بنا به استراتژی جدید در راستای توسعه ی ایده های تماما انلاین محور تا اطلاع رسانی بعدی پشتیبانی عرفانی زاده دات کام صرفا از طریق چت آنلاین، ارسال تیکت و ایمیل می باشد.

 

 

هدفت رو بشناس! ( اولین فایل آموزشی ویژه ی شرکت کنندگان در فستیوال موفق ترین های عرفانی زاده دات کام)

هدفت رو بشناس! ( اولین فایل آموزشی ویژه ی شرکت کنندگان در فستیوال موفق ترین های عرفانی زاده دات کام)

دوست عزیز و همراه دوست داشتنی وبسایت عرفانی زاده دات کام سلام،

دوست خوبم، همونطوری که احتمالا در جریان هستی، چند روز پیش تیم عرفانی زاده دات کام تصمیم به برگزاری مسابقه ای با عنوان فستیوال موفق ترین های عرفانی زاده دات کام گرفت و هدیه ای که برای برنده ی این مسابقه در نظر گرفته شده یک عدد آیفون 6 هستش که به برنده ی مسابقه تقدیم میشه.

هدف از برگزاری این فستیوال این بوده که کلکسیونی از نظرات و تجربیات کاربران دوست داشتنی عرفانی زاده دات کام شکل بگیره تا راهنمای تمامی همراهان این وبسایت باشه.

یکی از مهمترین دلایلی که باعث شد این فستیوال رو برگزار کنم، این بود که دوست داشتم در یک بازه ی زمانی کوتاه، پروسه ی هدف گذاری و خلق هدف رو در قالب یک هدف کوتاه مدت با همراهان عرفانی زاده دات کام مرور کنیم و ایمان دارم که این کار می تونه تاثیر مثبت بسیار بزرگ و ارزشمندی رو در زندگی خیلی از افراد ( البته افرادی که آماده ی این سفر باشن، نه هرکسی!!!) داشته باشه!

زمانی که تو دوست خوبم میای و در قالب یک هدف کوتاه مدت، با تکنیک های هدف گذاری و خلق هدف دست و پنجه نرم می کنی، اونها رو شخصا تست می کنی، آزمون و خطا می کنی، فوت و فن هاش رو پیدا می کنی و در نهایت متوجه میشی که این تکنیک ها چگونه عمل میکنه... در حقیقت بزرگ ترین هدیه ی دنیا رو به خودت دادی... چرا؟

چون در مقیاس کوچک تر به خودت ثابت کردی که تونستی و از پسش بر اومدی... موفق شدی یک هدف کوتاه مدت رو در یک بازه ی زمانی کوتاه ( مثلا 45 روزه) خلق کنی... پس حالا می تونی با جسارت، شجاعت و باور قوی تر به اهداف بزرگ تر فکر کنی...

دوست خوبم، امیدوارم که این فستیوال رو جدی بگیری و قدم به قدم با من جلو بیای و در این مسابقه ی بزرگ زندگی شرکت کنی و قهرمانش بشی...

یکی دو روز گذشته که به صورت گذرا ایمیل هام رو بررسی میکردم، حدود هفتاد هشتاد ایمیل دریافت کرده بودم که کاربران برای من فایل صوتی ارسال کرده بودن و یا متن هدف و موفقیت هاشون رو ارسال کرده بودن اما اصرار داشتن که این ها رو بر روی سایت قرار نده!!!

می بینی دوست من؟ این ترس به نوعی در خیلی از ماها وجود داره! می دونیم که هدف داریم و میخوایم به خواسته هامون برسیم، اما حتی جرات ابراز اون رو در یک جمع صمیمی وبسایت که همه در اون هم مسیر هستن و آماده ی موفقیت هستن رو هم نداریم!

و دوست من میخوام بهت بگم که همین ترس، اولین عاملیه که ما رو از هدفمون دور میکنه. ترس هات رو بذار کنار، برای خودت هدف مشخص کن و به خدا و کاینات و همه معرفیش کن و با خودت و خدای خودت عهد کن که تا زمانی که این هدف رو خلقش نکردی، بیخیال هدفت نشی دوست من!

امیدوارم که اول از همه فایل های هدف گذاری تمامی کاربران عزیز وبسایت رو در بخش فستیوال موفق ترین های عرفانی زاده دات کام ببینم و تا 45 روز آینده شاهد موفقیت تمامی دوستان و همراهان وبسایت باشم و این خبر خوش رو بشنم که تمامی اهداف کوتاه مدت ذکر شده در فستیوال خلق شده...

