بنا به استراتژی جدید در راستای توسعه ی ایده های تماما انلاین محور تا اطلاع رسانی بعدی پشتیبانی عرفانی زاده دات کام صرفا از طریق چت آنلاین، ارسال تیکت و ایمیل می باشد.

 

 

فایل خود هیپنوتیزم موفقیت در کنکور و آزمون ها

فایل خود هیپنوتیزم موفقیت در کنکور و آزمون ها

نمرات و نتایجی را به دست آورید که شایسته شماست!

  • اگر احساس می کنید برای امتحانات، آزمون ها و کنکور سراسری آماده نیستید و هرچه که خوانده اید را فراموش کرده اید، تقصیر شما نیست، علت چیز دیگری است!
  • بسیاری از دانش آموزان، دانشجویان و کنکوری ها تنها به این علت به نتیجه و نمرات دلخواه خود نمی رسند که ذهنشان برای موفقیت در آزمون و کنکور پروگرم نشده است.
  • خود هیپنوتیزم موفقیت در کنکور، روزانه تنها 25 دقیقه وقت شما را می گیرد.

اگر اسم امتحان، آزمون، کنکور سراسری و... وجود شما را پر از ترس و اضطراب می کند و شما را نگران نتیجه ای که قرار است از این آزمون ها به دست آورید می کند، شما تنها نیستید.

خبر خوب اینکه می توانید خود را جلو تر و برتر از دیگران قرار دهید و با استفاده از فایل خود هیپنوتیزم موفقیت در کنکور و آزمون ها، ضمیر ناخود آگاه خود را پروگرم کنید تا در تمامی امتحانات و آزمون های خود نمرات و نتایج عالی ای که می خواهید را به دست آورید.

می توانید با اطمینان و آرامش کامل از پس هر امتحان و آزمونی با موفقیت کامل برآیید و نتیجه و نمره ی دلخواه تان را کسب کنید. با گوش دادن به فایل خود هیپنوتیزم موفقیت در کنکور و آزمون ها به ضمیر ناخود آگاه شما یاد می دهم که تمامی شک ها و نگرانی های شما را برای همیشه از بین ببرد، تمامی آنچه که برای آزمون خود مطالعه کرده اید را در زمان آزمون به یاد شما بیاورد تا به راحتی بتوانید گزینه صحیح را انتخاب کنید و در نهایت به نتیجه مطلوب خود دست یابید.

موفقیت در کنکور و آزمون های تستی و تشریحی به آمادگی ذهنی بالایی نیاز دارد. مطالعه ی صرف و تسلط بر مطالب درسی و آموزشی چندان کمکی به شما نمی کند، چون در شرایط آزمون و کنکور با توجه به حجم عظیم اطلاعاتی که به ذهن خود داده اید و فشار و استرسی که در طول جلسه بنا به عوامل مختلف به شما وارد می شود، در صورتی که از قبل ذهن خود را برای موفقیت پروگرم نکرده باشید، به راحتی ممکن است با شکست مواجه شوید.

این شکست می تواند شامل فراموشی مطالب مطالعه شده، قفل شده ذهن در اثر استرس، انواع بی دقتی و ... باشد. اما شما می تواند به راحتی با صرف روزانه 25 دقیقه ذهن خود را برای موفقیت و کسب نتایج و نمرات عالی پروگرم کنید تا نه تنها در جلسه ی آزمون تمامی آنچه مطالعه کردید را به یاد داشته باشید بلکه میزان پاسخ گویی صحیح شما به سوالات به صورت چشمگیر و خیره کننده ای افزایش یابد.

این رازی است که تا کنون به کمتر کسی گفته شده، از این رو علم به صورت تمام و کمال خود را وقف این امر کرده که افراد گوناگون چگونه می توانند در کمترین زمان ممکن تغییرات مطلوب و مورد نظر خود را به صورتی پایدار در خود شکل دهند. یکی از این تغییرات مطلوب می تواند کسب توانایی درخشش در آزمون ها و کنکورها و کسب عالی ترین نتایج ممکن باشد. رشته ی علمی ای وجود دارد که کشف کرده چگونه در یک الی شش هفته احتمال ایجاد این تغییرات مطلوب، تثبیت آنها و برنامه ریزی مجدد ضمیر ناخود آگاه تان را تا میزان 300 الی 400 درصد افزایش دهید. آنهم تنها با ایجاد تغییری جزیی در زندگی تان و گوش دادن به فایل خود هیپنوتیزم مرتبط به هدف تان.

