرفه ای و چه سطح رفاه و جایگاه اجتماعی برخوردار باشید، تا حدود زیادی بستگی به شغل و کسب و کارتان دارد و خوشبختانه تکنیکی قدرتمند وجود دارد که می تواند به شما کمک کند تا در هر شرایطی به گونه ای تضمین شده شغل رویایی خود را به دست آورید.

افرادی که می خواهند در خود، تغییراتی مثبت و پایدار ایجاد کنند، لازم است که از تاثیر جادویی ای که هیپنوتیزم و خود هیپنوتیزم می تواند در زندگیشان ایفا کند، آگاه شوند. و حالا شواهد علمی بسیار زیادی وجود دارد که به ما نشان می دهد هیپنوتیزم می تواند در سریع ترین زمان ممکن و به راحتی ذهن را برای جذب شغل رویایی و ایده آل پروگرم کند تا نه تنها از کسب و کاری که دارید لذت ببرید بلکه مشغول به کاری شوید که جلوه ی ویژه ای به زندگی تان دهد و درآمد قابل توجهی را به واسطه ی این کسب و کار به خصوص، زندگی تان جذب کند.

و حالا، بسیار خرسند هستیم که این فایل خود هییپنوتیزم ارزشمند و گرانبها را به شما تقدیم نماییم تا به راحتی و در کوتاه ترین زمان ممکن شغل رویایی و ایده آل خود را به دست آورید. بر اساس آخرین تحقیقات و آزمایش های دانشمندان علم هیپنوتیزم، این “فایل خود هیپنوتیزم شغل رویایی خود را جذب کنید!” از قوی ترین، تاثیر گذار ترین و به روز ترین برنامه های خود هیپنوتیزم است که به شما کمک می کند تا در کمترین زمان ممکن به صورتی باور نکردنی و چشمگیر صاحب شغلی شوید که کاملا از آن خوشتان می آید، متناسب با شخصیت و خلق و خوی شماست و برکت و نعمت ویژه ای را وارد زندگی تان می کند.

آمار بررسی

0
0 از 0
0 امتیاز
5 ستاره 0
4 ستاره 0
3 ستاره 0
2 ستاره 0
1 ستاره 0

بررسی

تا کنون مورد نقد و بررسی قرار نگرفته است.

تنها مشتریانی که این محصول را خریداری کرده اند می توانند این محصول را مورد نقد و بررسی قرار دهند.

قیمت 99,000 تومان

اشتراک گزاری این دوره