بنا به استراتژی جدید در راستای توسعه ی ایده های تماما انلاین محور تا اطلاع رسانی بعدی پشتیبانی عرفانی زاده دات کام صرفا از طریق چت آنلاین، ارسال تیکت و ایمیل می باشد.

 

 

وب مسترهای یک میلیون دلاری (عضویت ماهانه/ماه اول)

وب مسترهای یک میلیون دلاری (عضویت ماهانه/ماه اول)


کلوپ وبمسترهای یک میلیون دلاری

تمامی ابزار و منابعی که برای راه اندازی و رشد یک کسب و کار اینترنتی آموزش محور مورد نیاز شماست

                         


چرا این کارا انجام می دهم؟

چندین سال پیش، زمانی که تازه کار خودم رو شروع کرده بودم، رویاهای بزرگ و زیادی داشتم...

اما متاسفانه ابزار و منابعی که به من کمک کمک کنه تا به راحتی و سریع به این اهداف و رویاها دست پیدا کنم رو در اختیار نداشتم. در عوض، مجبور بودم روزانه بیش از 18 ساعت کار کنم. برای هر بخش مجبور بودم هزینه های زیادی رو صرف کنم. باید آزمون و خطا می کردم... امتحان می کردم و شکست می خوردم... امتحان می کردم و شکست می خوردم... تا اینکه بالاخره موفق شدم.

فقط در سال گذشته... در یکی از کسب و کار اینترنتی خودم بیش از 1.5 میلیارد تومان فروش اینترنتی داشتم. به بیش از 30 هزار دانشجو در سراسر ایران در زمینه های مختلف آموزش دادم. درس های بسیار زیادی در این مسیر گرفتم! و حالا...


هدف و ماموریت من اینه که به تمامی افراد علاقه مند کمک کنم تا کسب و کار های اینترنتی آموزش محور خودشون رو راه اندازی کنن.


درسته، تصمیم دارم تا جایی که می تونم به افراد علاقه مند و مشتاق کمک کنم تا کسب و کارهای اینترنتی موفق و سود آوری رو بر اساس علایقی که دارن راه اندازی کنن و اون رو رشد و گسترش بدن.

چیزی که در من در کارم واقعا عاشقش هستم اینه که مدام نتایج و دستاوردهای خارق العاده ای رو از دانشجوهای خودم می بینم که در عرصه های مختلف، نتایج عالی و خارق العاده ای کسب میکنن و مدام این رشد و پیشرفت ادامه داره. به همین علت، من و تیمم در چند ماه گذشته به صورت شبانه روزی تلاش کردیم تا سیستم و دوره ای خارق العاده رو بر اساس مطمین ترین و سریع ترین راه های تضمینی و تست شده برای شروع، رشد و دستیابی فوری به نتایج عالی، برای شما همراهان عزیز و گرامی آماده کنیم!

من می دونم که اطلاعات و آموزش های این دوره در موفقیت بسیاری از دانشجوهای من بدون کمترین شک و تردیدی نقش اساسی داشته و حالا، خوشبختانه، تمامی این دانش و اطلاعات و ابزارهای مورد نیاز در اختیار شماست...

میبینی دوست من؟ قلبا دوست دارم که تو، تمامی رازها، تمامی راهکارها و هر استراتژی و راهکاری که برای موفقیت بهش نیاز داری رو در اختیار داشته باشی.

دقیقا به همین علته که چندین ماه از زمان خودم و تیمم رو صرف کردم تا تمامی جزییات و آموزش هایی که مورد نیاز شماست رو مشخص و آماده کنم تا به مرور در قالب آموزش های تصویری در اختیار تو دوست خوبم قرار بدم. نتیجه ی تمامی این تحقیقات و بررسی ها چیزی شده که ایمان دارم کلکسیونی از بهترین اطلاعات و تکنیک هایی هستش که که شما برای راه اندازی و رشد کسب و کار اینترنتی آموزش محور خودت به اونها نیاز داری...


آنچه در دوره ی آنلاین وبمسترهای یک میلیون دلاری دریافت می کنید!


دوست دارم که تو دوست خوبم هم همون ابزارها و اطلاعاتی رو در اختیار داشته باشی که بهترین و موفق ترین دانشجوهای ما در اختیار دارن. بنابراین سعی کردم تمامی این اطلاعات، دانش و ابزار رو برای تو دوست خوبم آماده کنم تا اونها رو مورد استفاده قرار بدی و دقیقا همون نتایج خارق العاده ای رو کسب کنی که موفق ترین دانشجوهای من کسب کردن.

بهترین بخش اینه... که خوشبختانه تمامی اونچه برای شروع مورد نیاز شماست، برای تو دوست خوبم آماده شده!

اگرچه که ظرفیت این دوره فقط 1500 نفره. پس چطور میشه این موضوع رو تضمین کرد که تو دوست خوبم این فرصت استثنایی رو از دست نمیدی؟

                          


5 هدیه ی رایگان که در این دوره به صورت رایگان دریافت می کنید!

اولین هدیه ی رایگان: جدید ترین نسخه متنی و صوتی کتاب عشق و علاقه ی خود را به یک کسب و کار اینترنتی سودآور تبدیل کنید

کتاب الکترونیکی عشق و علاقه ی خود را به یک کسب و کار اینترنتی سودآور تبدیل کنید اولین و بهترین منبع برای هر فردی هستش که دوست داره کسب و کار اینترنتی آموزش محور خودش رو راه اندازی کنه، و درآمدزایی اینترنتی رو تجربه کنه و رییس کسب و کار خودش باشه.

اطلاعات موجود در این کتاب ارزشمند دقیقا تمامی رازهایی هستش که من در سالهای گذشته از اونها استفاده کردم و موفق شدم که کسب و کارهای اینترنتی ای رو ایجاد کنم که این پتانسیل رو داره که در کمتر از یک سال اولین یک میلیارد تومان درآمدزایی اینترنتی خودش رو ایجاد کنه. با استفاده ی از این سیستم، شما می تونید هر چیزی که مورد علاقه، سرگرمی یا تخصص شما هستش رو به یک کسب و کار اینترنتی سودآور و مادام العمر تبدیل کنی.

در این کتاب با 7 گام ساده آشنا میشی که دقیقا به شما کمک میکنه تا عشق و علاقه ی خودت رو به درآمدزایی مادام العمر اینترنتی تبدیل کنی و از همین امروز اولین گام رو برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی آموزش محور خودت برداری.

برخی از نکاتی که در این کتاب مورد بررسی قرار میگیره:

- دقیقا یاد میگیری که من چگونه اولین فروش اینترنتی خودم رو انجام دادم. بعد از چندین ماه تلاش و آزمون و خطا، بالاخره چگونه تونستم یکی از بهترین، سودآور ترین و تاثیرگذار ترین سیستم های درآمدزایی و سودآوری اینترنتی رو کشف کنم

- با سه درس طلایی و قدرتمند آشنا میشی که چندین سال پیاپی کسب و کار من رو حفظ کرده و باعث شده که من میلیاردها تومن درآمدزایی اینترنتی داشته باشم.

- با مدلی کاملا انعطاف پذیر و با قابلیت رشد و گسترش نامحدود آشنا میشی که من از اون برای راه اندازی تمامی کسب و کارهای اینترنتی خودم استفاده می کنم و یاد میگیری که چگونه به کمک این مدل می تونی در کمتر از 60 روز اولین 10 میلیون تومان اینترنتی خودت رو به دست بیاری.

- با سیستمی آشنا میشی که همه چیز رو کاملا اتوماتیک و خودکار برای شما انجام میده و دقیقا این موضوع رو برای شما باز می کنم که چگونه این سیستم در شب اول، زمانی که من در خواب بودم، 3.5 میلیون تومان درآمدزایی اینترنتی برای من داشت.

- تمام تکنیک ها و فوت و فن های مربوط به قیف فروش رو بهت آموش میدم. در این بخش یاد میگیری که چگونه می تونی درآمدزایی کسب و کار اینترنتی خودت رو بدون افزایش تعداد بازدید کننده یا هر تغییر دیگه ای تا 300 درصد افزایش بدی! من این کار رو انجام دادم!

- با 7 گام ساده برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی آموزش محور خودت آشنا میشی. می تونی به راحتی، بدون داشتن کوچکترین دانش تخصصی یا فنی قبلی کسب و کار اینترنتی خودت رو راه اندازی کنی.

- یاد میگیری که چگونه می تونی حوزه و موضوعی رو برای کسب و کار اینترنتی خودت انتخاب کنی که بهش علاقه داری، خواهان و مخاطب زیادی داره و قابلیت درآمدزایی بالا و دراز مدتی رو داره.

- یاد میگیری که چگونه می تونی محصول آموزشی-دانلودی ارزشمندی رو تولید کنی که در نظر مخاطبانت ارزشمند و جذاب ظاهر بشه... حتی اگه قبلا هیچ تجربه ای در زمینه ی نویسندگی نداشتی، یا حتی هیچ علاقه ای هم به نویسندگی نداری... اگه حس میکنی خلاقیت کافی برای تولید محصول نداری یا هیچ تجربه و تخصصی در این زمینه نداری. این تکنیک بسیار ساده و فوری هستش!

- با 3 تکنیک و ابزار کلیدی برای فروش و بازاریابی اینترنتی محصولاتت آشنا میشی، که دقیقا همین تکنیک ها به من کمک کرده که میلیاردها تومان درآمدزایی اینترنتی داشته باشم.

- یاد میگیری چگونه میتونی به کمک روشی که من بهش میگم "سکوی پرتاپ" اولین 10 میلیون تومان اینترنتی خودت رو به دست بیاری. این تکنیک تمامی مراحل رو قدم به قدم بهت آموزش میده تا بدون استرس، یک فروش موفق و عالی رو داشته باشی! حتی می تونی به صورت عملی شاهد اجرای عملی این تکنیک در یکی از کسب و کارهای خودم و یا دانشجوهای من باشی که از صفر، اولین 10 میلیون تومان اینترنتی خودش رو به دست میاره.

