بنا به استراتژی جدید در راستای توسعه ی ایده های تماما انلاین محور تا اطلاع رسانی بعدی پشتیبانی عرفانی زاده دات کام صرفا از طریق چت آنلاین، ارسال تیکت و ایمیل می باشد.

 

 

چگونه در فرصت باقی مانده تا کنکور 94، موفقیت خود را در آزمون سراسری تضمینی و قطعی کنیم؟

چگونه در فرصت باقی مانده تا کنکور 94، موفقیت خود را در آزمون سراسری تضمینی و قطعی کنیم؟

 

کنکوری عزیز 94 سلام،

بهت تبریک میگم که پا در مسیری گذاشتی که یکی از مهمترین جنبه های زندگیت رو شکل میده و به نوعی تعیین می کنه که در آینده چه شغل و زندگی ای داشته باشی، چقدر در زندگی موفق باشی، چه احترام و جایگاهی در جامعه داشته باشی و چه درآمد و وضع زندگی ای داشته باشی...

به عقیده ی من این یک ماه پایانی تا کنکور و اینکه چطوری مسیر کنکور و پروسه ی مطالعاتی خودت رو به پایان برسونی بسیار مهم و با اهمیته و به عبارت دیگه این یک ماه یک طرف و تمام 11 ماه گذشته طرف دیگه!!!

شاید بپرسی چطوری میشه که گام های پایانی و نهایی کنکور می تونه اینقدر با اهمیت و مهم باشه و شاید حتی مهم تر از 11 ماه گذشته؟ شاید بپرسی آیا راهی هست که به جای مطالعات طولانی مدت و کم بازده ( در این فرصت کم باقی مونده) بشه مطالب سخت و بسیار دشوار رو در زمان بسیار کمتر و با کیفیتی عالی مطالعه کرد، مطالبی رو که قبلا مطالعه کردم در ذهنم حک بشه تا بتونم سریع و راحت در جلسه کنکور این اطلاعات رو به یاد بیارم و به سوالات آزمون سراسری پاسخ صحیح و کامل بدم؟

پاسخ من بی شک بله است! تکنیک علمی و بسیار قدرتمندی وجود داره که نه تنها به شما این امکان رو میده که کیفیت مطالعاتی خودت رو به صورت چشمگیر و قابل توجهی افزایش بدی، بلکه این امکان رو هم به شما میده که تمامی مطالبی که مطالعه می کنی، یاد می گیری، می شنوی و ... رو به راحتی، به سرعت و به صورت کامل در هر زمانی که بهش نیاز داری، به یاد بیاری. قبل از اینکه بیشتر توضیح بدم، اجازه بده مثالی بزنم:

میگن یه دانش آموزی سر کلاس ریاضی خوابش برد. وقتی که زنگ رو زدن بیدار شد و با عجله دو مسئله ای رو که معلم روی تخته سیاه نوشته بود، یادداشت کرد و به خیال اینکه معلو اونها رو به عنوان تکلیف منزل داده، به خونه برد و تمام اون روز و اون شب رو برای حل اون مسئله ها گذروند.

هیچ کدوم از مسئله ها رو نتونست حل کنه، اما در تمام طول هفته دست از تلاش بر نداشت تا بالاخره یکی از این مسئله ها رو حل کرد و به کلاس آورد.

معلم خیلی تعجب کرد. چون اون دو مسئله از مسائل غیر قابل حل در ریاضی بودن. اگر این دانش آموز سر کلاس خوابش نمی برد و این نکته رو می دونست که مسائل غیر قابل حل هستن، احتمالا اونها رو حل نمی کرد، ولی چون به خودش تلقین نکرده بود که مسئله غیر قابل حله و بر عکس باور داشت که باید اون مسئله رو حل کنه، بالاخره راهی واسه ی حلش پیدا کرد. چون این قانون زندگیه، این راه و رسم خدا و کائناته که انسانها فقط به چیزهایی می رسن که باورش داشته باشن، حالا این انسان می خواد یه کنکوری باشه یا یه فرد 60 ساله. هیچ فرقی نمی کنه، قانون قانونه و ثابت.

