بنا به استراتژی جدید در راستای توسعه ی ایده های تماما انلاین محور تا اطلاع رسانی بعدی پشتیبانی عرفانی زاده دات کام صرفا از طریق چت آنلاین، ارسال تیکت و ایمیل می باشد.

 

 

وبینار آنلاین راز و رمزهای ناگفته ذهن

وبینار آنلاین راز و رمزهای ناگفته ذهن

درود بر تو عرفانی زاده دات کامی قدرتمند و دوست داشتنی

در ادامه قصد دارم دقیقاً بهت نشون بدم که چگونه ذهنت در بسیاری از موارد باعث میشه فرصت های طلایی که برای کسب موفقیت، ثروت و دستیابی به استقلال مالی داری رو از دست بدی. 

من این موضوع رو با تمام وجود لمس کردم… کار خودم رو با چند صد هزار تومانی که داشتم، شروع کردم… کسب و کارم با سرعت باور نکردنی ای رشد کرد و در کمتر از یک سال کسب و کار من، کسب و کاری میلیارد تومنی شد و به اولین یک میلیارد تومن خودش رسید، اما بعدش… قبل از اینکه بتونم این موفقیت های عالی رو جشن بگیرم و بابت اونها خوشحال باشم… همه ی این یک میلیارد تومان رو از دست دادم… 

کسب و کار و بیزنس رو فراموش کن… وضعیت سلامت جسمی ام به هم ریخت… اتفاق بد پست اتفاق بد… انگار که زمین و زمان با من بد شده بود…

دیگه داشتنم تسلیم می شدم چون واقعاً خسته شده بودم… کلافه شده بودم… دیگه واقعاً نمی دونستم چکار باید بکنم… کم کم داشتم تسلیم میشدم… شاید اعلام ورشکستگی بهترین راهکار بود…

این افکار، خواب و خوراک رو از من گرفته بود و داشت دیوونم میکرد که یک روز اتفاق عجیبی افتاد… توی دفترم بودم… توی اتاقم به تخته وایت بردی که بود خیره شده بودم… که یکدفعه یک فکر عالی به ذهنم رسید… متوجه شدم که بزرگترین مشکل چی بوده… 

بزگترین مشکل و چیزی که این همه واسه ی من دردسر ساز شده بود، ذهن من بود! چند اشتباه خطرناک رو مرتکب شده بودم که تقریبا مطمئن هستم تو دوست خوبم هم، همین حالا داری این خطا ها رو مرتکب میشی و این در حالیه که حتی از این موضوع خبر هم نداری که داری مرتکب این اشتباه ها و خطا ها میشی که اگر این خطاها رو حذف کنی، به راحتی می تونی همه ی این مسایل و مشکلات رو حل کنی و حتی یک لول بالاتر، از بروز چنین مسایل و مشکلاتی هم پیشگیری کنی.

بعد از اینکه این چند کار ساده رو انجام بدیدیگه ذهنت مانع دستیابی تو به موفقیت ها و ثروتی که میخوای و فرصتی که وجود داره تا اونها رو به ثروت تبدیل کنی، نمیشه. و از این به بعد ذهنت، به جای اینکه مانع کسب موفقیت، ثروت و دستیابی تو به استقلال مالی بشه، به بهترین دوست و حامی تو در این سفر تبدیل میشه.

تنها کاری که لازمه انجام بدی، اینه که این متن رو تا انتها بخونی و در ادامه دقیقاً بهت نشون بدم که چه نکات طلایی و کلیدی ای رو شناسایی کردم که می تونه برای تو دوست خوبم سرنوشت ساز باشه. رازی که به من کمک کرد تا بتونم ذهنی که تا چند وقت پیش بزرگترین دشمن و مانع من در دستیابی به ثروت و استقلال مالی بود رو به بزرگ ترین دوست و حامی خودم تبدیل کنم.

بسیار عالی. فرض کن که در حال حاضر تو در نقطه ی a هستی و قراره به نقطه ی b  بری. مشکل اصلی فاصله ی بین این دو نقطه است که چگونه از نقطه ی a به نقطه ی b بری؟! اصلی ترین و مهمترین مشکلی که در این سفر ممکنه باهاش رو به رو بشی، بحثی هستش به اسم حفره های ذهنی.

عاملی که مانع تو در دستیابی به اهدافی که داری میشه… چی این هدف کسب موفقیت، ثروت، دستیابی به هر هدف یا رویایی باشه که دوست داری اون رو به واقعیت زندگی خودت تبدیل کنی و خلقش کنی.

زمانی که اسیر حفره های ذهنی میشی، اصلا مهم نیست که چقدر تلاش می کنی… چقدر هدفت رو بخوای… همه چیز به گونه ای رقم میخوره که تو صرفا از هدفت دور بشی و این حفره های ذهنی مانع دستیابی تو به موفقیت، ثروت و اهدافی که داری میشه. 

اما اجازه بده این موارد رو با هم بررسی کنیم تا دقیقا متوجه بشی که برای حذف این حفره های ذهنی، لازمه چه کاری رو انجام بدی. آماده ای؟

قبل از اینکه این بحث بسیار مهم رو شروع کنم… قصد دارم پیرامون یک مورد خیلی مهم و خطرناک بهت هشدار بدم. ممکنه  که درست در همین لحظه ذهن تو در حال تولید حفره های ذهنی باشه. حفره های ذهنی! 

