بنا به استراتژی جدید در راستای توسعه ی ایده های تماما انلاین محور تا اطلاع رسانی بعدی پشتیبانی عرفانی زاده دات کام صرفا از طریق چت آنلاین، ارسال تیکت و ایمیل می باشد.

 

 

راز یک میلیون دلاری من، راز دستیابی به استقلال مالی

راز یک میلیون دلاری من، راز دستیابی به استقلال مالی

 

آشنایی با دوره ی آنلاین راز یک میلیون دلاری من

بخش اول:

دسترسی سریع به جلسات

 

 

 

بخش دوم:

 

من کاملا آماده ام تا عشق و علاقه ی خودم رو به یک کسب و کار اینترنتی آموزش محور سودآور و با درآمدزایی عالی تبدیل کنم!

من هم دوست دارم به جمع دانشجوهای راز یک میلیون دلاری من ملحق بشم! آماده ام که همین حالا به کمک دوره ی آنلاین راز یک میلیون دلاری من کار خودم رو شروع کنم.

آماده ام تا عشق و علاقه ی خودم رو به یک کسب و کار اینترنتی آموزش محور سودآور و با درآمدزایی عالی تبدیل کنم!


آنچه در دوره ی آنلاین راز یک میلیون دلاری من دریافت می کنید:

دسترسی فوری به آموزش های تصویری دوره ی آنلاین راز یک میلیون دلاری من (ارزش مالی: بیش از 9 میلیون و 985 هزار تومان)

شامل آموزش های تصویری گام به گام، وبینار های آموزشی- مشاوره ای مستقیم با محمد امین عرفانی زاده، آموزش های تمرین- محور، ورکشاپ اختصاصی یک میلیون دلاری ها، نمونه های عملی، راه اندازی یک کسب و کار اینترنتی از صفر و به درآمدزایی رساندن آن به صورت زنده.

تمامی این آموزش ها به ساده ترین شکل ممکن آماده شده تا بتوانید به راحتی آنها را دنبال کنید و به جمع کارآفرینان اینترنتی ایران بپیوندید!

سیستمی 100 درصد تست شده و به اثبات رسیده که برای موفقیت در دنیای کسب و کارهای اینترنتی به آن نیاز دارید!


مشاوره، پرسش و پاسخ ( ارزش مالی: بیش از 2 میلیون و 997 هزار تومان)

می توانید ایده های خود را با مشاوران دوره ی آنلاین راز یک میلیون دلاری من در میان بگذارید تا بتوانید بدون آزمون و خطا حرکت کنید. علاوه بر این، می توانید به صورت مستقیم با مشاوران دوره ی آنلاین راز یک میلیون دلاری من در ارتباز باشید، و در ساعات و شرایط مشخص شده سوالات خود را مطرح و پاسخ آنها را دریافت کنید.


سایت رایگان (برنامه نویسی شده از پایه) شش ماهه با امکانات حرفه ای (ارزش مالی: بیش از 2 میلیون و 797 هزار تومان)

در سایت های اهدایی رایگان شش ماهه تمامی امکانات و هرآنچه برای موفقیت در کسب و کار اینترنتی به آن نیاز دارید، از a تا z رو برای شما آماده کردیم، بنابراین می تونی بلافاصله کار خودت رو شروع کنی. همه چیز رو برای شما آماده کردیم!


هدیه ی اول: آموزش و مشاوره تخصصی حوزه یابی برای شروع کسب و کار اینترنتی ( ارزش مالی: 997 هزار تومان)

در این بخش به شما کمک می کنیم تا بهترین و مناسب ترین حوزه را برای شروع کسب و کار اینترنتی خود انتخاب کنید و علاوه بر این 20 حوزه ی برتر و سودآور اینترنتی را نیز به شما معرفی می کنیم، حوزه هایی که بیشترین مخاطب را داشته اند و سودآوری بالایی داشته اند. گزارش کامل و جامعی از هر حوزه نیز به شما ارایه می شود تا بتوانید تصمیم خوب و قابل قبولی بگیرید و کار خود را با قدرت شروع کنید.


هدیه ی دوم: ورکشاپ اختصاصی 10 روزه ی تولید محتوا: چگونه در کمتر از 10 روز اولین محصول آموزشی- دانلودی خود را تولید کنید ( ارزش مالی: یک میلیون و 497 هزار تومان)

در این بخش می آموزید که چگونه می توانید در کمتر از 10 روز، اولین محصول آموزشی- دانلودی خود را تولید کنید و یا از افراد متخصص بخواهید که چنین کاری را برای شما انجام دهند.