دوست عزیز حتما این رو می دونی که برای موفقیت و رسیدن به هدف، برای رسیدن به موفقیت در کنکور، برای رسیدن به آینده ی تحصیلی و شغلی مورد نظرت باید تلاش بکنی، باید درس بخونی و خلاصه تلاش جسمی و فیزیکی داشته باشی. اگر می خوای یه مساله حسابان رو حل کنی، یا به یه سوال ژنتیک پاسخ بدی اول باید به اندازه کافی راجع به اون درس بدونی، مطالعش کنی تا مسئله رو درک کنی و حالا بتونی به راحتی حلش کنی. درسته؟

اما طبق تحقیقات دانشگاه ییل آمریکا ( بزرگترین و معتبرترین دانشگاه تحقیقاتی در سراسر جهان) این پروسه فقط 15 درصد مسیر موفقیت و دستیابی به هدف رو تشکیل میده. یعنی به عبارت دیگه، تمام تلاش های جسمی و مطالعاتی و شب بیداری های 1 ساله کنکوری ها برای آزمون سراسری 94 و این درس خوندن ها، اگر چه که به شدت لازمه ولی کافی نیست و فقط 15 درصد موفقیت تو در کنکور و پذیرش در رشته ی مورد علاقه ات رو تضمین می کنه. تحققیقات 25 ساله دانشگاه ییل روی 12000 دانشجو نشون میده که 85 درصد باقی مونده به باورها، نگرش، و انگیزه دانش آموز بستگی داره که در کنکور قبول بشه یا قبول نشه، نمرات خوب بگیره یا نگیره و در یک کلام در زندگیش، شخص موفقی باشه یا نباشه!

کافیه بین دوستات و هم کلاسی هات یه سرچ بکنی. چند نفر رو میشناسی که شبانه روز یه درس رو می خوندن ولی باز هم نوبت امتحان که می رسید نمرشون از 12 بالاتر نمی اومد! شاید 10 بار درس رو خونده بوده، ولی نمرش میشه 12. چرا؟ باور داره که نمی شه! و چون این باور رو داره هر کاری هم که بکنه موفق نمی شه، نمرش بیشتر نمیشه، مگر اینکه باورشو عوض کنه و باور کنه که می تونه بیست بگیره.

چند ماه پیش برنامه ی مشاوره ای رو در تلویزیون دیدم که آقای مشاور که مثلا می خواست به دانش آموزها انگیزه بده، می گفت فلان رتبه ی برتر کنکور زیست رو واسه ی کنکور 70 بار خونده! و افتخار می کرد به موضوع! این غلطه، این دامه! آخه مگه ما عمرمون رو از سر راه آوردیم که اینطوری به هدر بدیمش؟! بله، استقامت و تلاش خوبه. اما یه نکته! وقتی ما می خوایم یه سری اطلاعات رو به کامپیوتر بدیم آیا چندین بار این اطلاعات رو وارد کامپیوتر می کنیم؟ مسلما نه! و جالبه بدونی که عملکرد ذهن دقیقا مشابه کامپیوتره، با یک تفاوت که صدها بار قدرتمند تر از ابر رایانه های امروزیه. دانشمندان آمار دادن که ذهن انسان این توانایی رو داره که در هر ثانیه 10 مطلب جدید رو یاد بگیره و برای همیشه اون رو در حافظه نگه داره و اگر کسی تا آخر عمرش اینگونه از ذهنش استفاده کنه تنها از نیمی از ظرفیت ذهنیش استفاده کرده. با این وجود آیا یک درس رو 70 مرتبه خوندن راه و رسم درستیه؟

این ها همش به علت آگاهیه پایینه. وقتی من به عنوان فردی که دارم از کامپیوتر استفاده می کنم فقط ویندوز 98 یا ایکس پی رو میشناسم... فکر می کنم کامپیوتر یعنی همین دیگه! در کنکور قبول شدن یعنی فقط درس خوندن و مطالعه کردن دیگه. اما اگر بری سراغ یه متخصص در شرکت ماکروسافت، ویندوز سون رو بهت نشون میده، ایت رو نشون میده و تازه می فهمی کامیپوتر یعنی چی؟!! سرعت بیشتر پردازش اطلاعات... امکانات بیشتر و... .

