بنا به استراتژی جدید در راستای توسعه ی ایده های تماما انلاین محور تا اطلاع رسانی بعدی پشتیبانی عرفانی زاده دات کام صرفا از طریق چت آنلاین، ارسال تیکت و ایمیل می باشد.

 

 

مطالب اعضای ویژه

چرا جذب خواسته ها و اهداف بزرگ کار سخت و دشواری به نظر می رسد؟ (راهکار جذب سریع و راحت چیست؟)
چرا جذب خواسته ها و اهداف بزرگ کار سخت و دشواری به نظر می رسد؟ (راهکار جذب سریع و راحت چیست؟)

دوست عزیز و همراه دوست داشتنی عرفانی زاده دات کام سلام، دیشب، داشتم به یکی از بزرگترین آرزوها و خواسته هایی که چند سال پیش داشتم، فکر می کردم… خواسته ای که بعد از ۴ سال تقلا و تلاش بی وقفه بالاخره اتفاق افتاده بود… این ویدیو رو تماشا کن تا متوجه بشی تو دوست من چگونه می تونی بزرگ ترین رویای زندگیت رو به زندگیت جذب کنی یادمه چندین سال پیش، هدفی داشتم که ۴ سال، شبانه روزی واسش تلاش می کردم و هیچ خبری از نتیجه نبود… به خاطر شکست های پیاپی دیگه داشتم ناامید می شدم و بی خیال خواسته و هدفی که داشتم می شدم. اما درست در لحظه ی تسلیم شدن، با اصلی از قوانین کاینات آشنا شدم… تکنیکی رو یاد گرفتم که به تنهایی باعث شد اون هدف ۴ ساله ی من به واقعیت زندگی من تبدیل بشه و خلق بشه! حالا اون خواسته جزیی از زندگی منه! آیا تو دوست خوبم هم آماده ای تا به جنگ با بزرگ ترین آرزو ها و اهدافی که داری بری و اونها رو به دست بیاری؟ پیشنهاد می کنم ویدیویی که همین امروز برای تو دوست خوبم آماده کردم رو دانلود کنی و همین حالا این ویدیو رو ببینی امروز صبح، از لحظه ای که از خواب بیدار شدم، مشتاق بودم تا این اصل ساده ولی مهم رو با تو دوست خوبم به اشتراک بگذارم! امیدوارم که همواره و در هر شرایطی شاد، سلامت و ثروتمند باشی دوست من دوستدار شما- محمد امین عرفانی زاده        

فایل صوتی سی روز با طلایی ترین عبارت های ثروت ساز(نسخه کامل)
فایل صوتی سی روز با طلایی ترین عبارت های ثروت ساز(نسخه کامل)


 فایل صوتی سی روز با عبارت های ثروت ساز یکی از قدیمی ترین روش هایی که از زمان های بسیار دور تا به امروز برای نفوذ به ضمیر ناخودآگاه و ارسال سیگنال های مورد نظر به ضمیر ناخودآگاه، برای خلق تغییرات مطلوب و ایده آل در زندگی، مورد استفاده قرار میگرفته، استفاده از عبارت های تاکیدی مثبت بوده است. عبارت های تاکیدی در صورتی که به صورت صحیح طراحی شوند، می توانند بسیار موثر و تاثیرگذار ظاهر شده و با تمرین و تکرار نتایج خارق العاده و دور از تصوری را برای شما به همراه آورند. پیشنهاد می کنم اگر تمایل دارید تا با استفاده از قدرتمند ترین، حساب شده ترین، تاثیرگذار ترین و طلایی ترین عبارت های تاکیدی در حوزه کسب ثروت و موفقیت مالی، ذهن خود را برای دستیابی سریع و راحت به ثروت حلال برنامه ریزی کنید، فایل سی روز با عبارت های ثروت ساز را دانلود کرده و هر روز، هر زمان که فرصت داشتید به تکرار به این فایل بسیار ارزشمند گوش داده تا به راحتی و در سریع ترین زمان ممکن ذهن خود را برای خلق دستاوردهای بزرگ مالی برنامه ریزی کنید. فایل صوتی سی روز با عبارت های ثروت آفرین، ریشه ای ترین و اصلی ترین باورهای شما را که تا این لحظه اجازه ثروتمند شدن را به شما نمی داد، هدف گرفته و با جملاتی طلایی که مطابق با زبان ضمیر ناخودآگاه شما طراحی شده، باورهای پول ساز و ثروت آفرین را در ناخودآگاه شما حک می کند، تا بتوانید سریع تر، راحت تر و با صرف زمان و انرژی به مراتب کمتر، دستاورهای مالی خارق العاده ای را به زندگی خود جذب کنید. لطفا توجه داشته باشید که هر چه بیشتر به این فایل صوتی قدرتمند گوش دهید، نتایج خارق العاده تری را کسب خواهید کرد، نتایجی که واقعا شما را حوزه ی زندگی مالی تان انگشت به دهان خواهد گذاشت! برای دانلود فایل لازم است که ابتدا در سایت عضو شده و سپس وارد حساب کاربری خود شوید تا به راحتی بتوانید فایل ها را دانلود کنید. پیشنهاد می شود برای سهولت در دانلود از برنامه دانلود منجر ( IDM) استفاده کنید. برای خارج کردن فایل ها از حالت فشرده نیز، می بایست برنامه win rar بر روی سیستم شما نصب باشد. در صورتی که برنامه win rar بر روی سیستم شما نصب نیست، می توانید فایل ها را به صورت تکی دانلود کنید.