راز یک میلیون دلاری من، راز دستیابی به استقلال مالی

راز یک میلیون دلاری من، راز دستیابی به استقلال مالی

آشنایی با دوره ی آنلاین راز یک میلیون دلاری من

 

من هم دوست دارم به جمع دانشجوهای راز یک میلیون دلاری من ملحق بشم! آماده ام که همین حالا به کمک دوره ی آنلاین راز یک میلیون دلاری من کار خودم رو شروع کنم.

آماده ام تا عشق و علاقه ی خودم رو به یک کسب و کار اینترنتی آموزش محور سودآور و با درآمدزایی عالی تبدیل کنم!


آنچه در دوره ی آنلاین راز یک میلیون دلاری من دریافت می کنید:

دسترسی فوری به آموزش های تصویری دوره ی آنلاین راز یک میلیون دلاری من (ارزش مالی: بیش از 9 میلیون و 985 هزار تومان)

شامل آموزش های تصویری گام به گام، وبینار های آموزشی- مشاوره ای مستقیم با محمد امین عرفانی زاده، آموزش های تمرین- محور، ورکشاپ اختصاصی یک میلیون دلاری ها، نمونه های عملی، راه اندازی یک کسب و کار اینترنتی از صفر و به درآمدزایی رساندن آن به صورت زنده.

تمامی این آموزش ها به ساده ترین شکل ممکن آماده شده تا بتوانید به راحتی آنها را دنبال کنید و به جمع کارآفرینان اینترنتی ایران بپیوندید!

سیستمی 100 درصد تست شده و به اثبات رسیده که برای موفقیت در دنیای کسب و کارهای اینترنتی به آن نیاز دارید!


مشاوره، پرسش و پاسخ ( ارزش مالی: بیش از 2 میلیون و 997 هزار تومان)

می توانید ایده های خود را با مشاوران دوره ی آنلاین راز یک میلیون دلاری من در میان بگذارید تا بتوانید بدون آزمون و خطا حرکت کنید. علاوه بر این، می توانید به صورت مستقیم با مشاوران دوره ی آنلاین راز یک میلیون دلاری من در ارتباز باشید، و در ساعات و شرایط مشخص شده سوالات خود را مطرح و پاسخ آنها را دریافت کنید.


سایت رایگان (برنامه نویسی شده از پایه) شش ماهه با امکانات حرفه ای (ارزش مالی: بیش از 2 میلیون و 797 هزار تومان)

در سایت های اهدایی رایگان شش ماهه تمامی امکانات و هرآنچه برای موفقیت در کسب و کار اینترنتی به آن نیاز دارید، از a تا z رو برای شما آماده کردیم، بنابراین می تونی بلافاصله کار خودت رو شروع کنی. همه چیز رو برای شما آماده کردیم!


هدیه ی اول: آموزش و مشاوره تخصصی حوزه یابی برای شروع کسب و کار اینترنتی ( ارزش مالی: 997 هزار تومان)

در این بخش به شما کمک می کنیم تا بهترین و مناسب ترین حوزه را برای شروع کسب و کار اینترنتی خود انتخاب کنید و علاوه بر این 20 حوزه ی برتر و سودآور اینترنتی را نیز به شما معرفی می کنیم، حوزه هایی که بیشترین مخاطب را داشته اند و سودآوری بالایی داشته اند. گزارش کامل و جامعی از هر حوزه نیز به شما ارایه می شود تا بتوانید تصمیم خوب و قابل قبولی بگیرید و کار خود را با قدرت شروع کنید.


هدیه ی دوم: ورکشاپ اختصاصی 10 روزه ی تولید محتوا: چگونه در کمتر از 10 روز اولین محصول آموزشی- دانلودی خود را تولید کنید ( ارزش مالی: یک میلیون و 497 هزار تومان)

در این بخش می آموزید که چگونه می توانید در کمتر از 10 روز، اولین محصول آموزشی- دانلودی خود را تولید کنید و یا از افراد متخصص بخواهید که چنین کاری را برای شما انجام دهند.


