بنا به استراتژی جدید در راستای توسعه ی ایده های تماما انلاین محور تا اطلاع رسانی بعدی پشتیبانی عرفانی زاده دات کام صرفا از طریق چت آنلاین، ارسال تیکت و ایمیل می باشد.

 

 

سال 96 سال رویایی عرفانی زاده دات کامی هاست...

سال 96 سال رویایی عرفانی زاده دات کامی هاست...


درود بر تو عرفانی زاده دات کامی قدرتمند و دوست داشتنی،

اول از همه میخوام سال نو رو بهت تبریک بگم!

حس خیلی خوبی نسبت به 96 دارم و می دونم که 96 به بهترین و رویایی ترین سال برای عرفانی زاده دات کامی ها تبدیل میشه و تنها ماموریت و هدف من در 96 اینه که هر کاری که از دستم بر میاد رو انجام بدم تا چنین هدف بزرگ و ارزشمندی، به امید خدای رحمن محقق بشه.

هفته ی گذشته، هفته ی خیلی خوب و تاثیرگذاری واسه ی من بود و به من اجازه داد که مفصل در مورد سالی که گذشت و سالی که در پیش رو داریم فکر کنم...

میزان رشد و پیشرفتی که شرکتم در سال گذشته داشت رو مورد بررسی قرار دادم، تمام اقداماتی که در سال گذشته انجام شد و مسلما برنامه هایی که برای سال 96 داریم.

و این موضوع باعث شد که حس کنم یک عذرخواهی به تو دوست خوبم بدهکارم...

در چند سال گذشته...

به صدها و هزاران دانشجو کمک کردیم که موفقیت های عالی و چشمگیری رو در زندگی خودشون رقم بزنن، اما اگر بخوام 100 درصد با خودم صادق و روراست باشم، حس می کنم می تونستیم خیلی بهتر از اینها هم به عرفانی زاده دات کامی های قدرتمند و دوست داشتنی خدمت کنیم.

راستش رو بخوای، کارهای زیادی هست که می تونم برای تو دوست خوبم انجام بدم...

در 96 قصد دارم که چنین کاری رو انجام بدم. چون اگر یادت باشه در ایمیل قبلی برای 96 مون یک اسم انتخاب کردیم و سال 96 رو سال رویایی عرفانی زاده دات کامی ها نامگذاری کردیم...

حالا وقتشه که اقدام کنیم و به کمک همدیگه، دست در دست هم این نام رو به لحظه های زندگی خودمون تبدیل کنیم!

در سال گذشته محصولات آموزشی بسیار ارزشمند و تاثیرگذاری رو واسه ی تو دوست خوبم آماده کردم و سعی کردم که بهترین های ممکن رو در اختیار تو دوست خوبم قرار بدم.

اما...

حس می کنم که شخصا فعالیت کمی در سال گذشته داشتم...

این واقعیت رو می پذیرم...

در سال گذشته بیشترین تمرکزم رو بر روی خدمات مشاوره ای و یکی دو محصول بسیار ارزشمند گذاشتم، در حقیقت در سال گذشته من بیشتر پشت صحنه بودم تا در صحنه...

من ایمان دارم که می تونم خیلی خیلی بیشتر از اینها برای تو دوست خوبم ارزش آفرینی کنم، به همین دلیل تصمیم دارم که در 96 شخصا و به صورت مستمر در صحنه حاضر باشم و در این سفر قدم به قدم دست تو دوست خوبم رو بگیرم و راهنمایی ات کنم. واقعا چنین کاری رو می کنم.

خداروشکر در عرفانی زاده دات کام تیم خارق العاده ای رو دارم و تک تک اعضای تیم مصمم و جدی هستن و با عشق و علاقه به رشد شرکت کمک میکنن و این به من اجازه میده که زمان بیشتری رو داشته باشم که بتونم کاری رو انجام بدم که عاشقش هستم...

تدریس و آموزش به تو دوست خوبم!

