بنا به استراتژی جدید در راستای توسعه ی ایده های تماما انلاین محور تا اطلاع رسانی بعدی پشتیبانی عرفانی زاده دات کام صرفا از طریق چت آنلاین، ارسال تیکت و ایمیل می باشد.

 

 

فایل خودهیپنوتیزم مدیریت زمان

فایل خودهیپنوتیزم مدیریت زمان

زمان را در دستان خود بگیرید و با اقتدار در زمان تعیین شده، با موفقیت و با کیفیت کار خود را به اتمام برسانید.

آنچه پس از گوش دادن به این فایل هیپنوتراپی می توانید انتظار داشته باشید...

  • می توانید در مواقع حساس و سرنوشت ساز (مثل کنکور سراسری و ... ) که لحظه لحظه های زمان اهمیت خاص و ویژه ای دارد به راحتی زمان خود را مدیریت کنید، حتی یک لحظه را هم از دست ندهید و نتایج عالی و خیره کننده ای کسب کنید.
  • می توانید به راحتی زمان خود را مدیریت کنید، برنامه ای دقیق برای انجام کارهای روزانه تان طراحی کنید و به صورت ناخود آگاه و اتوماتیک برنامه تان را به صورت کامل اجرایی کنید.
  • وظایف و کارهای روزانه تان را در زمان کمتری به پایان برسانید و اوقات فراغت بیشتری داشته باشید تا همزمان هم از تایم کاری و هم تایم فراغت خود نهایت لذت را ببرید.
  • می توانید به صورت اتوماتیک و ناخود آگاه زمان تان را بر اساس اهمیت و اولویت کارهایی که در پیش دارید تنظیم کنید.
  • برای همیشه با تاخیر و به تعویق انداختن وظایف و کارها خداحافظی کنید.
  • نظم و انضباط ویژه ای به زندگی خود ببخشید.

آیا بیشتر وقت خود را صرف کارها و وظایف کم اهمیت می کنید و از کارهای مهم باز می مانید؟ آیا بیشتر کارهای خود را در دقیقه ی 90 به اتمام می رسانید و این امر آزارتان می دهد و به شدت برایتان استرس آور است؟ آیا دوست دارید زمان را در دستان خود بگیرید و تمامی کارها و وظایف تان را درست در زمانی که تعیین می کنید به اتمام برسانید؟ آیا دوست دارید در مواقع حساس و سرنوشت ساز (مثل کنکور سراسری و ... ) که لحظه لحظه های زمان اهمیت خاص و ویژه ای دارد به راحتی زمان خود را مدیریت کنید، حتی یک لحظه را هم از دست ندهید و نتایج عالی و خیره کننده ای کسب کنید؟

این رازی است که تا کنون به کمتر کسی گفته شده، از این رو علم به صورت تمام و کمال خود را وقف این امر کرده که افراد گوناگون چگونه می توانند در کمترین زمان ممکن تغییرات مطلوب و مورد نظر خود را به صورتی پایدار در خود شکل دهند. یکی از این تغییرات مطلوب می تواند کسب توانایی مدیریت زمان باشد. رشته ی علمی ای وجود دارد که کشف کرده چگونه در یک الی شش هفته احتمال ایجاد این تغییرات مطلوب، تثبیت آنها و برنامه ریزی مجدد ضمیر ناخود آگاه تان را تا میزان 300 الی 400 درصد افزایش دهید. آنهم تنها با ایجاد تغییری جزیی در زندگی تان و گوش دادن به فایل خود هیپنوتیزم مرتبط به هدف تان.

میزان موفقیت رهبران، مدیران، فروشندگان، کارمندان و کارفرمایان، دانش آموزان و دانشجویان، کنکوری ها و ... با توجه به میزان توانایی آنها در دستیابی به اهدافشان تعیین می شود و به وضوح مشخص است که دستیابی به این اهداف بدون مدیریت زمان و استفاده بهینه و حداکثری از آن تقریبا غیر ممکن است.

افرادی که می خواهند در خود، تغییراتی مثبت و پایدار ایجاد کنند، لازم است که از تاثیر جادویی ای که هیپنوتیزم و خود هیپنوتیزم می تواند در زندگیشان ایفا کند، آگاه شوند. و حالا شواهد علمی بسیار زیادی وجود دارد که به ما نشان می دهد هیپنوتیزم می تواند در سریع ترین زمان ممکن و به راحتی ذهن را برای موفقیت در مدیریت زمان پروگرم کند تا در مواقع حساس و سرنوشت ساز (مثل کنکور سراسری و ... ) که لحظه لحظه های زمان اهمیت خاص و ویژه ای دارد به راحتی زمان خود را مدیریت کنید، حتی یک لحظه را هم از دست ندهید و نتایج عالی و خیره کننده ای کسب کنید، به راحتی زمان خود را مدیریت کنید، برنامه ای دقیق برای انجام کارهای روزانه تان طراحی کنید و به صورت ناخود آگاه و اتوماتیک برنامه تان را به صورت کامل اجرایی کنید، وظایف و کارهای روزانه تان را در زمان کمتری به پایان برسانید و اوقات فراغت بیشتری داشته باشید تا همزمان هم از تایم کاری و هم تایم فراغت خود نهایت لذت را ببرید، به صورت اتوماتیک و ناخود آگاه زمان تان را بر اساس اهمیت و اولویت کارهایی که در پیش دارید تنظیم کنید، برای همیشه با تاخیر و به تعویق انداختن وظایف و کارها خداحافظی کنید و نظم و انضباط ویژه ای به زندگی خود ببخشید.