هدیه ی سوم: دسترسی مادام العمر به آموزش های دوره و آپدیت های دوره، وبینارهای پرسش و پاسخ 90 روزه با محمد امین عرفانی زاده ( ارزش مالی: 2 میلیون و 997 هزار تومان)

پس از شرکت در دوره ی راز یک میلیون دلاری من به صورت مادام العمر به آموزش های دوره دسترسی دارید، پرسش و پاسخ های 90 روزه، مشاوره و راهنمایی های آموزشی و ... به شما کمک می کند تا بدون استرس و نگرانی، با خیال راحت با هر سرعتی که دوست دارید حرکت کنید و کسب و کار اینترنتی خود را ایجاد کنید.


هدیه ی چهارم: ورکشاپ اختصاصی استخدام ایمن ( ارزش مالی: 497 هزار تومان)

اگر دوست دارید دیگرا را استخدام کنید تا گام های اجرایی تولید محتوا را برای شما انجام دهند، باید نکات بسیار مهم و ضروری را پیش از استخدام چنین افرادی بدانید. یک استخدام اشتباه می تواند کسب و کار اینترنتی شما را به نابودی بکشاند. در این ورکشاپ دقیقا ب شما آموزش می دهیم که در صورتی که تمایل به استخدام دیگران دارید چه کسی برای شما و کسب و کار اینترنتی شما بهترین گزینه است و به دنبال چه معیارهایی در استخدام باید باشید.


هدیه ی پنجم: ورکشاپ مقدماتی و متوسطه تبلیغ نویسی ( ارزش مالی: 1 میلیون و 997 هزار تومان)

آیا می دانید چه تفاوتی بین یک کسب و کار اینترنتی موفق و یک کسب و کار اینترنتی شکست خورده وجود دارد؟ تبلیغ نویسی خوب!

در ورکشاپ مقدماتی و متوسطه ی تبلیغ نویسی برگ برنده ای را به شما می دهیم که کسب و کار اینترنتی شما را شکست ناپذیر خواهد کرد!


هدیه ی ششم: ورکشاپ اختصاصی تقویت مهارت ها (ارزش مالی: 997 هزار تومان)

اگر دوست دارید که روز به روز موفقیت های شما در دنیای کسب و کارهای اینترنتی بیشتر شود، باید با مهارت هایی آشنا شوید که کسب و کار شما رو به مراحل بعدی موفقیت می برد و رنگ و روی حرفه ای تری به کسب و کار اینترنتی شما می دهد. یک بیزنس من واقعی هرگز به نکات پایه ای و مقدماتی بسنده نمی کند، و همیشه به دنبال کسب مهارت هایی است که او را به مراحل بعدی و حرفه ای تر می برد. در این بخش، قصد ما این است مطمین شویم که تمامی مهارت هایی که برای رشد و گسترش کسب و کارتان به آنها نیاز دارید را آموخته اید و نکته ای از قلم نیفتاده.


هدیه ی هفتم: راه اندازی یک کسب و کار اینترنتی جدید در حضور دانشجویان دوره از صفر تا صد ( ارزش مالی: 1 میلیون و 497 هزار تومان)

در این بخش فرض ما این است که دقیقا در آغاز راه هستیم و قرار است از صفر یک کسب و کار اینترنتی را راه اندازی کنیم. بنابراین دانشجویان دوره می توانند از صفر تمامی اقدامات را ملاحظه کنند و از گام های اجرایی الگوبرداری کنند و کسب و کار اینترنتی خود را راه اندازی کنند!