بنابراین اگر در گذشته چندان که باید و شاید در صحنه نبودم، ازت عذرخواهی می کنم. ازت میخوام صبر کنی و ببینی که در 96 چه برنامه های مفصل و خارق العاده ای رو واسه ی تو دوست خوبم در نظر گرفتم.

در 96 در عرفانی زاده دات کام، تغییرات بسیار بزرگی در راهه. تغییرات واقعا بزرگی...

اجازه بده چند مورد از اونها رو با همدیگه مرور کنیم...

1)اول از همه اینکه در 96 من رو خیلی بیشتر در صحنه و دور و بر خودت میبینی، معرفی برنامه ی اینترنتی کارآفرین اینترنتی- هر هفته دوشنبه ها ساعت 11 / 100 درصد رایگان و کاربردی.

در 96 قصد دارم که تمرکز خودم رو بر روی وبینارهای آنلاین و زنده بگذارم که در اون آموزش های بسیار کلیدی و تاثیرگذاری رو به تو دوست خوبم آموزش بدم. آموزش، آموزش و آموزش...

(وبینار در حقیقت از دو کلمه ی سمینار و وب تشکیل شده و سمیناری هستش که به صورت آنلاین برگزار میشه و می تونی در هر جایی که هستی به کمک تلفن همراه یا کامپیوترت به صورت زنده در این کلاس اینترنتی (سمینار آنلاین) شرکت کنی)

از صمیم قلب دوست دارم که تا جایی که ممکنه کار رو برای همراهان عزیز و دوست داشتنی عرفانی زاده دات کام راحت تر کنم، به همین دلیل یک برنامه ی زمانی مشخص رو برای برنامه ی اینترنتی کارآفرین اینترنتی مشخص کردم:

بنابراین به امید خدا در 96 (از 14 فروردین 96 به بعد) هر هفته دو شنبه ها راس ساعت 11 صبح برنامه ی اینترنتی کارآفرین اینرنتی به صورت زنده و در غالب وبینار آنلاین برگزار میشه.

موضوع جلسه ی آموزشی اول: کارآفرین های موفق چگونه هدف گذاری میکنن و چگونه این اهداف رو خلق میکنن؟

زمان برگزاری جلسه ی اول وبینار کار آفرین اینترنتی: دوشنبه 14 فروردین ماه 95 ساعت 11 صبح

لینک برگزاری وبینار: 24 ساعت قبل از برگزاری وبینار در کانال اختصاصی برنامه ی اینترنتی کارآفرین اینترنتی قرار داده میشه. بهت توصیه می کنم که همین حالا عضو کانال اختصاصی برنامه کار آفرین اینترنتی بشی تا این جلسه ی ارزشمند رو از دست ندی...

لینک کانال برنامه ی اینترنتی کارآفرین اینترنتی: https://t.me/karafarineinterneti

خبر خوب اینکه نه تنها هر هفته این وبینارهای برنامه اینترنتی کار آفرین اینترنتی به صورت زنده برگزار میشه، بلکه فایل های هر جلسه رو هم ضبط می کنم و در اختیار تو دوست خوبم قرار میدم. چون چیزی که خیلی واسه ی من مهمه اینه که تمامی این نکات کلیدی و ارزشمند رو مورد استفاده قرار بدی و فورا بر اساس نکاتی که یاد میگیری اقدام کنی و دست به کار بشی.

بنابراین 48 ساعت بعد از برگزاری هر وبینار برنامه کارآفرین اینترنتی، فایل ویدیویی وبینار برگزار شده نیز در سایت و کانال اختصاصی این برنامه قرار داده میشه.

2)معرفی برنامه ی اینترنتی بمب انرژی

این موضوع هم خیلی واسه ی من مهمه.

امسال...

هر 5 شنبه راس ساعت 20 می تونی منتظر یک فایل ویدیویی بسیار ارزشمند آموزشی- انگیزشی در زمینه ی رشد و بهبود فردی و حرفه ای از من باشی.