میزان موفقیت دانش آموزان و دانشجویان، کنکوری ها و ... با توجه به میزان توانایی آنها در دستیابی به اهدافشان که موفقیت تحصیلی است، تعیین می شود و بی شک کسب نمرات عالی و بالا در امتحانات، آزمون ها و کنکورها نقش کلیدی ای را در دستیابی به اهداف بازی می کند. به عبارت دیگر اینکه در زندگی شخصی و حرفه ای تان چقدر موفق باشید تا میزان زیادی به نتایجی که در آزمون و کنکور هایتان کسب می کنید، بستگی دارد.

افرادی که می خواهند در خود، تغییراتی مثبت و پایدار ایجاد کنند، لازم است که از تاثیر جادویی ای که هیپنوتیزم و خود هیپنوتیزم می تواند در زندگیشان ایفا کند، آگاه شوند. و حالا شواهد علمی بسیار زیادی وجود دارد که به ما نشان می دهد هیپنوتیزم می تواند در سریع ترین زمان ممکن و به راحتی ذهن را برای موفقیت در کنکور ها و آزمون ها پروگرم کند تا ذهن نه تنها در طول جلسه تمامی آنچه که مطالعه شده را به یاد آورد، بلکه به گونه ای برنامه ریزی می شود تا همواره صحیح ترین گزینه ممکن را انتخاب کند.

و حالا، بسیار خرسند هستیم که این فایل خود هییپنوتیزم ارزشمند و گرانبها را به شما تقدیم نماییم تا بازده و عملکرد شما در آزمون ها و کنکورهایی که در پیش رو دارید را چند برابر کند. بر اساس آخرین تحقیقات و آزمایش های دانشمندان علم هیپنوتیزم، این "فایل خود هیپنوتیزم موفقیت در کنکور ها و آزمون ها" از قوی ترین، تاثیر گذار ترین و به روز ترین برنامه های خود هیپنوتیزم است که به شما کمک می کند تا در کمترین زمان ممکن به صورتی باور نکردنی و چشمگیر نمرات و نتایج آزمون ها و کنکور های خود را بهتر کنید.

 

 

خرید محصول فایل خود هیپنوتیزم موفقیت در کنکور و آزمون ها
افزودن این محصول به لیست آرزوها

نکته: با خرید دانلودی این محصول:
1. 10% مبلغ پرداختی، خرید دانلودی، به کیف پول شما اضافه می گردد که می توانید برای خرید دیگر محصولات دانلودی سایت از آن استفاده نمائید.
2. بعد از دانلود به سرعت قابل استفاده می باشد.
3. مهمتر از همه در صورتی که در آینده مطلبی به صورت تصویری، صوتی و یا نوشتاری به این محصول دانلودی اضافه شود بدون پرداخت هیچگونه هزینه ای می توانید با استفاده از لینک آن در قسمت "سفارشات من" آن را دانلود نمائید.


توجه: بعد از خرید محصول دانلودی، لینک های دانلود در پروفایل شما (با همان نام کاربری که آن محصول را خریده اید وارد شوید) در قسمت "سفارشات من" برای همیشه موجود می باشد و می توانید هر زمان که خواستید با استفاده از آنها، فایل مورد نظر را دانلود نمائید.

نظرات خود را با ما درمیان بگذارید

captcha Refresh
ابراهیم  افشاریان
ابراهیم افشاریان در تاریخ ۱۳۹۵/۱۲/۲۶ گفته:
۰ ۰ | ۱