اگر تا این لحظه به دنبال ثروت و استقلال مالی بودی… به دنبال جذب اتومبیل یا خونه ی رویایی و مورد علاقه ی خودت بودی… یا هر هدف و رویای دیگه ای که داشتی و سعی کردی این هدف و رویا رو به واقعیت زندگی خودت تبدیل کنی اما تا این لحظه نتونستی این هدف رو خلق کنی و به دستش بیاری، مطمئن باش یکی از مهمترین عواملی که باعث شده نتونی چنین هدفی رو به واقعیت زندگی خودت تبدیل کنی، ذهنت بوده! 

اجازه بده این موضوع رو بهت ثابت کنم. استقلال مالی و دستیابی به ثروت به خودی خود اتفاق نمی افته، به برنامه ریزی و پلن اجرایی نیاز داره. برنامه و پلنی که لازمه هر روز اون رو اجرا کنی… هر روز یک گام و قدم ساده واسش برداری تا قدم به قدم به خواسته و هدفی که داری نزدیک بشی تا در نهایت هدفت رو به دست بیاری و خلقش کنی.

یکی از پیش شرط های این موضوع اینه که تو ذهنی آماده و باز داشته باشی. به عبارت دیگه باید بدونی که هر روز دقیقاً لازمه چه کارهایی رو واسه ی خلق هدفت انجام بدی… و این اقدامات رو تا جایی ادامه بدی که در نهایت هدفت خلق بشه و به واقعیت زندگی تو تبدیل بشه.

چرا؟ چون ذهن و مغز انسان اینگونه کار میکنه. و دقیقاً به همین علته که برای موفقیت، برای کسب ثروت، برای دستیابی به هر هدف و رویایی که داری به یک سیستم نیاز داری. اجازه بده یک سوال ازت بپرسم. ازت میخوام که صادقانه به این سوال پاسخ بدی. آیا دقیقا میدونی که برای دستیابی به ثروتُ موفقیت و هر هدفی که داری دقیقاً چه کاری رو باید انجام بدی؟ امروز چه کاری رو باید انجام بدی؟ فردا چه کاری رو باید انجام بدی؟ پس فردا چطور؟ تا بتونی در نهایت به اون هدفی که داریُ به اون استقلال مالیُ به اون خواسته و رویایی که داری دست پیدا کنی…

آیا سیستم و فرمولی دقیق و مشخص در اختیار داری؟ 

اگر پاسخت منفیه به احتمال بسیار زیاد، ذهنت همین حالا در حال تولید حفره های ذهنیه! اما می دونی پارادوکس این قصه کجاست؟ داستان همیشه و از اول اینگونه نبوده. در زمانی که تو کودک بودی، قرار بوده که ذهنت بهترین دوست و حامی تو باشه، اما متاسفانه با گذر زمان، حتی بدون اینکه خودت از این موضوع آگاهی داشته باشی 

خطاهای بسیار کوچکی رو انجام دادی و این موضوع باعث شده که ذهنت به دشمن تو تبدیل بشه. اما خبر خوب اینه که الان میخوام بهت کمک کنم که این مساله رو حل کنی و تغییرش بدی.

در ادامه قراره که با یکی از بزرگترین راز هایی که در مورد ذهنت وجود داره آشنا بشی و یاد بگیری که چگونه می تونی خیلی سریع و راحت ثروت رو به زندگی خودت جذب کنی و اینکه چگونه می تونی از نو ذهنت رو برنامه ریزی و پروگرم کنی.

دوست من بسیار مهمه که ادامه ی این مطالب رو با دقت بیشتری بررسی کنی، چون مطالبی که مطرح میشه، مباحثی کاملا علمی و دقیقا بر اساس حقایق زندگی طراحی شده. در واقع بعد از هشت سال تحقیق و مطالعه پیوسته فرمولی و سیستمی رو طراحی کردم که باعث میشه ذهنت از بزرگترین دشمن تو به بزرگ ترین دوست و حامی تو تبدیل بشه ال بتونی از ذهنت به عنوان یکی از بهترین و قدرتمند ترین ابزارهایی که در زندگی داری، استفاده کنی.

می دونی داستان چیه دوست من؟

چندین سال پیش من کارم رو با 150 هزار تومانی که داشتم شروع کردم... کاملاً مصمم و جدی بودم... هدف های بزرگی داشتم... به شدت تلاش می کردم... و موفقیت های زیادی رو هم کسب کردم، موفق شدم کسب و کاری میلیاردی رو راه اندازی کنم، به خیلی از مناطقی که دوست داشتم سفر کردم، در حوزه ی کاری خودم اعتبار خوبی کسب کردم و کسب و کار من سرعت رشد بالایی داشت و موفقیت های های بسیار زیادی رو هم به دست آورده بود.

حس می کردم که هر نکته و رازی که پیرامون ذهن و تکنیک های موفقیت باید بدونم رو می دونم چون به راحتی می تونستم خیلی از رویاها و اهدافی که داشتم رو، در زمان هایی واقعا کوتاه به زندگی خودم جذب کنم. هر خواسته و هدفی که داشتم...

تا اینکه یک روز همه چیز خراب شد! از درآمد میلیاردی رسیدم به چند صد میلیون بدهی! سلامتی ام به مخاطره افتاده بود... همه چیز به هم ریخته بود... نمی دونستم علت چیه... نمی تونستم درک کنم که چرا داره این اتفاق ها می افته. فکر می کردم که فرمول رو درست اجرا کردم...

تا اینکه یک روز که تنها در دفترم بودم. ساعت 9 شب بود و من خیره شده بودم به تخته وایت بردی که توی اتاقم بود. با دنیایی از فکر منفی و استرس، داشتم خودم رو متقاعد می کردم که دیگه ادامه ندم و تسلیم بشم... همه ی موفقیت هایی که کسب کرده بودم رو ... همه چیز رو فراموش کنم و رسماً اعلام ورشکستگی کنم.

