بنا به استراتژی جدید در راستای توسعه ی ایده های تماما انلاین محور تا اطلاع رسانی بعدی پشتیبانی عرفانی زاده دات کام صرفا از طریق چت آنلاین، ارسال تیکت و ایمیل می باشد.

 

 

سال 94 سال رویایی موفقیت مالی تو خواهد بود اگر...

سال 94 سال رویایی موفقیت مالی تو خواهد بود اگر...


راز و رمز های موفقیت مالی را کشف کنید!

دوست خوبم، هرگز این تصور و فکر غلط رو به ذهنت راه نده که موفقیت مالی ، خارج از دسترس تویه و چیزیه که تو نمی تونی تجربه اش کنی، اما این رو هم بدون که دستیابی به موفقیت مالی یک پیش شرط ضروری داره: که متعهد به اون بشی!

گام های مهم و کلیدی ای وجود داره که می تونی این گام ها رو در سال 94 اجرایی کنی تا سال 94 رو به بهترین سال سرشار از موفقیت های مالیت تبدلی کنی، سالی که تا حالا تجربه اش رو نداشتی!

گام اول: یکبار و برای همیشه، خودت رو از شر افکار منفی و محدود کننده ی مالی رها کن!

اولین گام برای ساختن یک سال سرشار از موفقیت های مالی اینه که خودت رو از شر تمامی افکار و باورهای منفی ای که در مورد پول و ثروت داری رها کنی. البته ناگفته نمونه که این پروسه، چندان هم کار راحتی نیست ولی بهت تضمین میدم که تا این تا تغییر بزرگ رو در خودت شکل ندی، هیچ چیزی در زندگیت تغییر نمیکنه...

اگر مدام تمرکزت رو به کمبودها، خرابی ها، بدی ها، ناخواسته ها و ... بدی، مطمین باش که صرفا همین موارد رو با شدت بیشتری به زندگیت جذب خواهی کرد. ازت میخوام که از همین امروز این ماموریت مهم رو شروع کنی و تمامی باورهایی که در رابطه با پول و ثروت داری رو به چالش بکشی، باورهای خراب و منفی رو شناسایی کنی و فورا اونها رو با باورهایی مثبت، سازنده و ثروت آفرین جایگزین کنی.

اجازه بده که به برخی از مواردی اشاره کنم که می تونه در این زمینه بهت کمک کنه:

به جملات و عبارات های تاکیدی مثبت و سازنده گوش بده و این پروسه رو حداقل به مدت 21 شب دنبال کن و ادامه بده. هر شب قبل از خواب، هر روز به محض بیدار شدن از خواب و حتی در طول روز، مدام به این عبارت های تاکیدی مثبت گوش بده و اجازه بده این عبارت ها برای تو تکرار بشه تا کم کم به ضمیر ناخودآگاهت نفوذ کنه. می تونی از محصول 30 روز با قدرتمندترین عبارت های تاکیدی مثبت استفاده کنی یا خودت شخصا یک فایل صوتی از عبارت های مثبت تهیه کنی و مدام بهش گوش بدی.

تمرکز و خود هیپنوتیزم رو فراموش نکن، با هیپنوتیزم و مدیتیشن می تونی راحت تر تمرکزت رو به ثروت و فراوانی بدی. می تونی از فایل های خود هیپنوتیزم موجود در سایت مثل آهنربای پول و ثروت، دستیابی به اهداف مالی و ... استفاده کنی یا با استفاده از هر روشی که بلدی شخصا بر روی ثروت و فراوانی، مراقبه و مدیتیشن داشته باشی.

سعی کن همواره نگرشی مثبت داشته باشی و همواره این نگرش مثبت رو حفظ کنی. زمانی که دچار احساسات منفی، استرس، نگرانی و ... شدی، چند نفس عمیق بکش و اجازه بده این احساسات منفی وجودت رو رها کنه، فورا توجه و تمرکزت رو به مواردی بده که دوستشون داری... توجه و تمرکزت رو به مواردی بدی که خوشحالت میکنه.