در برنامه ی اینترنتی بمب انرژی (به صورت ویدیویی/ آفلاین) هر پنجشنبه نکات کلیدی و طلایی ای رو با هم مرور می کنیم که بهت کمک می کنه در 96 از هر جهت بهترین زندگی رو برای خودت بسازی و علاوه بر این در طول هفته پر انرژی، سرحال و پر از انگیزه برای اقدام باشی...

به امید خدا از پنجشنبه 17 فروردین ماه 95 هر هفته راس ساعت 20 می تونی منتظر برنامه ی اینترنتی بمب انرژی و دریافت یک فایل ویدیویی بسیار ارزشمند در سایت و کانال اختصاصی این برنامه اینترنتی باشی.

بهت توصیه می کنم که همین حالا عضو کانال اختصاصی برنامه بمب انرژی بشی تا این برنامه ی هفتگی طلایی و ارزشمند رو از دست ندی...

لینک کانال برنامه ی اینترنتی بمب انرژی: https://t.me/bombeenergy_com

در 96 تمام تمرکز من روی توئه دوست خوبم، #خانواده_ی_بزرگ_عرفانی_زاده_دات_کام.

در 96 قبل از هر تصمیمی که در عرفانی زاده دات کام بگیریم، یک سوال از خودمون می پرسیم: آیا این بهترین تصمیمی هستش که می تونیم برای موفقیت دانشجویان و همراهان عرفانی زاده دات کام بگیریم؟

و مطمئن باش که اگر پاسخ منفی باشه، هرگز اون تصمیم رو نخواهیم گرفت.

اما کاری که ازت میخوام همین حالا انجام بدی...

ازت میخوام که همین حالا در کانال تلگرامی برنامه ی اینترنتی مورد علاقه ات عضو بشی تا به کمک همدیگه و دست در دست هم 96 رو به سال رویایی عرفانی زاده دات کامی ها تبدیل کنیم...

لینک کانال برنامه ی اینترنتی کارآفرین اینترنتی: https://t.me/karafarineinterneti

لینک کانال برنامه ی اینترنتی بمب انرژی: https://t.me/bombeenergy_com

و در گام بعدی از تو دوست خوبم میخوام که در لینک زیر نظرت رو با من به اشتراک بگذاری و بهم بگی که مهمترین هدفی که برای 96 برای خودت داری چیه و چقدر مصمم و جدی هستی که 96 سال رویایی تو باشه؟

مهمترین هدفت در 96؟

یک بار دیگه سال نو رو بهت تبریک میگم دوست خوبم. امسال سال رویایی خانواده ی بزرگ عرفانی زاده دات کامه، بهت قول میدم!

با آرزوی شادی، سلامتی و ثروت برای تو دوست خوبم

دوستدار شما- محمد امین عرفانی زاده

 

نظرات خود را با ما درمیان بگذارید

captcha Refresh
محسن معینیان در تاریخ ۱۳۹۶/۰۱/۱۳ گفته:
۰ ۰ | ۰

با سلام وعر ض خدا قوت و تبریک سال جدید خدمت استاد عزیزو تیم قدرتمند شما و مشاوران علی الخصوص جنا ب آقای عزتخواه عزیز.
من امسال را سال بسیار ‍‍پر باری می دانم البته با توکل بر خدای رحمان و حمایت های بی دریغ شما و اقدامات و سعی و تلاش خودم البته با باور سازنده و مثبت.
استاد عزیز الان من فایل هدیه خودم رو که برای تایپ داده بودم تحویل گرفتم ودر حال ویرایش ان هستم و فایل اصلی رو دو/سوم اون رو نوشتم وروز به روز بر حوزه انتخابی خودم به لطف خدا مسلط تر می شوم فقط نکته این است به علت مسایل روزمره زندگی وتایم کم داشتن روند کارم سرعت ندارد و تایم هایی را که به دست می اورم مشغول مطالعه ویا نوشتن هستم و بعضا حتی از رویدادها واخبار سایت شما به موقع مطلع نمیشوم .به خاطر همین میخواستم برای سرعت بخشیدن به این روند از فریلنس ها کمک بگیرم با وجود این که خودم این توانایی را دارم ولی مدام صحبت شما در گوشم زمزمه می شود که حداقل یکبار تمام مسیر را خودتان طی کنید.نمونه ان همین خبر لینک کانال ها است که البته لینک کانال کار افرین که در این لحظه باز نمی شود. البته ساعت 11 صبح تایم ندارم ولی امید وارم بتوانم از فایل های ان استفاده کنم.
استا د عزیز در هر حال من ایمان دارم که امسال سالی بسیار خارق العاده باری شما و تیمتان و همه اعضا و من هست .
ان شا الله