داشتم خودم رو متقاعد می کردم که یکدفعه یک ایده به ذهنم رسید! تصمیم گرفتم که همه ی مسایل و مشکلاتی که دارم رو روی تخته وایت برد بنویسم. بعد از اینکه همه ی این مسایل و دغدغه ها رو نوشتم، جرقه ای در ذهنم زده شد. باورم نمی شد که آخه چرا چنین نکته ی بسیار مهمی رو از قلم انداختم!!!

فوراً به سمت کامپیوترم رفتم و شروع کردم به سرچ کردن...

کل شب رو تا صبح بیدار موندم و سرچ می کردم... حس می کردم که دارم کم کم راهکار رو پیدا می کنم و دارم به جاهای خوبی می رسم... همینطور هم شد. در کمتر از چند روز راه حل خیلی خوبی رو پیدا کردم.

دقیقاً متوجه شدم که بزرگترین اشتباهی که انجام دادم و خطایی که مرتکب شدم چی بوده! در این چندسالی که از فرمولی که برای موفقیت و آمادگی ذهنی یاد گرفته بودم استفاده می کردم، این فرمول فقط 50 درصد درست بود و اون 50 درصد خطا عاملی شده بود که من رو این شکست های پشت سر هم رسونده بود.

اون روز تصمیم گرفتم که اون فرمولی که از بقیه ی اساتید یاد گرفته بودم رو واسه ی خودم تغییر بدم. عالی بود!!! با این تغییر دوباره در کمتر از چند هفته به مسیر موفقیت برگشتم.

در سه هفته ی بعدی موفق شدم که درآمدی رو کسب کنم که قبلا در 6 ماه به دست آورده بودم. واقعا اتفاق های خوبی داشت رخ میداد. اما باید تستش می کردم تا بیشتر از این موضوع و صحت و سقمش مطمئن می شدم.

چند ماه بعد یکی از دوستای قدیمی من به دیدن من اومد. دوستی که حدود هشت سالی میشد که با هم دوست بودیم و یکی از دوستان بسیار خوب من هم هست. موفق شده بود کسب و کاری رو واسه ی خودش راه اندازی کنه، زندگیش عالی نبود ولی زندگی خوبی داشت. یک زندگی معمولی رو به خوب مثله خیلی ها ، که نسبتا از زندگیش راضی بود.

تا جایی که به یاد دارم، یادم نمیاد هیچ وقت این دوستم رو در حال نق زدن و غر زدن به زندگی دیده باشم اما اون روز واقعاً گرفته بود. حس کردم نیاز داره با من صحبت کنه...

با توجه به اینکه این دوست من خیلی واسه ی زندگیش تلاش می کرد... شغل نسبتاً خوبی داشت... و نسبتاً از زندگی خودش راضی بود می گفت که واقعاً از زندگی ای که داره خسته شده! می گفت چهل سال از عمرم گذشته و حس دستیابی به استقلال مالی و کسب ثروت دیگه تقریبا دار واسه اش به یک رویا و آرزوی محال تبدیل میشه!

دقیقاً تک تک جمله هایی که می گفت رو به یاد دارم. می دونی چیه امین؟ همون رویا ها و اهدافی که توی 25 سالگی داشتم رو هنوزم که هنوزه دارم... من دوست ندارم مثل بیل گیتس و ... آدم های عجیب و غریب و مولتی میلیاردی باشم... اما دوست دارم که به اندازه ی کافی پول داشته باشم تا بتونم به هرجایی که دلم میخواد سفر کنم ... یک خونه ی خوب داشته باشم... اتومبیل دلخواه و مورد علاقه ام رو داشته باشم... دوست دارم این اختیار رو داشته باشم که بتونم وقتم رو صرف انجام کارهایی بکنم که دوست دارم و بهم حس خوب میده...

اما با این کارهایی که الان دارم انجام میدم و زندگی ای که الان دارم محاله به این اهداف و خواسته ها برسم... چون 15 سال گذشته و هیچ چیزی در زندگی من تغییر نکرده.

این دوست من کتاب های بسیار زیادی در زمینه موفقیت، کسب ثروت و ... رو مطالعه کرده بود و با قاطعیت می گفت که این کتاب ها و تکنیک ها بی فایده است و جواب نمی ده! حس می کرد که داره تلاش می کنه، اما انگار داره روی تردمیل میدوه و به جایی نمی رسه و هیچ پیشرفت و رشدی نداره.

اینجا بود که این ایده به ذهنم رسید که آیا فرمول و سیتمی که من طراحی کردم می تونه به دوستم کمک کنه که زندگی اش رو تغییر بده یا نه؟!

گزینه ی خیلی خوبی بود واسه تست کردن! اگر این تکنیک و سیستم کاملاً علمی من بتونه به دوستم کمک کنه که بتونه از نظر مالی زندگیش رو متحول کنه، می تونم با اطمینان بیشتر به سیستمی که طراحی کردم نگاه کنم.

من قلباً به این موضوع اعتقاد داشتم که هیچ وقت برای دستیابی به استقلال مالی دیر نیست... تغییر و تحول در یک زندگی می تونه خیلی سریع، در چند روز، اتفاق بیفته... اصلاً مهم نیست که همین حالا در چه شرایطی هستی و چند سالته و اوضاع چقدر خوب یا بد داره پیش میره.