هدیه ی هشتم: هدیه ی عملی و کاربردی

3 ورکشاپ اختصاصی و حرفه ای ( ارزش مالی: 2 میلیون و 997 هزار تومان)

آموزش های حرفه ای و تخصصی با محمد امین عرفانی زاده ( ارزش مالی: 2 میلیون و 797 هزار تومان)

دسترسی رایگان به آپدیت ها و فایل های جدید دوره ( ارزش مالی: 2 میلیون و 997 هزار تومان)

برنامه های کاربردی رایگان ( ارزش مالی: بیش از 5 میلیون تومان)


شرایط رزرو دوره ی آنلاین راز یک میلیون دلاری من و شرکت در دوره به صورت چند پرداختی

علاقه مندان به شرکت در دوره ی آنلاین راز یک میلیون دلاری من می توانند با چند پرداخت، هزینه ی شرکت در دوره یآنلاین راز یک میلیون دلاری من را پرداخت کنند و به کمپین یک میلیون دلاری ها و کارآفرینان اینترنتی آینده ایران ملحق شوند... دوستان علاقه مند در این روش می توانند دوره را در 4 پرداخت 797 هزار تومانی تهیه کنند. برای این کار کافی است همین حالا بر روی دکمه ی رزرو دوره کلیک کرده و پرداخت خود را تکمیل کنید.

نکته اول: در این روش جدید، با هر پرداختی که انجام می دهید، بخشی از آموزش های دوره برای شما فعال می شود و نیازی نیست که تا زمان پرداخت هزینه ی کامل دوره از آموزش ها دور بمانید. و بعد از تکمیل 4 پرداخت خود دسترسی شما به تمامی آموزش ها، مزایا و امکانات دوره میسر خواهد شد.

نکته دوم: دوستانی که حداکثر ظرف مدت 2 ماه هزینه ی شرکت در دوره ی خود را تکمیل نمایند و مبقی مبلغ 2490000 تومان شرکت در دوره ی خود را پرداخت نمایند نیازی به پرداخت چهارمین بخش پرداخت 797 هزارتومانی خود ندارند و تقسیم هزینه ی دوره به چهار هزینه ی 797 هزار تومانی صرفا برای دوستانی است که می خواهند هزینه ی شرکت در دوره را در 4 ماه پرداخت نمایند و امکان تسویه حساب در کمتر از 2 ماه برای ایشان وجود ندارد.

نکته سوم: تمامی دوستانی که به این شیوه در دوره ثبت نام می کنند از تمامی مزایا، خدمات، آموزش ها و مشاوره ها و ... راز یک میلیون دلاری من بهره مند می شوند. لطفا توجه داشته باشید که امکان استفاده از خدمات مشاوره ای و دریافت سایت رایگان اهدایی صرفا پس از پرداخت کامل هزینه ی دوره و تسویه حساب کامل میسر است.

نکته ی چهارم: شرکت در راز یک میلیون دلاری من به صورت چند پرداختی طی 4 ماه، صرفا همین یک بار صورت گرفته و این روش خرید برای دوره های بعدی لحاظ نخواهد شد.

نکته ی پنجم: با توجه به اینکه از ظرفیت 67 نفری شرکت کنندگان در دوره ی ششم راز یک میلیون دلاری من فقط 27 صندلی خالی باقی مانده، شرکت در دوره به صورت رزرو دوره، فقط 27 ظرفیت قابل پذیرش دارد!

برای رزرو دوره و شرکت در دوره ی آنلاین راز یک میلیون دلاری من به صورت چند پرداختی، کافیست که بر روی دکمه ی رزرو دوره کلیک کنید و اولین پرداخت 797 هزار تومانی خود را تکمیل و به جمع یک میلیون دلاری ها ملحق شوید.


ارزش مالی کل دوره: بیش از 42 میلیون و 740 هزار تومان

همه ی این موارد صرفا با پرداخت 2 میلیون و 490 هزار تومان در اختیار شماست


در صورت تمایل، برای خرید موبایلی این دوره ( USSD) می توانید گوشی همراه خود را برداشته، کد #2002927*3*741* را شماره گیری کرده. مبلغ مورد نظر را (به ریال) واریز کرده و سپس کد رهگیری پرداخت را به بخش پشتیبانی عرفانی زاده دات کام ارسال کنید تا دوره ی آنلاین راز یک میلیون دلاری من در پروفایل کاربری شما فعال گردد.