علی عزت خواه ( مشاور و پشتیبان عرفانی زاده دات کام)
علی عزت خواه ( مشاور و پشتیبان عرفانی زاده دات کام) در تاریخ ۱۳۹۶/۰۱/۱۹ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

با سلام محسن عزیز

سپاس از شما همراه عزیز عرفانی زاده دات کام

من نیز به نوبه ی خودم و همچنین از طرف سایر همکارانم سال 1396 را خدمت شما و خانواده ی  گرامیتان تبریک عرض مینمایم .

با تلاش و پشتکاری که در شما سراغ دارم اطمینان دارم ، در امورات و برنامه های خودتان ، خیلی زود به موفقیت خواهید رسید .

با آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای شما

شاد و پیروز باشید .

پاسخ

علی مسعود در تاریخ ۱۳۹۶/۰۱/۰۷ گفته:
۰ ۰ | ۰

آرزومندم سال 96 صاحب یک کسب و کار اینترنتی موفق باشم با کمک عرفانی زاده انشاالله

سیدعباس نبویان در تاریخ ۱۳۹۶/۰۱/۰۵ گفته:
۰ ۰ | ۰

با سلام
من در سال 96 خواستار یه کسب و کار خوب با در آمد عالی و حلال هستم
با اینکه هم اکنون صبح تا شب مشغولم ولی خیلی راضی نیستم
میخواهم وقت آزاد بیشتری داشته باشم تابیشتر در خدمت خانواده و دینم باشم
ان شاالله توکل به خدا
با ارزوی موفقیت روزافزون و روزی حلال

محمد کریم شیری در تاریخ ۱۳۹۶/۰۱/۰۵ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام خدمت آقای عرفانی زاده و تیم خوبشون.من متاسفانه هنوز نتونستم هزینه شرکت در راز یک میلیون دلاری رو تامین کنم و شروع به کسب درامد کنم ولی بینهایت بی نهایت انگیزه پشتکار و مخصوصا علاقه دارم که زودتر هزینه اون رو جورش کنم و شروع کنم و بابت هزینه های متعدد زندگی متاسفانه جور کردنش یه خورده سخته برامون.ولی توی فکرشم حتما جورش کنم و شرکت کنم و کسب و کار اینترنتی ام رو استارت بزنم با کمک شما و راهنماییایی تیمتون.منتظر شما هستم. تشکر

جمشید بهزاد در تاریخ ۱۳۹۶/۰۱/۰۳ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام خدمت عرفانی زاده دات کامی ها
من در شال 96 اول از همه میخوام سلامتی ام رو 100درصد کنم
بعد رابطه ام با همسرم رو به بهترین شکل ممکن بهتر و بهترش کنم
بعد ماشینم رو عوض کنم و ماشین دلخولهم رو بخرم
بعدشم کسب و کار اینترنتی ام را که هنوز هیچ ایده ای براش ندارم رو راه اندازی کنم
و درآخر برای امسال یک خونه ویلایی شمالی با امکانات دلخواهم بسازم یا بخرم و با رسیدن به این خواسته هام که هرچند بزرگ نیستن روحیه و باورم رو تقویت کنم که اگه بخوام میتونم به خواسته های بزرگتری هم دست پیدا کنم
و سال 97 تو همین سایت بنویسم که به آرزوهای پارسالم رسیدم و دوباره آرزوهای بزرگتری رو برا خودم ایجاد کنم
امیدوارم که همه دوستان با پشتکار و جدیدت خواسته هاشون رو دنبال کنن و تا رسیدن به اونا دست از تلاش بر ندارن
آرزوی خوشبختی و سلامتی و ثروت دارم برا ههمتون

