0
  • یک سبد خالی

    سبد خرید شما خالی است.

کلمه کلیدی خود را وارد کنید

Course

در مخفی: دریچه ای برای ورود مجدد به قلب کسی که دوستش داری…

جدید

تکنیکی کاملا علمی و تست شده برای اینکه بتونی مجددا رابطه ی کات شده ی خودت رو ترمیم کنی و عشق سابقت رو دوباره به زندگیت جذب کنی…

حتی اگه فکر می کنی چنین چیزی غیر ممکنه… بهت آموزش می دم که چگونه به کمک این تکنیک می تونی دوباره کاری کنی که پارتنر و عشقت به رابطه ات برگرده و دوباره عاشقت بشه… مثل قبل!

اگر الان داری این مقاله رو می خونی، پس احتمالا به اصطلاح دچار شکست عشقی شدی و رابطه ی عاطفی ات کات شده یا به مشکل برخورده. احتمالا گوگل رو زیر و رو کردی… تا شاید بتونی راهی پیدا کنی که پارتنرت تصمیمش رو عوض کنه و رابطه ی با تو رو کات نکنه.

می تونم حدس بزنم که احتمالا مثل خیلی از افراد دیگه ای که دچار شکست عشقی میشن، الان چه حس و حالی داری… احساس دل شکستگی… احساس نا امیدی و درموندگی… و احتمالا تجربه ی احساسات شدیدی مثل غم و خشم و حس نیاز به بودن پارتنرت و کسی که دوستش داشتی.

احتمالا مدام داری به این فکر می کنی که الان پارتنرت کجاست و داره چیکار میکنه…؟ مسلما چنین افکاری می تونه حتی قوی ترین فرد رو هم به زانو دربیاره و باعث بشه که اون فرد احساس غم شدیدی رو در قلبش حس کنه.

دوست من، دقیقا می دونم که الان چه حسی داری و داری چه حس و حال و شرایطی رو تجربه می کنی. من هم بارها چنین شرایط دردآوری رو تجربه کردم.

اما… امروز، روز شانسته… خبرهای خوبی واست دارم…

می تونی دوباره برش گردونی

بله، کاملا درست شنیدی… می تونی دوباره برش گردونی.

نه تنها می تونی دوباره پارتنرت رو برگردونی… بلکه اگه چند نکته ی مهم رو اجرا کنی و به توصیه های من عمل کنی، می تونی کلا ورق این بازی رو برگردونی.

می تونی کاری کنی که پارتنرت تبدیل به کسی بشه که به شدت مشتاقه به تو ورابطه ی دوباره ی با تو برگرده و به جای تو اون به فردی تبدیل بشه که ازت خواهش می کنه یه شانس دوباره بهش بدی. پارتنرت بهت پیام بده و بهت بگه که چقدر دلش واست تنگ شده و دوست داره که تو، توی زندگیش باشی…می تونی کاری کنی که بهت زنگ بزنه تا بگه چقدر از اینکه رابطه اش رو باهات کرده، پشیمون شده و دوست داره که همه چیز رو جبران کنه و دوباره با هم باشین.

نه تنها می تونی دوباره برش گردونی، بلکه می تونی کاری بکنی که دوباره جرقه های عشق و علاقه ی مشترک بین شما دو نفر زده بشه… درست مثل اولین باری که حس کردین عاشق همدیگه شدین.

نمی تونی باورش کنی؟ اینها حرف های من نیست دوست من… تمامی این حرف ها کاملا علمی و ثابت شده هست، بهم اعتماد کن. تحقیقات علمی نشون داده که بیش از ۹۰ درصد رابطه هایی که به بن بست یا جدایی می رسن رو میشه نجات داد و شانس دوباره ای به این دسته از روابط داد… رابطه ی تو هم هیچ فرقی با اینها نداره!