هدیه ی سوم: دسترسی مادام العمر به آموزش های دوره و آپدیت های دوره، وبینارهای پرسش و پاسخ 90 روزه با محمد امین عرفانی زاده ( ارزش مالی: 2 میلیون و 997 هزار تومان)

پس از شرکت در دوره ی راز یک میلیون دلاری من به صورت مادام العمر به آموزش های دوره دسترسی دارید، پرسش و پاسخ های 90 روزه، مشاوره و راهنمایی های آموزشی و ... به شما کمک می کند تا بدون استرس و نگرانی، با خیال راحت با هر سرعتی که دوست دارید حرکت کنید و کسب و کار اینترنتی خود را ایجاد کنید.


هدیه ی چهارم: ورکشاپ اختصاصی استخدام ایمن ( ارزش مالی: 497 هزار تومان)

اگر دوست دارید دیگرا را استخدام کنید تا گام های اجرایی تولید محتوا را برای شما انجام دهند، باید نکات بسیار مهم و ضروری را پیش از استخدام چنین افرادی بدانید. یک استخدام اشتباه می تواند کسب و کار اینترنتی شما را به نابودی بکشاند. در این ورکشاپ دقیقا ب شما آموزش می دهیم که در صورتی که تمایل به استخدام دیگران دارید چه کسی برای شما و کسب و کار اینترنتی شما بهترین گزینه است و به دنبال چه معیارهایی در استخدام باید باشید.


هدیه ی پنجم: ورکشاپ مقدماتی و متوسطه تبلیغ نویسی ( ارزش مالی: 1 میلیون و 997 هزار تومان)

آیا می دانید چه تفاوتی بین یک کسب و کار اینترنتی موفق و یک کسب و کار اینترنتی شکست خورده وجود دارد؟ تبلیغ نویسی خوب!

در ورکشاپ مقدماتی و متوسطه ی تبلیغ نویسی برگ برنده ای را به شما می دهیم که کسب و کار اینترنتی شما را شکست ناپذیر خواهد کرد!


هدیه ی ششم: ورکشاپ اختصاصی تقویت مهارت ها (ارزش مالی: 997 هزار تومان)

اگر دوست دارید که روز به روز موفقیت های شما در دنیای کسب و کارهای اینترنتی بیشتر شود، باید با مهارت هایی آشنا شوید که کسب و کار شما رو به مراحل بعدی موفقیت می برد و رنگ و روی حرفه ای تری به کسب و کار اینترنتی شما می دهد. یک بیزنس من واقعی هرگز به نکات پایه ای و مقدماتی بسنده نمی کند، و همیشه به دنبال کسب مهارت هایی است که او را به مراحل بعدی و حرفه ای تر می برد. در این بخش، قصد ما این است مطمین شویم که تمامی مهارت هایی که برای رشد و گسترش کسب و کارتان به آنها نیاز دارید را آموخته اید و نکته ای از قلم نیفتاده.


هدیه ی هفتم: راه اندازی یک کسب و کار اینترنتی جدید در حضور دانشجویان دوره از صفر تا صد ( ارزش مالی: 1 میلیون و 497 هزار تومان)

در این بخش فرض ما این است که دقیقا در آغاز راه هستیم و قرار است از صفر یک کسب و کار اینترنتی را راه اندازی کنیم. بنابراین دانشجویان دوره می توانند از صفر تمامی اقدامات را ملاحظه کنند و از گام های اجرایی الگوبرداری کنند و کسب و کار اینترنتی خود را راه اندازی کنند!


هدیه ی هشتم: هدیه ی عملی و کاربردی

3 ورکشاپ اختصاصی و حرفه ای ( ارزش مالی: 2 میلیون و 997 هزار تومان)

آموزش های حرفه ای و تخصصی با محمد امین عرفانی زاده ( ارزش مالی: 2 میلیون و 797 هزار تومان)

دسترسی رایگان به آپدیت ها و فایل های جدید دوره ( ارزش مالی: 2 میلیون و 997 هزار تومان)

برنامه های کاربردی رایگان ( ارزش مالی: بیش از 5 میلیون تومان)


گارانتی دوره راز یک میلیون دلاری من:

هیچ دانشجویی را تنها نمی گذاریم!

گارانتی بازگشت وجه و اثربخشی را فراموش کنید... دلیل شما از شرکت در این ورکشاپ آنلاین راز یک میلیون دلاری من این نیست که وجه پرداختی خود را دریافت کنید، شما در این دوره سرمایه گذاری می کنید چون از صمیم قلب دوست دارید کسب و کار اینترنتی موفقی را برای خود ایجاد کنید. بنابراین به جای گارانتی اثربخشی، پیشنهاد بهتری برای شما دارم...