لیلا فتحعلی زاده کلخوران در تاریخ ۱۳۹۶/۰۱/۰۲ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام.من لیسانس حسابداری دارم فارغ التحصیل بهمن 92.ازونموقع تا الان دنباال کارم استخدامارو شرک شدم یا قبول نشدم یا تو مرحله مصاحبه رد شدم تو مراکز خصوصی هم ک میرم تو مصاحبه ها ردمیشم.این اتفاقا باعث شده ک روحیمو ببازم درحالیکه واقعا ب داشتن حقوق و بیمه و شغل نیازدارم.هدفم اینه که سال 96 کارپیداکنم.ی کار خوب ک بهم آرامش بده.

zohreh mehdipour در تاریخ ۱۳۹۶/۰۱/۰۲ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام استاد عزیز .سال نو مبارک .سال عالی داشته باشید .بزرگترین هدف من در سال96. درست کردن زندگی ایده آل خودم است .در تمامی زمینه ها

محمدرضا یوسفی اصل در تاریخ ۱۳۹۶/۰۱/۰۲ گفته:
۰ ۰ | ۰

وقت بخیر و شادی..
سال نو مبارک شما و همه عزیزان..
سال 96 را بعد از ... گذر از یک دهه تجربه های.. رسیدن به سرمایه اولیه فارکس و.. 30هزار$+500میلیون تومان آزاد.. - مرحله دوم 300هزار$+5میلیارد تومان آزاد.. - مرحله سوم 3میلیون$+50میلیارد تومان آزاد.. = عمری باعزت(آرامش و آسایش)
ان شاءالله..
سپاسگزار همیشگی شما
یوسفی - ا

حسین وهابی
حسین وهابی در تاریخ ۱۳۹۶/۰۱/۰۲ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام خدمت شما جناب آقای عرفانی زاده عزیز و گرامی
منم سال نو رو به شما تبریک میگم و آرزوی بهترینها رو برا شما و همکارانتون دارم
هدف بزرگ من در سال 96 اول رسیدن به سلامتی کامله تا بتونم کارهایی که مدنظرمه رو انجام بدم و هدف مهم دومم درآمدزایی اینترنتی و رسیدن به استقلال مالی هست که با خبرهای عالی ای که شما دادین و با راهنماییهای شما این امر محقق میشه به لطف خدا.
با تشکر از شما و تیم بزرگ عرفانی زاده دات کام
پر انرژی باشید...و خدا قوت

elnaz k در تاریخ ۱۳۹۶/۰۱/۰۲ گفته:
۰ ۰ | ۰

با سلام
در استانه نوروز و شکوفایی مجدد طبیعت و تجلی اراده لایزال خالق هستی،صمیمانه ترین تبریک خود را تقدیم داشته،سالی توام با سلامتی، سعادت و موفقیت برای شما جناب اقای عرفانی زاده و همکارانشان و همراهان عزیز ایشان ارزومندم.
امیدوارم در این سال جدید بتونم با کمک شما و تیم همراهتان به موفقیتهای چشمگیری دست پیدا کنم و به استقلال مالی برسم...با ارزوی بهترین ها برای شما و همکارانتان و همراهان عزیز عرفانی زاده دات کامی ها.