من کاملا مطمین هستم که به امید خدای رحمن، می تونم بهت آموزش بدم که دقیقا چه کارهایی رو باید انجام بدی تا دوباره این رابطه ی کات شده رو ترمیم کنی و شریک زندگیت رو، عشقت رو…  برش گردونی.

حتی اگه به هر دلیلی پارتنرت بلافاصله بعد از کات شدن رابطه ای که با تو داشته، وارد رابطه ی جدیدی شده… یا بهت گفته باشه که دیگه دوستت نداره… تو هنوز شانس زیادی داری که بتونی دوباره وارد قلبش بشی و کاری بکنی که دوباره عاشقت بشه.

اما

این اما خیلی مهمه… اگر واسه ی ترمیم رابطه ات جدی هستی و واقعا دوست داری دوباره پارتنرت رو برگردونی، باید این مقاله رو تا آخر بخونی.

و بعدش باید بری و تمامی تکنیک ها و استراتژی هایی که در چند دقیقه آینده بهت آموزش میدم رو، مو به مو اجرایی کنی.

اما اول از همه باید چند واقعیت مهم رو بدونی

قبل از اینکه کارمون رو شروع کنیم سه واقعیت مهم رو باید بدونی دوست من:

اولین واقعیت: در شرایط فعلی که به احتمال زیاد از نظر احساسی، حساس و شکننده هستی، احساس تنهایی می کنی و شاید حتی احساس غم شدید و افسردگی هم داشته باشی… در چارچوب و مایندست ذهنی مناسبی نیستی که بتونی پارتنرت رو متقاعد کنی که احساس کنه اون هم توی زندگیش به تو نیاز داره و در زندگی تو و رابطه ی عاطفی با تو بمونه.

علاوه بر این، توی این شرایط ذهنی خاص، هر حرفی که بزنی، یا هرکاری که بکنی تا سعی کنی پارتنرت رو از تصمیمش منصرف کنی، احتمالا صرفا همه چیز رو بدتر میکنه!

(اصلا نگران این موضوع نباش، بهت آموزش میدم که چگونه می تونی این شرایط خاص ذهنی رو مدیریت کنی و برش غلبه پیدا کنی و برای موفق و پیروز خارج شدن از این شرایط سخت، تکنیک هایی تست شده و قدرتمند رو بهت آموزش میدم)

واقعیت دوم: باید قبول کنی و بپذیری که رابطه ی عاطفی و عاشقانه ی قبلی تو تموم شده و دیگه نمیشه کاری واسش کرد. اتفاقا پذیرش این موضوع خیلی هم خوبه، چون رابطه ی کات شده و شکست خورده تو خیلی هم خوب نبوده… اگر خوب بود به کات شدن و جدایی می رسید؟

اجازه بده این موضوع رو کامل واست باز و مشخص کنم: منظورم این نیست که دیگه نمی تونی دوباره پارتنرت رو برش گردونی و جذبش کنی… منظورم اینه که باید یه رابطه ی جدید رو با پارتنر قبلیت شروع کنی و تغییراتی رو توی رابطه ی قبلی ایجاد کنی. یک رابطه ی سالم، به دور از هر نوع خیانت و پنهان کاری و دروغ و هر چیز دیگه ای که در وهله ی اول باعث کات شدن رابطه ی شما شده.

واقعیت سوم: برای اینکه دوباره پارتنر قبلیت رو جذب کنی و برش گردونی و یک رابطه ی جدید و سالم رو باهاش شروع کنی، لازمه که همه ی خاطرات و افکار منفی که پارتنرت توی ذهنش از تو داره رو، پاک کنی… و اونها رو با خاطرات خوب و مثبتی که با همدیگه داشتین، جایگزین کنی.

لازمه به کمک ضمیر ناخودآگاه پارتنرت خاطرات عاشقانه و خوب مشترکی که با همین داشتین، در ذهن پارتنرت دوباره پررنگ بشه، تا حدی که پارتنرت احساس کنه نمی تونه خودش رو در کنار کسی به غیر از تو ببینه.

