بنا به استراتژی جدید در راستای توسعه ی ایده های تماما انلاین محور تا اطلاع رسانی بعدی پشتیبانی عرفانی زاده دات کام صرفا از طریق چت آنلاین، ارسال تیکت و ایمیل می باشد.

 

 

چگونه رابطه ایده آل و رویایی خود را جذب کنیم؟

چگونه رابطه ایده آل و رویایی خود را جذب کنیم؟


چگونه رابطه ایده آل و رویایی خود را جذب کنیم؟

پیدا کردن مناسب ترین، بهترین و درست ترین فرد به عنوان شریک یک زندگی، برای افراد بسیار زیادی از اهمیت بالایی برخورداره، اما متاسفانه این امر در بسیاری از زندگی ها اتفاق نمی افته و به نظر میرسه یکی از چالشی ترین موضوعاتیه که اکثر افراد باهاش دست و پنجه نرم میکنن.

دلایل متعددی برای این امر وجود داره که اگر از اونها آگاه باشی، به راحتی می تونی بهترین و مناسب ترین فرد رو به عنوان شریک زندگیت، به زندگیت جذب کنی.

رابطه ی عاطفی دلخواهت رو تعریف کن...

درست مثل قانون حاکم بر خلق اهداف که میگه وضوح قدرت می آفرینه و برای خلق هر دستاورد و نتیجه ای، پیش از هرگونه اقدامی لازمه خیلی دقیق و به وضوح بدونی که چی میخوای، در مورد روابط و روابط عاطفی هم دقیقا این موضوع صدق میکنه، باید دقیقا بدونی که از روابط عاطفی و زندگی عاطفی ات چی میخوای. تا زمانی که دقیقا ندونی چه نوع زندگی و رابطه عاطفی ای مد نظرته، نمی تونی اون رو به زندگی ات جذب کنی.

بنابراین لازمه که ویژگی هایی که دوست داری شریک زندگیت داشته باشه رو برای خودت تعریف و مشخص کنی و نکته ی مهمتر اینکه آغوشت رو به روی موارد بهتری که ممکنه خدای رحمن و کایناتش بهت معرفی کنه هم باز کنی.

گذشته رو رها کن...

برای اینکه بتونی به یک آهنربای عشق تبدیل بشی، باید گذشته هایی که داشتی رو فراموش کنی و اون رو رها کنی. دوست من، نمی تونی گذشته رو و اتفاقاتی که در اون رخ داده رو تغییر بدی، اما زمانی که به اون اتفاق ها و به اون گذشته گیر میدی و رهاش نمیکنی، این امر می تونه بر آینده های روابط تو هم تاثیر بگذاره و روابط آتی تو رو هم، چه روابط کاری و حرفه ای و یا روابط عاطفی تو رو هم متاثر از گذشته کنه.

نکته ی دیگه ای که باید مد نظر داشته باشی اینه که طبق قانون جذب، به هرچه که توجه میکنی و تمرکزت رو بهش میدی، دقیقا همون چیزیه که در ادامه و در روزهای آتی، مقدار بیشتری از اون رو به زندگیت جذب میکنی، در مورد روابط هم دقیقا همین امر صدق میکنه.

اگر بر ناکامی هایی که در روابط عاطفی گذشته ات داشتی تمرکز کنی و توجهت رو به اونها بدی، باز هم افرادی رو به زندگیت جذب میکنی که چنین شکستی رو برای تو رقم بزنن تا باز هم ناکامی در رابطه ی عاطفی رو تجربه کنی!!!

دوست من گذشته ها رو رها کن و انتظار خلق یک آینده ی ارتباطی عالی و بی نظیر رو داشته باش.

بر ترس هایی که داری غلبه کن...

سه ترس اصلی در شکل گیری و ادامه ی هر رابطه ایوجود داره که ممکنه در افراد ایجاد بشه: ترس از طرد شدن، ترس از تعهد در رابطه و ترس از صمیمت و یکی شدن.

برای اینکه بتونی بر این ترس ها غلبه کنی، اول از همه باید دقیقا بدونی که چرا چنین ترس هایی در تو شکل گرفته و ریشه و علت شکل گیری این ترس ها چه بوده. کافیه زمانی رو صرف کنی و بررسی کنی که چرا این ترس ها رو داری؟ آیا اتفاقی برای تو افتاده که هنوز در ذهنت بهش چسبیدی و نمی تونی رهاش کنی؟ آیا این ترس ها، نشات گرفته از ترس های عمقی تری هستن که در تو ریشه دوونده؟ و ... . دوست من قبل از اینکه بتونی یک رابطه موفق رو تجربه کنی، باید روی این ترس ها کار کنی و بر اونها غلبه پیدا کنی و حذفشون کنی.