واسه ی همین یک خودکار و چند برگ کاغذ آوردم و از دوستم پرسیدم که آیا حاضری واسه ی تغییر زندگیت چند کار بسیار ساده رو انجام بدی و به این موضوع متعهد بشی؟ بهش گفتم تنها کاری که ازت میخوام انجام بدی اینه که این سه کاری که بهت میگم رو انجام بدی.

اولین مورد اینه که چند تمرین ساده رو انجام بدی. همون تمرین هایی که در بررسی ها و مطالعاتم طراحی کرده بودم و با اونها آشنا شده بودم.

دومین مورد اینکه هر روز رو باید ویدیو و آموزش کوتاه شروع کنی و اون آموزش رو ببینی. آموزشی که بیشتر از چند دقیقه ازت وقت نمیگیره.

و سومین اقدام اینکه شبها قبل از خواب یک تمرین هیپنوتیزمی 30 دقیقه ای رو انجام بده و بعد بخوابه.

فقط همین! فرمول و سیستم من فقط همین سه مرحله رو داره.

چندین سال طول کشید تا من بتونم تکنیک ها و فرمول های ضروری برای موفقیت رو در قالب این سه مرحله خلاصه کنم. حالا این سیستم آماده شده بود و لازم بود ببینم این سیستم چقدر می تونه در زندگی فردی به غیر از خودم هم تاثیرگزار باشه. این تست و بررسی تاثیرش می تونست خیلی جالب و آگاهی دهنده باشه و خیلی چیزها رو به من نشون بده.

اگر بخوام صادقانه بهت بگم، یک مقداری استرس و نگرانی داشتم. چون دقیقاً نمی دونستم که آیا دوست من هم می تونه همون نتایجی رو کسب کنه که من کسب کردم یا نه. اما زمانی که این سیستم سه مرحله ای رو در اختیار دوستم قرار دادم، چیزی که اتفاق افتاد خارق العاده بود.

دوست من به شهر خودش برگشت... یک مدتی هیچ خبری ازش نبود. من فکر می کردم همه چیز رو فراموش کرده و بی خیال سیستم من شده، تا اینکه سه هفته بعد دوستم با من تماس گرفت و با ذوق و شوق از اتفاق هایی صحبت می کرد و از تغییراتی می گفت که توی این سه هفته واسش اتفاق افتاده بود.

زندگی دوست من واقعا تغییر کرده بود. عالی بود! من خیلی خوشحال و هیجان زده شده بودم که یک بار دیگه هم این سیستم جواب داد! اما دوست داشتم یک بار دیگه در سطحی وسیع تر باز هم این سیستم رو تست کنم. چند نفر از دوستان صمیمی و چند نفر از اعضای خانواده رو انتخاب کردم... این سیستم رو بهشون آموزش دادم تا ببینم این افراد چه نتایجی رو کسب می کنن؟! باز هم نتیجه خارق العاده بود.

دوستان صمیمی و اعضای خانواده ی انتخاب شده در این سیستم تونسته بودن تغییرات قابل توجهی رو در زمانی بسیار کوتاه به زندگی خودشون بدن. واقعا باور نکردنی بود!

هنوز کنجکاوی من ارضاء نشده بود و دوست داشتم این تست و بررسی رو در سطحی وسیع تر هم انجام بدم. در مرحله ی بعدی دوست داشتم این فرمول رو به سیستمی تبدیل کنم که هرکسی با هر شرایطی بتونه ازش استفاده کنه و بدون نیاز به حضور من بتونه دقیقاً همون نتایج عالی رو مجددا کسب کنه. علاوه بر این دوست داشتم باز هم تا جایی که ممکنه این فرمول و سیستم رو ساده تر و راحت تر کنم.

باز هم به تحقیق و بررسی و مطالعه خودم ادامه دادم و تمرکزم بر این بود که چگونه می تونم اجرای این سیستم رو سریع تر، راحت تر، کوتاه تر و با نتایج عالی تر کنم.

در گام بعدی تمرکز من بر فرکانس ها و ارتعاش های ذهنی بود. چون دوست داشتم تمامی این آموزش ها بر اساس الگوهای ذهنی باشه. چرا؟ چون مهمترین هدف من این بود که تا جایی که ممکنه این سیستم رو ساده تر و راحت تر کنم که نیازی نباشه زمانی که میخوای از این سیستم استفاده کنی لازم باشه تغیرات زیاد و بزرگی رو در زندگیت ایجاد کنی و بتونی با حداقل ها بیشترین نتیجه و فیدبک رو دریافت کنی.

در نهایت تمریناتی رو به این سیستم اضافه کردم که می تونه نتایج فوری برای تو دوست خوبم به همراه داشته باشه. چندین ماه روی این موضوع کار کردم و حس کردم که به نتایج خیلی خوبی رسیدم. اما باز هم وقتش رسیده بود که یک بار دیگه این تغییرات و سیستم جدید تغییر بافته رو تست کنم.

تصمیم گرفتم که این بار این سیستم رو بر روی دانشجوهای خودم تست کنم. افرادی که برای اولین بار بود که اونها رو می دیدم. آموزش های لازم رو به این افراد دادم و منتظر نتیجه بودم. باز هم عالی و خارق العاده بود!

بسیار عالی... در بررسی هایی که انجام دادم نکات بسیار جالبی رو درک کردم. اجازه بده این موارد رو با هم بررسی کنیم. در حال حاضر ما در نقطه a هستیم، در جایگاه و شرایط فعلی که در این جایگاه برای خودمون هدفی رو تعیین می کنیم. استارت هدف گذاری از اینجا در ما زده میشه که ما رویا و هدف بزرگی رو برای خودمون تعیین می کنیم و قلباً دوست داریم که اتفاق های خوبی در زندگی واسمون رخ بده.