نظرات برخی از شرکت کنندگان در دوره ی آنلاین راز یک میلیون دلاری من:

اطلاعیه ویژه تغییر گارانتی دوره:

از دوره ی سوم به بعد، با توجه به برخی سو استفاده های صورت گرفته گارانتی بدون قید و شرط این دوره حذف و به گارانتی اثر بخشی دوره تغییر یافت. گارانتی اثر بخشی به این معناست که تیم عرفانی زاده دات کام موظف است از مرحله ی آغاز تا راه اندازی کسب و کار اینترنتی، درآمدزایی و دستیابی به استقلال مالی همراه شما باشد و قدم به قدم تمام مسیر را به شما نشان دهد. بنابراین در این دوره آموزش سریع و راحت، راه اندازی کسب و کار اینترنتی شما، ارایه راه کارهایی برای درآمدزایی کسب و کار اینترنتی شما و دستیابی به استقلال مالی شما توسط عرفانی زاده دات کام تضمین شده است و در صورتی که این موارد با نظارت عرفانی زاده دات کام برای شما تحقق نیافت، تمام هزینه ی پرداختی شما به شما بازگردانده می شود و گارانتی بازگشت وجه فقط در این صورت اجرایی می گردد.

 

کلمات کلیدی :

در آمد آنلاین ,کسب ثروت ,راه های ثروت مند شدن ,ثروتمند شدن ,در آمد از اینترنت ,راه اندازی کسب و کار ,موفقیت مالی ,آموزش هیپنوتیزم ,آموزش خود هیپنوتیزم ,چگونه هیپنوتیزم کنیم ,هیپنوتیزم درمانی ,کسب در آمد از طریق اینترنت ,کسب و کار اینترنتی ,کسب در آمد از اینترنت ,کسب در آمد در منزل ,روش های کسب در آمد ,کسب در آمد اینترنتی ,راههای کسب در آمد ,راه های کسب در آمد ,راز موفقیت چیست ,موفقیت چیست ,راه های موفقیت در زندگی ,راه های رسیدن به موفقیت ,راه موفقیت ,راههای موفقیت ,راه های موفقیت ,روانشناسی موفقیت ,عوامل حیاتی موفقیت ,عوامل کلیدی موفقیت ,عوامل موفقیت

شما در این دوره ثبت نام نکرده اید
ثبت نام راز یک میلیون دلاری من، راز دستیابی به استقلال مالی

متاسفانه از پذیرش عضو جدید در این دوره معذوریم

لطفا منتظر فرصت های بعدی ثبت نام باشید

نظرات خود را با ما درمیان بگذارید

captcha Refresh
مهدی عبدالحسینی در تاریخ ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام دوره جدید کی شروع میشود
؟

شهبازی (پشتیبانی عرفانی زاده دات کام) در تاریخ ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

مهدی عزیز سلام
تاریخ شروع دوره ی جدید راز از طریق ایمیل اطلاع رسانی میشود.

شاد و پیروز باشید

پاسخ

elnaz k در تاریخ ۱۳۹۵/۰۹/۰۲ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام خسته نباشید
می خواستم بدونم مهلت ثبت نام تا کی هست؟
با تشکر

شهبازی (پشتیبانی عرفانی زاده دات کام) در تاریخ ۱۳۹۵/۰۹/۰۲ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

الناز عزیز سلام

مهلت ثبت نام به اتمام رسیده است ولی ثبت نام دوره ی جدید اواخر آذر ماه شروع میشود و اطلاع رسانی میشود.

شاد و پیروز باشید

پاسخ

مرتضی ملکی در تاریخ ۱۳۹۵/۰۸/۲۹ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام و درود اقای عرفانی زاده من دوره را رزرو کردم الان باید چه کار کنم.ممنون

شهبازی (پشتیبانی عرفانی زاده دات کام) در تاریخ ۱۳۹۵/۰۹/۰۱ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

مرتضی عزیز سلام

پروفایل شما بررسی شد.شما باید وارد پروفیلتان شوید و در قسمت سفارشات من بخش اول دوره برای شما فعال شده است.

