بنا به استراتژی جدید در راستای توسعه ی ایده های تماما انلاین محور تا اطلاع رسانی بعدی پشتیبانی عرفانی زاده دات کام صرفا از طریق چت آنلاین، ارسال تیکت و ایمیل می باشد.

 

 

سورپرایز ویژه> انتشار جلد دوم کتاب "چگونه با انجام کاری که عاشقش هستیم ثروتمند شویم؟" به همراه هدایایی استثنایی و ویژه (به زودی)

سورپرایز ویژه> انتشار جلد دوم کتاب

دوست عزیز و همراه دوست داشتنی عرفانی زاده دات کام سلام،

خبر بسیار خوبی رو برای تو دوست خوبم دارم...

قصد دارم که به زودی جلد دوم کتاب "چگونه با انجام کاری که عاشقش هستیم، ثروتمند شویم؟" رو تهیه و منتشر کنم!

حدود 3 ماه و نیم از انتشار جلد اول این کتاب میگذره و به لطف خدا تا این لحظه بیش از 45000 نفر این کتاب الکترونیکی بسیار ارزشمند رو دانلود کردن...

در ضمن یک خبر بسیار ویژه و استثنایی هم برای تو دوست خوبم دارم...

اما قبل از اینکه به سراغ این خبر خوب بریم، اجازه بده ببینیم که این کتاب جدید راجع به چی هستش؟

اگر کتاب های قبلی من با نام های راز یک میلیون دلاری من و چگونه با انجام کاری که عاشقش هستیم ثروتمند شویم رو خونده باشی اطلاعات بسیار خوب و ارزشمندی رو راجع به کسب و کار اینترنتی و کسب و کار آموزش محور به دست آوردی... در نسخه ی دوم کتابی که به زودی در اختیار تو دوست خوبم قرار میگیره، سعی کردم تمامی مواردی که از بیش از 45000 خواننده ی کتاب های قبلیم یاد گرفتم رو یکجا جمع آوری کنم و این نسخه ی جدید رو آماده کنم.

دوست خوبم مطمین باش که کتابی که قراره به زودی در اختیارت قرار بگیره، به قدری ارزشمنده که به این راحتی ها نمیشه ازش گذشت!

اجازه بده نیم نگاهی به عناوین نسخه ی دوم "چگونه با انجام کاری که عاشقش هستیم، ثروتمند بشیم؟" بندازیم:

  • بیش از 20 ویدوی آموزشی کوتاه در طول کتاب، که به صورت خیلی مختصر به آموزش تصویری و عملی همان بخشی که مطالعه کرده اید، می پردازد!
  • نمونه های عملی و بررسی و تحلیل تعدادی از موفقیت های کسب شده توسط تیم عرفانی زاده دات کام در دنیای کسب و کار اینترنتی، که می توانید دقیقا آنها را در زندگی خود کپی/پیست کرده تا شما دوست عزیز نیز دقیقا چنین موفقیت هایی را کسب کنید!
  • جدید ترین بخش ها و ایده های میلیون دلاری در حوزه ی کسب و کار اینترنتی در زمینه تولید محتوا و محصول دانلودی، آپسل و دانسل و اینکه چگونه دیگران را ترغیب کنیم برای ما تولید محتوا کنند؟
  • چگونه بهترین حوزه را برای تولید محصولات آموزشی دانلودی انتخاب کنیم؟ از چه ابزارهایی کمک بگیریم؟
  • مسابقه ی ویژه با هدایای ویژه و استثنایی!
  • و ... .

دوست خوبم، جلد دوم کتاب "چگونه با انجام کاری که عاشقش هستیم، ثروتمند شویم؟" واقعا ترکیبی از تجربیات کاری من و تجربیات برترین دانشجوهای دوره ی راز یک میلیون دلاری من هستش، روش هایی که به تکرار تست شده، اثربخشی و بازدهی اونها بارها به اثبات رسیده و سریع ترین و راحت ترین راهیه که می تونه بهت کمک کنه تا علایق، تخصص ها و تجربیاتی که داری رو به یک امپراطوری آنلاین میلیون دلاری تبدیل کنی!

اما یک سورپرایز ویژه دیگه هم برای تو دوست خوبم دارم...