و حالا، بسیار خرسند هستیم که این فایل خود هییپنوتیزم ارزشمند و گرانبها را به شما تقدیم نماییم تا به راحتی مهارت مدیریت زمان خود را چند برابر کنید. بر اساس آخرین تحقیقات و آزمایش های دانشمندان علم هیپنوتیزم، این "فایل خود هیپنوتیزم مدیریت زمان" از قوی ترین، تاثیر گذار ترین و به روز ترین برنامه های خود هیپنوتیزم است که به شما کمک می کند تا در کمترین زمان ممکن به صورتی باور نکردنی و چشمگیر به شما کمک کند تا در مواقع حساس و سرنوشت ساز (مثل کنکور سراسری و ... ) که لحظه لحظه های زمان اهمیت خاص و ویژه ای دارد به راحتی زمان خود را مدیریت کنید، حتی یک لحظه را هم از دست ندهید و نتایج عالی و خیره کننده ای کسب کنید، به راحتی زمان خود را مدیریت کنید، برنامه ای دقیق برای انجام کارهای روزانه تان طراحی کنید و به صورت ناخود آگاه و اتوماتیک برنامه تان را به صورت کامل اجرایی کنید، وظایف و کارهای روزانه تان را در زمان کمتری به پایان برسانید و اوقات فراغت بیشتری داشته باشید تا همزمان هم از تایم کاری و هم تایم فراغت خود نهایت لذت را ببرید، به صورت اتوماتیک و ناخود آگاه زمان تان را بر اساس اهمیت و اولویت کارهایی که در پیش دارید تنظیم کنید، برای همیشه با تاخیر و به تعویق انداختن وظایف و کارها خداحافظی کنید و نظم و انضباط ویژه ای به زندگی خود ببخشید.

 

 

خرید محصول فایل خودهیپنوتیزم مدیریت زمان
افزودن این محصول به لیست آرزوها

نکته: با خرید دانلودی این محصول:
1. 10% مبلغ پرداختی، خرید دانلودی، به کیف پول شما اضافه می گردد که می توانید برای خرید دیگر محصولات دانلودی سایت از آن استفاده نمائید.
2. بعد از دانلود به سرعت قابل استفاده می باشد.
3. مهمتر از همه در صورتی که در آینده مطلبی به صورت تصویری، صوتی و یا نوشتاری به این محصول دانلودی اضافه شود بدون پرداخت هیچگونه هزینه ای می توانید با استفاده از لینک آن در قسمت "سفارشات من" آن را دانلود نمائید.


توجه: بعد از خرید محصول دانلودی، لینک های دانلود در پروفایل شما (با همان نام کاربری که آن محصول را خریده اید وارد شوید) در قسمت "سفارشات من" برای همیشه موجود می باشد و می توانید هر زمان که خواستید با استفاده از آنها، فایل مورد نظر را دانلود نمائید.

نظرات خود را با ما درمیان بگذارید

captcha Refresh
کمال پهلوانی در تاریخ ۱۳۹۴/۱۰/۰۹ گفته:
۰ ۰ | ۱

سلام
ایکاش در سایت کتب روانشناسی ومدیریت معرفی میشدند

شیرین فخری در تاریخ ۱۳۹۴/۰۵/۲۱ گفته:
۰ ۰ | ۰

اما بهرحال باید بابت نکات مثبتی که از مقالتون یاد گرفتم تشکر کنم . راستش شاید این برداشت من تو دنیای امروز براتون عجیب بوده باشه اما متاسفانه دنیای الان اجبارن پر از خودخواهیاست.

یوسف حسنی لاهیجان در تاریخ ۱۳۹۴/۰۴/۲۲ گفته:
۰ ۰ | ۰

اقایون خانم ها کسی این فایل ها رو تضمین میکنه؟

من این محصول را در تاریخ 1394/04/29 خریده ام

faezeh haidre در تاریخ ۱۳۹۴/۰۴/۱۲ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام خسته نباشیداین فایل راخریداری کردم اماپاک شده میتونم دوباره دانلودکنم باتشکر

من این محصول را در تاریخ 1394/02/02 خریده ام

مدیر سایت در تاریخ ۱۳۹۴/۰۴/۱۳ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

فایزه ی عزیز سلام
بله این فایل در پروفایل شما بخش سفارشات من موجود میباشد و میتوانید مجددا دانلود کنید.

پاسخ

محمد طلایی
محمد طلایی در تاریخ ۱۳۹۴/۰۱/۱۲ گفته:
۰ ۰ | ۵

با لام خدمت همه دوستان
بنده از این که مدام وقتما تلف میکردم و واقعا نمی تونستم از وقتم استفاده بهینه کنم بسیار رنج میبردم و واقعا وقتی که شب میشد و نگاهی به روز طی شده خودم میکردم واقعا میدیدم که بسیاری از وقتما به بطالت و کارهای غیر مهم گذراندم و بشدت احساس بدی بهم دست میداد و بهمین جهت اقدام به خریده این فایل کردم ولی چون سرگرم فایلهای راز بودم کمتر استفاده کردم ولی چون از مواردبالا واقعا رنج میبردم خود را متعهد کردم که صبها حتما این فایل را اجرا کنم و چون تازه شروع کردم نشانهایی دال بر بی تابی برای انجام بموقع کارها دارم و خودم را هدف مند تر میبینم
ولی کلا با استفاده از فایلهای خود هیپنوتیزمها بسیار بشاش و مسرور میشم

من این محصول را در تاریخ 1394/01/27 خریده ام