- مراقب باش گام هفتم رو از دست ندی... در این بخش یاد میگیری که چگونه می تونی کسب و کار اینترنتی خودت رو رشد و گسترش بدی و یک امپراطوری یک میلیون دلاری رو برای خودت ایجاد کنی! در این بخش دقیقا بهت آموزش میدم که چگونه من خودم و یکی از بهترین دوستان و دانشجوهای من این کار کار رو انجام دادیم!

                           

دومین هدیه ی رایگان: کتاب متنی و صوتی مسیر کسب درآمد پایدار از ایمیل مارکتینگ

تصمیم گرفتم این کتاب رو بنویسم چون حس کردم که یک بحث بسیار مهم و طلایی از قلم افتاده و کسی نتونسته آموزش تاثیرگذار و ارزشمندی رو در این رابطه تولید کنه، نکته ای بسیار مهم و طلایی: چگونه مخاطبان و لیست ایمیل خود را به طرفداران پر و پا قرص و خریدار تبدیل کنیم. در این بخش یاد میگیری که دقیقا چه کارهایی رو باید انجام بدی تا مخاطبان کسب و کار شما علاقه ی خاصی به سایت و کسب و کار شما داشته باشن و خریدهای زیادی از سایت شما داشته باشن.

در این کتاب، از تمامی رازها و فوت و فن های ایمیل مارکتینگ که به من کمک کرده میلیاردها تومن فروش اینترنتی داشته باشم، پرده برداری می کنم. به محض استفاده از این رازهای ارزشمندی که در اختیار تو دوست خوبم قرار میدم، می تونی به کمک این فرمول ساده تا 300 درصد درآمدزایی اینترنتی خودت رو افزایش بدی.

برخی از نکاتی جالبی که در این کتاب مورد بررسی قرار میگیره:

- با 5 دلیل اصلی و مهم آشنا میشی که بهت ثابت میکنه ترافیکی که به کمک ایمیل به سایت شما هدایت میشه از تمامی روش های جذب ترافیک بهتره. فیسبوک؟ اینستاگرام؟ تلگرام؟ گوگل؟ بله، ترافیک از تمامی این موارد بهتره! به زودی با این راز طلایی آشنا میشی و می تونی برای همیشه از یکی از بهترین روش های جذب ترافیک استفاده کنی.

- با فرمول ساده ای آشنا میشی که بهت میگه هر آدرس ایمیل چقدر برای کسب و کار اینترنتی شما ارزشمنده! و در گام بعدی لیست ایمیل مخاطبان شما می تونه تا چه حد برای شما ارزشمند و پولساز باشه... در این بخش متوجه میشی که لیست ایمیل مخاطبان کسب و کارت در حکم یک معدن طلاست.

- با 4 روش تست شده برای جذب ترافیک باکیفیت و خوب به سایت خودت آشنا میشی... بدون اینکه حتی نیاز باشه یک ریال هزینه ی اضافی تبلیغ کنی! در این بخش می تونی به راحتی و کاملا رایگان لیست ایمیل مخاطبان خودت رو بسازی!

- در این بخش با یکی از سریع ترین روش ها و تکنیک های اختصاصی من برای جذب 2000، 3000 کاربر و یا بیشتر در کمتر از یک روز آشنا میشی! یکی از دانشجوهای من با همین روش در کمتر از 8 ماه تونسته بیش از 44000 عضو رو به کسب و کار اینترنتی خودش جذب کنه!

- هدف از ارسال ایمیل های فروش، فروش محصولات شماست... کاملا اشتباهه این جمله! در این بخش با 3 وظیفه ی اصلی یک بازاریاب اینترنتی و یا ایمیل مارکتر آشنا میشی. همین بخش به تنهایی می تونه سودآوری بسیار زیادی رو برای شما به همراه داشته باشه.

- با فرمول طلایی و تست شده ی من برای نگارش عناوین تاثیرگذار برای ایمیل هایی که قراره ارسال کنی، آشنا میشی که به صورت اعجاب آوری درصد باز شدن ایمیل های ارسالی شما رو افزایش میده. اکثر صاحبان کسب و کارهای اینترنتی عناوین بسیار ضعیفی رو برای ایمیل های ارسالی خودشون می نویسن! یادت باشه دوست من، اگر عنوان ایمیل ارسالی شما خوب نباشه و شکست بخوره، 70 درصد بازی رو باختی!

- با 8 قانون طلایی ارسال ایمیل آشنا میشی که خواننده های ایمیلت رو ترغیب به کلیک کردن میکنه! به راحتی با این فرمول می تونی جذابیت ایمیل های ارسالی خودت رو افزایش بدی و فروش و سود آوری به مراتب بیشتری رو به کسب و کار اینترنتی خودت جذب کنی!

- با رازی آشنا میشی که اخیرا در ماه گذشته در یکی از کسب و کارهای اینترنتی خودم از اون استفاده کردم و درآمد ماهانه ی من رو تا 10 برابر افزایش داد!

- یاد میگیری که 3 روشی که برای معرفی و فروش محصولات وجود داره دقیقا چی هستش و در ادامه دقیقا بهت آموزش میدم که من چگونه محصولات شخصی خودم رو معرفی می کنم و اونها رو به فروش می رسونم، در چه بازه های زمانی باید ایمیل ارسال کرد، و حتی اینکه در ایمیل های ارسالی چه چیزی باید نوشته بشه! هیچ جای دیگه ای چنین رازهایی رو برای شما فاش نمیکنن!

- یاد میگیری که چگونه می تونی از تکنیک داستان گویی در ایمیل های خودت استفاده کنی تا به صورت مستمر میزان جذابیت ایمیل های ارسالی، تعداد کلیک ها، میزان فروش و سودآوری خودت رو افزایش بدی!

- یاد میگیری که بازاریابی و فروش وبیناری چی هستش... دقیقا بهت آمزش میدم که این تکنیک چگونه تونست در کمتر از 9 روز بیش از 210 میلیون تومان درآمدزایی اینترنتی برای من به همراه داشته باشه.

                          

سومین هدیه ی رایگان: گزارش کامل و جامع از 23 حوزه ی برتر، پرمخاطب و سودآور اینترنتی

به محض اینکه وارد 7 گام برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی آموزش محور خودت میشی...

دیگه آماده ای تا حوزه ی خودت رو انتخاب کنی- چیزی که بهش علاقه داری- و پایه های کسب و کار اینترنتی خودت رو کم کم ایجاد کنی...

انتخاب حوزه گام بسیار حیاتی و مهمیه. اگر حوزه ی اشتباهی رو انتخاب کنی، کسب و کارت قبل از اینکه شروع بشه در نطفه خفه میشه. اما انتخاب حوزه مناسب می تونه برگ برنده ی شما در دنیای نامتناهی کسب و کارهای اینترنتی باشه!

5 کلید طلایی برای انتخاب حوزه وجود داره:

  1. محصول دانلودی شما باید قابلیت تبدیل به محصول آموزشی-دانلودی و فروش در بستر اینترنت رو داشته باشه. باید از این موضوع مطمین بشی که می تونی محصولت رو در قالب یک محصول دانلودی عرضه کنی و نیازی به ارسال پستی و ... نیست.
  2. حوزه ی انتخابی شما باید مخاطبان و علاقه مندان زیادی داشته باشه. هرچه علاقه مندان و مخاطبان موضوع انتخابی شما بیشتر باشه، احتمال فروش و درآمدزای اینترنتی شما افزایش پیدا میکنه.
  3. چقدر در این حوزه ی انتخابی رقابت وجود داره؟ افراد زیادی به اشتباه به دنبال بازاری هستن که رقابت کمتری در اون وجود داره. این اشتباه بزرگیه دوست من! هرچه در حوزه ی انتخابی شما رقابت بیشتر باشه، احتمال رشد و موفقیت شما در این حوزه بیشتر میشه. رقابت در یک حوزه نشون میده که اون حوزه ی انتخابی چقدر محبوبیت در نظر مردم داره.
  4. حوزه ی انتخابی شما باید محبوبیت قابل قبولی در بین سرچ های اینترنتی داشته باشه. در گوگل سرچ کن. اگر تعداد سرچ های موضوع انتخابی شما بالا نیست، بهتره به دنبال حوزه ی دیگه ای بگردی.
  5. حوزه ی انتخابی شما بایدپتانسیل درآمدزایی دراز مدت داشته باشه. مسلما دوست داری که محصولی که تولید میکنی تا سالها مشتری و خواهان داشته باشه، نه صرفا یکی دو ماه، درسته؟

 

5 موردی که برای انتخاب حوزه ی پر سود باید مد نظر قرار بدی همین هایی هست که در بالا با هم بررسی کردیم. بسیار مهمه که حتما این 5 مورد در حوزه ای که قراره اون رو به عنوان گزینه ای برای شروع کسب و کار اینترنتی ات انتخاب کنی، لحاظ کنی.

خوشبختانه، نیاز چندانی نیست که شما زمان زیادی رو صرف بررسی این موارد کنی تا بتونی حوزه ی مناسبی رو انتخاب کنی چون تیم تمامی تحقیات لازم رو انجام داده و تا این لحظه گزارش کامل و جامعی از 23 حوزه که تمامی این 5 فاکتور ها رو دارن رو تهیه کرده. 23 حوزه ای که به راحتی به شما کمک میکنه تا کسب و کار اینترنتی آموزش محور خودت رو در یکی از این زمینه ها شروع کنی و بهترین فیدبک ممکن رو دریافت کنی.

به کمک این گزارشها کامل و جامع، تقریبا تمامی کار رو برای شما انجام دادیم. در گزارش مربوط به این 23 حوزه تمامی چیزهایی که مورد نیاز شما هست رو بررسی کردیم و در قالب یک گزارش جامع و کامل برای شما گردآوری شده که تمامی موارد زیر رو در بر میگیره...