تو دوست خوبم می تونی علاوه بر اینکه این کتاب الکترونیکی بسیار ارزشمند رو به صورت رایگان دریافت میکنی، مزایای بسیار ویژه و اختصاصی دیگه ای رو هم دریافت کنی...

به نظر عالی میرسه، مگه نه دوست من؟

اما این مزایای ویژه و اختصاصی چیه؟

ببین دوست من، علاوه بر انتشار نسخه ی دیجیتالی و دانلودی این کتاب الکترونیکی بسیار ارزشمند، قراره که طی یک ماه آینده نسخه ی چاپی این کتاب رو هم منتشر کنم، اما فقط 1000 نسخه! و تصمیم دارم که این 1000 نسخه از کتاب چاپی جدید خودم رو به عنوان قدردانی و هدیه به همران عزیز عرفانی زاده دات کام به صورت رایگان تقدیم کنم... تو دوست خوبم می تونی یکی از این 1000 نفری باشی که نسخه ی چاپی اولین کتاب چاپی من رو به صورت رایگان دریافت میکنه...

هدیه ی بعدی من به همراهان دوست داشتنی عرفانی زاده دات کام این هستش که تصمیم دارم دوره ی بسیار ارزشمند راز یک میلیون دلاری من رو به 3 نفر از کاربران و همراهان عزیز وبسایت به صورت رایگان تقدیم کنم! تو دوست خوبم می تونی یکی از این سه نفری باشی که می تونه به صورت رایگان در این دوره ی بسیار ارزشمند شرکت کنه!

اما یک نکته ی بسیار مهم...

تو دوست خوبم چگونه می تونی یکی از این 3 نفری باشی که می تونه به صورت رایگان در دوره ی آنلاین راز یک میلیون دلاری من شرکت کنه، نسخه ی چاپی کتاب جدید من رو به عنوان هدیه به رایگان دریافت کنه و مهم تر از همه نسخه ی چاپی کتاب جدید من به همراه پیام انگیزشی شخصی مکتوب و امضا شده ی من بر روی کتاب چاپی خودش دریافت کنه، باشی؟

دوست خوبم، چند سال پیش یکی از دوستانم که از صمیم قلب دوستش دارم و برای من انسان بسیار ارزشمندیه در روز تولدم یک کتاب به من هدیه داد که در صفحه ی اولش یک پیام انگیزشی برای من نوشته بود و اون رو امضا کرده بود. هر روز که اون متن انگیزشی امضا شده رو میدیدم واقعا انگیزه و اشتیاق شدیدی رو برای موفقیت در خودم حس میکردم... نمی دونی چس حس عجیب و خارق العاده ای بهم میداد اون نوشته، واقعا اثر جادویی بر من داشت!

حالا اگر من بتونم چنین حس خوبی رو به تو دوست خوبم بدم، ولو اینکه یک جرقه ی کوچک برای تو دوست خوبم باشه تا بهت انگیزه بده تا اقدامی برای موفقیت خودت انجام بدی، چرا که نه؟ می تونه کار بسیار ارزشمندی باشه! اما کاری که قراره انجام بدم...

قصد دارم که 20 نسخه از این کتاب های چاپی رو (که به امید خدا یک ماه آینده آماده میشه) امضا کنم و یک پیام انگیزشی اختصاصی مکتوب برای فردی که این کتاب ارزشمند رو به عنوان هدیه دریافت میکنه رو در کتاب این دوست عزیز مون یادداشت و امضا کنم، اما تو دوست خوبم چگونه می تونی یکی از این 20 نفر باشی...

تنها کاری که لازمه انجام بدی اینه دوست من که در پایین همین صفحه برای من کامنت بگذاری که دو کتاب رایگان قبلی من: راز یک میلیون دلاری من و چگونه با انجام کاری که عاشقش هستیم ثروتمند شویم؟ و سه فایل تصویری رایگان این کتاب: همین حالا کسب و کار اینترنتی خود را راه اندازی کنید- بخش اول و همین حالا کسب و کار اینترنتی خود را راه اندازی کنید- بخش دوم و همین حالا کسب و کار اینترنتی خود را راه اندازی کنید- بخش سوم چه تاثیراتی در زندگی تو دوست خوبم داشته، چقدر تونسته در زندگی شخصی و حرفه ای تو اثر مثبت داشته باشه؟ چقدر تونسته برای تو دوست خوبم الهام بخش باشه؟ و مهمتر از همه اینکه فکر می کنی نسخه ی دوم کتاب "چگونه با انجام کاری که عاشقش هستیم" چگونه می تونه زندگی مالی، شخصی و حرفه ای تو رو متحول کنه؟ چه انتظاراتی از جلد دوم این کتاب داری؟ دوست داری که به واسطه ی این کتاب چه اتفاق هایی در زندگی تو دوست خوبم رخ بده؟