داستان زندگی و کنکور هم دقیقا همینه. اگر بیای و تکنیک های جدید تر و قوی تر موفقیت رو یاد بگیری خیلی راحت تر و سریع تر به نتیجه دلخواهت می رسی.

اما نکته جالب تر اینکه به این راحتی نمیشه باور ها رو تغییر داد! چرا؟ شما تا حالا خیلی با کامپیوتر و ماشین حساب کار کردی، درسته؟ اگر ماشین حساب رو بر داری و بزنی دو ضربدر دو چه عددی رو بهت نشون میده؟ مسلما چهار. درسته؟

یه بار دیگه امتحان کن. بزن دو ضربدر دو. چند میشه؟ با ماشین حساب کامپیوتر امتحان کن، چند میشه؟ یه ماشین حساب دیگه رو امتحان کن... دو ضربدر دو چند میشه؟ چهار، درسته؟

چرا چهار میشه؟ چون آقا یا خانم مهندسی که قبلا این ماشین حساب و این کامپیوتر رو پروگرم و برنامه ریزی کرده اینطوری براش تعریف کرده که دو ضربدر دو میشه چهار و لا غیر. واسه ی همینه که اگه صد بار هم امتحان کنی ماشین حساب و کامپیوتر همون چهار رو بهت نشون میده. ذهن ما و ضمیر ناخود آگاه ما هم دقیقا مثل یک کامپیوتر می مونه، دقیقا مثل یک کامیپوتره و هر طوری که برنامه ریزیش کرده باشی بهت جواب میده. (که متاسفانه اغلب این پروگرم کردن ها نا آگاهانه بوده!) اگر برنامه ریزیش کرده باشی که من فرد موفقی هستم، من در رشته ی مورد علاقه ام پذیرفته میشم، در کنکور پذیرفته میشم، این رتبه رو کسب می کنم، بی شک و قطعا همین اتفاق می افته. درست مثل کامپیوتر که ازش می پرسی دو ضربدر دو و فورا بهت میگه چهار!

یعنی کاملا ناخود آگاه مطالبی رو می خونی، کلاس هایی رو میری و اتفاق هایی واست می افته که در نهایت باعث میشه به این باوری که داری برسی( این بحث رو در سمینار موفقیت اتفاقی نیست باز کردم)، به این دو ضربدر دو برسی. و متاسفانه اگر می بینی دانش آموزی هست که دو ضربدر دوش میشه منفی سه چون ذهنش رو اینطوری پروگرم کرده، که یا تلاشی نکنه، و مدام کارها رو به تعویق بندازه یا اگرم تلاش می کنه نتیجه معکوس بگیره و متاسفانه مدام این اتفاق در زندگیش می افته. چون ضمیر ناخود آگاه و ذهن دقیقا مثل همین کامپیوتر می مونه و طوری بهت پاسخ میده که برنامه ریزی و پروگرم شده.

حالا راهکار چیه؟

من یه ماشین حساب جادیی دارم که ویژه خود من طراحی و برنامه ریزی شده و در همایش ها و کلاس هام همیشه این ماشین حساب همراه منه تا به همه نشون بدم که باور یعنی چی و چه قدرتی داره و چطوری میشه فورا یک باور رو تغییر داد تا به نتیجه دلخواه رسید.

ماشین حساب جادویی من اینطوری پروگرم شده که وقتی دو ضربدر دو رو در اون میزنی جواب ده رو بهت نشون میده!!! نه چهار. آیا جوابی که نشون میده غلطه؟ هرگز! برای کامپیوتر صحیح و غلط معنایی نداره، چون بر اساس چیزی که پروگرم شده بهت جواب میده و تنها اطلاعاتی که داره رو صحیح می دونه و سایر اطلاعات کلا واسش تعریف نشده است. و ضمیر ناخود آگاه هم دقیقا همین طوره و اینطوری عمل می کنه. بنابراین تغییر برنامه ریزی ذهن = دستیابی به هدفی که داری.