میزان محبوبیت هر حوزه

میزان رقابت موجود در هر حوزه

میزان علاقه مندان و مخاطبان هر یک از این حوزه ها

میزان محبوبیت جهانی هر حوزه

معرفی بهترین و پرفروش ترین محصولی که در هر یک از این حوزه ها تهیه شده

حداقل و حداکثر قیمت فعلی محصولات هر حوزه به طور نسبی

و ... !

                         

چهارمین هدیه ی رایگان: چکیده ای از بهترین ورکشاپ های ویژه و اختصاصی آنلاین من

در این بخش می تونی ساعت ها آموزش تصویری من پیرامون کسب و کار های اینترنتی آموزش محور رو ببینی. این آموزش ها، آموزش های بسیار حرفه ای و ارزشمندی هستش که اخیرا در یکی از مشاوره های اختصاصی دو روزه خودم (مشاوره های 15 میلیون تومانی) به دو دانشجوی خودم آموزش دادم.

از انتخاب حوزه گرفتهتا تولید محصول و اولین فروش اینترنتی و ... در این سری ویدیویی، قدم به قدم دستت رو میگیرم و تمامی ریزه کاری های مسیر رو بهت آموزش میدم تا بتونی کسب و کار اینترنتی خودت رو از صفر به مرحله ی درآمدزایی برسونی و در گام بعدی اون رو به یک کسب و کار اینترنتی میلیون دلاری تبدیل کنی.

بخشی از این آموزش های ویدیویی 19 ساعته که به رایگان در این بخش از آموزش ها دریافت میکنی:

بررسی 3 حوزه پرمخاطب: سلامتی، ثروت و موفقیت مالی، و حوزه ی روابط – در این بخش یاد میگیری که چگونه می تونی میزان رشد و ترقی کسب و کار اینترنتی خودت در این سه حوزه ی پر مخاطب و پر از رقابت رو افزایش بدی.

USP چیه و چرا بسیار مهمه؟ - تمام مخاطبان حوزه ی انتخابی شما دوست دارن بدونن که چرا محصول تولیدی شما نسبت به صدها محصول موجود و مشابه برتری داره. به کمک این تکنیک به راحتی می تونی مخاطبانت رو متقاعد کنی که محصول تولیدی شما از تمامی محصولات موجود بهتره، ولو این اولین محصول تولیدی شما باشه.

چگونه در سریع ترین زمان ممکن اولین محصول آموزش- دانلودی خود رو تولید کنید؟ - به راحتی، و در کوتاهترین زمان ممکن به کمک تکنیکی که یاد میگیری می تونی اوتلاین و پایه ی محصول آموزشی- دانلودی خودت رو تهیه کنی. ادامه ی مسیر کاملا اتوماتیک انجام میشه و قدم به قدم اوتلاینی که تهیه کردی به محصول دانلودی شما تبدیل میشه. تمامی این اتفاق ها در حالی رخ میده که تو واقعا حیرت زده میشی که به چه راحتی و سرعت اولین محصول آموزشی-دانلودی ات آماده شد.

رازهای طلایی و کلیدی برای تولید محصولات صوتی و ویدیویی جذاب و پرمخاطب زمانی که بحث به تولید فایل های ویدیویی و صوتی میرسه اولین چیزی که به فکر هر فردی میرسه اینه که باید متخصص و فنی باشی و یا ابزار و تجهیزات گرون قیمتی در اختیار داشته باشی... یا اینکه حتما مجبوری جلوی دوربین ظاهر بشی. هیچ یک از این موارد صحت نداره! در این بخش از تمامی این رازها برای شما پرده برداری خواهم کرد.

چرا تکنیک قیف فروش بسیار مهم و طلایی است؟ - اکثر افراد آماتور در کسب و کارهای اینترنتی هیچ اطلاعی از نحوه ی عملکرد قیف های فروش ندارن و یا این تکنیک طلایی رو نادیده میگیرن و از قلم میندازن و به درآمدهای کم و جزیی اینترنتی بسنده میکنن. صاحبان کسب و کارهای اینترنتی حرفه ای و جدی به خوبی با مفهوم قیف فروش آشنا هستن و به راحتی و بدون کوچکترین تغییری در پروسه ی فروش خودشون با اجرای این تکنیک تا 300 درصد و یا بیشتر سودآوری و درآمدزایی کسب و کار اینترنتی خودشون رو افزایش میدن!

آموزش دقیق و کاربردی نحوه ی برون سپاری کارها و استخدام فری لنس ها چرا همه ی کارها رو به تنهایی، خودت انجام بدی؟ در دنیای مجازی افراد متخصص حرفه ای و زیادی وجود دارن که می تونن در هر موردی که به ذهنت برسه بهت کمک کنن تا کارهات رو سریع تر، راحت تر و با کیفیت تر انجام بدی و هزینه ای هم که این افراد از تو دریافت می کنن خیلی خیلی کمتر از چیزی هست که فکر میکنی!

هزینه ای که باید برای برون سپاری صرف کنی، در اغلب موارد به اندازه یک پول تو جیبی ساده است! به کمک آموزش های تصویری این بخش، به یک فرد حرفه ای در زمینه راه اندازی و رشد کسب و کار اینترنتی آموزش محور خودت تبدیل میشی!

من به این بخش میگم "مزیت رقابتی زیر زمینی"! چرا؟ چون بسیاری از این رازها در هیچ جای دیگه و توسط هیچ فرد دیگه ای مطرح نشده.

                     

پنجمین هدیه ی رایگان: طرح ها و برنامه ی اختصاصی من برای کمپین های یک میلیون دلاری کسب و کارهای شخصی من

اجازه بده به وضوح به این موضوع اشاره کنم دوست من: تا این لحظه هرگز این موارد رو با این جزییات کامل و دقیق برای کسی فاش نکردم.

حتی به جرات می تونم بگم که هیچ مدرس یا استاد دیگه ای هم نه تا به حال چنین کاری رو انجام داده و نه در آینده چنی کاری رو انجام خواهد داد. می دونی چرا؟ چون این کار دقیقا مثل این میمونه که دارم تمام جزییات کسب و کار اینترنتی شخصی خودم رو بر روی یک برگه کپی می کنم و اون رو در اختیار فرد دیگه ای قرارش میدم. این کار طی کردن مسیر رو بی نهایت برای شما راحت تر و سریع تر میکنه!

بله، درست متوجه شدی... من خیلی دقیق و کامل بسیاری از کمپین های فروش و درآمدزایی اینترنتی یک میلیارد تومانی خودم رو قدم به قدم در این بخش مورد بررسی قرار میدم تا ببینی که در هر یک از این موارد من دقیقا چه ایمیل هایی رو برای مخاطبانم ارسال کردم و چگونه این ایمیل ها منجر به فروش و درآمدزایی اینترنتی شد. در این بخش به خوبی یاد میگیری که چه زمانی باید برای مخاطبانت ایمیل ارسال کنی، در متن ایمیلت چه چیزهایی رو باید بنویسی، این ایمیل رو برای چه افرادی ارسال میکنی و چرا این ایمیل ها رو ارسال میکنی.

در فایل های متنی این بخش از دوره این موارد رو دریافت میکنی:

دستورالعمل اجرایی من برای فروش محصولات آموزشی- دانلودی ارزان قیمیت

دستورالعمل اجرایی من برای فروش محصولات آموزشی-دانلودی با قیمت متوسط

دستورالعمل اجرایی من برای فروش محصولات آموزشی- دانلودی گران قیمت

دستورالعمل اجرایی من برای برگزاری وبینارهای اینترنتی

چک لیست انحصاری من برای افزایش درصد ارسال ایمیل به صندوق دریافت مخاطبان


در این بخش قدم به قدم، هر تکنیکی که لازم باشه رو یاد میگیری. از جمله:

استراتژی های کاربردی برای فروش محصولات مختلف به منظور حداکثر سودآوری و درآمدزایی

در هر مدل فروش، چه نوع محصولاتی بیشترین نرخ فروش و سودآوری رو دارن

در چه روزهایی و چندبار در هفته باید برای مخابان خودت ایمیل ارسال کنی؟

بهترین تکنیک ها و استراتژی های شخصی من برای فروش و درآمدزایی اینترنتی

تعداد ایمیل هایی که در هر کمپین فروش باید ارسال کنی

طول هر ایمیلی که برای مخاطبانت ارسال میکنی

تکنیک های اختصاصی افزایش فروش مثل بونس (هدیه) و ...

خوب به این موضوع دقت کن دوست من! امکان نداره که در هیچ جای دیگه بتونی این دستورالعمل های انحصاری ویژه ی درآمدزایی اینترنتی یک یملیون دلاری رو پیدا کنی. چون اینها صرفا تکنیک ها و روش هایی هستش که من از اونها استفاده می کنم و تکنیک های انحصاری من هستش. این موارد، تکنیک هایی هستش که سالها در کسب و کار های اینترنتی من تست شده، اصلاح شده و در حال حاضر به بهترین حالت خودش در اومده. من به این تکنیک ها ایمان دارم، چون واقعا جواب میده. این دستورالعمل ها تا این لحظه چندین میلیارد تومان درآمد خالص اینترنتی رو برای من به همراه داشته.

می دونم که شاید ارایه ی چنین اطلاعاتی و نشر اونها کاری احمقانه به نظر برسه، اما من قلبا و به شدت دوست دارم که تو دوست خوبم با یک برگ برنده ی قوی کار خودت رو شروع کنی و یک سر و گردن از دانشجوهای سایر مدرسین این حوزه بالاتر باشی.

                            


این هدای رایگان تازه شروع کاره!


به عنوان دانشجوی این دوره در آپدیت های ماهانه دوره، به صورت مستمر جدید ترین اطلاعات روز دنیا و جدیدترین تجربیات شخصی من در کسب و کارهای اینترنتی ای که دارم، در اختیار تو دوست خوبم قرار میگیره...