یادت باشه دوست من، جزییات خیلی برای من مهمه و اگر جز اولین 100 نفری باشی که برای من کامنت میگذاری، شانس برنده شدنت بیشتر میشه دوست من!

یادت باشه دوست خوبم که من و تیمم تمامی کامنت ها رو می خونیم و من 3 نفری که قراره به صورت رایگان در دوره ی راز یک میلیون دلاری من شرکت کنن و 20 نفری که نسخه ی چاپی کتاب جدید من به همراه پیام انگیزشی شخصی و مکتوب و امضا شده ی من رو دریافت می کنن رو انتخاب می کنم، امیدوارم که تو دوست خوبم، یکی از این افراد باشی!

چطوره دوست من؟

به امید خدا لینک دانلود جلد دوم "چگونه با انجام کاری که عاشقش هستیم، ثروتمند شویم؟" شنبه 26 دیماه 94 ساعت 8 شب در همین صفحه قرار میگیره!

با آرزوی شادی، سلامتی و ثروت برای تو دوست خوبم

دوستدار شما – محمد امین عرفانی زاده

نظرات خود را با ما درمیان بگذارید

captcha Refresh
شاهین نبی زاده در تاریخ ۱۳۹۵/۰۸/۲۸ گفته:
۰ ۰ | ۲

سلام.من شما رو نمیشناختم تا 2ماه اخیرفقط 2فایل سمپل 10دیقه ای برای استفاده درتجسم خلاق و هیپنوتیزم پیدا کردم که هر شب میزاشتم تو گوشم و میخوابیدم.تا الان که تو دوره 1ملیون دلاری شرکت کردم.من یه پزشکم که تمام دراییم رو بارها به انواع مختلف از دست دادم.از شغلم لذتی نمیبرم و تو جامعه ای که این حرفا حالیش نیست و خانواده محوره تو 33سالگی تصمیم گرفتم برم تو کاری که بهش تعلق دارم.موسیقی بازیگری استندارپ کمدی و شو وتصمیم گرفتم ثروتمند شم.واسه اولین بار.
و بعد اتفاقی در سایت شما عضو هم شدم و بیشتر آشناشدم.من امروز از همین جا به همه شما دوستان سایت، خودم و تمام کسایی که دورم رو خالی کردن قول میدم نه تنها یکی از پولدارترینهای ایران میشم بلکه یه عرفانی زاده دیگه میشم و به بقیه مسیر رو جور دیگه نشون خواهم داد..ایشون از طریق اینترنت کار آفرینی کرد.من الان به کمک ایشون و بعد ها تو صنعتی که توش حرفه ای هستم.موسیقی.بازگری.آواز.ساز.یه کار آفرین مثل آقای عرفانی زاده بشم.
و به خاطر سعه صدر و دل بزرگی این جوون خلاق که توی تخفیف برای ثبت نام کلاسهای ملیون دلاری نشون داد من هم یک روز این لطف رو به همین صورت که گرفتم به اشخاص دیگه که مشتاقن منتقل میکنم.
ممنون بابت دل بزرگ و ممنون از کاعنات و خدای همیشه عاشق.
به دوستان غضو سایت شدید و اکید توصیه میکنم همین ثانیه گوگل کنن و درپروژه سوخت جت عضو بشن.
به امید ثروت در هر زمینه.

مصطفی دهقانی در تاریخ ۱۳۹۵/۰۴/۰۵ گفته:
۰ ۰ | ۰

ممنون از اشتراک گذاری اطلاعات مفیدتون

mohsen mayabadi در تاریخ ۱۳۹۵/۰۳/۱۲ گفته:
۰ ۰ | ۰

زندگی منشوری با حرکت دوار ورنگهای بیشماراست که درآن باید با مثبت نگری وامید، روح سر زندگی ببخشیم.شمااستاد گرامی،این مثبت نگری را به نحو احسنت ارایه کرده اید.

