۳۰ تمرین عملی قانون جذب برای اینکه سریع تر و راحت تر خواسته ها و اهداف تان را جذب کنید

در این مقاله جامع با ۳۰ تکنیک و تمرین عملی و تست شده ی قانون جذب آشنا میشی که بهت کمک میکنه سریع تر و راحت تر از قانون جذب نتیجه بگیری. می تونی از یک یا چند مورد از این تمرینات، به صورت روزانه استفاده کنی تا رویا و هدفی که داری رو به زندگی خودت جذب کنی.

در هر تمرین واست یک مثال هم زدم تا به خوبی نحوه ی استفاده ی از هر تکنیک و تمرین رو یاد بگیری. در هر مورد، من در مورد جذب عشق واست مثال زدم، اما می تونی هر تکنیک رو برای جذب هر رویا و هدفی که داری استفاده کنی.

۱. تکنیک سپاس گزاری

بابت تمامی چیزهای ارزشمندی که همین حالا در زندگی خودت داری، سپاس گزار و شاکر خدای رحمن باش. سعی کن یک دفترچه ی شکرگزاری واسه ی خودت تهیه کنی و هر شب قبل از اینکه به خواب بری و هر روز صبح، قبل از اینکه روز خودت رو شروع کنی، چند دقیقه رو به فکر کردن در مورد نعمت هایی که خدای رحمن بهت داده و هر اتفاق خوبی که توی زندگیت رخ داده، فکر کنی و اونها رو ثبت کنی.

مثال: می تونی سپاسگزار رابطه ی عاطفی باشی که داشتی. اگرچه که الان اون رابطه تموم شدهسپاسگزار تمامی دوستانی باش که داری، خانواده ای که دوست داره و عاشقته. چنین کاری باعث میشه که عشق بیشتری رو به زندگی خودت جذب کنی.

۲.

۳. تکنیک تابلوی آرزوها

واسه ی خودت یک تابلوی آرزوها درست کن. عکس اهداف و رویاهایی که داری رو بر روی اون بچسبون. مثلا عکس یک زوج خوشبختخونه ای که دوست داری در اون زندگی کنی و … . این تابلو رو در جایی قرار بده که هر روز بتونی ببینیش. این کار بهت کمک میکنه که راحت تر، خواسته های خودت رو تجسم کنی.

مثال: اگر به دنبال جذب نیمه ی گمشده ات هستی، شاید بد نباشه که عکس یک زوج خوشبخت رو در تابلوی آرزوهای خودت قرار بدی، عکس خونه ای که قراره بعدا با همسرت در اون زندگی کنی و … .

نکته مهم: بیش از حد بر خصوصیات ظاهری و فیزیکی نیمه ی گمشده ات تمرکز نکن، یادت نره قرار نیست روی شخص خاصی تمرکز کنی، بلکه قراره به لایف استایلی توجه کنی که با اومدن این فرد، تجربه اش خواهی کرد.

۴. تکنیک تصویرسازی ذهنی

می تونی از تابلوی ارزوهای خودت کمک بگیری تا تصویر سازی ذهنی بهتری داشته باشی. البته، بدون کمک گرفتن از تابلوی آرزوهات هم می تونی این تمرین رو انجام بدی. چشمهات رو ببند و سعی کن تصور کنی که رویای تو محقق شده. در تجسمی که انجام میدی، سعی کن بر حس و حالی که خواهی داشت تمرکز کنی و دقیقا حسش کنی.

مثال: تصور کن با نیمه ی گمشده ی خودت به ماه عسل رفتی. کجا خواهی رفت؟ چکار خواهی کرد؟ و

۵. تکنیک استفاده از عبارت های تاکیدی مثبت

چند عبارت تاکیدی مثبت، کوتاه و قدرت دهنده برای خودت بنویس و هر روز اونها رو با خودت تکرار کن.

مثال: من رابطه ی عاطفی شاد و قشنگی دارم…. زندگی من سرشار از عشق و محبته

۶. مدیتیشن

تمرینات مدیتیشن می تونه بهت کمک کنه که ذهنت رو آروم و ریلکس کنی، توانایی تمرکزت رو ارتقا بدی و نگرش مثبت تری نسبت به دنیا و جهان هستی داشته باشی.