دوست من، میخوام چیزی رو بهت بگم که کمتر مدرسی ممکنه بهت بگه. اما من بهت میگم. چون هدف من خیلی فراتر از این مورد هستش که صرفا کسب و کار اینترنتی خودت رو راه اندازی کنی...

من میخوام که تو دوست خوبم یک زندگی مرفه، عالی و سرشار از نعمت رو برای خودت رقم بزنی.

می دونی داشتان چیه دوست من؟ معمولا به ندرت میشه که بتونی صرفا با مطالعه ی یک کتاب یا تماشای یک ویدیو موفق بشی. درسته که من بهترین و تست شده ترین تکنیک ها و رازهای خودم رو با تو دوست خوبم به اشتراک میگذارم، اما اگر واقعا دوست داری که به صورت تضمینی بتونی به کمک این آموزش ها یک کسب و کار اینترنتی سودآور رو برای خودت راه اندازی کنی، به 3 چیز نیاز داری...

3 فاکتور اصلی برای موفقیت وجود داره که می تونه همه چیز رو برای شما راحت تر، سریع تر و تاثیرگذار تر کنه.

 سیستمی گام به گام و ساده

 دسترسی مداوم به ابزارها و منابع مورد نیاز و هرآنچه برای شروع، رشد و اتوماتیک کردن کسب و کار اینترنتی شما، مورد نیاز شماست.

 پشتیبانی و مشاوره مستمر برای اینکه در برابر موانع احتمالی تسلیم نشی و تا زمان کسب نتیجه ی نهایی به مسیر خودت ادامه بدی.

 

زمانی که دانشجوی این دوره میشی، تمامی این 3 فاکتور در اختیار شما قرار میگیره. نه تنها یک بار، بلکه با تمدید عضویت ماهانه خودت در این دوره، می تونی به صورت مادام العمر از این امکانات استثنایی بهره مند بشی!


آیا می دونی که با تمدید عضویت ماهانه خودت در این دوره چه مزایای ارزشمندی رو دریافت می کنی؟

هدف این دوره، ابزارها و آموزشهاش اینه که شما رو وارد مسیر کارآفرینی اینترنتی کنه. به محض اینکه گام اول رو برداشتی به تناسب میزان رشدی که در کسب و کار اینترنتی خودت داری، من هم به صورت ماهانه اطلاعات جدید تر و حرفه ای تری رو در اختیارت قرار میدم.

با تمدید عضویت ماهانه، هر ماه این موارد در اختیار شما قرار میگیره...

سیستمی تست شده و تاثیرگذار

ابزارهای تست شده و منابع مورد نیاز

مشاوره، پشتیبانی و پرسش و پاسخ...

تمامی بخش هایی که در این پارت دوره دریافت می کنیدپاسخ هایی صریح رو به سوالات شما میده، تمامی ابهامات احتمالی شما رو برطرف میکنه، ایده های ارزشمندی رو به شما میده و تمامی اطلاعات، استراتژی ها رازهایی که برای پیشروی کسب و کار اینترنتی آموزش محورت به اونها نیاز داری رو در اختیارت قرار میده.

آیا دوست داری بدونی زمانی که به این دوره ماهانه ملحق شده، دیگه چه مزایایی رو دریافت میکنی؟

پس یاجازه بده ادامه بدیم!

اولین مزیت ویژه و اختصاصی وبمسترهای یک میلیون دلاری

چندین سال پیش، زمانی که تازه کار خودم رو شروع کرده بودم هیچ خبری از مشاوره، پشتیبانی، پرسش و پاسخ، راهنمایی و ... نبود... هیچی!

مهمترین درسی و نکته ای که در این مدت بهش پی بردم اینه که برای موفقیت نهایی به پشتیبانی مستمر و ادامه دار نیاز داری.

در بین مراجعینی که به دفتر من میان، افرادی رو دارم که با خوشحال و رضایت کامل حاضرن چند ده میلیون تومان به صورت ماهانه به من پرداخت کنن تا من مشاور و راهنمای اونها باشم و بتوننن در زمان هایی مشخص سوالاتی که دارن رو از من بپرسن. چون این افراد می دونن که حتی با پرداخت چنین هزینه هایی چقدر کسب و کارشون و زندگیشون متحول میشه و چنی مبلغی در ازای نتجیه ای که دریافت میکنن بسیار جزیی و ناچیزه و واقعا ارزشش رو داره.

به عنوان دانشجوی وبسمتر یک میلیون دلاری، شما به راحتی می تونی بدون پرداخت هزینه به این مشاوره ها و پرسش و پاسخ های ارزشمند دسترسی داشته باشی و پاسخ سوالات خودت رو در قالب پرسش و پاسخ های تصویری ماهانه دریافت کنی... نمی دونم که چگونه می تون ارزش این بخش رو برای تو دوست خوبم مشخص کنم... واقعا خارق العاده است!

این یعنی که هر زمان که در آموزش ها به مساله ای برخورد کردی یا متوجه موضوعی نشدی، به راحتی می تونی سوال خودت رو مطرح کنی و پاسخ این سوال رو از من یا مشاورین تیم عرفانی زاده دات کام در فایل پرسش و پاسخی که به صورت تصویری تهیه میشه، دریافت کنی...

هر سوالی که به ذهنت رسید رو مطرح کن تا و تیمم پاسخش رو بهت بدیم...

بر تمامی موانع به راحتی می تونی غلبه کنی تا به راحتی به سمت سودآوری و درآمدزایی حرکت کنی...

ایده ها، راز ها و استراتژی هایی به شما داده میشه که باعث میشه نتایج به مراتب بهتری رو کسب کنی...

به صورت مستمر انرژی و انگیزه لازم به شما داده میشه تا برای گام و اقدام بعدی آماده بشی...

تکنیک هایی به شما آموزش داده میشه که قبل از شروع می تونی ایده هات رو تست و ارزیابی کنی و ایده هایی که امتیاز لازم رو دریافت نمیکنه، پیاده نکنی

ایده ها و توصیه هایی برای استفاده از راحت ترین و بهترین ابزارها در هر بخش به شما داده میشه...

کسب و کار اینترنتی شما توسط افراد متخصص تیم عرفانی زاده دات کام بررسی میشه و توصیه و فیدبک های تخصصی و حرفه ای به شما ارایه میشه...

این پیشنهاد ویژه، درست مثل این میمونه که شما همیشه یک متخصص و مربی و راه بلد رو در هر گام و قدمی که برمیداری، در کنار خودت داری. و این پیشنهاد ویژه می تونه هر ماه برای شما ادامه دار باشه! چی از این بهتر!


دومین مزیت ویژه و اختصاصی وبمسترهای یک میلیون دلاری

12 فایل تصویری ویژه و انحصاری (هر ماه یک فایل ویدیویی جدید در اشتراک ماهانه ی جدید)

آیا با استراتژی ها و اصول تولید محتوای عرفانی زاده دات کام آشنا هستی؟ من این استراتژی ها رو وجه تمایزو برگ برنده عرفانی زاده دات کام نسبت به سایر همکارانی هستش که در این زمینه فعالیت میکنن، می دونم.

یکی از مزیت های پیوستن به وبمسترهای یک میلیون دلاری این هستش که هرگز نیازی نیست به دنبال منبع جدیدی برای آموزش باشی، تمام اطلاعات جدید، به روز و مورد نیاز توسط من و تیم عرفانی زاده دات کام برای شما تهیه و تولید میشه و در اختیار شما قرار میگیره!

هر زمان که تمایل داشتی کایفه به بخش اعضای دوره ی آنلاین وبمسترهای یک میلیون دلاری مراجعه کنی و ببینی ویدیوها و آموزش های جدیدی به دوره اضافه شده که می تونه به رشد و سودآوری بیشتر کسب و کار اینترنتی شما کمک کنه، اونها دانلود کنی و بلافاصله مشغول مشاهده ی این آموزش های جدید و به روز بشی.

در این سری آموزشی، در سریع ترین و کوتاه ترین زمان ممکن یاد میگیری که چگونه می تونی استاد کار بشی و تمامی مهارت هایی که در یک کسب و کار اینترنتی مورد نیاز هست رو در خودت ایجاد و تقویت کنی. این سری آموزش های ویدیویی از سطح مقدماتی تا سطح حرفه ای طراحی شده که در حینی که کسب و کار اینترنتی شما در حال رشد و ترقی هستش، اطلاعات آموزشی ای که در اختیار شما قرار میگیره هم حرفه ای تر و تخصصی تر میشه!

موارد زیر، بخش اندکی از آموزش های تصویری ای هستش که در این بخش در اختیار تو دوست خوبم قرار میگیره... از تولید محتوا گرفته تا جذب ترافیک و بازدید کننده به سایت و فروش محصولات اینترنتی، سیستم های همکاری در فروش و ... .

ورکشاپ اختصاصی تولید محتوا – در این بخش یاد میگیری که چگونه می تونی در کوتاه ترین زمان ممکن محصول آموزشی- دانلودی خودت رو تولید کنی که این محصول تولیدی به راحتی مورد علاقه و توجه مخاطبان شما واقع بشه و بتونه فروش خوبی رو هم داشته باشه!

ورکشاپ اختصاصی تبلیغات در فیسبوک – آیا می دونستی که فیسبوک بیش از 1.65 بیلیون کاربر داره. در این بخش از آموزش ها به صورت کاملا حرفه ای نحوه ی تبلیغات در فیسبوک رو یاد میگیری.

تکنیک های طلایی فروش اینترنتی و داستان گویی – بهترین و پردرآمدترین صاحبان کسب و کارهای اینترنتی افرادی هستن که استاد تکنیک داستان گویی هستن.