شکست شما در این سیستم محال است! اگر 60 روز از حضور شما در این ورکشاپ انلاین گذشته و هنوز نتوانسته اید اولین یک میلیون تومان اینترنتی خود را به دست آورید، من برنامه ی اجرایی پشتیبان و حامی برای شما تدارک دیده ام... من شخصا وارد عمل می شوم!

دو جلسه ی مشاوره ای فشرده در هفته. جلسه ی مشاوره ای با من. جلسات آموزشی مشاوره ای مختصر و مفید و فشرده که موفقیت شما در اون تضمین شده هستش و قدم به قدم بهت کمک می کنم به جایی که در دنیای کسب و کار های اینترنتی دوست داری برسی، دست پیدا کنی. این مشاوره های فشرده تا زمانی که به درآمد ماهی یک میلیون تومان برسی ادامه پیدا می کنه.

بررسی تمامی اقدامات اجرایی شما توسط من. بررسی سایت، عناوین، متن های تبلیغاتی، محصولات تولید شده، ترافیک جذب شده و .... هر موردی که بهش نیاز داری. تا زمانی که به اولین درآمدزایی خودت نرسیدی پیشت هستم.

اگر در مدت 90 روز حضور در وبینارهای آنلاین و آفلاین دوره ی آنلاین راز یک میلیون دلاری من و این برنامه ی آموزشی، از کاربردی بودن، اثربخشی و اجرای تمامی این موارد توسط خودتان، هیجان زده نشدید، و اولین کسب و کار اینترنتی خود را راه اندازی نکردید، من شخصا وارد عمل خواهم شد! و تمامی پشتیبانی و راهنمایی های اضافی ای که می تواند به شما کمک کند تا به مقصد مورد نظرتان برسید را به شما خواهم داد تا بتوانید کسب و کار اینترنتی خود را راه اندازی کنید و آن را به درآمدزایی و سودآوری برسانید.

 

در صورتی که این امر محقق نشد تمام وجه پرداختی شما طی به شما عودت داده می شود. گارانتی اثربخشی این دوره ی آنلاین فشرده 90 روزه می باشد.

 

تذکر مهم: استفاده از گارانتی اثربخشی صرفاً منوط به حضور در جلسه های آنلاین و آفلاین برگزار شده و انجام تمرینات ارائه شده در جلسات آموزشی می باشد.


ارزش مالی کل دوره: بیش از 42 میلیون و 740 هزار تومان

همه ی این موارد صرفا با پرداخت 2 میلیون و 490 هزار تومان در اختیار شماست


در صورت تمایل، برای خرید موبایلی این دوره ( USSD) می توانید گوشی همراه خود را برداشته، کد #2002927*3*741* را شماره گیری کرده. مبلغ مورد نظر را (به ریال) واریز کرده و سپس کد رهگیری پرداخت را به بخش پشتیبانی عرفانی زاده دات کام ارسال کنید تا دوره ی آنلاین راز یک میلیون دلاری من در پروفایل کاربری شما فعال گردد.


نظرات برخی از شرکت کنندگان در دوره ی آنلاین راز یک میلیون دلاری من:

اطلاعیه ویژه تغییر گارانتی دوره:

از دوره ی سوم به بعد، با توجه به برخی سو استفاده های صورت گرفته گارانتی بدون قید و شرط این دوره حذف و به گارانتی اثر بخشی دوره تغییر یافت. گارانتی اثر بخشی به این معناست که تیم عرفانی زاده دات کام موظف است از مرحله ی آغاز تا راه اندازی کسب و کار اینترنتی، درآمدزایی و دستیابی به استقلال مالی همراه شما باشد و قدم به قدم تمام مسیر را به شما نشان دهد. بنابراین در این دوره آموزش سریع و راحت، راه اندازی کسب و کار اینترنتی شما، ارایه راه کارهایی برای درآمدزایی کسب و کار اینترنتی شما و دستیابی به استقلال مالی شما توسط عرفانی زاده دات کام تضمین شده است و در صورتی که این موارد با نظارت عرفانی زاده دات کام برای شما تحقق نیافت، تمام هزینه ی پرداختی شما به شما بازگردانده می شود و گارانتی بازگشت وجه فقط در این صورت اجرایی می گردد.