شاد و پیروز باشید

پاسخ

amin khosravi
amin khosravi در تاریخ ۱۳۹۵/۰۸/۱۵ گفته:
۰ ۰ | ۱

من الان از وقتی اولین ایمیل برام اومده ثبت نام کردم میخواستم دوره راز رو ثبت نام کنم پولم جور نشد بعد از جور کردن پول دوره متاسفانه مبلغ افزایش پیدا کرد که باز جا موندم الانم که بعد از کلی داستان پولو جور کردم دوره تموم شده لطفا برای دوره جدید افزایش ندید قیمت رو یا برای امثال بنده به همون قیمت 2490 حساب کنید با تشکر از جناب محمد امین خان

سمیه قاسمی در تاریخ ۱۳۹۵/۰۸/۰۹ گفته:
۰ ۰ | ۰

با عرض سلام و تشکر از جناب استاد عرفانی زاده و تیم مشاور فعال و دلسوزتون
ببخشید من از اون دسته افراد هستم که خیلی عجولم و زودتر میخوام سایتم رو به مرحله ی معرفی و فروش و دانلود برسونم. منتها فایل های ویدئویی که قبلا آماده کردین یه مقدار با الان متفاوته نمونش mailerlite
فضای داخلیش یه مقدار با آموزشتون فرق داره و من الان موندم چجوری ادامه بدم. و اینکه چطوری میتونم فایلی رو برای دانلود و فروش در سایتم بذارم که به وسیله ی اون بتونم ایمیل افراد رو جمع آوری کنم
ممنون میشم هرچه زودتر جوابم رو بدید مثل همیشه
دوستدار شما قاسمی

شهبازی (پشتیبانی عرفانی زاده دات کام) در تاریخ ۱۳۹۵/۰۸/۱۰ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

سلام دوست عزیز

سمیه عزیزدر رابطه با کامنتی که فرستادید با شما تماس گرفته شد ولی متاسفانه پاسخ ندادید.لطفا به شماره تلگرام 09199990218 جهت راهنمایی بیشتر پیام دهید.