نگران نباش… کارهای سخت این مسیر رو من واست انجام دادم و سیستمی گام به گام از تکنیک های علمی کاملا تست شده و قدرتمند رو واست آماده کردم، که دقیقا بهت کمک میکنه این موارد رو اجرایی کنی و علاقه ای که بین تو و پارتنرت بوده رو دوباره از نو بسازی… تا دوباره همون رابطه ی عاشقانه ی قشنگ رو با همدیگه بسازین و تجربه اش کنین.

حالا با توجه به این سه حقیقت غیر قابل انکار، شاید بد نباشه که چند نکته در مورد خودم بهت بگم!

من محمد امین عرفانی زاده هستم، مدرس موفقیت، هیپنوتراپی و کارشناس ارشد خانواده درمانی. در دو سال گذشته زمان زیادی رو صرف تحلیل روابط بین زوجین کردم و به افرادی زیادی که رابطه ی اونها کات شده بوده یا در معرض کات شدن رابطه شون بودن کمک کردم که رابطه ی شکست خورده ی خودشون رو ترمیم کنن و در ادامه ی یه رابطه ی قشنگ و عاشقانه رو تجربه کنن. 

چگونه فرمول و راز موفقیت ترمیم رابطه های شکست خورده و کات شده رو پیدا کردم؟ چگونه به بیش از ۹۰ درصد افرادی که پارتنرشون اونها رو ترک کرده، می تونم کمک کنم که دوباره پارتنرشون رو جذب کنن و رابطه شون رو دوباره بسازن؟ این کار دو سال از من گرفت که مطالعه کنم و تکنیک های مختلف روانشناسی رو آزمون و خطا کنم… حتی این کنجکاوی من رو به رشته ی خانواده درمانی بالینی، در مقطع کارشناسی ارشد هدایت کرد… و باعث شد که دو سال تمام تمرکزم رو روی روابط زوجین قرار بدم و قدرتمندترین تکنیک های روانشناسی ای که توی این زمینه وجود داره رو مطالعه و آزمون و خطا کنم تا در نهایت متوجه بشم که چه تکنیک هایی جواب میده و می تونه نتیجه بخش باشه.

خوشبختانه تونستم بر روانشناسی مردان و زنان به خوبی مسلط بشم  و یاد بگیرم که دکمه های ذهنی (من بهش میگم دکمه های ذهنی) در آقایون و خانوم ها وجود داره که اگه اونها رو بشناسی و فعال شون کنی، می تونی یک شانس دوباره به اکثر رابطه های کات شده و در حال مرگ بدی… این دکمه های ذهنی دقیقا همون کلیدی هست که برای موفقیتت بهشون نیاز داری.

وقتی یاد بگیری که در هر لحظه، کدوم یکی از این دکمه های ذهنی پارتنرت رو باید فشار بدی و فعالش کنی،دیگه چیزی باقی نمی موه… فقط کافیه بری و فعالش کنی دیگه… دقیقا به همین علته که این دوره ی آموزشی گام به گام رو تولید کردم تا هر فردی که در شرایط یه رابطه ی کات شده قرار داره، بتونه رابطه ی کات شده اش رو ترمیم کنه.

ببین دوست من… من در مورد اسرار عجیب و غریب، که متاسفانه توی خیلی از تبلیغات دیگه می بینیم، صحبت نمی کنم. من در مورد تکنیک های واقعی، علمی و تست شده ای صحبت می کنم که تونسته زندگی بسیاری از زوجین رو نجات بده.