باسلام در استانه عید نوروز هستیم برای عید تخفیف نوروزی درنظر میگرید ؟

مسعود امتی تایبادی در تاریخ ۱۳۹۵/۰۸/۰۶ گفته:
۰ ۰ | ۰

باسلام من ازفایلهای هیپنوتراپی استفاده کردم معجزه میکنه هروقت گوش میکنم احساس ارامش دارم وحتی یکی ازدوستان روترغیب کردم ازهیپنوتراپی استفاده کنه چون لکنت زبون داره بعدازدوروزاومدپیش من درحالیکه لکنت زبونش به ده درصدرسیده بودحال انکه قبل ازاین برنامه 70درصدلکنت داشت خودش باورنمیکردولی چیزی که من تجربه کردم اینه که دارومدارتمام مرضهاحتی دیابت وسرطان فقط وفقط استرسه وبقول استادکابوک روزی دنیابه این باورمیرسه که حتمابایدهرروزهیپنوتیزم بکنه چراکه هیپنوتیزم ذهن روبه آرامش میرسونه ومن خودم تجربه کردم والان به همه پیشنهادمیکنم ازهیپنوتیزم جهت درمان بیماریهاورسیدن به اهداف استفاده کنندمن فایل خودهیپنوتیزم آهنربای پول وثروت شویدرواجراکردم ومیکنم وبالغ بر1.200.000.000تومن پیشنهادهمکاری داشتم والان بعدازیکسال ونیم ازهیچی ماشین سوزوکی ویتاراسوارم وخداروشکرسایت خودم روهم طراحی کردم وبه درامدهم رسیدم وغیرازاین سایت سه چهارکاردیگه هم دارم واحساسم اینه که آقای عرفانی زاده فرشته ای ازجانب الله متعاله که برای نجات مردم ایران اومده ببخشیددرضمن بخاطراعتمادی که به استاد داشتم گارانتی رازیک میلیون دلاری روازروزاول برداشتم وبااعتمادبه نفس گفتم خانم اعظم پورگارانتی نمیخوام چراکه گارانتی برای کسانی خوبه که شک دارن ومن هیچ شک وشبهه ای ندارم واینکه چرابعدازیکسال به درآمدرسیدم فقط وفقط تحت تاثیرشایعات یه کم امیدم روازدست داده بودم وپیگیرسایت نشدم وفایل های خودهیپنوتیزم روانجام ندادم وبه همه تاکیدمیکنم تاپایان عمرتون ازهیپنوتیزم استفاده کنید ، مزاحم وقت گرانبهاتون شدم اگه کسی سوالی داشت درخدمتم شماره موبایل خودم روگذاشتم اگه ازنظراساتیداشکالی نداره ....

سارا ش در تاریخ ۱۳۹۵/۰۲/۰۹ گفته:
۰ ۰ | ۱

سلام ، من یه مشکل بزرگی دارم، صبح زود میرم درس بخونم همش توی اتاق هستم اماا وسط درس خوندنم فکرم مشغول یه چیزی میشه . اصلا ساعت مطالعه مفید قابل قبولی ندارم . چیزی به کنکور نمونده . توانایی ذهنی دارم اما از وقتم نمیتونم استفاده بهینه کنم. وقتی استرسم زیاد میشه دیگه رو صندلی بند نمیشم . همش راه میرم. خیال پردازم. این فایل میتونه کمکم کنه تا 13 ساعت بتونم با تمرکز مطالعه کنم؟؟؟

پوریان (پشتیبانی عرفانی زاده دات کام) در تاریخ ۱۳۹۵/۰۲/۱۴ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۱

سلام سارا عزیز

این فایل  باعث میشه چیزهایی که تا الان خوندید رو در جلسه به خوبی به یاد بیاورید

موفق باشید
 

پاسخ

شراره - در تاریخ ۱۳۹۴/۱۰/۱۵ گفته:
۰ ۰ | ۲

سلام و خسته نباشید. درباره این فایل سوال داشتم: میشه موقع خواب به این فایل گوش بدم بعدش بخوابم یا باید بعدش مطالعه کنم؟لطفا راهنمایی کنید

من این محصول را در تاریخ 1394/10/07 خریده ام

مدیر سایت در تاریخ ۱۳۹۴/۱۰/۱۶ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۱

شراره عزیز سلام
میتوانید قبل از خواب به این فایل گوش دهید.پس از اتمام فایل کاملا بیدار و هشیار باشید و سپس به خواب روید.

پاسخ

sd mf در تاریخ ۱۳۹۴/۱۰/۱۵ گفته:
۰ ۰ | ۲

سلام ببخشید این فایل تخفیف هم داره

مدیر سایت در تاریخ ۱۳۹۴/۱۰/۱۵ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۱

دوست عزیز سلام
این محصول هم در زمان های خاص خود شامل تخفیف میشود.

پاسخ

شراره - در تاریخ ۱۳۹۴/۱۰/۰۸ گفته:
۰ ۰ | ۱

سلام و خسته نباشید. درباره این فایل سوال داشتم: میشه موقع خواب به این فایل گوش بدم بعدش بخوابم یا باید بعدش مطالعه کنم؟

من این محصول را در تاریخ 1394/10/07 خریده ام

پوریان (پشتیبانی عرفانی زاده دات کام) در تاریخ ۱۳۹۵/۰۲/۱۴ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۱

شراره عزیز سلام

بله مسئله ای نداره.