 

 

کلمات کلیدی :

در آمد آنلاین ,کسب ثروت ,راه های ثروت مند شدن ,ثروتمند شدن ,در آمد از اینترنت ,راه اندازی کسب و کار ,موفقیت مالی ,آموزش هیپنوتیزم ,آموزش خود هیپنوتیزم ,چگونه هیپنوتیزم کنیم ,هیپنوتیزم درمانی ,کسب در آمد از طریق اینترنت ,کسب و کار اینترنتی ,کسب در آمد از اینترنت ,کسب در آمد در منزل ,روش های کسب در آمد ,کسب در آمد اینترنتی ,راههای کسب در آمد ,راه های کسب در آمد ,راز موفقیت چیست ,موفقیت چیست ,راه های موفقیت در زندگی ,راه های رسیدن به موفقیت ,راه موفقیت ,راههای موفقیت ,راه های موفقیت ,روانشناسی موفقیت ,عوامل حیاتی موفقیت ,عوامل کلیدی موفقیت ,عوامل موفقیت

شما در این دوره ثبت نام نکرده اید
ثبت نام راز یک میلیون دلاری من، راز دستیابی به استقلال مالی

 

ثبت نام در دوره فاقد مشاوره و سایت رایگان می باشد

دارای گارانتی بدون قید و شرط 60 روزه بازگشت وجه در صورت عدم رضایت

نظرات خود را با ما درمیان بگذارید

captcha Refresh
علیرضا حسینی در تاریخ ۱۳۹۷/۰۱/۰۳ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام. واسه دانلود فایلهای تصویری چه نرم افزاری رو روی گوشیم نصب کنم ؟ دانلود منیجر خوبه؟ چون به صورت معمولی که ذخیره می کنم با فرمت PDF ذخیره میشه. لطفا راهنمایی بفرمایید. متشکرم

علی عزت خواه ( مشاور و پشتیبان عرفانی زاده دات کام)
علی عزت خواه ( مشاور و پشتیبان عرفانی زاده دات کام) در تاریخ ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

درود بر علیرضا عزیز

علی عزت خواه هستم از پشتیبانی عرفانی زاده دات کام

با آرزوی سلامتی و موفقیت برای شما

شایسته است جهت دانلود و مشاهده فایل های تصویری از موارد زیر استفاده نمایید:
1.سیستم های کامپیوتری

2. نرم افزار دانلود منیجر

3.استفاده از نرم افزار vlc player

شاد و پیروز باشید.

پاسخ

کیوان حیدری در تاریخ ۱۳۹۶/۰۶/۱۳ گفته:
۰ ۳ | ۰

سلام.دوره جدید راز یک میلیون دلاری کی برگزار میشه؟

Behrouz fanaei
Behrouz fanaei در تاریخ ۱۳۹۶/۰۲/۱۰ گفته:
۰ ۲ | ۲

با سلام. بعد از خرید راز یک سایت رایگان تا مدت 6 ماه در اختیار من قرار می گیرید. میخواستم بدونم که بعد از این مدت زمان 6 ماه، چه هزینه ای باید برای داشتن همین سایت پرداخت شود.با تشکر

علی عزت خواه ( مشاور و پشتیبان عرفانی زاده دات کام)
علی عزت خواه ( مشاور و پشتیبان عرفانی زاده دات کام) در تاریخ ۱۳۹۶/۰۲/۱۱ پاسخ داده:
۰ ۳ | ۰

با سلام بهروز عزیز

با توجه به اظهارات شما و همچنین با عنایت به اینکه شما از دانشجویان دوره راز یک میلیون دلاری من می باشید ، جهت خرید سایت به شما تخفیف ویژه تعلق می گیرد .

در خصوص کسب اطلاعات بیشتر می توانید با پشتیبانی سایت در تماس باشید تا راهنمایی های بیشتری در اختیار شما قرار گیرد .

شاد و پیروز باشید .

پاسخ

samira hoseini در تاریخ ۱۳۹۶/۰۱/۰۶ گفته:
۰ ۳ | ۱

خدا رو شکر میکنم که منو با این سایت آشنا کرد
آقای محمد امین عرفانی زاده برای شما آرزو میکنم روز به روز موفقیت های بیشتری نصیبتون بشه
از این که هستید ممنونم

شعیب علیشاهی
شعیب علیشاهی در تاریخ ۱۳۹۵/۱۲/۲۹ گفته:
۰ ۲ | ۱

سلام خدمت شما آیا امکان داره که دوره مدت ثبت نامش تمدید بشه ؟

علی کیانی در تاریخ ۱۳۹۵/۱۲/۱۹ گفته:
۰ ۲ | ۰

با سلام من نیز حسابم را شارژ کردم

علی عزت خواه ( مشاور و پشتیبان عرفانی زاده دات کام)
علی عزت خواه ( مشاور و پشتیبان عرفانی زاده دات کام) در تاریخ ۱۳۹۵/۱۲/۲۱ پاسخ داده:
۰ ۲ | ۱

با سلام علی عزیز

تبریک به شما ، جهت دستیابی به 2 امتیاز خارق العاده و طلائی زیر و ملحق شدن به نفرات اول :

1 - مطالب آموزشی دوره راز یک میلیون دلاری من به همراه آبدیت جدید ( به ارزش 2/490/000 میلیون تومان )

2 -پلن C از سایت ساز حرفه ای کسب و کار آنلاین دات کام ( به ارزرش آن 2/797/000 میلیون تومان )

سپاس از اطلاع رسانی و ابراز لطف و محبت شما

در روزهای آینده توسط پشتیبانی ، هماهنگی های لازم در این خصوص صورت می پذیرد .