چگونه فایل های ویدیویی عالی و جذاب تهیه کنیم – در دنیای کنونی اکثر افراد عاشق دیدن فایل های ویدیویی هستن. کافیه که از این چند گام ساده ای که در این بخش به شما آموزش داده میشه استفاده کنی تا بتونی به راحتی فایل های ویدیویی جذاب و جالبی رو تهیه کنی که به راحتی منجر به فروش میشه و می تونه درآمدزایی های بالا و قابل توجهی رو برای شما به همراه داشته باشه.

چگونه با تولید کتاب های الکترونیکی ثروتمند شویم – تا حالا شده که خودت رو به عنوان یک مولف یا نویسنده تجسم کنی؟ تالیف کتاب و نویسندگی خیلی راحت تر از اون چیزیه که فکرش رو میکنی. به کمک فرمول بسیار ساده ای که در این بخش یاد میگیری می تونی به راحتی کتاب های الکترونیکی و یا حتی کتاب های چاپی ارزشمندی رو تولید کنی!

راز و رمزهای قیف فروش های میلیاردی – یکی از مهارت های اصلی موفق ترین و پر درآمدترین صاحبان کسب و کارهای اینترنتی اینه که به راحتی می تونن قیف فروش هایی رو در سیستم کسب و کار اینترنتی خودشون تعریف و پیاده کنن که می تونه به راحتی میزان فروش و درآمدزایی شون رو دو یا سه برابر کنه. در این بخش تمامی این راز و رمزها رو به تو دوست خوبم آموزش میدم.

چگونه می تونی به راحتی یک سایت حرفه ای و جذاب داشته باشی – حتی اگر هیچ تجربه ی فنی یا تخصصی در زمینه ی طراحی سایت نداری، هیچ ابزاری برای طراحی سایت نداری و ... سیستمی رو بهت معرفی می کنم که می تونی به کمک این سیستم، به راحتی و با چند کلیک ساده یک سایت بسیار حرفه ای و جذاب رو برای خودت ایجاد کنی، صرفا با 5 کلیک ساده!

روش ها و تکنیک های جذب ترافیک و بازدید کننده رایگان به سایت – چیزی که هر فردی که یک کسب و کار اینترنتی داره به دنبالشه. جذب ترافیک رایگان و باکیفیت به سایت. در این بخش با تمامی تکنیک های جذب ترافیک رایگان به سایت شخصی خودت آشنا میشی.

روش های برون سپاری و out sourcing اگر بتونی بهترین فرد رو برای برون سپاری و واگذاری بعضی از کارهات پیدا کنی، می تونی در نصف زمانی که در گذشته صرف می کردی، دو برابر فیدبک و نتجیه ای که در گذشته کسب میکردی رو بگیری.

این تازه شروع کاره!

هر ماه، با تمدید عضویت و تهیه ی ورژن های بعدی دوره ی آنلاین وبمسترهای یک میلیون دلاری می تونی به جدید ترین و به روز ترین ویدیوهای آموزشی تهیه شده توسط تیم عرفانی زاده دات کام دست پیدا کنی که می تونه تحول بزرگی رو به کسب و کار اینترنتی شما هدیه بده... و کسب و کار اینترنتی شما رو به سطح بالاتری نسبت به گذشته ببره!

سومین مزیت ویژه و اختصاصی وبمسترهای یک میلیون دلاری

اولین و بهترین ابزاری که کسب و کار اینترنتی شما رو کاملا اتوماتیک و خودکار می کند

بعضی ابزارها برای دستیابی به نتایجی که مد نظر شماست، ضروری هستن.

در عرفانی زاده دات کام، سعی ما بر این هستش که تمامی ابزارهایی که می تونه به دانشجوهای ما کمک کنه که رویاهای خودشون رو به واقعیت تبدیل کنن رو تهیه و در اختیار دانشجوهای خودمون قرار بدیم.

به کمک ابزارهایی که در اختیار شما قرار میگیره، به راحتی می تونی...

بهترین و مناسب ترین حوزه برای شروع و راه اندازی کسب و کار اینترنتی خودت رو انتخاب کنی

می تونی در کمتر از چند دقیقه لندینگ پیجی زیبا، جذاب و تاثیرگذار رو صرفا با درگ اند دراپ و چند کلیک ساده برای خودت طراحی کنی

یاد میگیری چگونه حتی بدون نوشتن یک کلمه می تونی محصول آموزشی-دانلودی خودت رو تولید کنی

یاد میگیری چگونه می تونی فروش بیشتری رو در کسب و کار اینترنتی خودت تجربه کنی و خیلی زودتر از اونچه فکر میکنی به درآمدزایی اینترنتی برسی

و ... .


زمانی که به جمع وبمسترهای یک میلیون دلاری ملحق میشی، بهترین ابزارهایی رو بهت معرفی می کنم که بهت کمک میکنه به راحتی کسب و کار اینترنتی خودت رو راه اندازی کنی...

معرفی بهترین سایت ها برای برون سپاری و واگذار کردن کارها به افراد متخصص

بهترین و ساده ترین ابزار برای ساخت صفحات لندینگ پیج، صفحات فروش و...

ساده ترین روش دریافت درگاه پرداخت اینترنتی

روش های دریافت نماد اعتماد الکترونیکی و دریافت درگاه بانکی اختصاصی

معرفی بهترین سیستم های ایمیل مارکتینگ

معرفی اولین و بهترین سایت ساز حرفه ای ایرانی با امکاناتی استثنایی

و ... .


چهارمین مزیت ویژه و اختصاصی وبمسترهای یک میلیون دلاری

بررسی و آنالیز کسب و کارهای موفق دانشجویان عرفانی زاده دات کام به صورت ماهانه

دوست من، به نظرت بهترین، سریع ترین و تست شده ترین راه برای کسب موفقیت چیه؟

خیلی ساده است. کافیه فردی رو پیدا کنی که به راحتی موفقیت و دستاوردی که شما خواهانش هستی رو کسب کرده، روش کار این فرد رو بررسی و آنالیز کنی و از این فرد الهام بگیری و تمامی گام های اجرایی این فرد رو دقیقا کپی پیست کنی و این موارد رو در کسب و کار اینترنتی خودت اجرایی کنی.

اما در این راهکار دو مشکل اساسی وجود داره.

اول اینکه... پیدا کردن چنین افراد موفقی کار بسیار سخت و دشواریه، و ...

دوم اینکه... وقتی که چنین افرادی رو پیدا کنی، این افراد به راحتی راز و رمزهای موفقیت شون رو بهت نمیگن.

پس چه باید کرد!

این بخش ماهانه ی دوره ی آنلاین وبمسترهای یک میلیون دلاری این مساله رو برای شما حل میکنه!

هر ماه، یکی از موفق ترین کسب و کارهای اینترنتی یکی از دانشجوهای خودمون رو انتخاب میکنیم و تمامی گام های اجرای و تمامی مواردی که این فرد انجام داده تا چنین کسب و کار موفقی رو شکل بده رو مورد بررسی قرار میدیم. گام به گام.

در آموزش های تصویری این بخش، یاد میگیری که...

- این دانشجو چگونه لندینگ چیج و صفحه ی دانلودهای رایگان خودش رو طراحی و ایجاد کرده که موفق شده نرخ تبدیل بالایی داشته باشه و عضو های قابل توجهی رو به کسب و کار اینترنتی خودش جذب کنه.

- چه عاملی باعث شده که متن های تبلیغاتی این دانشجو جذاب تر و تاثیرگذار تر از بقیه باشه و منجر به چنین فروش و درآمدزایی هایی بشه.

- چه فاکتورهایی در تولید محتوا و تولید محصولات دانلودی این دانشجو رعایت شده که باعث شده محصول این دانشجو به یک محصول همه پسند و پرمخاطب تبدیل بشه.

- این دانشجو دقیقا چه کرده که تعداد قابل توجهی از ایمیل های ارسالی که برای کاربرانش داره کلیک میخوره و باز میشه و کاربر رو ترغیب به اقدام میکنه.

- هدیه ی رایگان دانشجو، نحوه ی قیمیت گذاری، نحوه ی بازاریابی و فروش و ... همه چیز!

در هر یک از این بررسی ها و آنالیز های ماهانه تمامی نقاط قوت و نقاط ضعف کسب و کاری که در حال بررسی اش هستیم رو بهت ارایه میدم.

و این پروسه هر ماه ادامه داره. هر ماه می تونی با موفق ترین کسب و کارهای دانشجوهای ما آشنا بشی... انگیزه بگیری،اونها رو مورد بررسی قرار بگیری و در نهایت خودت بر روی سکوی موفق ترین ها قرار بگیری و نتایج ایده آلت رو کسب کنی!


پنجمین مزیت ویژه و اختصاصی وبمسترهای یک میلیون دلاری

جلسات پرسش و پاسخ ماهانه (هر ماه یک جلسه ی پرسش و پاسخ)

بعضی وقت ها از دانشجوهام میپرسم که فکر میکنی ارزشمندترین آموزشی که از ما دریافت کردی، چی بوده؟

معمولا 70 درصد دانشجوها یک پاسخ مشترک دارن: جلسات پرسش و پاسخی که با شما داشتیم آقای عرفانی!

کاملا موافقم! شما در جلسات پرسش و پاسخ می تونی پاسخ تمامی سوالاتی که داری رو پیدا کنی و به راهکارهایی دست پیدا کنی که بهشون نیاز داری و در گام بعدی می تونی به راحتی کسب و کارت رو به کمک این پاسخ ها بهتر کنی!

بسیاری از دانشجوهای من، در جلسات پرسش و پاسخ به ایده های ناب و عالی، استراتژی ها و تکنیک هایی میرسن که باعث تحول کسب و کارهاشون میشه.

درسته که این جلسات پرسش و پاسخ خیلی ارزشمنده، اما معمولا من به صورت محدود و برای دوره های خاصی این پیشنهاد ویژه (جلسات پرسش و پاسخ) رو قرار میدم. و حالا خوشبختانه این امکان ارزشمند برای دانشجوهای دوره ی وبمسترهای یک میلیون دلاری هم ایجاد شده.