موفق باشید

پاسخ

Ali nowrouzi در تاریخ ۱۳۹۴/۰۶/۲۵ گفته:
۰ ۰ | ۲

سلام میشه بگید دقیقا بعد خرید چه فایل هایی واسه دانلود میاد ؟ و اینکه کلا چه طور میشه تخفیف 70 درصدی گرفت .ممنون از سایت خوبتون.

من این محصول را در تاریخ 1394/06/27 خریده ام

marya davoodi
marya davoodi در تاریخ ۱۳۹۴/۰۶/۲۴ گفته:
۰ ۰ | ۱

من این فایل روخریداری کردم وفقط یک فایل صوتی 27دقیقه ای اومد...یعنی فقط همین.لطفاجواب بدین............................

من این محصول را در تاریخ 1394/06/24 خریده ام

مدیر سایت در تاریخ ۱۳۹۴/۰۶/۲۴ پاسخ داده:
۰ ۱ | ۱

دوست عزیز سلام
فایل های خود هیپنوتیزم با صدای استاد عرفانی زاده هستند که باعث آمادگی ذهن و قرار دادن آن بر روی مدار موفقیت است
این فایل را هر روز به صورت مستمر 4تا 6 هفته گوش دهید تا تاثیر آن را ببنید
موفق باشید

پاسخ

marya davoodi
marya davoodi در تاریخ ۱۳۹۴/۰۶/۲۴ گفته:
۰ ۰ | ۱


سلام.مرسی ازخدماتتون

من این محصول را در تاریخ 1394/06/24 خریده ام

somaye ghorbanzade در تاریخ ۱۳۹۴/۰۴/۳۰ گفته:
۰ ۰ | ۳

لطفا تایم تخفیف رو تمدید کنید خواهش میکنم من جدیدا به سایت پیوستم

هانا رضایی در تاریخ ۱۳۹۴/۰۴/۰۶ گفته:
۰ ۰ | ۲

سلام براستاد گرانقدر واقعا خسته نباشید.من فایل خودهیپنوتیزمی موفقیت در کنکور رو برای خواهرم خریداری کردم واستفاده کرد و واقعا جواب داد چون خواهرم به شدت استرس داشت و ما خیلی میترسیدیم که مانع موفقیتش بشه اما به گفته ی خودش سرجلسه با وجود سولات دشوار بازهم اعتماد به نفس و آرامشش رو از دست نداد و خلاصه اینکه واقعا روش اثر مثبت داشت به طوری که روزهای آخر ما استرس بیشتری داشتیم تا خودش.برای همین میخوام یکی از محصولات تون رو بهم معرفی کنید که بتونه اون چیزی رو که میخواد بدست بیاره چون با وجود محصولات مشابهی که داریدمن نتونستم انتخاب کنم چون زمان کمی هم داره ممنونم ازتون.

من این محصول را در تاریخ 1394/03/09 خریده ام

Moein khaddiv در تاریخ ۱۳۹۴/۰۳/۰۸ گفته:
۰ ۰ | ۱

سلام با تشکر از محصول خوبتون. می خواستم بدونم هنگام گوش دادن هیچ حرکتی نباید داشته باشیم؟ آخه من وقتی اینو گوش میدم همش دلم میخواد آب دهنمو قورت بدنم.اگه بیشتر از یک بار در روز انجام بدیم اثرش بیشتر میشه یا فرقی نمیکنه؟مرسی

من این محصول را در تاریخ 1394/03/07 خریده ام

مدیر سایت در تاریخ ۱۳۹۴/۰۳/۱۰ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۱

معین عزیز سلام
برای گوش دادن به فایل های خود هیپنوتیزم تنها نیاز به ریلکسی بدن دارید ولی حرکات کوچک مانند قورت دادن آب دهن وحرکت  انگشتان مشکلی ایجاد نمیکنه
استمراردر گوش دادن باعث تثبیت بیشتر در ناخود آگاه ذهن شما میشود
شادو پیروز باشید

پاسخ

alireza gerami در تاریخ ۱۳۹۴/۰۳/۰۲ گفته:
۰ ۱ | ۵

سلام استاد خواهشا سریع جواب بدین . من اگه این فایل رو تهیه کنم چقدر طول میکشه نتیجه بده؟درضمن من الان سوم هستم و این رو برای ازمون نهایی میخوام امروز امتحان دینی رو دادم یه سوال بود که اصلا استادمون نگفته بود اون سوال تو صفحه ای بود که تمام بند ها جز یه بند سوال داشت و من اون صفحه رو بالای ده بار خوندم و تمام خط ها رو از بر بودم جز اون خط . ایا امکانش هست با توجه به این فامیل یه جورایی ذهنمو تبدیل به دوربین عکساسی کنه؟یعنی حتی تو صفحه بعضی از مطالبی رو که نخوندم سر امتحان با تمرکز اون مطالبی رو که حتی نخوندم رو به یاد بیارم؟چقدر طول میکشه تا این فایل تاثیر خودشو بزار؟فقط خواهش میکنم سریع جواب بدین . در ضمن این فایل روی حافظه و یادگیری و به حافظه سپردن فرمول ها کاربرد داره؟من شدیدا نیازمند توضیحات شما هستم ممنون