شاد و پیروز باشید .

پاسخ

آفرین شاد در تاریخ ۱۳۹۵/۱۲/۱۷ گفته:
۰ ۰ | ۰

با سلام خدمت آقای عزت خواه ، خواستم بدونم با توجه به اینکه کیف پول رو برای خرید دوره راز یک میلیون دلاری شارژ کردیم ، چه زمانی دوره برامون فعال میشه؟ آیا قبل از سال جدید دوره برامون باز میشه یا باید صبر کنیم بعد از تعطیلات عید 96
منتظر پاسخ شما هستیم.
با تشکر

علی عزت خواه ( مشاور و پشتیبان عرفانی زاده دات کام)
علی عزت خواه ( مشاور و پشتیبان عرفانی زاده دات کام) در تاریخ ۱۳۹۵/۱۲/۱۷ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۲

با سلام آفرین عزیز

تبریک به شما ، جهت دستیابی به 2 امتیاز خارق العاده و طلائی زیر و ملحق شدن به نفرات اول :

1 - مطالب آموزشی دوره راز یک میلیون دلاری من به همراه آبدیت جدید ( به ارزش 2/490/000 میلیون تومان )

2 -پلن C از سایت ساز حرفه ای کسب و کار آنلاین دات کام ( به ارزرش آن 2/797/000 میلیون تومان )

سپاس از اطلاع رسانی و ابراز لطف و محبت شما

در روزهای آینده توسط پشتیبانی ، هماهنگی های لازم در این خصوص صورت می پذیرد .

شاد و پیروز باشید .

پاسخ

mehrdad ghaedi در تاریخ ۱۳۹۵/۱۲/۱۵ گفته:
۰ ۰ | ۰

با سلام خدمت استاد عرفانی زاده عزیز
من کیف پولم رو شارژ کردم لطفا دوره راز رو برایم فعال کنید
با تشکر

علی عزت خواه ( مشاور و پشتیبان عرفانی زاده دات کام)
علی عزت خواه ( مشاور و پشتیبان عرفانی زاده دات کام) در تاریخ ۱۳۹۵/۱۲/۱۵ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۱

با سلام مهرداد عزیز

سپاس از اطلاع رسانی و ارسال نظر توسط شما ، سایر اقدامات بعدی جهت قرار دادن موارد زیر در اسرع وقت صورت می پذیرد :

1 - مطالب آموزشی دوره راز یک میلیون دلاری من به همراه آبدیت جدید ( به ارزش 2/490/000 میلیون تومان )

2 -پلن C از سایت ساز حرفه ای کسب و کار آنلاین دات کام ( به ارزرش آن 2/797/000 میلیون تومان )

خوشحال و خرسند هستیم که شما را در بین 10 نفر اول ثبت نام کنندگان مشاهده کردیم ، ان شا الله که سایر دانشجویان نیز از این فرصت طلایی نهایت استفاده را ببرند و با شما همراه شوند .

شاد و پیروز باشید .

پاسخ

سیدمحمد حسینی
سیدمحمد حسینی در تاریخ ۱۳۹۵/۱۲/۱۴ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام خدمت جناب عزت خواه عزیز. کیف پول رو شارژ کردم. لطفا دوره را برای اینجانب ثبت کنید. باتشکر.

علی عزت خواه ( مشاور و پشتیبان عرفانی زاده دات کام)
علی عزت خواه ( مشاور و پشتیبان عرفانی زاده دات کام) در تاریخ ۱۳۹۵/۱۲/۱۴ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

با سلام سید محمد عزیز

سپاس از اطلاع رسانی و ارسال نظر توسط شما ، سایر اقدامات بعدی جهت قرار دادن موارد زیر در اسرع وقت صورت می پذیرد :

1 - مطالب آموزشی دوره راز یک میلیون دلاری من به همراه آبدیت جدید ( به ارزش 2/490/000 میلیون تومان )

2 -پلن C از سایت ساز حرفه ای کسب و کار آنلاین دات کام ( به ارزرش آن 2/797/000 میلیون تومان )

خوشحال و خرسند هستیم که شما را در بین 10 نفر اول ثبت نام کنندگان مشاهده کردیم ، ان شا الله که سایر دانشجویان نیز از این فرصت طلایی نهایت استفاده را ببرند و با شما همراه شوند .