علی ایزدخواه در تاریخ ۱۳۹۵/۰۲/۰۵ گفته:
۰ ۰ | ۰

ممنون از راهنماییتان من الان وحشتناک بی نحایت درمانده ام خوب مادیات به کنار معنویات برام مهمه دو این روزها روز مادیاته اما بنده که خودم اینها را میدانستم سیستم ندارم که بتوانم وبلاگم را ه اندازی کنم چه رسئ به اینکه ///// من یکی ازاین امکانات ندارم نه ثروت میخواهم نه مکنت فقط برای تا زمانیکه جان در بدن دارم بتوانم نیاز روزانه ام بر طرف کنم خدا را شکر در ضمن من در این سایت ثبت نام نکردهام میشه بفرمایید کی یا چه کسی بنده را ثبت نام کرده و دلش به حالم سوخته ممنون میشوم جوابم دهید تلفنم که دارید پیام بدید هزینه پای خودم

پوریان (پشتیبانی عرفانی زاده دات کام) در تاریخ ۱۳۹۵/۰۲/۰۷ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

علی عزیز سلام

ما از اینکه چه کسی شما را  ثبت نام کرده اطلاعی نداریم.در صورت هرگونه سوال با شماره های دفتر که در سایت موجود هستند تماس بگیرید.

شاد و پیروز باشید

پاسخ

میثم فتاحی نوجوکامبری در تاریخ ۱۳۹۴/۱۲/۰۵ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام از وقتی سایتتون دیدم سعی کردم افکار منفی رو از خودم دور کنم تا الن موفق بودم ممنون

پوریان (پشتیبانی عرفانی زاده دات کام) در تاریخ ۱۳۹۵/۰۲/۰۷ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

میثم عزیز سلام

خدا را شاکریم که توانستیم تغییر مثبتی در شما ایجاد کنیم.

شاد و پیروز باشید

پاسخ

مجتبی صیادی در تاریخ ۱۳۹۴/۱۱/۳۰ گفته:
۰ ۰ | ۰

خیلی وقتها آدم فکر میکنه دیر شده شاید مهمترین پیام این فایلها برای من این بوده که شاید هنوز فرصت باشه.. شاید هنوز دیر نشده باشه

احمد رضا دانشیان در تاریخ ۱۳۹۴/۱۱/۲۶ گفته:
۰ ۰ | ۰

استاد واقعا عالیه من تو زمینه شغلی خودم از لحاظ درست و مثبت فکر کردن خیلی کمک گرفتم وزندگی من از حالت نا امیدی به یک زندگی شاد و پر رونق تبدیل شده

الهه شیرازی در تاریخ ۱۳۹۴/۱۱/۱۹ گفته:
۰ ۰ | ۱

فراموش کردم بگم که همراه شدن با دوره ها و تیم شما صددرصد به موفقیت ختم میشه من حدود یک هفته میشه که با خواست خالق رزاق وارد سایت شدم و میتونم به جرات بگم که تمام درهای بسته داره برام باز میشه و هرروز با شادی و شوق بارها و بارها مطالبی که به رایگان دانلود کردم ومرور میکنم و به تمام تکنیکها باعشق عمل میکنم توانستم چند تا از محصولها رو بخرم و بیقیه محصولات رو هم به لیست آرزوهام اضافه کردم و باور کنید به محض اینکه از ثروت بیکرانم بتونم با کمک این آموزها برداشت کنم قبل تهیه موادغذایی بقیه محصولات رو میخرم

پوریان (پشتیبانی عرفانی زاده دات کام) در تاریخ ۱۳۹۵/۰۲/۰۷ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

الهه عزیز سلام

سپاس از لطف شما.صد در صد لیست کامل آرزوهایتان را تیک خواهید زد و ما شاهد موفقیت شما عزیزان خواهیم بود