و یک نقطه ی b داریم. زمانی که این هدف، خواسته و آرزو که شاید در ابتدا برای ما بزرگ بوده به واقعیت زندگی ما تبدیل میشه و ما بهش دست پیدا می کنیم. در اکثر تکنیک هایی که اکثر اساتید به ما آموزش میدن، اکثراً به ما میگن که تمام تمرکزت رو بر هدف نهایی و مقصد بگذار. در نگاه اول این توصیه خیلی خوب و درست به نظر میرسه...

حتی در برخی از موارد هم این موضوع جواب میده و به نتیجه هم میرسه. اما اتفاقی که برای خیلی از ماها می افته، همونطوری که برای خود من هم افتاد، اینه که بین این دو نقطه چه اتفاقی واسه ی ما می افته؟

چرا؟ چون خطی که جایگاه فعلی ات رو به هدف نهایی یا مقصدت متصل میکنه، در واقع و در زندگی واقعی ما یک خط مستقیم نیست. و بیشتر شبیه یک نردبون می مونه که از چندین پله تشکیل شده. زمانی که تو این گام ها رو از قلم میندازی و صرفاً به هدف نهایی تمرکز میکنی، ذهنت کاملاً ناخودآگاه این گام ها رو نادیده می گیره و اونها رو از قلم میندازه و ممکنه که ذهنت در هر کدوم از این گام ها متوقف بشه و دچار حفره های ذهنی بشه.

شاید حتی خودت متوجه این موضوع هم نشی اما ذهنت اگر دچار این دام بشه، مانع دستیابی تو به هدفی که برای خودت تعیین کردی، میشه.

اگر این اتفاق بیفته... از این به بعد اصلاً مهم نیست که تو چقدر زمان برای رسیدن به هدفت صرف میکنی... هیچ نتیجه ای به دست نمیاد و همه چیز در نهایت از بین میره!

بنابراین خیلی مهمه که مراقب باشی اسیر این حفره های ذهنی نشی. سیستمی که طراحی کردم، دقیقاً برای شناسایی و حذف این حفره های ذهنی ایجاد شده و در اون دقیقا ابزارها و تکنیک هایی رو بهت آموزش میدم که بتونی از اونها کمک بگیری و به راحتی این حفره های ذهنی رو از بین ببری.

به محض اینکه این تمرین های ساده و گام های کوچک رو دنبال می کنی، دو مساله ی بسیار مهم و کلیدی رو کشف می کنی:

در وهله ی اول، دقیقاً درک می کنی که برای رسیدن به هدف، خواسته و ثروتی که مد نظرته دقیقاً باید از چه فرمول و روشی استفاده کنی و چه مسیری رو باید طی کنی. این بخش بسته به زندگی شخصی ات طراحی میشه و برای هر فرد با فرد دیگه متفاوته.

اما نکته ی طلایی اینه که بدونی این موضوع چی هست و برای تو چگونه قابل پیاده سازیه.

و در وهله ی دوم با ابزارهای کمکی ای که همین حالا در زندگیت داری، آشنا میشی. این ابزارهای کمکی، دقیقاً همون گام هاییه که باید همین حالا برداری تا این حفره های ذهنی رو از بین ببری. به محض اینکه این حفره های ذهنی رو از بین ببری، بلافاصله در مسیر موفقیت قرار میگیری.

تنها کاری که لازمه انجام بدی اینه که این حفره های ذهنی رو شناسایی کنی و به کمک تمرین های ساده و قدرتمندی که بهت معرفی می کنم این حفره های ذهنی رو از بین ببری. جالبه بدونی که این دقیقاً همون چیزیه که 99 درصد افراد هیچ اطلاعی ازش ندارن و به خاطر عدم آگاهی از اون به راحتی شکست می خورن.

به همین دلیل اصلاً مهم نیست که چه دوره هایی رو گذروندی... در چه سمینارها و همایش هایی شرکت کردی... اگر از این تکنیک بی اطلاع باشی، اطلاعات قبلی به تنهایی در دراز مدت نمی تونه هیچ کمکی بهت بکنه.

هرچه بیشتر این فرمول رو بررسی کردم، سعی کردم که این فرمول رو راحت ترش کنم تا هر کسی، با هر شرایطی که ازش استفاده می کنه بتونه به راحت ترین و سریع ترین حالت ممکن ازش نتیجه بگیره. این سیستم فقط 3 مرحله داره! این سه مرحله نه تنها فوراً حفره های ذهنیت رو واست مشخص میکنه... حفره هایی که مانع دستیابی شما به اهداف و موفقیت ها و ثروتی که خواهانش هستی میشه... بلکه بهت کمک میکنه که این حفره های ذهنی رو از بین ببری، بنابراین می تونی فوراً نتیجه ی این سیستم رو در زندگی خودت ببینی.

بسیار عالی... اما اجازه بده به سراغ گام اول بریم... در گام اول این سیستم ازت میخوام که یک سری از تمرین های ساده اما بسیار قدرتمند رو انجام بدی. این تمرین ها به این علت طراحی شده که دقیقا بدونی در حال حاضر ذهنت در چه مرحله ای قرار داره و تا چه حد اسیر حفره های ذهنی شده... دقیقاً متوجه میشی که چه باورهای منفی ای در ذهنت وجود داره، چه مواردی هست که تو رو از ثروت و موفقیت و خلق اهدافی که خواهانش هستی، دور میکنه و در گام بعدی اینکه چگونه می تونی این موارد رو برطرف کنی و اونها حذف کنی.