بهزاد ملکی
بهزاد ملکی در تاریخ ۱۳۹۴/۰۲/۰۷ گفته:
۰ ۰ | ۲

سلام و عرض ادب
از استاد عرفانی زاده بابت لطف و محبتشون نسبت به بنده تشکر می کنم و از خداوند منان آرزوی سلامتی براشون دارم.
لطفا در مورد نحوه استفاده ی از این فایل توضیح مختصری بفرمایید . بهترین زمان برای استفاده چه ساعتی از شبانه روز می باشد؟
سپاس فراوان

من این محصول را در تاریخ 1394/02/07 خریده ام

مدیر سایت در تاریخ ۱۳۹۴/۰۲/۰۸ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۱

بهزاد عزیز سلام
شما میتونید از این فایل ها هر موقع از شبانه روز که در حالت آزاد هستید؛استفاده کنید.
فقط دقت داشته باشید که در اون لحظه مزاحمت های جانبی رو از خودتون دور کنید و در حالت ریلکسی باشید.
موفق و پیروز باشید

پاسخ

بهزاد ملکی
بهزاد ملکی در تاریخ ۱۳۹۴/۰۲/۰۸ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۳

از پاسخ دادنتون سپاس گزارم.
به نظرتون برای کنکور همین یک فایل کفایت می کند یا برای نتیجه مطلوب خودهیپنوتیزم افزایش حافظه و خودهیپنوتیزم تمرکز و مدیریت زمان نیز نیاز هست؟
ممنون

من این محصول را در تاریخ 1394/02/07 خریده ام
پاسخ

مدیر سایت در تاریخ ۱۳۹۴/۰۲/۰۸ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۴

بهزاد عزیز سلام
شما فعلا بر روی این محصول تمرکز کافی را داشته باشید.پس از آن در صورت نیاز فایلهای دیگر را تهیه کنید.
موفق باشید.

پاسخ

سید محمد حسینی مقدم در تاریخ ۱۳۹۴/۰۱/۳۱ گفته:
۰ ۰ | ۲

با سلام. من مبلغ رو پرداخت کردم sms بانک هم برام اومد اما تو صفحه ی سفارشاتم نوشته پرداخت نشده. لطفا بررسی کنید.

من این محصول را در تاریخ 1394/01/31 خریده ام

مدیر سایت در تاریخ ۱۳۹۴/۰۲/۰۶ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۳

محمد عزیز سلام
فایل تهیه شما توسط شما در پرفایل شما در بخش سفارشات من موجود میباشد.
در صورت بروز مشکل مجددا کامنت بگذارید.

پاسخ

سید محمد حسینی مقدم در تاریخ ۱۳۹۴/۰۱/۱۸ گفته:
۰ ۰ | ۲

با سلام
این یه فایل خودهیپنوتیزمه یا فقط مشاوره است؟ تضمینی هم در قبال کارامد بودن این فایل دارید؟ در ضمن نمیتونم برای خرید به سرور بانک متصل بشم , چیکار باید کنم؟ لطفا در اسرع وقت پاسخ دهید

من این محصول را در تاریخ 1394/01/31 خریده ام

mohammad sotodeh در تاریخ ۱۳۹۴/۰۱/۲۰ پاسخ داده:
۰ ۲ | ۲

با سلام . دوست عزیز این فایل ضمیر ناخودآگاه شما رو واسه موفقیت در کنکور برنامه ریزی میکنه و همینطور که میدونید ضمیر ناخودآگاه اگر برای موفقیت برنامه ریزی بشه اون موفقیت ها رو خلق میکنه . اگر شما درس هاتون رو خوب خونده باشید و به این فایل گوش بدید مطمئن باشید یک نتیجه عالی بدست می آورید.

من این محصول را در تاریخ 1394/01/05 خریده ام
پاسخ

زهرا طاهرخانی در تاریخ ۱۳۹۵/۰۶/۱۸ پاسخ داده:
۰ ۲ | ۰

این فایل عالللللیه
پاسخ