زمانی که شما به جمع وبمسترهای یک میلیون دلاری ملحق میشی، طبق اطلاع رسانی هایی که انجام میشه می تونی پاسخ سوالاتت رو فایل تصویری پرسش و پاسخی که تهیه میشه (هر ماه یک فایل) به صورت مستقیم از من دریافت کنی! این پیشنهاد ویژه بهت کمک میکنه تا بتونی به تمامی اهدافی که برای کسب و کار اینترنتی آموزش محور خودت داری، جامه ی واقعیت بپوشونی.

                       

اجازه بده یک بار دیگه به تمامی مواردی که با ملحق شدن به دوره آنلاین وبمسترهای یک میلیون دلاری (عضویت ماهانه) دریافت میکنی، اشاره کنم...

نسخه ی صوتی و متنی ورژن جدید کتاب الکترونیکی "چگونه با انجام کاری که عاشقش هستیم، ثروتمند شویم؟"

نسخه ی صوتی و متنی ورژن جدید کتاب الکترونیکی شاهراه کسب درآمد پایدار از دنیای مجازی

گزارش کامل و جامع از 23 حوزه ی پرمخاطب و سودآور اینترنتی (ارزش ریالی: 997 هزار تومان)

ورکشاپ اختصاصی ویژه وبمسترهای یک میلیون دلاری (ارزش ریالی: 1 میلیون و 997 هزار تومان)

دستورالعمل های انحصاری من برای دستیابی به اولین یک میلیارد تومان اینترنتی (ارزش ریالی: 497 هزار تومان)

ویدیو های آموزشی تصویری ماهانه (ارزش ریالی ویدیوهای هر ماه: 997 هزار تومان)

ابزارهای خودکار و اتوماتیک برای طراحی سایت و ... (ارزش ریالی: 397 هزار تومان)

بررسی و آنالیز ماهانه یکی از کسب و کارهای موفق دانشجویان عرفانی زاده دات کام ( ارزش ریالی: 497 هزار تومان)

جلسات پرسش و پاسخ تصویری- ماهی یک بار ( ارزش ریالی: 797 هزار تومان)

مجموع ارزش ریالی: 7 میلیون و 176 هزار تومان


                            


هنوز ابهامی باقی مونده؟

حالا ذهنیت یک کارآفرین اینترنتی رو پیدا کردی!

معمولا زمانی که چنین پیشنهادهای ارزشمندی رو ارایه میدیم، در این پیشنهاد ها باید مزیتی به شما برسه و مزیتی هم به ما. درسته؟

اجازه بده این موضوع رو بازش کنم...

ازت میخوام که حتما این دوره رو امتحان کنی!

درسته! بدون در نظر گرفتن درصد بالای دانشجوهای ما که اولین درآمدزایی هایی اینترنتی خودشون رو کسب کردن، بدون در نظر گرفتن درآمدهای میلیاردی ای که من شخصا از کسب و کارهای اینترنتی خودم داشتم و ... ازت میخوام که به خودت فکر کنی و ببینی که ابزارهایی که ما واست آماده کردیم، منابع و آموزش هایی که واست تهیه کردیم و ... چگونه می تونه آینده ی تو رو تغییر بده.

میدونی داستان چیه دوست من؟ من می دونم که این سیستم جواب میده. دیدم که چگونه این سیستم کسب و کار من رو شکل داده و همینطور کسب و کار صدها دانشجوی من رو شکل داده و زندگی اونها رو متحول کرده. اما هرچقدر هم که من از درآمدهایی که به کمک اینس یستم کسب کردم بگم و هرچقدر هم که تو دوست خوبم ویدیوهای موفقیت های کسب شده ی دانشجوهای این دوره رو ببینی، تا زمانی که خودت دست به کار نشی و این سیستم رو تستش نکنی نمی تونی جادو و معجزه ی سیستمی که بهت معرفی کردم رو باور کنی.

دقیقا به همین علته که من دوره ی آنلاین وبمسترهای یک میلیون دلاری رو کلید زدم تا بهت ثابت کنم که زمانی که به جمع وبمسترهای یک میلیون دلاری ملحق میشی، چه اتفاق های خارق العاده و هیجان انگیزی می تونه واست رخ بده. می تونی به راحتی کسب و کار اینترنتی آموزش محور خودت رو راه اندازی کنی، کسب و کارت رو رشد و گسترش بدی و درآمدزایی اینترنتی پایداری رو برای خودت ایجاد کنی. کاملا برنده- برنده است، درسته!

در سال گذشته هدف من آموزش و کوچینگ بیش از 1000 کارآفرین موفق اینترنتی بود! کمک به بیش از 1000 نفر علاقه مند برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی آموزش محور خودشون!

هنوز دیر نشده دوست من! اگر تو از جمع 1000 تایی یک میلیون دلاری ها جا موندی، هنوز این فرصت برای شما وجود داره که به کارآفرین های موفق اینترنتی ایران تبدیل بشی. به کمک آموزش های مستمر و ادامه دار ماهانه، ابزارها، مشاوره ها و پشتیبانی وبمسترهای یک میلیون دلاری، خیلی سریع تر از اونچه فکر میکنی می تونی به این جمع ملحق بشی!

می تونی درآمدزایی اینترنتی رو تجربه کنی. من هم می تونم همچنان به خلق هدفی که برای خودم تعیین کرده بودم ادامه بدم. کاملا برنده- برنده است!

 دوست دارم که تو دوست خوبم هم از تمامی امکانات دوره ی آنلاین راز یک میلیون دلاری من، بهره مند بشی.

می دونی داستان چیه؟ ما دو دسته دانشجو داریم. افرادی که به کسب و کارهای اینترنتی سرک میکشن و افرادی که خودشون رو غرق دنیای مجازی و کسب و کارهای اینترنتی میکنن.

گروه اول معمولا موفقیت های چشمگیر و دستاوردهای بزرگی رو به دست نمیارن. شاید چند فروش اینترنتی داشته باشن. اما افراد مصمم و جدی که انرژی و زمانشون رو وقف دنیای کسب و کارهای اینترنتی خودشون میکنن، به موفق ترین دانشجوهای ما تبدیل میشن.

دوره ی آنلاین وب مسترهای یک میلیون دلاری من بهترین ها رو برای شما آماده کرده. این هم کاملا برنده- برنده است!


وعده من به شما – وعده من به خودم


چندین سال پیش، زمانی که اولین محصول آموزشی خودم رو به فروش رسوندم به خودم و مخاطبان کسب و کارم یک قول دادم که:

همیشه صداقت و اخلاق مداری برای من مهمتر از فروش و درآمدزایی باشه

همیشه سعی کنم اعتماد مشتریان رو به صورت مادام العمر داشته باشم، نه اینکه صرفا یک بار یک محصولی رو به فروش برسونم.

همیشه 100 درصد صداقت و روراستی کامل با مخاطبان و مشتری های کسب و کارهام داشته باشم.


وقتی بهت میگم همین حالا اقدام کن، دلایل بسیار زیادی وجود داره...


تکنیکی در بحث فروش و بازاریابی وجو داره که احتمالا از اون مطلع هستی. زمانی که بسیاری از فروشنده ها و بازاریاب ها میگن: همین حالا اقدام کن، همین حالا این محصول رو خریداری کن، فروش ما به زودی منقضی میشه، ظرفیت محدود و ... معمولا کاملا با شما صادق نیستن و تمام حقیقت رو به شما نمیگن.

بسیار خوب... برای اینکه 100 درصد باهات صادق و رو راست باشم، برای محدودیت پذیرش عضو در دوره ی آنلاین وبمسترهای یک میلیون دلاری چندین دلیل مهم وجود داره و دقیقا به همین علته که ازت میخوام عجله کنی...

اولین دلیل اینه که، اطلاعات بسیار زیاد و ارزشمندی در این دوره به اشتراک گذاشته میشه.

در دوره ی آنلاین وب مسترهای یک میلیون دلاری، هر ماه اطلاعات آموزشی جدید، ابزارها و منابع مورد نیاز، بررسی کسب و کارهای موفق دانشجویان به صورت ماهانه، جلسات پرسش و پرسخ ماهانه و ... اطلاعات آموزشی بسیار زیادی هستن که هر ماه در بخش های جدید و آپدیت های ماهانه در اختیار دانشجوهای این دوره قرار میگیره.

باهات شرط می بندم که چند ماه دیگه که قدم به قدم با بخش های جدید دوره ی وبمسترهای یک میلیون دلاری میرسی، به این نتیجه میرسی که واقعا برای کسب موفقیت و نتایج بزرگ به هیچ چیز دیگه ای نیاز نداری و می تونی تا هر اندازه که دوست داشته باشی کسب و کارت رو و درآمدت رو گسترش بدی. بهت قول میدم.

و دومین دلیل اینکه، یادت باشه دوست من هزینه ی ماهانه ی این دوره همیشه این مبلغ جزیی نخواهد بود.

باز هم تاکید می کنم دوست من که کلوپ وبمسترهای یک میلیون دلاری فقط 1500 عضو میپذیره و صرفا دانشجویانی که به این دوره ملحق بشن می تونن بخش های بعدی دوره رو هم تهیه کنن و عضویت ماهانه خودشون در کلوپ وبسمترهای یک میلیون دلاری رو تمدید کنن. تا جایی که امکان شده من هزینه ی ماهانه ی شرکت در کلوپ وبمسترهای یک میلیون دلاری رو کاهش دادم تا تمامی علاقه مندان بتونن به این کلوپ ملحق بشن و کسب و کار اینترنتی خودشون رو راه اندازی کنن.

هیچ زمانی برای پیوستن به کلوپ وبمسترهای یک میلیون دلاری و حفظ صندلی خودتون در این دوره، بهتر از همین حالا نیست.