شاد و پیروز باشید

پاسخ

مسعود امتی تایبادی در تاریخ ۱۳۹۵/۰۸/۰۶ گفته:
۰ ۰ | ۵

باسلام من ازفایلهای هیپنوتراپی استفاده کردم معجزه میکنه هروقت گوش میکنم احساس ارامش دارم وحتی یکی ازدوستان روترغیب کردم ازهیپنوتراپی استفاده کنه چون لکنت زبون داره بعدازدوروزاومدپیش من درحالیکه لکنت زبونش به ده درصدرسیده بودحال انکه قبل ازاین برنامه 70درصدلکنت داشت خودش باورنمیکردولی چیزی که من تجربه کردم اینه که دارومدارتمام مرضهاحتی دیابت وسرطان فقط وفقط استرسه وبقول استادکابوک روزی دنیابه این باورمیرسه که حتمابایدهرروزهیپنوتیزم بکنه چراکه هیپنوتیزم ذهن روبه آرامش میرسونه ومن خودم تجربه کردم والان به همه پیشنهادمیکنم ازهیپنوتیزم جهت درمان بیماریهاورسیدن به اهداف استفاده کنندمن فایل خودهیپنوتیزم آهنربای پول وثروت شویدرواجراکردم ومیکنم وبالغ بر1.200.000.000تومن پیشنهادهمکاری داشتم والان بعدازیکسال ونیم ازهیچی ماشین سوزوکی ویتاراسوارم وخداروشکرسایت خودم روهم طراحی کردم وبه درامدهم رسیدم وغیرازاین سایت سه چهارکاردیگه هم دارم واحساسم اینه که آقای عرفانی زاده فرشته ای ازجانب الله متعاله که برای نجات مردم ایران اومده ببخشیددرضمن بخاطراعتمادی که به استاد داشتم گارانتی رازیک میلیون دلاری روازروزاول برداشتم وبااعتمادبه نفس گفتم خانم اعظم پور!گارانتی نمیخوام چراکه گارانتی برای کسانی خوبه که شک دارن ومن هیچ شک وشبهه ای ندارم واینکه چرابعدازیکسال به درآمدرسیدم فقط وفقط تحت تاثیرشایعات یه کم امیدم روازدست داده بودم وپیگیرسایت نشدم فایل های خودهیپنوتیزم روانجام ندادم وبه همه تاکیدمیکنم تاپایان عمرتون ازهیپنوتیزم استفاده کنید پیشنهادمیکنم برای سایت اول بدیدیه طراح براتون سایت طراحی کنه سرعت کارمیره بالا بعلاوه انرژی فعال سازی اولیه روهم فعال میکنیدوباعث دلگرمیتون میشه ویه خواهش کوچولوازاساتیدمحترم داشتم ولونم اینه که اگه امکان داره یه سایت بافروش کم برای اعضای رازطراحی کنندالبته درقبال هزینه ، مزاحم وقت گرانبهاتون شدم اگه کسی سوالی داشت درخدمتم شماره موبایل خودم روگذاشتم اگه ازنظراساتیداشکالی نداشته باشه....

هستی بیگی
هستی بیگی در تاریخ ۱۳۹۵/۰۷/۲۴ گفته:
۰ ۰ | ۰

با سلام ودرود فراوان قبل از برنامه ریزی وتصمیم گیری این سوال مطرح میشه که 1. آیا در ساعات و روزهای بخصوصی این دوره ها برگزارمیشه یا بنابر ساعات آزاد شخص و به انتخاب خریدار محصول ، مشاوره و آموزش آنلاین انجام میشه ؟؟
2 . وقتی امکان خرید به صورت پرداخت کل وجه ممکنه آیا به این مفهومه که بدون رزرو جزو دانشجویان دوره ششم هستیم یا باید در نوبت بمانیم ..(دراین صورت رزرو درست تره )..برداشتم درسته یانه ؟
از سایت بینظرتون سپاسگذارم و آرزوی موفقیت دو چندان واستون دارم .

شهبازی (پشتیبانی عرفانی زاده دات کام) در تاریخ ۱۳۹۵/۰۷/۲۵ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

سلام دوست عزیز

دوره از اواخر اذر تا اوایل بهمن ماه برگزار میشود و منتظر رزرو نباشید چون اطلاع رسانی میشود.

شاد و پیروز باشید

پاسخ

پویان کریمی در تاریخ ۱۳۹۵/۰۷/۲۳ گفته:
۰ ۰ | ۰

درود
من سایت شما رو دیدم و بهت بابت همچین سایتی تبریک میگم.میخواستم بدونم فقط از آموزشهای وورد پرس دوره برای راه اندازی سایت استفاده کردین؟آیا کسی بهت تو این زمینه کمک کرده یا تمامی پروسه رو به تنهایی تموم کردی ؟ آیا پیش زمینه ای در رابطه با برنامه نویسی و کار با سایت سازهایی مثل وورد پرس داشتی؟ اگه مایلی ایمیلتو بده تا بیشتر با هم در ارتباط باشیم دوست عزیز.