شاد و پیروز باشید .

پاسخ

علی اصغر اعتدالی در تاریخ ۱۳۹۵/۱۲/۱۴ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام.دانشجوی دوره ورکشاب هستم.بادوره راز باید اموزشها مجددا ازابتدا اغاز بشه یا دوره ورکشاپ رامیتوان ادامه داد/

علی عزت خواه ( مشاور و پشتیبان عرفانی زاده دات کام)
علی عزت خواه ( مشاور و پشتیبان عرفانی زاده دات کام) در تاریخ ۱۳۹۵/۱۲/۱۴ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

با سلام علی اصغر عزیز

مطالب آموزشی در دوره ی راز یک میلیون دلاری من و ورکشاپ فشرده ی و انلاین 30 روزه از نظر محتوایی یکسان می باشد ، لیکن تنها تفاوت در بونس های آن ها می باشد ، حال با توجه به قرار دادن شرایط ویژه و خارق العاده ای که برای دانشجویان ورکشاپ فشرده و آنلاین 30 روزه راز یک میلیون دلاری من در نظر گرفته شده است ، بدین صورت که ، این دانشجویان می توانند با پرداخت نمودن تنها مبلغ 1/000/000 میلیون تومان ( مابه التفاوت )  به موارد گرانبها و باارزش زیر دست پیدا نمایند :

1 - مطالب آموزشی دوره راز یک میلیون دلاری من به همراه آبدیت جدید ( به ارزش 2/490/000 میلیون تومان )

2 -پلن C از سایت ساز حرفه ای کسب و کار آنلاین دات کام ( به ارزرش آن 2/797/000 میلیون تومان )

توجه : 10 نفر اول پلن C ( کاملترین پلن ) ، 10 نفر دوم پلن B و 10 نفر سوم پلن A را تحویل می گیرند .

ان شا الله که شما را دربین 10 نفر اول ثبت نام کنندگان ببینیم .

شاد و پیروز باشید .

پاسخ

مهدی قناد در تاریخ ۱۳۹۵/۱۲/۱۴ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام
من دوره ورکشاپ 30 روزه راز رو خریداری کردم
همونطوری که صحبت شده بود طبق گفته استاد برای اینکه این دوره رو با پرداخت مابه التفاوت 1 میلیونی تهیه کنیم باید چیکار کنیم ؟

علی عزت خواه ( مشاور و پشتیبان عرفانی زاده دات کام)
علی عزت خواه ( مشاور و پشتیبان عرفانی زاده دات کام) در تاریخ ۱۳۹۵/۱۲/۱۴ پاسخ داده:
۰ ۱ | ۰

با سلام مهدی عزیز

شرایط ویژه و خارق العاده ای برای دانشجویان ورکشاپ فشرده و آنلاین 30 روزه راز یک میلیون دلاری من در نظر گرفته شده است ، بدین صورت که ، این دانشجویان می توانند با پرداخت نمودن تنها مبلغ 1/000/000 میلیون تومان ( مابه التفاوت )  به موارد گرانبها و باارزش زیر دست پیدا نمایند :

1 - مطالب آموزشی دوره راز یک میلیون دلاری من به همراه آبدیت جدید ( به ارزش 2/490/000 میلیون تومان )

2 -پلن C از سایت ساز حرفه ای کسب و کار آنلاین دات کام ( به ارزرش آن 2/797/000 میلیون تومان )

توجه : 10 نفر اول پلن C ( کاملترین پلن ) ، 10 نفر دوم پلن B و 10 نفر سوم پلن A را تحویل می گیرند .

ان شا الله که شما را دربین 10 نفر اول ثبت نام کنندگان ببینیم .

شاد و پیروز باشید .

پاسخ

mehrdad ghaedi در تاریخ ۱۳۹۵/۱۲/۱۴ گفته:
۰ ۰ | ۰

با سلام کسایی که در دوره ورکشاپ شرکت کرده اند می توانند با پرداخت اختلاف قیمت در این دوره شرکت کنند؟

علی عزت خواه ( مشاور و پشتیبان عرفانی زاده دات کام)
علی عزت خواه ( مشاور و پشتیبان عرفانی زاده دات کام) در تاریخ ۱۳۹۵/۱۲/۱۴ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

با سلام مهرداد عزیز

شرایط ویژه و خارق العاده ای برای دانشجویان ورکشاپ فشرده و آنلاین 30 روزه راز یک میلیون دلاری من در نظر گرفته شده است ، بدین صورت که ، این دانشجویان می توانند با پرداخت نمودن تنها مبلغ 1/000/000 میلیون تومان ( مابه التفاوت )  به موارد گرانبها و باارزش زیر دست پیدا نمایند :

1 - مطالب آموزشی دوره راز یک میلیون دلاری من به همراه آبدیت جدید ( به ارزش 2/490/000 میلیون تومان )

2 -پلن C از سایت ساز حرفه ای کسب و کار آنلاین دات کام ( به ارزرش آن 2/797/000 میلیون تومان )

توجه : 10 نفر اول پلن C ( کاملترین پلن ) ، 10 نفر دوم پلن B و 10 نفر سوم پلن A را تحویل می گیرند .