بنابراین اگر واقعا دوست داری در کنکور 94 موفق بشی و به هدفی که قبل از ثبت نام در کنکور برای خودت تعیین کردی و الان هم داری بهش فکر می کنی برسی، باید ذهنت رو واسه ی رسیدن به این هدف پروگرم کنی تا 85 درصد باقی مونده رو هم به دست بیاری و 100 درصد موفقیتت تضمین بشه. اما یه سوال؟ آیا پروگرم کردن ضمیر ناخود آگاه و ذهن کار راحتیه؟ آیا به راحتی می تونی باورهات رو تغییر بدی؟

جواب بسیار ساده است، اگر شما پشت کامپیوتر بشینی آیا می تونی از نو پروگرمش کنی که مثلا دو ضربدر دو بشه هشت؟ اگر برنامه نویسی بلد نباشی، حتی اگر تمام عمرت رو هم بذاری نمی تونی این کامپیوتر رو از نو پروگرم کنی، درسته؟ اما حالا یه متخصص برنامه نویسی کامپیوتر رو بیار، در کمتر از چند دقیقه کامپیوترت رو واست از نو و دقیقا همونطوری که بهش سفارش دادی پروگرم می کنه، و ضمیر ناخود آگاه و ذهن هم دقیقا همین طوره.

به همین دلیل، چند فایل اختصاصی با نام های "افزایش تمرکز" ، " افزایش حافظه" ، " موفقیت در آزمون ها و کنکور" و " افزایش ساعات مطالعاتی" و "مدیریت زمان" و ... ویژه دانش آموزان، دانشجویان و بالاخص کنکوری های عزیز 94 آماده کردم که دقیقا ذهن شما رو پروگرم می کنه و بهت کمک میکنه تا به راحتی و به سرعت به اهداف تحصیلی ای که داری دست پیدا کنی. استفاده ی از این ترک ها بسیار ساده و راحته و از تاثیر گذاری بسیار بالا و قدرتمندی برخورداره. تنها کافیه که فایل (های) خود هیپنوتیزم و هیپنوتراپی مورد نظرت رو خریداری کنی و از امروز تا فرصت باقی مونده تا کنکور هر روز، روزی 25 دقیقه در یک جای راحت بنشینی یا دراز بکشی و با استفاده از هدفون یا هندزفری به این فایل گوش بدی و دقیقا به اون چیزیی که گفته میشه عمل کنی و بعد از انجام این تمرین به مطالعه خوت بپردازی، به همین راحتی!

تمامی کاری که لازمه شما انجام بدیی گوش دادن به این فایل صوتی هستش. بقیه ی کارها رو این فایل به صورت اتوماتک برای شما انجام میده و ذهنش شما رو از افکار مزاحم، افکار منفی خالی می کنه. تمام حواس شما رو متمرکز بر درسی می کنه که در حال مطالعش هستی، به شما این امکان رو میده که بدون خستگی تا 14 ساعت مطالعه مفید داشته باشی و تمامی مطالبی که مطالعه می کنی با یک بار مطالعه در ذهنت ثبت بشه و مهمتر از همه اینکه سر جلسه امتحان های کلاسی، آزمون های آزمایشی و در نهایت آزمون و کنکور سراسری تمامی مطالبی که مطالعه کردی به راحتی و به سرعت در اختیارت قرار بگیره تا به راحتی بتونی جواب های صحیح هر تست رو بزنی، اضطراب و تنش رو از تو دور می کنه و آرامش و انرژی ویژه ای بهت میده و تمامی این ها در ازای گوش دادن به این فایل (های) 25 دقیقه ای خود هیپنوتیزم در شما ایجاد میشه.

البته نکته ای که وجود داره اینکه هر فایل خود هیپنوتیزم و هیپنوتراپی فقط 1000 نسخه فروش داره، و پس از فروش هزار نسخه، لینک دانلود از روی سایت برداشته می شه و فروش محصول متوقف میشه. بنابراین در صورتی که تمایل به خرید و تهیه ی این فایل ها داری، در سریع ترین زمان ممکن اقدام به تهیه فایل (های) مورد نظر خودت بکن، چون ممکنه در مراجعه بعدی شما به سایت فروش فایل هیپنوتراپی مورد نظر شما به اتمام رسیده باشه.