این تمرین ها بر اساس به روز ترین، تست شده ترین و قدرتمند ترین منابع و تکنیک های علمی هستش که تاثیرگزاری اونها بارها به اثبات رسیده.

و اما گام دوم...

اینکه متعهد بشی که هر روز زمانی کوتاه (10 دقیقه) از زمانت رو به این آموزش ها اختصاص بدی. تنها کافی که هر روزت رو با مرور یکی از این تکنیک ها شروع کنی. کاری بسیار ساده و راحت!

در این بخش یاد میگیری که چگونه می تونی برنامه ریزی ذهنی ات رو تغییر بدی و باورهای منفی و محدود کننده ات رو با باورهایی مثبت و سازنده جایگزین کنی.

و اما گام سوم...

لازمه که هرشب، 20 الی 30 دقیقه از زمان قبل از خوابت رو به انجام تمرین های خود هیپنوتیزمی اختصاص بدی و اجازه بدی که این فایل ها ذهنت رو برای بیشترین میزان موفقیت و ثروت برنامه ریزی کنه. این موضوع از نظر علمی ثابت شده که حالت ذهنی شما قبل از خواب، اگر به نحو احسن مورد استفاده قرار بگیره می تونه تاثیر زیادی در برنامه ریزی ذهنی شما برای دستیابی به اونچه که میخوای داشته باشه و اگر به درستی از این حالت ذهنی استفاده نکنی، این امر باعث میشه که حفره های ذهنی در ذهنت شکل بگیره و با خودتخریبی، خودت رو از موفقیت دورکنی.

تنها در این بخش کافیه که در حالت ریلکس قرار بگیری و به فایل خود هیپنوتیزمی مربوطه گوش بدی... بقیه ی موارد به صورت کاملا اتوماتیک برای تو رخ میده!

به همین راحتی!

اما اگر حالا واقعا آماده ای تا یک تغییر و تحول بزرگ رو در زندگی خودت ایجاد کنی و ببینی که همه ی آرزوها و اهدافت داره به واقعیت زندگیت تبدیل میشه... و اگر واقعاً و از صمیم قلب برای دستیابی به استقلال مالی آماده ای، تنها کاری که لازمه انجام بدی اینه که با خودت عهد کنی که این سه گام ساده رو انجام بدی.

این سیستم 100 درصد تست شده و آماده است تا ازش استفاده کنی. سیستمی که زندگی خیلی از افراد رو متحول کرده. و حالا... این سیستم رو به تو دوست خوبم تقدیم می کنم.

همه چیز برای تو اماده است تا دست به کار بشی و شروع کنی... تنها کاری که لازمه انجام بدی اینه که همین حالا ثبت نام خودت رو در وبینار آنلاین راز و رمزهای ناگفته ذهن تکمیل کنی و از سیستمی که در وبینار آنلاین بهت آموزش میدم استفاده کنی. سیستمی که بسیار ساده و راحته و تو رو در کمترین زمان ممکن به نتیجه های خارق العاده ای می رسونه.

همین حالا من رسماً تو دوست خوبم رو به این وبینار دعوت می کنم تا زندگی خودت رو متحول کنی. می تونی همین حالا تصمیم خودت رو قطعی کنی تا شاهد تحولی بزرگ و خارق العاده در زندگی خودت باشی. سیستمی که بلافاصله بهت نتیجه میده.

اولین کاری که لازمه انجام بدی اینه که همین حالا ثبت نامت رو در وبینار آنلاین راز و رمز های ناگفته ی ذهن تکمیل کنی و در وبینار آنلاین حاضر باشی تا به خوبی بر این سیستم طلایی و قدرتمند مسلط بشی.

واقعاً ایمان دارم که این سیستم می تونه زندگی خیلی از افراد رو متحول کنه... این سیستم این قدرت رو داره که رویا و هدف هر کسی رو در هر شرایطی، به واقعیت زندگی اون فرد تبدیل کنه... تنها چیزی که لازمه اینه که به من نشون بدی که 100 درصد آماده ی تغییر و متعهد هستی و قلباً دوست داری که زندگیت رو متحول کنی.

در وبینار آنلاین راز و رمزهای ناگفته ی ذهن بهت آموزش میدم که چگونه می تونی هر رویا و هدفی که داری رو به واقیعت زندگیت تبدیل کنی. فکر می کنم این ارزشمند ترین هدیه ای باشه که می تونی دریافت کنی دوست من. بنابراین اگر واقعاً جدی و مصمم هستی، توصیه می کنم همین حالا ثبت نام خودت رو در وبینار راز و رمز های ناگفته ی ذهن قطعی کنی.

تغییرات بلافاصله در زندگیت قابل رویته. ازت میخوام که راجع به این موضوع فکر کنی که آیا واقعاً و قلباً آماده و خواهان تغییر هستیو به این تغییر متعهد هستی یا نه؟ حاضری که این عهد رو با خودت و با من ببندی؟

آیا حاضری که زندگی خودت رو تغییر بدی؟ آیا به من اجازه میدی که این سیستم رو بهت آموزش بدم؟ می تونی همین حالا ثبت نام خودت رو در این وبینار آنلاین قطعی کنی و از این فرصت طلایی استفاده کنی.

با توجه به اینکه این وبینار به صورت آنلاین برگزار میشه، تعداد محدودی دانشجو رو می تونیم در این وبینار بپذیریم و به محض اینکه ظرفیت ثبت نام تکمیل بشه، متاسفانه امکان ثبت نام در این وبینار هم به پایان میرسه.