مثال: می تونی در یک جای آروم و راحت بشینی یا دراز بکشی، چشم هات رو ببندی و بر دم و بازدم خودت تمرکز کنی. می تونی با روزی ۳الی ۴ دقیقه این کار رو شروع کنی و بعدا بسطش بدی.

۷. استفاده از هیپنوتیزم و خودهیپنوتیزم

هیپنوتیزم و خودهیپنوتیزم، تکنیکی علمی و تایید شده هستش که مستقیما بر ناخودآگاه شما تاثیر میگذاره. به کمک هیپنوتیزم و خود هیپنوتیزم می تونی به حالت و فرکانس ذهنی ای برسی، که برای جذب خواسته و هدفت باید در اون حالت و فرکانس باشی.

مثال: می تونی از بخش محصولات سایت عرفانی زاده دات کام، فایل خودهیپنوتیزم مورد نظرت رو تهیه کنی و بهش گوش بدی تا در فرکانس مورد نظرت قرار بگیری.

۸. استفاده از لیست تکنیک موارد مثبت

این لیست، تقریبا مثل لیست شکرگزاری هستش اما بسیار گسترده تره. در این لیست می تونی حتی خواسته ها و هدف هایی که به دنبالش هستی رو هم یادداشت کنی.

مثال: هفته ی دیگه خانواده ام به دیدن من میانیکشنبه با دوستم رفتم بیرون و خیلی خوش گذشت و

۹. هدف گذاری

هدف گذاری بسیار مهمه و واقعا جادو میکنه. در ذهنت تصمیم بگیر که دوست داری چه چیزهایی رو به دست بیاری و در گام بعدی اونها رو مکتوب کن.

مثال: امسال ازدواج می کنم یا یک رابطه ی عاطفی شاد و عاشقانه رو شروع می کنم.

۱۰. تکنیک صحبت کردن در مورد آرزوها

بعد از هدف گذاری، این تکنیک بهت کمک میکنه که مدام فرکانس و سیگنال خواسته و هدفی که داری رو به جهان هستی ارسال کنی.

مثال: می تونی به بهترین دوستت که احساس میکنی باهات هم فرکانس هم هست بگی که واسه ی یک رابطه ی جدید آماده ای و داری تلاش میکنی که فرکانس مناسب رو به جهان هستی ارسال کنی تا نیمه گمشده ات وارد زندگیت بشه.

۱۱. تکنیک رهایی از شر باورهای منفی

فکر می کنی نمی تونی به خواسته و هدفی که داری دست پیدا کنی؟ سعی کن دلیلش رو پیدا کنی که چرا چنین طرز فکری داری. این باور یک باور محدود کننده است که باید از شرش خلاص بشی.

۱۲. استفاده از تکنیک آزادسازی احساسی

می تونی از تکنیک های روانشناسی مثل ای اف تی (ضربه زدن) برای مقابله با باورهای قدیمی و حذف اونها استفاده کنی. ایده ی کلی ای اف تی این هست که ضربه زدن با انگشت بر بخش های مختلف بدن (مانند طب سوزنی) باعث ازاد سازی انرژی میشه.

مثال: در حالی که بر نقاط مختلف بدنت با انگشت ضربه آهسته میزنی، می تونی عبارت های تاکیدی مثبت رو تکرار کنی.

۱۳. استفاده از قوه ی الهام

به کمک ندای قلبت (نه احساسات لحظه ای)، زمانی که فعالش کنی می تونی با انرژی و فرکانس قدرتمند تری خواسته ها و اهدافی که داری رو جذب کنی. اگر یاد بگیری و به درستی از ندای قلبت استفاده کنی همه چیز برای تو راحت تر و سریع تر اتفاق خواهد افتاد.

مثال: به کمک مدیتیشن و هیپنوتیزم می تونی قدرت دریافت الهامات و نشونه های جهان هستی رو در خودت افزایش بدی و فعالش کنی.

۱۴. تکنیک گوش دادن به کتاب های صوتی

کتاب های صوتی برای یادگرفتن نکاتی که بهشون نیاز داری و همچنین انگیزه و سوخت حرکت عالی هستن. می تونی مشغول به هر کار دیگه ای باشی و به این کتاب ها هم گوش بدی.