شما حتی با یک بار استفاده از این فایل ها هم، ذهن خود رو با کیفیتی عالی برنامه ریزی و پروگرم می کنید، اما توصیه اکید من به شما اینه که تا روز کنکور این تمرین رو ادامه بدین تا این برنامه ریزی جدید به صورت کامل در ذهن شما تثبیت بشه و نتیجه ی بهتری به دست بیاری.

                                                                                           امیدوارم شاد و پیروز و موفق باشید و همواره در اوج بدرخشید
                                                                                                                      محمد امین عرفانی زاده

 

نظرات خود را با ما درمیان بگذارید

captcha Refresh
mohsen saidi در تاریخ ۱۳۹۴/۱۲/۱۱ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام واقعا تاثیر داره

رضا رضایی در تاریخ ۱۳۹۴/۱۰/۱۹ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام در مورد مهندسی معکوس وراز ورمز کشف جواب تستها مطالب جامع بگذارید .ممنون از سایت بسیار آموزنده وجالبتون

امیر پایکاری در تاریخ ۱۳۹۴/۰۹/۲۱ گفته:
۰ ۰ | ۲

اینجانب : امیر پایکاری –دانشجوی : کارشناسی ناپیوسته : عمران از اردیبهشت سال 94 با این سیستم زندگی تمام مشکلات لاینحل زندگی خود را برطرف کرده ام واحساسم به دنیا کاملا عوض شده چیز جالبی که در نماز متوجه شدم این است که حالت قرارگرفتن جنین در بدن مادر دقیقا مانند سجده انسان در نماز است ودر دین نباید افراط و تفریط شود وپی آمد آن را نمیگویم زیرا سبب میشود که مو منین دیگر همدیگررا قبول نداشته باشند که این باعث تفرقه بین مسلمانان دنیا میشود
کنکوریهای عزیز شاید بسیار دیده باشید افرادی را که بسیار مطالعه های طاقت فرسا برای کنکور انجام دادند ولی نتیجه مطلوب متناسب با آن را نگرفتند.((حالا میخواهم راز را به شما عزیزان بگویم کنکور یک چیز واقعا خدایی است وقبولی در آن نتیجه ای جز رسیدن به پست و مقام آموزشی و مدیریتی نخواهد داشت که این افراد را میبینیم که بدون فخر ورزیدن ونازیدن به قدرت مادی و یا معنوی دارای روحی قوی بوده و کارهای زیاد پشت نیمکت آنان را خسته و ضعیف روحی نمیکند اگر خوب دقت کنید میبینید هیچ حس علاقه و یا تنفر به مطالعه نداشته و وآنان را خسته از مطالعه نمیکند ودر جایگاه بی تحرکی آنان را محتاج به ورزش نمیبینیم اگر شما این طور زندگی کنید که الان میگویم اقتدار روحی یک پست و مقام بالا دست را پیدا کرده و در زندگی به تفریحات دنیوی و یا بازیهای رایانه ای کاملا بی نیاز شده واین تفریحات را فقط برای دل انسانهای زیر سن تکلیف انجام میدهید که این طوری دیگر افراط وتفریط در زندگی خود نخواهید کرد بهترین روش به این گونه است :(هنگام اذان صبح که از خواب بلند میشویم قبل از به جا آوردن نماز صبح واجب ابتدا دو رکعت نماز برای سلامتی آقا امام زمان وشادی روح چهارده معصوم و صدو بیست وچهار هزار پیغمبر به جا آورده وسپس نماز واجب صبح را میخوانیم نکته بسیار مهم این است که در نمازهایمان کوچکترین خودپرستی وفخر ورزیدن نداشته و بدون کوچکترین تفکر به چیزی ویا کسی حس خود را به سمت پروردگار خود میبریم و اگر این کار را انجام دهیم می بینیم که تپش قلبمان بالا رفته وفعل و انفعالات شیمیایی و سوخت وساز بدنمان را بالا برده و باعث میشود که غذا رسانی در کمترین مدت به کلیه اندامها برسد و بدن انسان دچار کوفتگی و یا احساس نیاز به ورزش را نداشته باشد و این گونه بتوانیم بیشتر فعالیت علمی کنیم وبعد از هر اذان و تمام شدن نمازمان یک صفحه قرآن را مانند کتابهای درسی بخوانیم وهم فکر روی آیه ها کرده وهمزمان حفظ کنیم این کار باعث میشود که شما کتابهای درسی خود را با سرعت بالاتری خوانده وحفظ مطالب مهم آنرا کنیم و دیگر حس علاقه ویا تنفر به کتابهای درسی رانداشته باشیم ومطالعه دروس خود را تا اذان ظهر انجام میدهیم وهمین طور دو مرتبه نماز دو رکعتی برای معصومین و پیامبران را به جا آورده وسپس نماز واجب را میخوانیم ودوباره کتاب بزرگ قرآن را با فکر .اندیشه و تجسم کلام به کلام آن و سعی در حفظ آیاتش کرده طوری که زبان عربی قرآن مانند زبان مادریمان شود وقتی میگوییم که به معنای به جای این که با کلمه زمین کره زمین رامجسم کنیم باکلمه الارض کره زمین را مجسم کنیم وباعث میشود معجزه آیات قرآن در ذهن انسان اثر کرده وبعد از مدت کوتاهی بسیار سریع درس را بخوانیم وخوب مطالب را به حافظه بلند مدت بفرستیم ودر شب هنگامی که نماز شب وارد میشود نماز شبمان را هم به نیت سلامتی آقا امام زمان وشادی روح چهارده معصوم (علیهم السلام ) وصدو بیست وچهار هزار پیغمبر به جا آورده و سپس دوباره یک صفحه قرآن را با سرعت بسیار پایین مطالعه کرده و سعی در حفظ و فهم آیات کرده و سپس استراحت می کنیم ونزدیک کنکور کوچکترین استرسی نداشته ومیتوانیم بهترین کنکور را بدهیم التماس دعا از تمام شما بزرگواران و دوستان زحمتکش