و یادت باشه دوست خوبم که ثروت، صرفا یک ابزاره، خود پول نمی تونه خوشحالت کنه و حس و حال خوبی بهت بده، بلکه این پول وسیله ایه که بهت کمک میکنه اهدافی که داری رو خلق کنی. پس سعی کن به شادی، حس خوب و اهدافی که داری تمرکز کنی تا پول و ثروت اتوماتیک و به راحتی وارد زندگیت بشه!

گام دوم: اقدامات الهام شده انجام بده!

به محض اینکه از شر باورهای منفی و مخرب رها شدی و مطمین شدی که ذهنی پروگرم شده و آماده برای جذب ثروت رو در خودت شکل دادی، وقتشه که اقدامات الهام شده یا inspired action داشته باشی. به ندای قلبت گوش کن، کاینات همیشه گام هایی که لازمه انجام بدی رو به طرق مختلف بهت میگه، کافیه این الهامات رو از کاینات و ندای درونیت دریافت کنی و با اقدامات هدفمند و الهام شده، اونها رو به نتیجه برسونی.

هرگز و تحت هیچ شرایطی دست دست نکن! همین حالا تصمیم بگیر که امسال رو به بهترین سال موفقیت مالی تبدلیل کنی و فورا دست به کار شو تا این هدف رو خلق کنی.

از شرایط فعلیت شروع کن، چطور می تونی شرایط مالی فعلیت رو یک لول بهتر کنی؟ هر ایده ای که به ذهنت میرسه رو مکتوب کن و فورا دست به کار شو تا بهترین ایده ای که به ذهنت رسیده رو اجرایی کنی.

دوست خوبم، منتظر معجزه یا ایده های عجیب و غریب نباش، فورا دست به کار شو و به خدا و کایناتش نشون بده که آماده ی تغییر هستی، خدای رحمن سریع ترین و راحت ترین راه رو در طول مسیر بهت نشون میده، به شرط اینکه نشون بدی مرد میدون هستی!

اگرچه که این گام ها به نظر بسیار ساده میرسه، اما در مرحله ی اجرا، برای بسیاری از افراد واقعا بسیار سخت و دشواره. پس ازت میخوام که با خودت عهد کنی که این دو گام رو تا زمان دستیابی نهایی به اهداف مالی ای که داری دنبال کنی...

دوست خوبم، به محض اینکه از شر باورها و افکار منفی و محدودکننده رها بشی، درست از اون لحظه همه چیز خیلی جادویی و اتوماتیک برای تو تغییر میکنه. اتفاق هایی برات می افته که واقعا رویایی و دور از باوره و به معنای واقعی کلمه تو رو حیرت زده میکنه... راه بهت نشون داده میشه دوست خوبم، به شرط اینکه همین حالا دست به کار بشی و نشون بدی که مرد میدون هستی...

با آرزوی شادی، سلامت و ثروت برای تو دوست خوبم
دوستدار شما- محمد امین عرفانی زاده

 

 

نظرات خود را با ما درمیان بگذارید

captcha Refresh
علی پور در تاریخ ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ گفته:
۰ ۰ | ۰

سپاسگزارم

داننده (پشتیبانی عرفانی زاده دات کام) در تاریخ ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

با سلام بر شما دوست عزیز

سپاس از ارسال نظر شما.

با آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای شما.

پاسخ

سحر فرخی در تاریخ ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام

امیر حسین شهابی در تاریخ ۱۳۹۵/۰۲/۱۱ گفته:
۰ ۰ | ۰

با سلام و عرض خسته نباشید.
قبل تحویل سال با هزار بدبختی هزینه دوره قبل را جور کردم اما با جواب منفی روبرو شدم سال جدید با بدهی به چند نفر شروع شد اینها هم از حکمتهای خداست که درو بروم باز نشد.سعی خودم میکنم که دو و خوردی را در ماههای چهارم و پنجم جور کنم و راز یک م دلاری من را بگشایم فقط خدا کنه بعدش به سه میلیون نرسیده باشه.خخخخخخ

حسین افسرده در تاریخ ۱۳۹۵/۰۱/۰۱ گفته:
۰ ۰ | ۱

جناب عرفانی زاده درود ، اکثرمطالبی راکه تا کنون در سایت شما مطالعه کردم ، مطالبی بوده که قبلا در فعالیت های مشابه با ان ها به خوبی اشناشده ام ، وباتوجه به اینکه در شرایط مالی بدی به سر میبرم و در پی راهکاری هستم از شما خواهش میکنم بنده را برای رسیدن به مطالب تکمیلی راهنمایی کنید ،
از الطاف حضرتعالی سپاسگزارم
افـــــســــــــــــــــــــــــــــــــــرده