پیروز باشید

پاسخ

الهه شیرازی در تاریخ ۱۳۹۴/۱۱/۱۹ گفته:
۰ ۰ | ۱

سلام آقای عرفانی زاده امیدوارم روزی برسه که همه بتونن رایگان دردوره آنلاین شرکت کنند و فقط با امضای یک تعهدتامه که به محض موفقیت با عشق جداقل یک چک 5میلیون تومان به عنوان هدیه به تیم شمابدهند به امید این روز

رحمان تقی زاده در تاریخ ۱۳۹۴/۱۱/۱۹ گفته:
۰ ۰ | ۰

با سلام خدمت استاد عرفانی زاده و تیم زحمتکش عرفانی زاده دات کام
تنها مطلبی که در حال حاضر به ذهنم میرسه اینه که کار بانی این سایت با نیتی که برای کارآفرینی ایجاد کرده کار هرکسی نیست و باید دل بزرگی داشت که چنین پیشنهادی به بینندگان سایت داد.
این کار دقیقا همون کاریه که من ده سال پیش نیت راه اندازیش رو داشتم ولی راه و چاه رو نمیدونستم ولی حالا خدا بوسیله کایناتش منو به این سایت هدایت کرده و ازش خیلی شاکرم.
از شما جناب عرفانی زادن نهایت تشکر را دارم.
دست مریزاد

فرهاد حسن زاده در تاریخ ۱۳۹۴/۱۱/۱۸ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام و انرژی مثبت رو از طرف بنده پذیرا باشید.
اول اینکه تشکر میکنم از آقای عرفانی زاده.
شاید باورتون نشه مدتی بود که ایمیلهایی از طرف سایت عرفانی زاده دریافت میکردم نمیدونم چرا.درست مثل آقای عرفانی زاده و اون ایمیل معروف.ولی عکس العمل من با ایشون فرق داشت.من هر موقع این ایمیل رو میدیدم نخونده پاک میکردم.البته فکر کنم یه بار به زور و نصفه نیمه یکی از ایمیلها رو خونده بودم و موضوعش رو متوجه شده بودم ولی میگفتم که اینجور چیزا سرکاریه.قبلا کتاب "حکایت دولت و فرزانگی" مارک فیشر رو خونده بودم.خیلی هم خوشم اومده بود ولی در حد یک رمان بهش نگاه میکردم.فکر میکردم که این ایمیلا هم مثل همونه فقط یه شعاریه که فقط ظاهر داره و شدنی نیست در نتیجه ایمیل سایت عرفانی زاده رو توی ایمیل خودم بلاک کردم.ولی اگر خدا بخواهد خیری را به بنده اش برساند 100% این اتفاق خواهد افتاد.تا اینکه چند روز پیش فیلم "اولین 100 میلیون" رو توی آپارات دیدم.به خودم گفتم ای بابا این عرفانی زاده اینجا هم ول کن ما نیست .گفتم حالا دانلود کنم ببینم چیه که مارو ول نمیکنه؟ وقتی که فیلم رو دیدم اولش یه حالت انتقادی بهش داشتم که نکنه اینم مثل بقیه سر مارو کلاه بذاره ولی بعدا اطمینان قلبی پیدا کردم.دیگه بعد اون کلا هدفها و آرزوهام تغییر کرده بود.
الانم فقط به این فکر میکنم که جزو اون 3 نفر باشم.
ممنون از همتون که کامنت بنده رو خوندین...
و تشکر ویژه از آقای عرفانی زاده

ابوالفضل مزیدی در تاریخ ۱۳۹۴/۱۱/۰۸ گفته:
۰ ۰ | ۰

با سلام و خسته نباشید خدمت شما اقای عرفانی زاده باید عرض کنم که بنده هیچ امیدی به این تبلیغات هایی که در اینترنت در مورد کسب و کار داشته نداشته ام اما از وقتی که با سایت و مطالب شما اشنا شدم و اونها رو مطالعه کردم خیلی مشتاق شدم که این کار رو با جدیت ادامه بدم امیدوارم با راهنمایی های شما بتونم ایده های خودم رو محقق کنم با تشکر از شما و دوستانتون و ارزوی موفقیت دارم برای شما و همه اعضا