سمیه باقری نیا در تاریخ ۱۳۹۶/۰۱/۰۲ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام سال نومبارک
هدفم تواین سال راه اندازی کسب وکار اینترنتی ورسیدن به استقلال مالی.
ازراهنمایی های تیم عرفانی زاده نهایت تشکررودارم.

reza hejaz در تاریخ ۱۳۹۶/۰۱/۰۱ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام و عرض خداقوت
ضمن تبریک سال نو وآرزوی بهترینها برای همراهان عزیز و تیم عرفانی زاده دات کام امیدوارم سال 96 را بهترین سال باشد.امیدوارم همه همراهان عرفانی زاده دات کام به اون هدفشان برسند.
برای آقای عرفانی زاده عزیز و همکاران گرامی شان.سالی پر از سلامتی همراه با شادی را برای شما آرزو مندم.امید دارم و از خدا می خواهم که در سال جدید بتونم با کمک شما و تیم قوی و مصمم شما سایتم را با قدرت زیاد پیش ببرم و دستاوردهای زیبایی را رقم بزنم .با تشکر از تیم عرفانی زاده عزیز

ایرج هاشمی نیا
ایرج هاشمی نیا در تاریخ ۱۳۹۶/۰۱/۰۱ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام و درود
ضمن تبریک سال نو وآرزوی بهترینها برای همراهان عزیز عرفانی زاده دات کام امیدوارم سال 96 را بهترین سال در تقویم زندگییمان ثبت نماییم
من هدفم برای سال 96 برند کردن نام موسسه ام و بدست آوردن اولین درآمد حداقل 100 میلیون تومانی از کسب و کار اینترنتی خودم میباشد که با جان ودل راه اندازی کردم و شک ندارم به کمک تیم قدرتمند عرفانی زاده دات کام وتلاش مستمر خودم به این مهم دست خواهم یافت ،به امید خدا سال 96 سال بی چون و چرای عرفانی زاده دات کامی ها خواهد بود

حسن رستگاری در تاریخ ۱۳۹۶/۰۱/۰۱ گفته:
۰ ۰ | ۰

درود فراوان
سال نو رو به آقای عرفانی زاده و تیم پشتیبان ایشون و همه همراهان عرفانی زاده تبریک میگم و امیدوارم سالی سرشار از موفقیت و شادی برای خودتون بسازیربسازید
مهم ترین هدف من راه اندازی کسب و کار انترنتی خودم و رسیدن به استقلال مالی است و ایمان دارم که توی سال 96با حضور بیشتر آقای عرفانی زاده خیلی از مشکلات همراه دوره راز حل میشه و فیدبک خیلی خوبی امسال خواهیم داشت
به امید آزادی مالی

شیما تیموری در تاریخ ۱۳۹۶/۰۱/۰۱ گفته:
۰ ۰ | ۰

با سلام خدمت جناب عرفانی زاده عزیز
سال نو را تبریک عرض میکنم
کار من حسابداری هستش ولی شرایط لازمی برای پیشرفت در رشته ام را تاکنون به دست نیاورده ام در حالیکه دوست دارم پیشرفت کنم همچنین به کارافرینی علاقه بسیاری دارم ولی چیزی که لازمه کارافرینی هست ایده و نواوری می باشد لطفا راهنماییم کنید چون اهدافم و رسیدن به ان ها برایم مبهم است
سپاس گذارم

مهدی شجاع در تاریخ ۱۳۹۶/۰۱/۰۱ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام جناب عرفانی زاده سال نو مبارک,
از شنیدن برنامه هایی که برای سال 96در نظر گرفتید,خیلی خوشحال شدم و بی صبرانه منتظر اونا هستم.
مهمتوین هدفی که برای سال جدید در نظر گرفتم, اینه که بتونم در این سال از نظر مالی پیشرفت داشته باشم و خودم و خانواده مو از تنگناهای مالی نجات بدم و به استقلال مالی برسم تا بتونم فرصت کافی برای رشد شخصیتی خودم داشته باشم,تصدیق میفرمایید که با درگیریهای مالی دیگر مجالی برای خود شناسی و خودسازی باقی نمیماند .
خیلی خوشحالم که یکی از اعضای خانواده بزرگ عرفانی زاده دات کام هستم و باور دارم که با راهنمایی های شما استاد گرامی,قطعا به اهدافم میرسم.
ممنون از لطفتان _مهدی شجاع