برای ثبت هدف خود در فستیوال موفق ترین های عرفانی زاده دات کام کلیک کنید

 

و اما طبق قولی که داده بودم قرار شده بود که در این بازه ی 45 روزه با مقاله ها و فایل های صوتی و تصویری، همراه تو دوست خوبم باشم، قدم به قدم باهات جلو بیام، بهت سرنخ بدم تا بتونی سریع تر و راحت تر به هدف کوتاه مدتی که برای خودت انتخاب کردی، برسی و خلقش کنی.

بنابراین من و تو دوست خوبم در این بازه ی 45 روزه قراره که بر روی یک پروژه مشترک کار کنیم:

چگونه سریع تر و راحت تر، اهداف کوتاه مدت خود را خلق کنیم؟

بسیار عالی! اما به نظرت اولین گام اجرایی در هدف گذاری چیه؟! مهمترین عامل و عاملی که از همین ابتدای کار مشخص میکنه که آیا می تونی به هدفت برسی یا نه، این عامل چیه به نظرت؟

شناسایی خواسته و هدف!

باید دقیقا بدونی که چی میخوای و بتونی 45 روز آینده رو که این هدف کوتاه مدتی که انتخاب کردی و برای تو خلق شده رو ببینی و بتونی لحظه به لحظه اش رو با جزییات کامل، همین حالا برای من تعریف کنی!

در چند جمله ی بالا بهت گفتم که هدف مشترک من و تو دوست خوبم در این بازه ی 45 روزه خلق سریع و راحت اهداف کوتاه مدته! اما یک سوال مهم! چگونه میشه خلق هدف و دستیابی به هدف رو سریع تر و راحت ترش کرد؟

باید بیای و در پروسه ی خلق هدفت از قانون جذب کمک بگیری! قانون جذب چیه؟

قانون جذب میگه مشابه، مشابه رو جذب میکنه. میگه اگر در سطح ناخودآگاه به ثروت توجه کنی، ثروت مند میشی، اگر به موفقیت توجه کنی، در مدار موفقیت قرار میگیری و موفق میشی، اگر به کمبود و بی پولی فکر کنی، فقیر میشی، اگر به بیماری توجه کنی در مدار بیماری قرار میگیری و بیماری میشی...

اما آیا توجه به خواسته به تنهایی منجر به خلق هدف میشه؟

ببین دوست من گاهی این اتفاق می افته، اما در اکثر موارد لازمه که اقدام رو هم به تعریف قانون جذب اضافه کنی. چرا؟ به عبارت انگلیسی قانون جذب نگاه کن ( law of attraction) چی می بینی؟ اگه دقت کنی توی همین کلمه هم واژه ی action یا اقدام وجود داره...

پس بهتره قانون جذب رو اینطور تعریف کنیم که:

قانون جذب= توجه و تمرکز به خواسته و هدف + اقدام هدفمند

اما می دونی داستان چیه دوست من؟ اینجا یک نکته ی ریز و بسیار مهم وجود داره! اگر من بهت بگم همین حالا به پارک برو و نیم ساعت پیاده روی کن، آیا این کار رو میکنی؟

بعید می دونم! چرا؟ چون انسان زمانی برای یک خواسته و هدف اقدام میکنه که در اون خواسته و هدف وضوح داشته باشه. درسته؟

اما یک سوال مهمتر! این وضوح در خواسته و هدف چطور بدست میاد؟ اگر قراره که من به هدفم برسم و اولین شرط رسیدن به هدفم اینه که از قانون جذب استفاده کنم و شرط استفاده از قانون جذب اینه که توجه و تمرکزم رو به خواسته ام بدم و اقدام کنم و شرط اقدام کردن هم اینه که هدفم رو به خوبی بشناسم و وضوح در هدف داشته باشم، چطوری می تونم به این وضوح در هدف برسم؟

دوست خوبم، برای اینکه بتونی هدفت رو به خوبی بشناسی و وضوح در هدف داشته باشی باید به این سه سوال پاسخ بدی:

چی میخوای؟

چرا میخوایش؟

چقدر میخوایش؟

 