علت اینکه این تکنیک ها همیشه بالای ۹۰ درصد جواب داده این هستش که این تکنیک ها بر اساس اصول روانشناسی ذهن زن و مرد طراحی شده و به این راحتی ها نمیشه در مقابلش مقاومت کرد. پارتنرت چگونه می تونه در مقابل تو مقاومت کنه وقتی که به ظاهر هیچ تلاشی از سمت تو برای برگردوندن خودش به رابطه دوباره نمی بینه؟

بهت آموزش میدم که چگونه به زبون ضمیر ناخودآگاه پارتنرت باهاش حرف بزنی و چگونه تصویر بدی که احتمالا قبل از کات شدن رابطه، در ذهن پارتنرت نسب به تو مونده رو از بین ببری.

علت زیبایی و قدرت تکنیک های درمخفی همینه…

نکته ی جالب دوره ی در مخفی اینه که: بهت آموزش میدم که چگونه می تونی تاثیر سیستم هشداردهنده ذهنی پارتنرت، که جلوی هر تلاش احتمالی تو برای برگروندنش به رابطه ی مجدد با تو رو میگیره، به حداقل میزان خودش برسونی ( و همچنین تمامی حرف های احتمالی دوستان یا خانواده ی پارتنرت که ممکنه بهش بگن دیگه به رابطه ی با تو برنگرده و … )

تقریبا به جرات می تونم بهت بگم که آموزش هایی که در دوره ی در مخفی می بینی رو در هیچ جای دیگه ندیدی و چیزی در موردش نشنیدی… شاید بعضی از ویدیوهای من رو توی اینترنت دیده باشی و نکته های خوبی رو دریافت کرده باشی، اما حتی نسبت به همون ویدیوهای خودم هم، اکثر مطالبی که در دوره در مخفی یاد خواهی گرفت کاملا جدیده واست.

به عنوان نمونه در دوره ی در مخفی یاد میگیری که:

فرمول سه مرحله ای در مخفی
چرا از لحظه ی شروع تا زمانی که دوباره پارتنرت رو به زندگی خودت جذب می کنی باید ۳ مرحله رو پشت سر بگذاری ( درمان غم ناشی از کات شدن رابطه و ریکاوری، تلاشه برای برقراری مجدد رابطه، ایجاد علاقه و جذب مجدد پارتنرت). بدون این سه مرحله ضروری نمی تونی نظر پارتنرت رو نسبت به خودت تغییر بدی، و باعث بشی که پارتنرت، میل برگشتن دوباره ی به تو رو در خودش حس کنه.

ایجاد حس دلتنگی در قلب پارتنر شما
چگونه می تونی کاری کنی که پارتنرت بهت فکر کنه و دلش برای روزای خوب و قشنگی که در گذشته با هم داشتین تنگ بشه… احساس کنه که دلش برای روزایی که با هم بودین خیلی تنگ شده… حتی بدون اینکه یه کلمه بهش بگی یا اینو ازش بخوای!

فرمول ایجاد جذابیت از بین رفته در رابطه شما
چگونه با کم کردن توجهت و اینکه زمانی که در بازه ی مشخص ۳۰ روزه سراغ پارتنرت نمیری و هیچ ارتباطی باهاش برقرار نمیکنی، به قدرتمند ترین روشی تبدیل میشه، که می تونه دوباره جذابیت از دست رفته ی رابطه ی شما رو برگردونه.

آموزش نحوه ی برقراری مجدد رابطه
چرا مرحله ی شروع مجدد رابطه، تقریبا مهم ترین بخش در جذب مجدد پارتنرت هست… و این جایی هست که اغلب افراد با رفتارهای اشتباهشون، بدون اینکه حتی متوجه این موضوع باشن، در اون شکست میخورن و صرفا باعث دورتر شدن پارتنرشون از خودشون میشن…

عذرخواهی کردن ممنوع!
چرا عذرخواهی کردن و خواهش کردن برای برگشتن دوباره ی پارتنرت کاملا کار اشتباهیه و زمانی که داری با پارتنرت صحبت می کنی، باید این کلمات رو به صورت کامل، از دایره ی لغاتت پاک کنی.