ان شا الله که شما را دربین 10 نفر اول ثبت نام کنندگان ببینیم .

شاد و پیروز باشید .

پاسخ

سیدمحمد حسینی
سیدمحمد حسینی در تاریخ ۱۳۹۵/۱۲/۱۳ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام. من دانشجوی ورکشاپ 30 روزه هستم. میشه این دوره رو خریداری کنم و فقط مابه التفاوت مبلغ رو واریز کنم؟ که میشه یک میلیون.

علی عزت خواه ( مشاور و پشتیبان عرفانی زاده دات کام)
علی عزت خواه ( مشاور و پشتیبان عرفانی زاده دات کام) در تاریخ ۱۳۹۵/۱۲/۱۴ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

با سلام سید محمد عزیز

شرایط ویژه و خارق العاده ای برای دانشجویان ورکشاپ فشرده و آنلاین 30 روزه راز یک میلیون دلاری من در نظر گرفته شده است ، بدین صورت که ، این دانشجویان می توانند با پرداخت نمودن تنها مبلغ 1/000/000 میلیون تومان ( مابه التفاوت )  به موارد گرانبها و باارزش زیر دست پیدا نمایند :

1 - مطالب آموزشی دوره راز یک میلیون دلاری من به همراه آبدیت جدید ( به ارزش 2/490/000 میلیون تومان )

2 -پلن C از سایت ساز حرفه ای کسب و کار آنلاین دات کام ( به ارزرش آن 2/797/000 میلیون تومان )

توجه : 10 نفر اول پلن C ( کاملترین پلن ) ، 10 نفر دوم پلن B و 10 نفر سوم پلن A را تحویل می گیرند .

ان شا الله که شما را دربین 10 نفر اول ثبت نام کنندگان ببینیم .

شاد و پیروز باشید .

 

پاسخ

محمود قنوتی در تاریخ ۱۳۹۵/۱۲/۰۹ گفته:
۰ ۰ | ۰

باعرض سلام خدمت استاد عرفانی زاده و گروه محترم ایشان .سوالی ازخدمتتان داشتم 1-آیا سایتی که طراحی می شود مالکیت ان مال خودمان می شود یا پس ازمدتی گرفته می شود؟2- دوره آنلاین که برگزار می شود کسانی که کارمند هستندآیا خودشان می توانند زمان تعین کنند یا باید حمتا ساعت مورد نظر شما باشد؟

علی عزت خواه ( مشاور و پشتیبان عرفانی زاده دات کام)
علی عزت خواه ( مشاور و پشتیبان عرفانی زاده دات کام) در تاریخ ۱۳۹۵/۱۲/۱۱ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

با سلام محمود عزیز

سپاس از ارسال نظر و ابراز لطف و محبتتان

1 - مدیریت سایت بطور کامل و جامع در اختیار شما قرار می گیرد و بطور آزادانه می توانید آنرا مدیریت نمایید .

2 - با توجه به شرایط اعلامی که متعاقباً منتشر می گردد ، سایت برای مدت معین ( در دوره قبل 6 ماه ) بطور کاملاً رایگان در اختیار شما قرار می گیرد .

3 - درادامه پس از این مدت ، شما می توانید اقدام به خرید سایت نمایید . ( در دوره قبل شرایط استثنائی و خارق العاده برای دانشجویان قرار گرفت )

4 - مطالب آموزشی بیان شده در دوره ی راز یک میلیون دلاری من برای همیشه در پروفایل شما بصورت اتوماتیک قرار می گیرد و شما در هر زمان می توانید اقدام به دانلود نمودن آنها نمایید .

5 - وبینار های آنلاین نیز بر اساس برنامه اعلامی ، راس ساعت و تاریخ های موردنظر برگزار می گردد . ( برنامه زودتر اطلاع رسانی می گردد )

6 - در راستای کمک به آن دسته از دانشجویانی که جهت شرکت در وبینارها مشکل داشته اند ، از تمامی وبینارها ویدئو تهیه می گردد و تا قبل از 48 ساعت از زمان برگزاری هر وبینار بر روی سایت قرار می گیرد .