نحوه ی پرداخت عضویت ماهانه در این دوره چگونه است؟


فکر می کنم تو دوست خوبم هم تا این لحظه به این نتیجه رسیدی که دوره ی آنلاین وبمسترهای یک میلیون دلاری یکی از غنی ترین و بهترین دوره های آموزشی ای هست که تا این لحظه در زمینه ی کارآفرینی اینترنتی تولید شده.

همه چیز برای تو دوست خوبم آماده است تا ثبت نام خودت رو تکمیل کنی و کارت رو شروع کنی...

                             

شرکت در دوره ی آنلاین وبمسترهای یک میلیون دلاری به صورت پرداخ های ماهانه هستش که هر ماه یک بخش جدید به بخش دوره های آنلاین اضافه می شه و تو دوست خوبم با خرید این بخش جدید می تونی عضویت خودت رو صرفا با پرداخت مبلغ جزیی ای که برای هر بخش تعیین شده تمدید کنی. مبلغ شارژ ماهانه دوره ی آنلاین وبمسترهای یک میلیون دلاری من ماهانه 147 هزار تومان هستش که شما به عنوان دانشجوی این دوره هر ماه، هر هفته و هر روز می تونی به صورت مستمر به آموزش های این دوره و بخش های جدیدی که به دوره اضافه میشه دسترسی داشته باشی:

کلوپ موفق ترین وبمسترهای یک میلیون دلاری ( ارزش ریالی: 997 هزار تومان) – متخصین تیم عرفانی زاده دات کام، مشاورین عرفانی زاده دات کام و موفق ترین دانشجوهای عرفانی زالده دات کام در این بخش به شما ایده و راهکارهایی که نیاز داری رو ارایه میدن.

آموزش های تصویری حرفه ای (ارزش ریالی: 997 هزار تومان) – آموزش های تصویری حرفه ای ماهانه که به صورت جلسات هفتگی هر جمعه در پروفایل شما قرار میگیرد. ( هر جمعه مجموعا در 4 نوبت) با تمدید عضویت خود در دوره و تهیه ی بخش های بعدی دوره ی وبمسترهای یک میلیون دلاری به صورت ماهانه می توانید به صورت مادام العمر تا زمانی که عضویت ماهانه ی خود را تمدید می کنید از آموزش های جدید این بخش استفاده کنید.

معرفی ابزارهای مورد نیاز (ارزش ریالی: 397 هزار تومان) – در این بخش ابزارهایی به شما معرفی میشه که بهت کمک میکنه تا هر میزان که دوست داشته باشی کسب و کار اینترنتی خودت رو اتوماتیک و خودکار کنی و تمامی اونچه مورد نیاز شماست با چند کلیک ساده، به صورت خودکار اجرا بشه، بدون اینکه نیاز به نظارت و بررسی مستمر شما داشته باشه.

بررسی ماهانه یکی از موفق ترین کسب و کارهای دانشجویان عرفانی زاده دات کام (ارزش ریالی: 497 هزار تومان) – در این بخش ماهانه یکی از موفق ترین کسب و کارهای دانشجویان عرفانی زاده دات کام رو مورد بررسی قرار میدیم تا ببینی این دانشجو برای موفقیت هایی که کسب کرده دقیقا چه گام هایی رو برداشته تا تو دوست خوبم هم اونها رو کپی پیست کنی و چنین نتایجی رو کسب کنی.

جلسات پرسش و پرسخ ماهانه، هر ماه یک جلسه (ارزش ریالی: 797 هزار تومان) – هر ماه می تونی پاسخ سوالاتی که داری رو در این جلسه ی پرسش و پاسخ ماهانه به صورت تصویری دریافت کنی و راهکارهای مورد نظرت رو پیدا کنی.

درسته، من و تیمم هر ماه ارزشی به مبلغ بیش از 3 میلیون و 685 هزار تومان رو تقدیم وبسمترهای یک میلیون دلاری می کنیم. اگرچه که هزینه ای که به صورت شارژ ماهانه از شما دریافت میشه کسر ناچیزی از ارزشی هست که تقدیم شما میشه. این مبلغ ناچیزی که از تو دوست خوبم به عنوان شارژ ماهانه دریافت میشه برای کاور کردن هزینه و زمان قابل توجهی هستش که من و تیمم به صورت ماهانه بر روی این دوره سرمایه گذاری می کنیم.

شارژ ماهانه 147 هزار تومان مبلغی واقعا ناچیز و جزیی است.


چقدر جدی هستی؟


یادت باشه دوست من، من واقعا فقط به دنبال افرادی هستم که کاملا مصمم و جدی هستن. من ازت میخوام که مصمم و متعهد باشی و این نکته رو مد نظر داشته باشی که ما تمامی میانبرها، سیستم و هراونچه که نیاز داشتی رو آماده کردیم اما لازمه که تو دوست خوبم هم تلاش کنی و اقدامات لازم رو انجام بدی.

لطفا قبل از اینکه اقدام به خرید و شرکت در این دوره کنی، از این موضوع اطمینان 100 درصد حاص کن که کاملا جدی و مصمم هستی. تیم عرفانی زاده دات کام زمان، انرژی و هزینه ی زیادی رو صرف کرده تا این دوره تهیه و اجرایی بشه. تمامی این کارها رو برای شما دوست عزیز و گرامی انجام میدیم. بنابراین بسیار مهمه که تو دوست خوبم هم کاملا آماده باشی تا تمامی این انرژی، زمان و هزینه به نتیجه برسه.

گام بعدی ای که باید برداری چیه؟ (خیلی ساده)...


باید دست به کار بشی و اقدام کنی.

باید اقدام کنی تا بتونی به زودی...

کسب و کار آموزش محور خودت رو راه اندازی کنی

کسب و کار اینترنتیت رو به مرحله یفروش و درآمدزایی برسونی

و آزادی و لذت نامحدودی که وارد زندگیت میشه نهایت لذت رو ببری

اما قبل از اینکه دست به کار بشی و این اقدامات رو انجام بدی لازم هست که یک گام کوچک دیگه رو هم برداری و ثبت نام خودت رو (شارژ ماه اول) در دوره ی آنلاین وبمسترهای یک میلیون دلاری تکمیل کنی.

کافیه ثبت نام خودت رو نهایی کنی، از آموزش هایی که در دوره می بینی پیروی کنی و بعد، رویاهات رو دنبال کنی و تک تک اونها رو به واقعیت زندگی خودت تبدیل کنی.

 

شما در این دوره ثبت نام نکرده اید
ثبت نام وب مسترهای یک میلیون دلاری (عضویت ماهانه/ماه اول)

تاریخ شروع رسمی دوره و قرار گیری اولین سری فایل های آموزشی در دوره: 5 شهریورماه 95

ظرفیت پذیرش دانشجو دوره: 1500 نفر

فایل های آموزشی به صورت هفتگی در روزهای جمعه به دوره اضافه می شود (4 سری)

نظرات خود را با ما درمیان بگذارید

captcha Refresh
nafi3 hm در تاریخ ۱۳۹۶/۰۱/۰۶ گفته:
۰ ۰ | ۰

درورد
تفاوت وبمسترهای یک میلیون دلاری با دوره انلاین راز یک میلیون دلاری من در چیست و کدام کاملتره؟

علی عزت خواه ( مشاور و پشتیبان عرفانی زاده دات کام)
علی عزت خواه ( مشاور و پشتیبان عرفانی زاده دات کام) در تاریخ ۱۳۹۶/۰۱/۲۰ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۱

با سلام نفیسه عزیز

در هر دو دوره مورد سوال ، سر فصل های آموزشی یکسان می باشد ، لیکن تفاوت در نحوه ی ارائه مطالب آموزشی و بونس های آن ها متفاوت می باشد .

در دوره ی راز یک میلون دلاری من مطالب یکجا در اختیار دانشجو قرار می گیرد و در هر زمان قابل دانلود و استفاده می باشد ، ولی در وب مسترهای یک میلیون دلاری مطالب بصورت جزئی و در مدت زمان بیشتری در اختیار دانشجو قرار می گیرد .

در صورت داشتن ابهام و یا مشکلی با دفتر در تماس باشید تا راهنمایی های لازم توسط پشتیبانی سایت خدمت شما ارائه گردد.

شاد و پیروز باشید .

 

پاسخ

مرتضی صناعی در تاریخ ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام .من چهارشنبه هفته گذشته (یک دیماه) این دوره رو خریداری کردم.ولی هنوز هیچ مطلبی تو پروفایل من قرارنگرفته.علت چیه؟؟؟

شهبازی (پشتیبانی عرفانی زاده دات کام) در تاریخ ۱۳۹۵/۱۰/۰۵ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

مرتضی عزیز سلام

شما باید وارد پروفایلتان شوید بعد در قسمت دوره ها میتوانید به مطالب دسترسی داشته باشید.

شاد و پیروز باشید

پاسخ

سید متین رضوانی در تاریخ ۱۳۹۵/۰۹/۱۳ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام به آقای عرفانی زاده و تیمشون . آموزش هایی که در بالا ذکر کردین توی این ماه آموزش داده میشه یا نه ؟
کل دوره چند ماه هست ؟
حتما باید کل دوره را فرا بگیریم تا به درآمدی برسیم یا میشه 2 دوره را فرا بگیریم و به درآمدی برسیم ؟
لطفا به همه ی سوال ها پاسخ کامل بدین
(:

شهبازی (پشتیبانی عرفانی زاده دات کام) در تاریخ ۱۳۹۵/۰۹/۱۵ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

سید متین عزیز سلام

این مطالبی که ذکر شده است کلیات دوره ی وبمستر هست و در کل دوره هایی که برگزار میشود این مطالب آموزش داده میشود نه صرفا در جلسه اول. و کل دوره در حدود یکسال هست که در حال حاضر سه دوره وجود دارد که دو دوره ی اول در سایت عرفانی زاده دات کام هستش و از دوره ی سوم به بعد در سایت kasbokareonline.com/buy-vip موجود است. وبرای اینکه به درآمد برسید هم باید آموزش های دوره را کامل کنید.