اگر هنوز نگرانی و دغدغه ای واست مونده چطور؟ من واسش راهکار دارم. این وبینار آنلاین گارانتی اثربخشی 100 درصد داره. اگر در پایان این وبینار حس کردی که اطلاعات کاربردی و ارزشمندی رو دریافت نکردی می تونی 100 درصد وجه پرداختی ات رو دریافت کنی.

من مطمئنم که می تونی با این تصمیمی که امروز میگیری، زندگی خودت رو متحول کنی... مطمئن هستم که این سیستم دقیقاً همون چیزیه که بهش نیاز داری. به همین دلیل من تمام این ریسک رو می پذیرم و در صورتی که از این وبینار رضایت نداشتی تمام وجه پرداختی شما به شما عودت داده میشه.

بنابراین هیچ چیزی رو از دست نخواهی داد. در وبینار آنلاین شرکت میکنی، اطلاعات لازم رو دریافت می کنی و تصمیم میگیری که چقدر این سیستم می تونه در زندگی تو دوست خوبم تاثیرگذار باشه و اگر به هر علتی از وبینار رضایت نداشتی 100 درصد وجه پرداختی شما به شما عودت داده میشه.

بنابراین اگر واقعاً جدی و مصمم هستی که زندگیت رو تغییر بدی، توصیه می کنم که همین حالا ، قبل از اینکه ظرفیت وبینار تکمیل بشه، ثبت نام خودت رو نهایی کنی و آماده ی این تحول بزرگ باشی.یادت باشه دوست من، ذهنت مدام در حال ساختن حفره های ذهنیه، اما با چند تغییر کوچک می تونی در سه گام ساده این حفره های ذهنی رو حذف کنی و پیشتاز جاده ی موفقیت باشی.

مطمئن هستم که به کمک این سیستم می تونی هر رویا و هدفی که داری رو بهش دست پیدا کنی. این کار به راحتی قابل انجامه. من این کار رو انجام دادم... تعدادی زیادی از دانشجوهای من این کار رو انجام دادن و ایمان دارم که تو هم می تونی و از پسش بر میای.

این سیستم تست شده است و کاملاً  آماده برای تو دوست خوبم. امیدوارم که در وبینار تو دوست خوبم رو ببینم.

نکات قابل توجه: وبینار به صورت آنلاین در تاریخ 23 دی ماه 95 روز پنجشنبه ساعت 16 الی 20 برگزار خواهد شد.

زمان این وبینار آنلاین 3 ساعت (آموزشی) و شامل یک ساعت پرسش و پاسخ آنلاین می باشد. در صورتی که دانشجویان سوالات بیشتری داشته باشند وبینار ادامه خواهد یافت تا تمامی دانشجویان پاسخ سوالات خود را در همین جلسه دریافت کنند.

حضور در وبینار آنلاین الزامی است و گارانتی عودت وجه شامل دوستانی که در وبینار آنلاین حاضر نباشند نمی شود.

فیلم این وبینار برای دوستانی که در وبینار ثبت نام می کنند، اما به هر دلیل امکان حضور آنلاین در برنامه را ندارند، در اختیارشان قرار خواهد گرفت.

برای شرکت در این وبینار لازم است که اینترنتی با حداقل سرعت 256 مگابیت بر ثانیه داشته باشید.

لینک صفحه ی برگزاری وبینار و نام کاربری و پسورد شرکت در وبینار 24 الی 48 ساعت قبل از شروع وبینار به ایمیل شما ارسال خواهد شد. اگر لینک مربوطه را طی زمان تعیین شده دریافت نکردید، حتما با دفتر تماس گرفته تا لینک مجدداً برای شما ارسال گردد.

 

توجه ویژه:

با توجه به تماس های مکرری که تعدا قابل توجی از شرکت کنندگان در وبینار آنلاین راز و رمزهای ناگفته ذهن با دفتر داشتن و خواستار تغییر زمان برگزاری این وبینار بودن، (با توجه به ایام امتحانات دانشگاهی و آنلاین بودن وبینار که شرکت کنندگان در دوره جلسه ی پرسش و پاسخ انلاین نیز دارن!)

 وبینار آنلاین راز و رمزهای ناگفته ذهن به جای 5شنبه 23 دیماه 95 در تاریخ شنبه 2 بهمن ماه 95 ساعت 16 الی 20 برگزار میشه.

با احترام

پشتیبانی عرفانی زاده دات کام

ثبت نام وبینار آنلاین راز و رمزهای ناگفته ذهن

با توجه به تماس های مکرری که تعدا قابل توجی از شرکت کنندگان در وبینار آنلاین راز و رمزهای ناگفته ذهن با دفتر داشتن و خواستار تغییر زمان برگزاری این وبینار بودن، (با توجه به ایام امتحانات دانشگاهی و آنلاین بودن وبینار که شرکت کنندگان در دوره جلسه ی پرسش و پاسخ انلاین نیز دارن!)

 وبینار آنلاین راز و رمزهای ناگفته ذهن به جای 5شنبه 23 دیماه 95 در تاریخ شنبه 2 بهمن ماه 95 ساعت 16 الی 20 برگزار میشه.