عبدالله موسوی در تاریخ ۱۳۹۵/۰۷/۲۲ گفته:
۰ ۰ | ۱

سلام خسته نباشید دوتا سوال داشتم
اول اینکه تاریخ تقریبی تشکیل دوره بعدی راز یک میلیون دلاری من کی میباشد؟
دوما الان که دوره ماهانه وبمستر ها را گذاشتین اگر دوره راز تشکیل بشه از کیفیت آموزشها کاسته نمیشه؟ یعنی مشاورها و تیم آموزشی می توانند هر دو دوره را بدون افت کیفیت آموزشها و مشاوره ها , پوشش بدهند؟
با تشکر

شهبازی (پشتیبانی عرفانی زاده دات کام) در تاریخ ۱۳۹۵/۰۷/۲۴ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

سلام دوست عزیز

هنوز مشخص نیست.از کیفیت دوره ی راز کاسته نمیشود و دو دوره از نظر محتوا باهم فرق دارند.و شرایط دوره ی وبمستر را کامل مطالعه کنید این دوره مشاوره ندارد.

شاد و پیروز باشید

پاسخ

reza kor در تاریخ ۱۳۹۵/۰۷/۲۱ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام خسته نباشین. صفحه خرید باز میشه میشه خرید را انجام بدیم؟

شهبازی (پشتیبانی عرفانی زاده دات کام) در تاریخ ۱۳۹۵/۰۷/۲۴ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

سلام دوست عزیز

نه انجام ندهید.در حال حاضر امکان مشاوره وجود ندارد.

شاد و پیروز باشید

پاسخ

reza kor در تاریخ ۱۳۹۵/۰۷/۲۴ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

اگه خودمان راضی باشیم که بدون مشاوره خرید کنیم . میتونیم اقدام کنیم؟ برام خیلی مهمه پاسخ

شهبازی (پشتیبانی عرفانی زاده دات کام) در تاریخ ۱۳۹۵/۰۷/۲۵ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

سلام دوست عزیز

در حال حاضر که ثبت نام دوره نداریم ولی در دوره ی بعدی بله امکان چنین کاری وجود دارد.

شاد و پیروز باشید

پاسخ

افسانه عباسی در تاریخ ۱۳۹۵/۰۷/۱۷ گفته:
۰ ۰ | ۰

با سلام خدمت اقای عرفانی زاده عزیزو تیم محترمشون میشه یه دوره خوب و عالی رو برای جذب نیمه گمشده و یه فرد خوب تو زندگی رو راه بندازین فک کنم خیلی طرفدار داشته باشه ممنون....این مساله برای خیلیا مهمه...

شهبازی (پشتیبانی عرفانی زاده دات کام) در تاریخ ۱۳۹۵/۰۷/۱۷ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

سلام دوست عزیز

ممنون از نظرتون.تا آخر هفته فایلی در این رابطه ارائه میشود.

شاد و پیروز باشید

پاسخ

حسین محتشم نیا در تاریخ ۱۳۹۵/۰۷/۱۳ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام خسته نباشین ببخشید پس این دوره جدید راز کی میخواد تشکیل بشه ، کی میخواد شروع بشه؟!!!!!!

شهبازی (پشتیبانی عرفانی زاده دات کام) در تاریخ ۱۳۹۵/۰۷/۱۴ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۱

سلام دوست عزیز

زمان شروع  دوباره دوره اعلام میشود.

شاد و پیروز باشید

پاسخ

سیدراضی احمدی در تاریخ ۱۳۹۵/۰۷/۰۹ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام باتشکر از اقای عرفانی زاده وتیم ایشان سوال داشتم . ایا دوره کوچینگ رازورمزهای ناگفته ذهن در دوره راز یک میلیون دلاری وجود دارد یا خیر؟

شهبازی (پشتیبانی عرفانی زاده دات کام) در تاریخ ۱۳۹۵/۰۷/۱۰ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

سلام دوست عزیز

این دو دوره از هم مجزا میباشند.

شاد و پیروز باشید

پاسخ

سیدراضی احمدی در تاریخ ۱۳۹۵/۰۷/۰۵ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام باتشکر از اقای عرفانی زاده و تیم ایشان بنده تا حالا چند محصول خرید کردم واقعا همه جالب بودن حال یک سوال دارم لطفا حتما بصورت شفاف جواب بدین چون در تصمیم گیریم لازم هست . سوالم اینست ایا درصورت شرکت در دوره راز یک میلیون دلاری دقیقا بعد از چند ماه میتوانم کسب وکارم رو راه اندازی کنم . لطفا حتما جواب بدین . متشکرم

شهبازی (پشتیبانی عرفانی زاده دات کام) در تاریخ ۱۳۹۵/۰۷/۰۶ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

سلام دوست عزیز

زمانی که اقدام به تولید محصول کنید و سایت خود را راه اندازی کنید و شروع به جذب ترافیک کنید.