marjan fatehi در تاریخ ۱۳۹۴/۱۱/۰۷ گفته:
۰ ۰ | ۰

با عرض سلام ودرود بیکران
حدود سه ماه میشه که با شما آشنا شدم والبته قبل از این هم از سایتهایی در این زمینه استفاده میکردم و مفید بود ومن هم علاقمند اما اون اتفاقی که باید بیفته نمی افتاد وبه عملکرد تبدیل نمیشد تا اینکه از کتاب و دانلودهای رایگان شما استفاده کردم با اینکه علاقه ای به کسب و کار اینترنتی نداشتم اما مطالب رو پیگیری کردم و چند بار گوش کردم و موضوع برام جالب شد و سعی کردم در کسب کار خودم با دید بهتری جلو برم و اینو هم بگم که نسبت به کارم خوشبین نبودم خلاصه به قصد خرید برای مغازه راهی شدم وفکر میکردم که الان باید بازارو زیرورو کنم تا کالاهای مورد نیازم را خریداری کنم اما من خیلی ناخواسته به جاهایی رفتم که کالاهای مورد نظر منو داشت و جالبتر اینکه من میخواستم خریدم از 3تا4 میلیون بیشتر نشه و اینو به فروشنده هم یاداوری کردم وجوابی که میداد میگفت هنوزاین مبلغ نشده وخلاصه اینکه من دو برابر مبلغ مورد نظرم خرید کردم و فروشنده هم قبول کرد که چک بامدت طولانی تری بگیره و جالب اینکه این اتفاق در خرید های بعدی هم پیش اومد و این برام خیلی غیرمنتظره بود من حالا امیدوارم که بتونم در زمینه کاری خودم پیشرفت کنم ودر همین زمینه کسب و کار اینترنتی هم فعالیت کنم مطالبتون برام الهام بخش بود و منو به سمتی برد که بتونم جواب سوالاتم رو پیدا کنم و از این بابت خدا را شاکرم.براتون آرزوی سلامتی وآرامش وخیر برکت فراوان دارم.

سعید خدمتی در تاریخ ۱۳۹۴/۱۱/۰۶ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام خیلی وقته که دنبال یه راه می گشتم.فکر کنم پیداش کردم.اینجا

اعظم مهدی پور در تاریخ ۱۳۹۴/۱۱/۰۵ گفته:
۰ ۰ | ۰

با سلام
قبل از هر چیز بهتون تبریک میگم بابت سایت مفیدتون و ازتون تشکر میکنم.دقیقا وقتی بهش فکر میکردم ایمیلتون دستم رسید.عالی بود...
مدتیه دارم به شغلی فکر میکنم که هم درآمد خوبی داشته باشه و هم نیاز به تردد زیاد در سطح شهر و نداشته باشه.تهران شهر شلوغیه و رفت و آمد زیاد در سطح شهر اونم هر روزه باعث بهم ریختن روح و روان آدم میشه،ضمناً دیگه وقتی برای مسافرت و مطالعه و کلی کار دیگه که دلت میخواد انجام بدی نمیمونه!! من آدم تنبلی نیستم 10 سالی میشه دارم کار میکنم ولی یه مدته که دارم به این کار فکر میکنم و حتی با همکارام در مورداین موضوع صحبت کردم،مطالب سایتتون و خوندم خیلی زیاد کمکم کرد و بهم ایده های جالب داد،یه سری سرچ ها هم انجام دادم دیگه میدونم چی می خوام یعنی تا به ویدئو ها گوش کردم گفتم خودشه؛ بازم ممنون ازتون ،از اینکه یه عده رو امیدوار میکنید بهشون ایده میدید و چراغی برای راهشون روشن میکنید مسلماً این انرژی ها به خودتون برمیگرده و این ارزش بالایی داره ، میدونم که کار زیادی مونده و راه طولانیه ولی من راهم و پیدا کردم ، براتون بهترینها رو آرزو دارم.
شاد باشید
مهدی پور

مدیر سایت در تاریخ ۱۳۹۴/۱۱/۰۵ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

سلام اعظم عزیز
خیلی خرسندیم که کاربرانی همچون شما توانسته اند از این مطالب بهره ببرند.
امیدوارم موفق وپیروز باشید