پلن اجرایی برای ایجاد عشق و علاقه مجدد
گام های ضروری و مهمی که در هنگام ساختن دوباره ی علاقه ی مشترک با پارتنرت باید برداری، چی هست و چگونه باید این موارد رو انجام بدی. چگونه می تونی دوباره جرقه های عشق و علاقه رو قلب پارتنرت بزنی، حتی زمانی که پارتنرت بهت گفته دیگه دوستت نداره یا بلافاصله بعد از کات شدن رابطه ی شما، وارد رابطه ی دیگه ای شده!

و ...
تنها کاری که در یک ماه آینده (بعد از کات شدن رابطه) نمی تونی انجام بدی چیه… (اگر این مورد رو از قلم بندازی، تقریبا بازی رو باختی و تمام شانست رو برای جذب دوباره ی پارتنرت از دست دادی!)

و ده ها تمرین، نکته و تکنیک علمی و کاربردی ریز دیگه که اگر واقعا برای برگردوندن و جذب دوباره ی پارتنرت وساختن رابطه ی جدیدت با این فرد جدی هستی، باید همین حالا اونها رو انجام بدی.

احتمالا تا اینجا متوجه شدی که چقدر این تکنیک ها و سیستم قدرتمند و تاثیرگذاره… و احتمالا سوالی که الان در ذهنت داری اینه که هزینه ی این دوره چقدره؟! اصلا نگرانش نباش…

اما لازمه که از خودت بپرسی… آیا واقعا عاشق پارتنرت هستی؟ آیا واقعا میخوای کاری کنی که برگرده؟ آیا واقعا این فرد، نیمه ی گمشده ی تو هست؟

اگه پاسخت به این سوال ها مثبته… اگه احساس می کنی این آقا یا خانم، همون فردی هست که دوست داری ۵۰ سال از عمرت رو در کنارش بگذرونی و توی زندگیت این فرد همراه و همسفر تو باشه… پس احتمالا خیلی واست مهم نیست که هزینه ی آموزش من چقدر باشه. چون واقعا نمی تونی این فرصت رو از دست بدی و اجازه بدی که پارتنرت بره، بدون توجه به اینکه هزینه ی این دوره چقدر باشه.

چند سال دیگه که به عقب برگردی و یاد چنین روزی بیفتی، شاید حاضر باشی چند ده میلیون تومان پرداخت کنی تا یه شانس دیگه واسه برگردوندن پارتنرت به زندگیت داشته باشی.

هیچ چیزی بدتر از این نیست که مدام این آه و افسوس رو تکرار کنی که چی میشد اگه… که آیا می تونستی کاری بکنی یا حرفی بزنی که باعث بشه پارتنرت دوباره بیاد توی زندگیت و اون هم به اندازه ی تو، دوست داشته باشه که کل عمرتون رو با همدیگه بگذرونین.

ببین دوست من، من می دونم که برخلاف تمامی چیزهایی که توی این مقاله بهت گفتم، ممکنه که تو هنوز یه مقدار جزیی شک داشته باشی. منطقیه… متاسفانه در اینترنت، کلی محصول و آموزش به دردنخور در سایت های دیگه وجود داره که صرفا وقتت رو هدر میده… یا به جای اینکه راه اصلی رو بهت نشون بده صرفا تو رو به بی راهه ها هدایت می کنه.

اما، یادته در ابتدای این مقاله چی بهت گفتم… که بهت گفتم من کیفیت این دوره ی آموزشی رو گارانتی و تضمین می کنم؟ من تضمین می کنم که با اجرای دقیق آموزش ها و استراتژی هایی که در دوره ی در مخفی بهت معرفی کردم… تو می تونی زمان رو به عقب برگردونی و دوباره به همون روزهای قشنگ و عاشقانه ی رابطه ات برگردی… همون روزهای اولی که تازه رابطه ات رو شروع کرده بودی و تو و پارتنرت عاشق همدیگه بودین و عاشقانه همدیگه رو دوست داشتین.