یوسف همرنگ در تاریخ ۱۳۹۴/۱۱/۲۰ گفته:
۰ ۰ | ۱

بعضی باورهای غلط :پول درآوردن خیلی سخته به آسانی به دست نمیاد ، اگه پولدار شم بی ایمان مغرور و... میشم، نعمت و ثروت در جهان کمه، اصلاً کار پیدا نمیشه، نیست، باید پارتی داشته باشی، سنم کمه، سنم زیاده، من بختم بسته شده، شانس ندارم، در ایران کاری نمیشه انجام داد فرصت نیست، پول خوشبختی نمیاره، پول مهم نیست مادیه معنویت و خدا مهمه، انسانهای ثروتمند جهنم میرن، فقرا بهشت میرن، ترس از ثروتمند شدن، سرمایه ندارم.@به دینی که داریم نگاه کنیم به خانواده به تلویزیون، خیلی باورها از ایناست. به زندگیت نگاه کن، به اعمالی که انجام میدی مثلاً اگه داری به سختی پول در میاری باور داری که پول درآوردن کار سختیه، اگه مریضی در بچگیت و نوجوانی چه حرفهایی در مورد خوب بودن مریضی یا هر سخنی، شنیدی که مریض شدی؟ باورهای غلط زیادن وقت کردم میگم.کلماتی که باور خوب میسازن رو باید به خودت، تکرار کنی جلوی آینه مثلاً. برعکس این باورهای غلط رو برای خودت ضبط کن

سیامک اورک
سیامک اورک در تاریخ ۱۳۹۴/۱۰/۰۱ گفته:
۰ ۱ | ۱

بسیار گل گفته اید ! میرم تو میدون به یاری اول خداوند منان و بعد بکمک شما و تیم خوبتون !

بنفشه دانشمندی در تاریخ ۱۳۹۴/۰۹/۱۹ گفته:
۰ ۲ | ۰

وای خدایا.یعنی میشه ماام.......... ایشالا

علی پورصاحبی اردکانی در تاریخ ۱۳۹۴/۰۹/۰۷ گفته:
۰ ۱ | ۰

باسلام علیرغم تمام انجام تمام مثبت اندیشی که هنوزهم بان ایمان دارم ولیموفق نشدم نکته کورانراپیدانکردم'علیرغم اینکه میدانم هیچ مشکلی بی جواب نیست ولی هنوزپیدانکردم 5سال هم هست تلاش میکنم '

علی پورصاحبی اردکانی در تاریخ ۱۳۹۴/۰۹/۰۷ پاسخ داده:
۰ ۱ | ۰

باسلام ممنون ازمطالبتون امامن نتونستم باتمام گفته های فوق نتیجه بگیرم'نکته کورکارکجاست ممنون پاسخ

منصور صلاحی در تاریخ ۱۳۹۴/۰۹/۰۶ گفته:
۰ ۰ | ۰

مرسی. عالی

عادل اکوان در تاریخ ۱۳۹۴/۰۹/۰۶ گفته:
۰ ۱ | ۰

عالی بود ممنونم.

امیر بابایی در تاریخ ۱۳۹۴/۰۹/۰۶ گفته:
۰ ۱ | ۰

عالی

ماهان معیری در تاریخ ۱۳۹۴/۰۹/۰۱ گفته:
۰ ۱ | ۰


با درود فراوان
جناب عرفانی زاده بنده دیشب کتابتون رو خوندم و به شدت مصمم به راه اندازی یک سایت و فروشگاه اینترنتی هستم و حوزه ی کاری خودم رو هم فروش اطلاعات اموزشی موفقیت و ارامش و زندگی بهتر قرار دادم چون در این زمینه مطالعات زیادی رو داشتم و خیلی حرف ها در این زمینه برای گفتن دارم وتجربیات خوبی هم در این سال ها در این حوزه به دست اوردم که میتونه راهگشای خیلیا هم در داخل وهم در خارج از کشور باشه و دست به قلم خوبی هم دارم
در کل شما این جرقه رو در ذهن من به وجود اوردید و بابتش ازتون سپاسگذارم و ازتون میخوام که در درازای این راه کمکم کنید تا بتونم موفق بشم منتظرتم دوست خوب من از کجا شروع کنم؟؟؟؟؟؟؟
09393988006 امیربلندبالا