مینا ملکوتی
مینا ملکوتی در تاریخ ۱۳۹۴/۰۷/۱۱ گفته:
۰ ۱ | ۰

سلام.سلام.
این فایل برای درسهای حفظی بهتره(رشته انسانی)
لطفا! و حتما! فایلی که کاملا مناسب حل مسئله باشه هم بذارین.(برای دروس ریاضی فیزیک شیمی) یه جمله ش این باشه لطفا:
من هر مسئله رو خیلی سریع با دقت کامل از بهترین راه در کوتاه ترین زمان حل میکنم. ؛)

رضا محمدحسن در تاریخ ۱۳۹۴/۰۵/۰۷ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام جناب عرفانی زاده
با سپاس فراوان از این انتخاب عکس که از سر در (شمالی) دانشکده دوره کارشناسی ما گذاشتید و باعث زنده شدن کلی خاطرات شد. یه نکته رو درباره عکس عارض بشم، یه عکس دیگه ای رو از این فضا اگه می گذاشتید بهتر بود! توی عکس حراست دم در به یه خانم دانشجوی گیر داده!!! خخخخخخخ!! جالب بود! نا گفته نماند عبور و مرور از در شمال به دلیل همین حساسیت نگهبانیش هفت خوان رستمی بود!!

somaye ghorbanzade در تاریخ ۱۳۹۴/۰۴/۳۰ گفته:
۰ ۰ | ۰

لطفا تایم تخفیف رو تمدید کنید خواهش میکنم

رامین رحیمزاده در تاریخ ۱۳۹۴/۰۴/۲۴ گفته:
۰ ۰ | ۰

من مدرک گرفتم اما عالی بود دوست داشتم زود تر اشنا میشدم.....

morteza ezati در تاریخ ۱۳۹۴/۰۴/۱۹ گفته:
۰ ۰ | ۰

با سلام وخسته نباشید خدمت شما استاد بزرگ و ارجمند ازتون بابت تمام مقالات،ویدئوها،کلیپهای ....ارشمند،مفید ،محرک که خالصانه و بدون هیچ چشمداشتی برای کاربران سایتتون ارائه میدن ممنون و متشکر .و بازم تشکر و سپاس ازشما و تمام همکارانتون !با آرزوی سلامتی،شادی،ثروت و موفقیت روزافزون.