من ایمان دارم که دوره ی درمخفی می تونه به امید خدا واست معجزه کنه و بهت جواب بده. دقیقا تمامی ابزارهایی که برای شروع مجدد رابطه با پارتنرت، و ایجاد عشق و علاقه ی مجدد بین شما دو نفر لازم داری رو در اختیارت قرار میده. کاری میکنه که پارتنرت از اعماق قلبش حس کنه که دلش واسه ی حضور تو تنگ شده و تو رو توی زندگیش کم داره… واسه ی همین واقعا ازت میخوام که دوره ی در مخفی رو تست کنی.

پیشنهاد من اینه: می تونی در دوره ی من، در دوره ی در مخفی ثبت نام کنی و صفر تا صد دوره رو گوش بدی، از اول تا آخرش و تک تک استراتژی ها و تکنیک هایی که بهت آموزش دادم رو اجرایی کنی. اگر بعد از گوش دادن به دوره ی من و اجرای اونها، احساس نکردی که مسیر جذب دوباره ی پارتنرت رو پیدا کردی و نشونه هایی از جرقه های عشق و علاقه ی دوباره در پارتنرت رو ندیدی…

من ۱۰۰ درصد مبلغی که پرداخت کردی رو بهت عودت میدم، بدون اینکه سوالی ازت پرسیده بشه.

برای اینکه سریع این تکنیک ها و استراتژی ها رو هم انجام بدی و بهشون عمل کنی، نیازی نیست عجله کنی. تو یک ماه تموم (۳۰ روز) فرصت داری تا تکنیک هایی که می تونه بهت کمک کنه تا یک زندگی جدید رو با پارتنرت بسازی، اجرا کنی. ( تا ۳۰ روز بعد از ثبت نام در دوره ی آموزشی من، دوره ی در مخفی، می تونی با یک کلیک درخواست عودت ۱۰۰ درصد وجه پرداختی خودت رو داشته باشی.)

حالا… اجازه بده سوالی رو ازت بپرسم: اگر پارتنرت همین حالا به سراغ تو میومد و می گفت دوست داره دوباره برگرده و با تو باشه… دوست داره رابطه ای رو با تو داشته باشه که خیلی صمیمی تر، احساسی تر و قوی تر از قبل باشه… اما بهت میگفت که این کار یه هزینه ای واست داره… چقدر حاضر بودی واسه ی این موضوع هزینه کنی؟ ۱ میلیون؟ ۲ میلیون؟ ۵ میلیون؟ ۱۰۰ میلیون؟!؟!

مسلما اگر این فرد همون نیمه ی گمشده ی واقعی تو باشه، فقط دنبال نزدیک ترین بانک میگشتی تا کل پس انداز و سرمایه ای که توی زندگیت داری رو واسش بدی، درسته؟

اما نگران نباش، قرار نیست سرمایه ی زندگیت رو توی این راه خرج کنی… حتی قرار نیست برای این موضوع ۲ میلیون تومان هم سرمایه گذاری کنی.

معمولا برای چنین دوره هایی، هزینه هایی بالای ۱ میلیون تومان رو دریافت میکنن… و دانشجویان و همکاران بسیار زیادی به من گفتن که آموزش های این دوره واقعا بالای ۱ میلیون تومان می ارزه. اما همونطوری که گفتم، من واقعا دوست دارم این دوره رو تست کنی تا ببینی چقدر عالی و خارق العاده می تونه بهت جواب بده… واسه ی همین نمی خوام که هزینه و قیمت، مانعی واست بشه که نتونی تستش کنی.

قرار شده بود که این دوره ی آموزشی رو به قیمت ۵۰۰ هزار تومان به فروش برسونیم… اما نظر من این بود که باز هم این مبلغ می تونه برای بعضی از افراد، مبلغ بالایی باشه.