شاد و پیروز باشید

پاسخ

بهزاد استقامت در تاریخ ۱۳۹۵/۰۹/۰۱ گفته:
۰ ۰ | ۰

با سلام
من تا حدودی با طراحی سایت وردپرس آشنایی دارم - به نظر شما دوره اول را بخرم یا دوم ؟

شهبازی (پشتیبانی عرفانی زاده دات کام) در تاریخ ۱۳۹۵/۰۹/۰۲ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

بهزاد عزیز سلام

این دوره ها به طراحی سایت مربوط نمیباشد.

شاد و پیروز باشید

پاسخ

مجید محمدنژاد در تاریخ ۱۳۹۵/۰۸/۱۷ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام ساخت وب سایت تو این دوره شامل هزینه هست یا رایگان هم
میتونیم بسازیم

شهبازی (پشتیبانی عرفانی زاده دات کام) در تاریخ ۱۳۹۵/۰۸/۱۷ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

سلام دوست عزیز

بله ساخت وب سایت برای دوره ی وبمستر شامل هزینه هست.

شاد و پیروز باشید

پاسخ

مسعود امتی تایبادی در تاریخ ۱۳۹۵/۰۸/۱۶ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام کسانی که کل دوره رازروخریدندبازهم نیازبه به این دوره هادارند؟

شهبازی (پشتیبانی عرفانی زاده دات کام) در تاریخ ۱۳۹۵/۰۸/۱۷ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

سلام دوست عزیز

خیر در حال حاضر نیازی نیست.در صورت نیاز اعلام میشود.
شاد و پیروز باشید

پاسخ

مجید محمدنژاد در تاریخ ۱۳۹۵/۰۸/۱۶ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام با پرداخت ماه اول به تمام موارد بالا درسترسی خواهیم داشت

سارا ک در تاریخ ۱۳۹۵/۰۸/۰۲ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام و خسته نباشید به پشتیبانی عرفانی زاده دات کام
ممنون بابت پاسخگویی تون
یه سوال دیگه داشتم:
چه فرقی بین "وبمسترهای یک میلیون دلاری" و "کلوپ وبمسترهای یک میلیون دلاری" هست؟

شهبازی (پشتیبانی عرفانی زاده دات کام) در تاریخ ۱۳۹۵/۰۸/۰۲ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

سلام دوست عزیز

هر دوی اینها اسم دوره ی وبمستر است.

شاد و پیروز باشید

پاسخ

سارا ک در تاریخ ۱۳۹۵/۰۸/۰۱ گفته:
۰ ۰ | ۱

سلام جناب عرفانی زاده عزیز
تولید محتوا و تبلیغ نویسی در ماه های چندم آموزش داده میشه؟

شهبازی (پشتیبانی عرفانی زاده دات کام) در تاریخ ۱۳۹۵/۰۸/۰۱ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

سلام دوست عزیز

در فایل ماه اول موجود میباشد.

شاد و پیروز باشید

پاسخ

آرش جوانمردی در تاریخ ۱۳۹۵/۰۷/۱۳ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام
برای جلسه پرسش و پاسخ این دوره (اول)باید از کجا اقدام کنیم ؟

شهبازی (پشتیبانی عرفانی زاده دات کام) در تاریخ ۱۳۹۵/۰۷/۱۳ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

سلام دوست عزیز

سوالات خود در قسمت نظرات دوره بپرسید بررسی میشود.

شاد و پیروز باشید

پاسخ

gh gh در تاریخ ۱۳۹۵/۰۷/۰۸ گفته:
۰ ۰ | ۰

با سلام بسیار عالیه ولی متاسفانه بودجه ندارم
از شما بسیار سپاسگزارم

مهدی جمشیدی
مهدی جمشیدی در تاریخ ۱۳۹۵/۰۷/۰۳ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام با تشکر از جناب عرفانی زاده و تیم پشتیبانی که به خوبی ماه اول از دوره وبمسترهای یک میلیون دلاری رو عملی کردن و به موفقیت رسوندن.
میخواستم نکته ای عرض کنم که :
برای ماه دوم اگه میشه یک جلسه فایل پرسش و پاسخ هم آماده و عرضه کنید تا دوستان جواب سوالات خودشونو بگیرن.سپاس از شما دوستان

شهبازی (پشتیبانی عرفانی زاده دات کام) در تاریخ ۱۳۹۵/۰۷/۰۳ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

سلام دوست عزیز

سوالات خود را مطرح کنید تا پاسخ داده شود

شاد و پیروز باشید

پاسخ

آرش جوانمردی در تاریخ ۱۳۹۵/۰۶/۳۰ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام
من تقریبا از نیمه این ماه این دوره رو خریداری کردم، آیا به همه مطالب ماه اول این دوره دسترسی داشته ام ؟

شهبازی (پشتیبانی عرفانی زاده دات کام) در تاریخ ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

سلام دوست عزیز

بله همه ی مطالب در پروفایل موجود است

شاد و پیروز باشید

پاسخ

مسعود پورتیموری در تاریخ ۱۳۹۵/۰۶/۳۰ گفته:
۰ ۱ | ۱

سلام دوستان من از دانشجویان دوره راز هستم و با هزینه ای بسیار ناچیز توانستم برای خودم یک سایت عالی راه اندازی کنم با قابلیت های بسیار خوب از آموزشهای موجود در دوره راز بوسیله وردپرس لطفا به سایت من سری بزنید و نظرات خودتون رو برام پست کنید ،همچنین اگر سوالی درباره راه اندازی این چنین سایتی دارید من میتونم بهتون کمک کنم. با تشکر آدرس سایت ....

علیرضا  TS
علیرضا TS در تاریخ ۱۳۹۵/۰۶/۲۹ گفته:
۰ ۰ | ۱

سلام، یک سوال،
در چ تاریخی از هر ماه باید مبلغ دوره رو واریز کنیم، آیا ب ما اطلاع رسانی میکنید؟

شهبازی (پشتیبانی عرفانی زاده دات کام) در تاریخ ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

سلام دوست عزیز

شروع دوره اعلام میشود

شاد و پیروز باشید

پاسخ

محمد عسکری در تاریخ ۱۳۹۵/۰۶/۲۹ گفته:
۰ ۰ | ۳

با سلام
به نظر بهتره که نظرات به روز شده افرادی که در این طرح جدید آموزشیتون شرکت کردندند رو به اشتراک بزارین تا میزان رضایتمندی ازاین طرح مشخص بشه
ممنون

Farshid Keyhani در تاریخ ۱۳۹۵/۰۶/۲۶ گفته:
۰ ۰ | ۰

با عرض سلام و خسته نباشید
در دوره ذکر شده آیا سایت فروش رایگان هم داده می شود یا اینکه برای استفاده از آن جداگانه باید پرداختی انجام دهیم
با تشکر

شهبازی (پشتیبانی عرفانی زاده دات کام) در تاریخ ۱۳۹۵/۰۶/۲۷ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

سلام دوست عزیز

مبلغ یکبار پرداخت باید انجام شود

شاد و پیروز باشید

پاسخ

محسن مشمول
محسن مشمول در تاریخ ۱۳۹۵/۰۶/۲۳ گفته:
۰ ۰ | ۰

با عرض سلام و خسته نباشید
محمد امین جان فقط میتونم بگم دست مریزاد خیلی خوشحالم که در این دوره عضو شدم چون تمام آنچه را که به دنبالش بودم به راحتی هرچه تمام تر دارم دریافت میکنم ممنونم از شما و برای شما و گروه بی نظیر شما از خداوند منان آرزوی توفیقات روزافزون دارم .فقط اگر ممکنه بخش چگونه نظرات خریداران محصول در سایتهای فروشگاهی و به خصوص آمازون را افزایش دهیم رو بیشتر بازش کنی و روی سایت به صورت دیداری نشون بدی ممنون میشم تشکر

محسن مشمول
محسن مشمول در تاریخ ۱۳۹۵/۰۶/۲۳ گفته:
۰ ۱ | ۰

با عرض سلام و خسته نباشید
محمد امین جان فقط میتونم بگم دست مریزاد خیلی خوشحالم که در این دوره عضو شدم چون تمام آنچه را که به دنبالش بودم به راحتی هرچه تمام تر دارم دریافت میکنم ممنونم از شما و برای شما و گروه بی نظیر شما از خداوند منان آرزوی توفیقات روزافزون دارم .فقط اگر ممکنه بخش چگونه نظرات خریداران محصول در سایتهای فروشگاهی و به خصوص آمازون را افزایش دهیم رو بیشتر بازش کنی و روی سایت به صورت دیداری نشون بدی ممنون میشم تشکر

شهبازی (پشتیبانی عرفانی زاده دات کام) در تاریخ ۱۳۹۵/۰۷/۰۳ پاسخ داده:
۰ ۱ | ۰

سلام دوست عزیز

هدف ما رضایتمندی شما همراهان گرامی است.نظر شما را اعلام میکنم.

شاد و پیروز باشید

پاسخ

mehrzad noyousefi در تاریخ ۱۳۹۵/۰۶/۲۱ گفته:
۰ ۰ | ۰

با عرض سلام و خسته نباشید
من سه هفته پیش در همین صفحه سوالاتی مطرح کردم ولی متاسفانه پاسخی دریافت نکردم
حالا یک سوال دارم. اگر تمدید وشارژ ماهانه این دوره، یک یا چند بار به هر دلیلی به تعویق بیفته، عضویت ما در این دوره منقضی میشه یا نه؟
با تشکر

شهبازی (پشتیبانی عرفانی زاده دات کام) در تاریخ ۱۳۹۵/۰۶/۲۱ پاسخ داده:
۰ ۱ | ۰

سلام دوست عزیز

عضویت به صورت ماهانه میباشد و هر ماه که شارژ را پرداخت کنید عضو میشوید

شاد و پیروز باشید

پاسخ