و یادت باشه که پیدا کردن بهترین و مناسب ترین شریک زندگی از یک باور و حس درونی شروع میشه و اون حس و باور قلبی اینه که خودت رو دوست داشته باشی و خودت رو بپذیری. کافیه بر روی خودت و باورها و ترس هایی که داری کار کنی، تا به مرور ببینی که شرایط بیرونی تو هم اتوماتیک وار داره تغییر میکنه و به شرایط ایده آل تو نزدیک و نزدیک تر میشه.

با آرزوی شادی، سلامت و ثروت برای شما همراه گرامی
دوستدار شما- محمد امین عرفانی زاده

 

 

نظرات خود را با ما درمیان بگذارید

captcha Refresh
عبدالامام شهبازی در تاریخ ۱۳۹۵/۰۹/۲۳ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام بسیار ارزشمندومفیدبود

رضا مرادی در تاریخ ۱۳۹۵/۰۹/۱۹ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام
من همه ویژگی های عشقمو نوشتم روی کاغذ و دقیقا اتفاق افتاد/باید بدونی دقیقا چی میخای باید هدفتو smartw کنی باید کائنات دقیقا بدونه چی میخای

رضا مرادی در تاریخ ۱۳۹۵/۰۹/۱۹ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام
من همه ویژگی های عشقمو نوشتم روی کاغذ و دقیقا اتفاق افتاد/باید بدونی دقیقا چی میخای باید هدفتو smartw کنی باید کائنات دقیقا بدونه چی میخای

نیلوفر نیلوفری
نیلوفر نیلوفری در تاریخ ۱۳۹۵/۰۲/۲۳ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام و درود فراوان به استاد گرامی
واقعا مطالبتان عالی کامل و بی نظیر و عمیقا مرا تحت تاثیر قرارمیده . از تمامی زحمات و تلاش های بی دریغتان ممنون و سپاسگزارم

amin mahmoodian در تاریخ ۱۳۹۴/۱۱/۰۶ گفته:
۰ ۰ | ۰

با سلام خدمت دوستان
من فرد مورد نظر خودمو دقیقا با تمام مشخصات برای خودم نوشتم و میدونستم که در کمترین زمان بهش میرسم . حالا کمتر از یکسال به طور کاملا اتفاقی از نظر عوام و کاملا حساب شده و برنامه ریزی شده از طرف کائنات و خداوند فرد مورد نظر خودمو پیدا کردم .
دوستان فراموش نکنید این خیلی مهمه که هر چیزی که میخاید باید واقعا از ته دل بخاین 100 درصد بهش میرسید فقط زود دلسرد نشین .
راز موفقیت من : سماجت ، شجاعت ، صبر
امیدوارم به هرچی میخاید برسین :-)

فرناز منصوری در تاریخ ۱۳۹۴/۱۰/۱۶ گفته:
۰ ۰ | ۱

سلام من بیشتر از 10ساله منتظره فرد مورد نظرم هستم همیشه هم ایمان داشتم که بهش میرسم پس چرا هیچ اتفاقی نیفتاده؟

مسعود پورتیموری
مسعود پورتیموری در تاریخ ۱۳۹۴/۱۰/۲۰ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

سلام.احتمالا به خاطر این بوده که هیچوقت از ته دلت افکارتو باور نکردی پاسخ

mm mm در تاریخ ۱۳۹۵/۰۳/۰۹ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

شاید در درونت خودتو لایق رسیدن بهش نمیدونی پاسخ

مسعود عابدینی در تاریخ ۱۳۹۵/۰۸/۲۹ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

با سلام دوست عزیز شما دقیق فکر کنی یه ماشین داری میخاهید برید توی مغازه خرید کنی بعدش میگی خدایا به تو میسپارم ماشینمو با سپردن که چیزی درست نمیشه درخواست خداوند بایستی شما هم کمی حرکت کنی ببینی در ماشینتو قفل کردی یا شیشه ماشینت پایین نیست اینها رو که انجام دادی بعدش بسپار به خداوند این مثالی بود که با این موضوع صدق میکنه شما قبل از هر رابطه یا شروع رابطه بایستی خودتم حرکت کنی من نمیتونم بشینم توی خونه بیام میلیارد ثروت جذب کنم که کطمنم میاد نه زمانی این اتفاق میفته جذب با حرت خودتون وتلاش خودتون پاسخ

sahba s در تاریخ ۱۳۹۴/۰۷/۲۴ گفته:
۰ ۰ | ۱

سلام . استاد من که هرچی به شما ایمیل میدم هیچ وقت جواب ندادین برای مشکلم
امام سوالم
ایا میتونیم که وقتی یک نفر مد نظرمون است و از یک نفر خوشمون میاد با این توضیحات شما اونو جذب کنیم؟
همه ویژگی هایی که میخواهیم رو بنویسیم ولی اون فرد درنظرمون باشه؟