بله در حال حاضر، برای مدت محدودی می تونی صرفا با مبلغ ۱۹۹ هزار تومان این سیستم بسیار حرفه ای و ارزشمند رو تهیه کنی که تونسته به صدها و هزاران نفر کمک کنه دقیقا همون چیزی رو به دست بیارن که تو به دنبالش هستی: شانس یک رابطه ی دوباره با کسی که عاشقش هستن.

یادت باشه دوست من: ۳۰ روز گارانتی عودت وجه یعنی اینکه واقعا هیچ ریسکی رو متحمل نمیشی. ثبت نام میکنی، تستش میکنی و من واقعا شک دارم که از نتایج خارق العاده ای که دریافت می کنی، حیرت زده نشی… درست مثل تمام افرادی که نتایجی فوق تصور و باور از این آموزشها گرفتن. اما اگر به هر دلیلی احساس کردی که این سیستم بهت جواب نداده، به راحتی و با یک کلیک می تونی درخواست عودت وجه بدی… بدون هیچ سوال و جوابی، بدون اینکه حتی یک ریال از وجه پرداختی شما کم بشه، تمام وجه پرداختی ات رو دریافت کنی.

حالا که من هر نوع ریسک احتمالی رو واست حذف کردم… و این دوره رو به کمترین هزینه ی ممکن بهت پیشنهاد دادم، نوبت تویه که هر بهونه ای رو کنار بزنی و ادامه بدی. هر لحظه ای که صبر کنی و دست روی دست بذاری، ممکنه لحظه ای باشه که بعدا حسرتش رو بخوری… چون ممکنه پارتنر عاشق کس دیگه ای بشه و دیگه واقعا نشه کاری کرد.

اگر الان این سایت رو ببندی و به خودت بگی بعدا در موردش فکر می کنم، به نظر خیلی خوبه… باید این هشدار رو بهت بدم که فرصت برگردوندن پارتنرت، خیلی زیاد نیست و این شانس و فرصت، همیشگی نیست. ممکنه روز به روز پارتنرت ازت دورتر بشه… و تو صرفا به یه خاطره واسش تبدیل بشی و با یه فرد دیگه به راحتی جایگزین بشی. پس اگر واقعا برای برگردوندن پارتنرت جدی هستی، زمان اقدام کردن همین الانه… نه بعدا.

زمانی که روی دکمه ی ثبت نام در دوره کلیک کنی و اطلاعات مورد نیاز رو تکمیل کنی، کمتر از ۲ دقیقه تا دسترسی به کل این دوره ی ارزشمند فاصله داری…  خوشبختانه هیچ محصول فیزیکی و پستی در کار نیست و این برای تو این معنی رو میده که بلافاصله بعد از پرداخت می تونی لینک های دانلود دوره ی مخفی رو دریافت کنی و هر جایی که هستی و در هر ساعتی از شبانه روز، آموزشت رو شروع کنی.

و در نهایت ازت ممنونم که زمان گذاشتی و این مقاله رو مطالعه کردی. از صمیم قلب امیدوارم که این مقاله و دوره ی آموزشی من تمام چیزی که برای ساختن یه رابطه ی جدید، پرشور و عالی با پارتنر قبلیت نیاز داری رو بهت بده، و باعث بشه زندگی قشنگی رو دوباره با کسی بسازی، که واقعا احساس می کنی عاشقش هستی.

بهترین ها رو واست آرزو می کنم و توی دوره ی در مخفی می بینمت!

با احترام – محمد امین عرفانی زاده

آمار بررسی

0
0 از 0
0 امتیاز
5 ستاره 0
4 ستاره 0
3 ستاره 0
2 ستاره 0
1 ستاره 0

بررسی

تا کنون مورد نقد و بررسی قرار نگرفته است.

تنها مشتریانی که این محصول را خریداری کرده اند می توانند این محصول را مورد نقد و بررسی قرار دهند.

مدت ۵ ساعت و ۳۰ دقیقه
قیمت 199,000 تومان

اشتراک گزاری این دوره