mohammad sharify در تاریخ ۱۳۹۶/۰۱/۰۱ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام به استاد بی نظیر و عالی خودم استاد عرفانی زاده عزیز و تیم بسیار عالیش.
اول از همه عید تبریک میگن به همگی و خیلی خوشحالم از خبر خوبی که بهم گفتیم حضور بی نظیر و بیشتر استاد عزیز خودم.
بابت هدفم تو سال 95 رسیدم بهش و راه اندازی شرکت برنامه نویسی که قرار بود راه اندازی کنم.
و الان هدفم تو سال 96 میخوام گسترش بدم شرکتمو و چندین قسمت به شرکتم اضافه کنم. و همچنین چندین ایده بی نظیر دارم تو زمینه بیزینس اینترنتی که باید به نتیجه عالی برسونم.
یک شانس دارم کهدخودم برنامه نویسم و این خوشبختیو به استادم مدیونم چون با کمک استاد عزیزم هدفمو پیدا کردم و راه پیشرفتم و. اهدافمو یافتم
بهترین هارو واسه دوست و استاد خودم ارزو دارم.
میخوام بیشتر با استادم در ارتباط باشم. اگر چت انلاین اختصاصی با استاد عزیزم بود خیلی عالی میشد. تا بتئتم بعضی سوالاتم از استاد عزیز بپرسم.
ولی با کمک ذهن تونستم هر لحظه سوالی داشتم استاد خودمو جذب کنم و کمکم میکنید.
ممنونم از بودنتون در سال قبل و همچنین ارزو دارم بیشتر با شما باشم

طاها موسوی در تاریخ ۱۳۹۶/۰۱/۰۱ گفته:
۰ ۰ | ۰


بنام خدا
نوروز بمانید که ایّام شمایید!
آغاز شمایید و سرانجام شمایید!
خورشید گر از بام فلک عشق فشاند،
خورشید شما، عشق شما، بام شمایید!
ایّام ز دیدار شمایند مبارک
نوروز بمانید که ایّام شمایید!
مولانا
باعرض سلام و عرض ادب و احترام ...
فرارسیدن طلیعه بهار طبیعت و عید سعید باستانی را به تیم عرفانی زاده وهمراهان عزیز عرفانی زاده با مرام و خانواده های محترمتان درسراسر میهن عزیز ازصمیم قلب تبریک و تهنیت عرض می نمائیم امیدواریم در سایه الطاف لایزال الهی سالی پراز خیرو برکت درکنار خانواده محترمتان توام با سلامتی و شادکامی و ثروت فراوان داشته باشید من بهترین و مهمترین هدفم این است که با کمک تیم استاد عرفانی زاده بتونم یک کسب وکار اینترنتی حرفه ای برای خودم راه اندازی کنم تا بتونم از لحاظ مالی مستقل و ازاد باشم (موسوی صالح)

احسان اله امیری
احسان اله امیری در تاریخ ۱۳۹۶/۰۱/۰۱ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام و عرض تبریک سال نو خدمت شما و گروهتون
مهمترین هدف من در سال 96 درآمد و سودآوری سایتم (saleino.com)فروشگاه اینترنتی سالینو هست .

مرتضی غلامی در تاریخ ۱۳۹۶/۰۱/۰۱ گفته:
۰ ۰ | ۱

سلام، من بعد از سال تحویل، تصمیم گرفتم که امسالم با سالهای قبلم تفاوت 100 در صدی داشته باشه. و یه کسب و کار عالی البته با کمک شما استاد عزیز راه اندازی کنم تا ان شاء الله خدا بخاد زندگیم رنگ و بوی تازه ای بگیره. من ایمان دارم به اینکه خدا بی جهت اون فایل pdf «راز یک میلیون دلاری من» رو سر راه من قرار نداده. و اونم اینه که با خاست خودش و کمک شما، من به هدف و آرزوهای خودم برسم.
تشکر