ناهید ش در تاریخ ۱۳۹۴/۰۷/۲۱ گفته:
۰ ۰ | ۰

بیشتر از 2 سال هست که این کارهارو انجام دادم و به وضوح هم میدونم چه کسی رو می خوام اما ابدا نتیجه ای حاصل نشده

بهنام شریفی در تاریخ ۱۳۹۴/۰۷/۰۳ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام.واقعن عالی بود.ولی من مشکلی که دارم خیلی بی اعتمادم اگه یه راه حلی بهم پیشنهاد بدید.ممنون

ایرج هدایت پور در تاریخ ۱۳۹۴/۰۶/۱۶ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام.حوب بود اما به نظر من کمی توضیح بدین در مورد اون ترس ها و اینکه چطوری پیداشون کنم و نشانهای اونها چیه؟متشکرم
ضمنا سایت خوبتون رو به دوستانم معرفی میکنم.

بافتنی پوشانا در تاریخ ۱۳۹۴/۰۶/۰۲ گفته:
۰ ۰ | ۰

ممنون ولی خیلی مطلبو کلی گفتید!

ali hamzehloui در تاریخ ۱۳۹۴/۰۵/۱۳ گفته:
۰ ۰ | ۰

خوبه

حانیه شریفی در تاریخ ۱۳۹۴/۰۴/۲۹ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام،مرسی بابته مطالبه خوبتون من با استفاد از قانون جذب و خوندن دو کتاب به اسم راز وقدرت رویه موضوعی برای همسره ایده الم تمرکز کردم یه جاهایی،جواب داد بیشتراز سه ماه درحال فکرکردن تمرکز وانتظارم ولی هنوز نتیجه نگرفتم میشه کمکم کنیننن ،سپاسگزارم.

مرضیه ناوگان زاده در تاریخ ۱۳۹۴/۰۴/۲۰ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام به شما و عرض خسته نباشید
بابت مطالب آموزنده و عالیتون ممنون همیشه گذشته روی روابطم تاثیر داشت ولی خودم نمی دانستم ترس از دست دادن و فراموش شدن همیشه برام مثل کابوس بود تا اینکه با سایت شما آشنا شدم تصمیم خودم را گرفتم تا به آنچه که دوست دارم برسم. برام دعا کنید. در ضمن می دانم که خدا آنقدر بزرگه که همیشه بهتر از آنچه که بنده اش می خواد بهش میدهد پس برای همه دوستانم آرزوی بهترینها را دارم.

نازنین ف در تاریخ ۱۳۹۴/۰۴/۱۸ گفته:
۰ ۰ | ۰

با سلام
ممنون از مطالب خوبتون
ادامه مطالب گفته شده در این مقاله و توضیحات تکمیلی رو چطور باید بدست بیارم؟!
اگر کتاب یا فایل صوتی داره لطفا معرفی بفرمایید.

مژگان زند در تاریخ ۱۳۹۴/۰۴/۰۶ گفته:
۰ ۰ | ۰

بنظرمن شما وقتی بایه آدم جدید آشنا میشی حتما گذشته ات رو رها کردی تا تونستی بایکی دیگه ارتباط برقرار کنی. و اینکه فرد جدید رو با ترس هایی که یکی دیگه درونت گذاشته بخوای بسنجی کار درستی نیست.
هر آدم جدیدی که توی زندگیت وارد میشه مطمئناً خصوصیات اخلاقیش متفاوت از دیگرانه پس ترس هایی رو هم که وارد زندگیت میکنه متفاوت ازبقیه اس.

faezeh haidre در تاریخ ۱۳۹۴/۰۳/۰۶ گفته:
۰ ۰ | ۲

عالیه متشکرم

mahsa arn در تاریخ ۱۳۹۴/۰۲/۲۹ گفته:
۰ ۰ | ۲

سلام کسی اینجا هست که با این روش نیمه گمشدشو جذب کرده باشه؟؟؟

amin mahmoodian در تاریخ ۱۳۹۴/۱۱/۰۶ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۱

من تونستم و جواب داده پاسخ

مملی کوثری در تاریخ ۱۳۹۴/۰۲/۱۶ گفته:
۰ ۰ | ۳

ممنون از لطف شما خیلی عالی بود
در ضمن من خیلی دوست دارم در کلاس های
حظوری شما شرکت کنم اما فعلا پولی برای ثبت نام در
بسات ندارم

فرزانه بهار در تاریخ ۱۳۹۴/۰۲/۱۴ گفته:
۰ ۰ | ۴

سلام ایا با این قانون میشه فردی رو ک رفته برگردوند؟؟