ان شا الله که در آینده شما را در بین دانشجویان دوره ی راز یک میلیون دلاری من ببینیم .

منتظر سوپرایزهای ویژه و خبرهای شکه کننده سایت عرفانی زاده دات کام باشید .

شاد و پیروز باشید .

پاسخ

سو رم در تاریخ ۱۳۹۵/۱۲/۰۹ گفته:
۰ ۰ | ۰

با سلام و عرض خسته نباشید.
آیا پرداخت 4 قسط هفتصد تومانی همچنان دایر است؟
در بالا لینک ندارد.

علی عزت خواه ( مشاور و پشتیبان عرفانی زاده دات کام)
علی عزت خواه ( مشاور و پشتیبان عرفانی زاده دات کام) در تاریخ ۱۳۹۵/۱۲/۱۱ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

با سلام و درود بر شما دوست و کاربر عزیز

منتظر سوپرایزهای ویژه و خبرهای شکه کننده سایت عرفانی زاده دات کام باشید .

شاد و پیروز باشید .

 

پاسخ

مهدی عبدالحسینی در تاریخ ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام دوره جدید کی شروع میشود
؟

شهبازی (پشتیبانی عرفانی زاده دات کام) در تاریخ ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

مهدی عزیز سلام
تاریخ شروع دوره ی جدید راز از طریق ایمیل اطلاع رسانی میشود.

شاد و پیروز باشید

پاسخ

elnaz k در تاریخ ۱۳۹۵/۰۹/۰۲ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام خسته نباشید
می خواستم بدونم مهلت ثبت نام تا کی هست؟
با تشکر

شهبازی (پشتیبانی عرفانی زاده دات کام) در تاریخ ۱۳۹۵/۰۹/۰۲ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

الناز عزیز سلام

مهلت ثبت نام به اتمام رسیده است ولی ثبت نام دوره ی جدید اواخر آذر ماه شروع میشود و اطلاع رسانی میشود.

شاد و پیروز باشید

پاسخ

مرتضی ملکی در تاریخ ۱۳۹۵/۰۸/۲۹ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام و درود اقای عرفانی زاده من دوره را رزرو کردم الان باید چه کار کنم.ممنون

شهبازی (پشتیبانی عرفانی زاده دات کام) در تاریخ ۱۳۹۵/۰۹/۰۱ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

مرتضی عزیز سلام

پروفایل شما بررسی شد.شما باید وارد پروفیلتان شوید و در قسمت سفارشات من بخش اول دوره برای شما فعال شده است.

شاد و پیروز باشید

پاسخ

amin khosravi
amin khosravi در تاریخ ۱۳۹۵/۰۸/۱۵ گفته:
۰ ۰ | ۱

من الان از وقتی اولین ایمیل برام اومده ثبت نام کردم میخواستم دوره راز رو ثبت نام کنم پولم جور نشد بعد از جور کردن پول دوره متاسفانه مبلغ افزایش پیدا کرد که باز جا موندم الانم که بعد از کلی داستان پولو جور کردم دوره تموم شده لطفا برای دوره جدید افزایش ندید قیمت رو یا برای امثال بنده به همون قیمت 2490 حساب کنید با تشکر از جناب محمد امین خان

سمیه قاسمی در تاریخ ۱۳۹۵/۰۸/۰۹ گفته:
۰ ۰ | ۰

با عرض سلام و تشکر از جناب استاد عرفانی زاده و تیم مشاور فعال و دلسوزتون
ببخشید من از اون دسته افراد هستم که خیلی عجولم و زودتر میخوام سایتم رو به مرحله ی معرفی و فروش و دانلود برسونم. منتها فایل های ویدئویی که قبلا آماده کردین یه مقدار با الان متفاوته نمونش mailerlite
فضای داخلیش یه مقدار با آموزشتون فرق داره و من الان موندم چجوری ادامه بدم. و اینکه چطوری میتونم فایلی رو برای دانلود و فروش در سایتم بذارم که به وسیله ی اون بتونم ایمیل افراد رو جمع آوری کنم
ممنون میشم هرچه زودتر جوابم رو بدید مثل همیشه
دوستدار شما قاسمی

شهبازی (پشتیبانی عرفانی زاده دات کام) در تاریخ ۱۳۹۵/۰۸/۱۰ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

سلام دوست عزیز

سمیه عزیزدر رابطه با کامنتی که فرستادید با شما تماس گرفته شد ولی متاسفانه پاسخ ندادید.لطفا به شماره تلگرام 09199990218 جهت راهنمایی بیشتر پیام دهید.

شاد و پیروز باشید

پاسخ

?>