روشن تاج نوعی اصل در تاریخ ۱۳۹۴/۰۸/۳۰ گفته:
۰ ۱ | ۰

سلام خداقوت
همیشه در حال زندگی کردن یکی از بهترین روش مثب اندیشی است ...بسیار متشکرم بابت سایت های که معرفی می کنید...پایدار باشید ...

سجاد پشتیبان در تاریخ ۱۳۹۴/۰۸/۰۶ گفته:
۰ ۱ | ۰

با سلام خدمت شما
بنده یه نظری دارم
شایدم حرف حق باشد
زندگی وتجربه بهم اموخت که اگر دنبال پول باشی زندگی بر وفق مراد افراد نیست و تنها جمله ای که بنده قبول دارم اینه به شرط اینکه نشون بدی مرد میدون هستی!
شما اگر افکار محدود کننده ای داشته باشی این جمله الگوی شما در کار هاتون باشه مطمن باشید آینده خود را بسته ای راحت
حدیث هم داریم که اگر به روزی کم راضی باشی خداوند از اعمال کمت راضی خواهد بود

هوشنگ مطهری در تاریخ ۱۳۹۴/۰۸/۰۳ گفته:
۰ ۱ | ۰

ممنون ، مطلب سودمندی بود

farhad enae در تاریخ ۱۳۹۴/۰۷/۲۷ گفته:
۰ ۱ | ۰

دوست عزیز
شما وقتی یک ماشین مدل بالا در خیابان میبینید چه احساسی نسبت به طرف پیدا میکنید؟ حسادت؟ خشم؟ کینه؟
این همان باور محدود کننده است!
یا
وقتی میشنوید فلان کس در فامیل فلان ماشین یا فلان خونه رو خریده و داره پیشرفت میکنه چه احساسی دارید؟
وقتی پیشرفت و ثروت دیگران را میبینید باید احساس خوشحالی و تحسین به طرف داشته باشید!

موسی فریدی در تاریخ ۱۳۹۴/۰۷/۱۷ گفته:
۰ ۱ | ۰

بسیار اموزنده است

محسن مقدم در تاریخ ۱۳۹۴/۰۷/۱۰ گفته:
۰ ۳ | ۰

بهترین روش کسب درامد از اینترنت
http://tolooei.com/?buy=2047

محمد ک در تاریخ ۱۳۹۴/۰۵/۲۵ گفته:
۰ ۱ | ۱

سلام
تا به حال دو بار به سمت میلیاردر شدن پیش رفتم و هربار عاملی مانع آن میشد
با خواندن کتابهای بسیار و مطالعه روی خودم دریافتم که این باور غلط در من وجود دارد که اگر پولدار شوم به سمت گناه کشیده خواهم شد و به خانواده خودم خیانت خواهم کرد .
سه تا از محصولات شمارا (کوچینگ رمز و راز و دو فایل خود هیپنوتیزم )تا به حال خریداری کردم و در حال استفاده از آنها هستم از چه طریقی یا محصولی می توانم این باور را بطور کامل از بین ببرم؟

farhad enae در تاریخ ۱۳۹۴/۰۷/۲۷ پاسخ داده:
۰ ۱ | ۱

دوست عزیز
شما وقتی یک ماشین مدل بالا در خیابان میبینید چه احساسی نسبت به طرف پیدا میکنید؟ حسادت؟ خشم؟ کینه؟
این همان باور محدود کننده است!
یا
وقتی میشنوید فلان کس در فامیل فلان ماشین یا فلان خونه رو خریده و داره پیشرفت میکنه چه احساسی دارید؟
وقتی پیشرفت و ثروت دیگران را میبینید باید احساس خوشحالی و تحسین به طرف داشته باشید! پاسخ

فاطمه ذوالفقاری در تاریخ ۱۳۹۴/۰۵/۱۸ گفته:
۰ ۱ | ۰

از مطالب زیبای شما ممنون هستم