پاسخ

فرامرز خانمحمدی در تاریخ ۱۳۹۴/۱۱/۰۵ گفته:
۰ ۰ | ۰

استاد عزیزم جناب آقای عرفانی زاده
با عرض سلام وسپاس بابت مطالب فوق‌العاده ای که برامون به اشتراک میگذارید،میخواستم عرض کنم مطالب و ویدئو هایی که از سایت خوبتون دانلود کردم و ازشون استفاده کردم بسیار برای من مفید بوده و باعث ایجاد انرژیی که سالها قبل بدون داشتن هدفی در من وجود داشت بشه وبسیار انگیزه فوق العاده ای برای شروع دوباره کاری که بهش علاقه شدیدی دارم پیدا کنم ولی برای شروع کارم نیاز به تخصصش رو دارم که متاسفانه بدلیل نوع زندگی ومشکلاتی که داشتم هرگز نتونستم تخصصش رو داشته باشم ولی با داشتن انگیزه ای که از دیدن ویدئو ها و خوندن مطالبی که از سایتتون گرفتم در من بوجود اومده توان ادامه راه رو از من گرفته یا به نوعی علم شروع کارم رو ندارم .
از شما استاد عزیزم خواهش دارم راهنمائیم بفرمایید.
با سپاس فراوان فرامرز

مدیر سایت در تاریخ ۱۳۹۴/۱۱/۰۵ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

فرامرز عزیز سلام
بسیارخرسندیم از این بابت.
ممنون از شما که مارو توی شادی و حس خوبتون شریک کردید.
برای راهنمایی بیشتر میتونید بادفترتماس بگیرید.
03136284903

پاسخ

reza arianseresht در تاریخ ۱۳۹۴/۱۱/۰۲ گفته:
۰ ۰ | ۰

با سلام خدمت دوست و استاد گرامی جناب عرفانی زاده عزیز
با مطالعه کتابهای راز یک میلیون دلاری و چگونه با انجام کاری که عاشقش هستیم ثروتمند شویم امید تازه ای برای بنده که یک تولیدکننده ورشکسته هستم و چند سال است که در افسردگی و مشکلات مالی بسر می برم ایجاد شده است امیدوارم با کمکهای برادرانه شما استاد عزیز بتونم اینبار بر پایه یکی دیگه از علاقه هام به ثروت و استقلال مالی برسم.
پاینده باشید
رضا آرین سرشت

Ilia Ghorbanipou در تاریخ ۱۳۹۴/۱۰/۳۰ گفته:
۰ ۰ | ۲

من به تازگی شروع به کسب درآمد به لطف سایت عرفانی زاده کردم و امید وارم به زودی کسب کار اینترنتی زندگیمو عوض کنه

مهسا امین در تاریخ ۱۳۹۴/۱۰/۳۰ گفته:
۰ ۰ | ۰

با عرض سلام به دوستان و تیم عرفانی زاده
من اولین باره که تو چندسال تو یک سایتی نطر مینویسم.ولی هر چقدر کلنجار رفتم با خودم نتونستم مقاومت کنمو وننویسم..امسال عید با خوندن رازو رمزهای ناگفته ذهن یه تحولی در من ایجاد شد..انگار افسار افکارمو گرفتم دستم...زندگیم بعد از سه ماه از بکاربردن فقط 50-60% دستوالعمل ها به کلی تغییر کرد...اینقدر که هرروز درگیر هستمو و 80% لیستم تیک خورد از اهدافم ...خیلی دلم میخواست دوره رو بیام...وقت نداشتم اصلا...ولی حتما خالی میکنم و میام و کم و بیش فایلهای سایت اینترنتی رو خوندم...هنوز تمرکز نکردم براش..یه کمی اصطلاحات برام گنگ بود...راستی اون فایل خود هینوتیزم موسیقی بی کلام بسیار موثر بود.خودم حس میکنم باید تمرکز کنم تا در جا نزنم ولی مسیولیت هام زیاد شده و زمانم کم...ممنون از محمدامین عرفانی زاده که خواستین خوب باشین و خوب زندگی کردن رو تقسیم کنین با بقیه.

مینا خوشرنگ در تاریخ ۱۳۹۴/۱۰/۳۰ گفته:
۰ ۰ | ۰

ممنون از لطف و کمکای شما استاد بزرگوار - آقای عرفانی زاده -
من در عرض مدت کوتاهی به لطف خدا و کمک شما و با استفاده از تکنیک تمرینات شبانه جهت خلق درآمد دوبرابری موفق شدم.