شاد و پیروز باشید

پاسخ

saeid dadkhah در تاریخ ۱۳۹۵/۰۷/۰۵ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام . از آقای عرفانی زاده وتیم همراه بسیار تشکر می کنم .

شهبازی (پشتیبانی عرفانی زاده دات کام) در تاریخ ۱۳۹۵/۰۷/۰۵ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

سلام دوست عزیز

هدف ما رضایت و خرسندی شما همراهان گرامی است.

شاد و پیروز باشید

پاسخ

iraj Sharafi در تاریخ ۱۳۹۵/۰۶/۳۰ گفته:
۰ ۰ | ۰

با عرض سلام و وقت بخیر
دوره جدید از کی شروع میشه و چه زمانی میشه دوره رو خریداری کرد
ممنون

شهبازی (پشتیبانی عرفانی زاده دات کام) در تاریخ ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

سلام دوست عزیز

زمان شروع دوره اعلام میشود

شاد و پیروز باشید

پاسخ

مسعود پورتیموری در تاریخ ۱۳۹۵/۰۶/۳۰ گفته:
۰ ۱ | ۰

سلام دوستان من از دانشجویان دوره راز هستم و با هزینه ای بسیار ناچیز توانستم برای خودم یک سایت عالی راه اندازی کنم با قابلیت های بسیار خوب از آموزشهای موجود در دوره راز بوسیله وردپرس لطفا به سایت من سری بزنید و نظرات خودتون رو برام پست کنید ،همچنین اگر سوالی درباره راه اندازی این چنین سایتی دارید من میتونم بهتون کمک کنم. با تشکر آدرس سایت ...

افسانه عباسی در تاریخ ۱۳۹۵/۰۶/۲۹ گفته:
۰ ۰ | ۰

با سلام و خسته نباشید من فایلpdf حوزه انتخابیم رو برای اقای عزت خواه فرستادم میشه تاییدشو بدن تا من بدونم چی کار باید بکنم ممنون...چن روزه فرستادم...

شهبازی (پشتیبانی عرفانی زاده دات کام) در تاریخ ۱۳۹۵/۰۶/۲۹ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

سلام دوست عزیز

به اطلاعشون میرسونم که پیگیری کنند

شاد و پیروز باشید

پاسخ

افسانه عباسی در تاریخ ۱۳۹۵/۰۶/۲۱ گفته:
۰ ۰ | ۰

باسلام من چندین باربا دفتر تماس گرفتم جوابگو نبودند من چی کار کنم...ممنون....

شهبازی (پشتیبانی عرفانی زاده دات کام) در تاریخ ۱۳۹۵/۰۶/۲۱ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

سلام دوست عزیز

شما میتوانید از طریق تلگرام با شماره 09199990218 با ما در ارتباط باشید

شاد و پیروز باشید

پاسخ

افسانه عباسی در تاریخ ۱۳۹۵/۰۶/۲۰ گفته:
۰ ۰ | ۰

با سلام خدمت اقای عرفانی زاده وتیم محترمشون من متاسفانه این چند مدت مشکلی برام پیش اومده بودوسط دوره دیگه نتونستم ادامه بدم الان چی کار کنم تا بقیه دوره را باسایر دوستان ادامه بدم تورو خدا راهنمایی کنید ممنون

شهبازی (پشتیبانی عرفانی زاده دات کام) در تاریخ ۱۳۹۵/۰۶/۲۰ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

سلام دوست عزیز

با دفتر تماس بگیرید 

شاد و پیروز باشید

پاسخ

?>