نظرات خود را با ما درمیان بگذارید

captcha Refresh
samira hoseini در تاریخ ۱۳۹۵/۱۱/۰۵ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام من از بچه های دوره ی رازم و با توجه به اینکه ایمیل ورود به وبینار به دستم نرسید از این وبینار جا موندم میخواستم بدونم فیلم وبینار رو چطور میتونم داشته باشم

samira hoseini در تاریخ ۱۳۹۵/۱۱/۰۵ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

در ضمن من دوره ی راز و رمز های نا گفته ذهن رو هم تهیه کرده بودم پاسخ

شهبازی (پشتیبانی عرفانی زاده دات کام) در تاریخ ۱۳۹۵/۱۱/۰۵ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

سمیرا عزیز سلام

فایل وبینار در سایت در قسمت محصولات موجود است.

شاد و پیروز باشید

پاسخ

samira hoseini در تاریخ ۱۳۹۵/۱۱/۰۹ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

خیلی ممنون از پاسختون پاسخ

امیر تابع
امیر تابع در تاریخ ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام
من دراین وبینار آنلاین ثبت‌نام کردم آیا این وبینار مکمل کتاب رازورمزهای ناگفته ذهن وجزوه تکمیلیه آن میباشد یعنی هدف یکی است؟

فرزاد نجفی
فرزاد نجفی در تاریخ ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام.ببخشیدمیخاستم بدونم محتوای این وبیناربامطالب دوره کوچینگ فرق داره ؟

شهبازی (پشتیبانی عرفانی زاده دات کام) در تاریخ ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

فرزاد عزیز سلام

این وبینار حالت پرسش و پاسخ و عملی دارد و متفاوت تر از دوره ی کوچینگ هست.

شاد و پیروز باشید

پاسخ

Mansour m در تاریخ ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ گفته:
۰ ۰ | ۰

با سلام خدمت اقای عرفانی زاده عزیز
من قبلا دوره راز و رمز های ناگفته ذهن را خریداری کرده بودم .آیا برای شرکت در این وبینار باید ثبت نام کنم و هزینه بپردازم؟یا اینکه آپدیت همون دوره بحساب میاد و برای من رایگانه؟

شهبازی (پشتیبانی عرفانی زاده دات کام) در تاریخ ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

منصور عزیز سلام

برای شرکت در وبینار باید ثبت نام کنید و هزینه ی ثبت نام را پرداخت کنید. و این وبینار حالت پرسش و پاسخ و عملی دارد و متفاوت تر از دوره ی کوچینگ هست.

شاد و پیروز باشید

پاسخ

alireza seiedattar در تاریخ ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام ،ممکنه در اون ساعت برگزاری وبینار نتونم حضور داشته باشم ،تکلیف چی میشه

شهبازی (پشتیبانی عرفانی زاده دات کام) در تاریخ ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

علیرضا عزیز سلام

فیلم وبینار در اختیار دوستانی که ثبت نام کرده اند ولی به هر دلیلی نتوانستند حضور داشته باشند قرار میگیرد.

شاد و پیروز باشید

پاسخ

محمدهادی حقیقی در تاریخ ۱۳۹۵/۱۰/۱۳ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام وقتتون بخیر
با اینکه مطالب خیلی خوبی ارایئه دادین ، برای این وبینار ایا به جز اینترنت به ابزاری دیگه هم نیاز هست مثل وبکم و میکروفون ؟

شهبازی (پشتیبانی عرفانی زاده دات کام) در تاریخ ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

محمد هادی عزیز سلام

خیر نیازی به این وسایل نیست فقط باید اینترنتی با سرعت 256 مگابایت بر ثانیه داشته باشید.

شاد و پیروز باشید

پاسخ

حمید پارسانژاد
حمید پارسانژاد در تاریخ ۱۳۹۵/۱۰/۱۳ گفته:
۰ ۰ | ۲

بسیار عالی . قطعاً عالی خواهد بود ... مرسی استاد عرفانی زاده ی عزیز...

parvaneh fatemi در تاریخ ۱۳۹۵/۱۰/۱۳ گفته:
۰ ۰ | ۱

سلام استاد عرفانی زاده عزیز...ممنونم بابت این چالش جدید ...چقدر وجودم رو پر از هیجان کرده و دوباره اهدافم رو به یادم آورده و مرور خواسته هام دوباره بهم قدرت میده و انرژی منو برای رسیدن به اونا دوچندان کرده ...واقعا مرسی خیلی عالی بود و خیییییییییییییییلی بهش احتیاج داشتم .چقدر عالیه وقتی کسی رو ندارم بهم انگیزه و امید بده داشتم کم می آوردم ولی شما این کار رو کردین تو لحظاتی که انگیزه ام و انرژی اولیه ام در حال تحلیل رفتن بود ولی یه تلنگر بود برای بیدار شدن و الان با همون شور و شوق روزای اول که شروع کردم دوباره برای رسیدن به خواسته هام خیلی روحیه ام خوب و عالی شد ...ممنون حتما تمرین هاشو انجام میدم...

H L در تاریخ ۱۳۹۵/۱۰/۱۳ گفته:
۰ ۰ | ۱

سلام، آیا برای کسیکه حتی شغل هم نداره مفیده؟!

مدیر سایت در تاریخ ۱۳۹۵/۱۰/۱۳ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۱

درود بر شما دوست عزیز،

در این دوره تکنیک های ذهنی موفقیت و روانشناسی ثروت مورد بحث و بررسی قرار میگیره.

این وبینار به گونه ای طراحی شده که برای هر فرد با هر شرایطی مناسب و تاثیرگذار باشه.

شاد و پیروز باشید

پاسخ

مهدی شجاع در تاریخ ۱۳۹۵/۱۰/۱۳ گفته:
۰ ۰ | ۱

مطالب بسیار جالب و جدیدی مطرح شد,خصوصا داستان حفره های ذهنی
ممنون از لطفتون