۱۵. تکنیک چی میشد اگه

می تونی تصور کنی اگه به خواسته و هدفت رسیده بودی الان، زندگی تو چه شکلی میشد.

مثال: مثلا می تونی لباسی که قراره روز عروسی بپوشی رو همین الان انتخاب کنی یا حتی بخریش.

۱۶. تکنیک انتشار موارد مثبت

لبخند بزن، مثبت صحبت کن و با افرادی که باهاشون برخورد میکنی برخورد زیبایی داشته باش. سعی کن اگر می تونی از دیگران حمایت کنی. بهونه گیر نباش و نق نزن.

مثال: دوستت نیمه ی گمشده اش رو پیدا کرده؟ سعی کن واسش خوشحال باشی، نظر و حس مثبتت رو بهش منتقل کن و … .

۱۷. تکنیک انجام کارهای خیرخواهانه و داوطلبانه

بخشی از تکنیک انتشار موارد مثبت اینه که هر از گاهی کارهای خیرخواهانه و داوطلبانه انجام بدی. می تونی هر روز فقط یک کار ساده ی خیرخواهانه انجام بدی.

مثال: می تونی صدقه بدی، به یک فقیر کمک کنی. از فردی غریبه تعریف کنی و بهش انرژی مثبت بدی. نوبت رو توی صف به یک نفر دیگه بدی یا هر کار ساده ی دیگه ای.

۱۸. تکنیک استفاده از جملات، کتاب و ویدیوهای انگیزشی

هر زمان که فرصت داشتی می تونی یک ویدیوی انگیزشی ببینی یا یک کتاب انگیزشی بخونی. این موارد بهت یاد آوری میکنه که تو می تونی چیزی که میخوای رو به دست بیاری.

۱۹. تکنیک رهایی

خیلی مهمه که اجازه بدی جهان هستی بقیه ی کارها رو واست بکنه. هیچ لزومی نداره که در مورد خواسته ات بیش از حد حساس باشی و نگرانش باشی که بالاخره کی اتفاق می افته. کارها رو به خدای رحمن بسپار و آروم باش.

مثال: از این که هنوز نیمه ی گمشده ات وارد زندگیت نشده، گله و شکایت نکن. سعی کن زندگی شاد و قشنگی داشته باشی و مطمین باش که نیمه ی گمشده ات در زمان و مکان درست وارد زندگیت میشه.

۲۰. تکنیک رهایی از منفی بافی

سعی کن افراد منفی و مخرب رو از دایره ی ارتباطی خودت حذف کنی. افرادی که همیشه حالشون بده و در هر شرایطی فقط نیمه ی خالی لیوان رو میبینن می تونن خیلی بهت لطمه بزنن.

مثال: دوستی داری که همیشه فقط ناله میکنه و همیشه نیمه ی خالی لیوان رو میبینه؟ مدام بهت میگه عشق دروغه و نمیه گمشده اتهیچ وقت وارد زندگیت نمیشه؟ زمانی که با این دوستت صرف می کنی رو به حداقل زمان ممکن برسون.

۲۱. تکنیک مطالعه بیشتر

سعی کن بیشتر کاب هایی رو مطالعه کنی که باعث میشه به خواسته و هدفی که داری تمرکز بیشتری داشته باشی و همچنین بهت انرژی و انگیزه میده.

مثال: شاید مثلا می تونی کتابی در مورد قانون جذب مطالعه کنی که بهت آموزش میده چگونه به کمک این قانون می تونی نیمه ی گمشده ی خودت رو به زندگیت جذب کنی یا حتی در دوره ای حضوری یا غیر حضوری با همین مضمون شرکت کنی.

۲۲. تکنیک گردآوری افراد هم فرکانس

می تونی با افرادی معاشرت  داشته باشی که هدف هایی مشابه هدف شما دارن و در عین حال هم فرکانس با شما هستن و به قانون جذب وهم باور دارن. چنین دوستانی مدام انرژی شما رو برای رسیدن به خواسته ای که داری افزایش میدن.

مثال: می تونی مثلا بیشتر زمان خودت رو با دوستی سپری کنی که مجرده و به دنبال جذب نیمه گمشده اش هست و در عین حال باورهایی نزدیک باورهای شما داره.