رسول فرحی در تاریخ ۱۳۹۴/۰۳/۰۷ گفته:
۰ ۱ | ۰

با سلام
یه سوال داشتم.من از محصولات شما خریداری کردم ...یه نکته ای رو متوجه نشدم چرا بخش اول فایل های هیپنوتیزم شما یکسان است؟؟؟؟بهتر نبود برای هر یک فایلی ضبط می شد؟! با روش دیگر ی یا با بیان دیگری!!! چه ارزشی دارد برای هر کدام از فایل ها پول بدهیم؟

رضا نمرودی در تاریخ ۱۳۹۴/۰۲/۳۰ گفته:
۰ ۲ | ۰

سلام خسته نباشید
آیا برای کنکور فقط فایل خود هیپنوتیزم موفقیت در کنکور و آزمون ها کافی است؟

مدیر سایت در تاریخ ۱۳۹۴/۰۲/۳۰ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

رضای عزیز سلام
فایلهای افزایش تمرکز و افزایش حافظه و مدیریت زمان نیز میتواند به شما کمک کند.

پاسخ

بهزاد ملکی
بهزاد ملکی در تاریخ ۱۳۹۴/۰۲/۱۹ گفته:
۰ ۵ | ۱۰

سلام
استاد از فرمایشات گوهر بارتون سپاس گزارم.
استاد من به تک تک گفته های شما اعتقاد دارم و باوزشون دارم ولی طبق گفته خودتون مشاور هایی که می یان تو تلویزیون برای سخنرانی ! ذهنیت داوطلب رو به کنکور تغییر می دن و اونقدری این حرف های کلیشه ای رو تکرار می کنند که با روح داوطلب اجین می شود . آخه منه کنکوری چه گناهی دارم اینجوری با ما تا می کنند ؟؟ درسته کنکور چیزی نیست بعد از کنکور تازه مسیر پیشرفت و زندگی ما شروع می شه ولی همین مشاوران به اصطلاح خبره می یان با سخنرانی هاشون با مقالاتشون داوطلب رو زیر فشار می زارند. قبلا آزمون تیزهوشان دو مرحله ای بود اونم با چه سختی ای. بنده توی 15 روز پایانی برای این آزمون خوندم و جز سه نفر انتخابی از شهرمون بودم ولی برای مرحله دوم به خاطر برخی اتفاقات دیر رسیدم سر جلسه.شاید اون موقع سنم کم بود ولی به این اعتقاد داشتم که توی 15 روز امکانش هست و اتفاق هم افتاد. جناب عرفانی زاده عزیز کنکور هم مثل خیلی از امتحان های دیگر ولی راست حسینی اگر قضاوت کنیم همین ماوران با حرف های کلیشه ایشون وضعیت روحی و روانی رو برای من داوطلب واقعا سخت کردند . الان دبیران یک شهر انگشت اشارشون به طرفه منه که رتبه برتر بشم و با توکل و امید به درگاه خداوند رحیم آرزوی خودم و اطرافیانم رو به حقیقت تبدیل می کنم. استاد جان تنها خواهشی که دارم این هست که لطفا در مورد کنکور کمی بیشتر مطلب توی سایتتون بزارید که منه داوطلب بتونم ازش استفاده کنم واقعا منه کنکوری اصلا نه من بلکه خیلی های دیگر به اینجور مطالب نیاز دارند . حتی المکان این یک ماه پایانی تا کنکور 94 ما کنکوری ها را تنها نزارید لطفا.
اضافه کنم در مورد خودهیپنوتیزم استاد عزیز که بنده همیشه سپاس گزارش هستم فایل صوتی موفقیت در کنکور رو هر روز 25 دقیقه گوش می دم که واقعا این مدت که استفاده می کنم واقعا احساس آرامش می کنم و برخی حفره های ذهنی رو به طور کل حذف کرده اگر توفیقش واقع بشود توی این مدت حتما از خودهیپنوتیزم های مورد استفاده برای کنکور خرید می کنم.
تشکر