باید بدونی که خواسته و هدفت دقیقا چیه. باید چرایی هدفت برای تو مشخص باشه و باید بدونی که چقدر و تا کجا قرار ادامه بدی، آیا حاضری بهای خلق این هدف رو بدی؟ آیا حاضری مرد و مردونه پای هدفی که برای خودت تعیین کردی بایستی و تا زمانی که هدفت خلق نشده ازش دست نکشی و جا نزنی؟ آیا آماده ای هر اتفاقی هم که افتاد ادامه بدی و ایمان داشته باشی که خدای رحمن راه صحیح رو بهت نشون میده و تو به هدفت میرسی؟

دوست خوبم، اولین گامی که در این بازه ی 45 روزه ازت میخوام که برداری اینه که هدفت رو بشناسی. پس به عنوان تمرین این جلسه، ازت میخوام که این موارد رو انجام بدی:

هدف کوتاه مدتی که قراره در 45 روز آینده خلقش کنی رو مکتوب کن...

سعی کن تا می تونی این هدف و خواسته رو با جزییات و وضوح بیان کنی...

از خودت این سه سوال رو بپرس و بهش پاسخ بده:

آیا دقیقا می دونم که چی میخوام؟

چرا این هدف و خواسته رو میخوام؟

چقدر این هدف رو میخوام؟

دوست خوبم ازت میخوام که با جدیت اولین گام رو برداری و منتظر فایل های آموزشی بعدی باشی...

با آرزوی شادی، سلامتی و ثروت برای شما دوست عزیز و همراه گرامی

دوستدار شما- محمد امین عرفانی زاده

 

منابع پیشنهادی برای تکمیل این بخش:

دانلود رایگان فایل صوتی راز

دانلود رایگان فایل صوتی قانون جذب

 

 

 

نظرات خود را با ما درمیان بگذارید

captcha Refresh
موسی غلامرضایی در تاریخ ۱۳۹۶/۰۱/۱۴ گفته:
۰ ۰ | ۱

سلام وقت بخیر خیلی خوب بود

علی عزت خواه ( مشاور و پشتیبان عرفانی زاده دات کام)
علی عزت خواه ( مشاور و پشتیبان عرفانی زاده دات کام) در تاریخ ۱۳۹۶/۰۱/۱۹ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

با سلام موسی عزیز

سپاس از شما ، بابت ارسال نظر و انرژی مثبتتان

شاد و پیروز باشید .

پاسخ

رضا عسکری در تاریخ ۱۳۹۴/۰۶/۰۴ گفته:
۰ ۰ | ۰

سپاس بی کران

عباس محمودی
عباس محمودی در تاریخ ۱۳۹۴/۰۵/۲۶ گفته:
۰ ۰ | ۰

با سلام
استاد میشه بپرسم که مقالات جدید چرا نمی ذارین مقاله اول خیلی جالب بود ولی ادامه نیافت خواهشمند است با همان روحیه بالایی که دارید مقالات را ادامه دهید
ممنون

رضا بنایزدی در تاریخ ۱۳۹۴/۰۵/۱۲ گفته:
۰ ۲ | ۷

سلام براستادعرفانی زاده و تمام کاربران این سایت ارزشمند:
جناب استادمن کتاب رازورمزهای ناگفته ذهن شما راخواندم . الحق که جالب و کاربردی بود فقط جسارت نباشدنکته ای را جهت اصلاح و ارشاد عرض میکنم وآن اینکه انسان دربالاترین مرتبه کمال یک مخلوق است و هیچگاه مستقلاً خالق نمیتواند باشد.مگر به اذن خدا مانند حضرت مسیح که به اذن خدا پرنده ای را از گل ساخته درآن میدمید و به اذن خدا چان گرفته پرواز میکرد.چون آنزمان مجسمه سازان چیره دست فراوان بودندکه بسیار زیبا موجودات را میساختندولی نمیتوانستند موجودی باروح خلق کنند.که حضرت مسیح علیه السّلام به عنوان اعجازخداوند آن کار را میکرد.
دوم اینکه کائنات که مجموع تمام مخلوقات کهکشانهاست خودنیز مخلوق است و هیچ اراده و قدرتی برای خلق ندارد.
اما قانون جذب را طبق دستور خداوند در قرآن که میفرماید(ادعونی استجب لکم) فعال میکنیم وهمان خداوند میفرماید سخّرلکم السموات و الارض=آسمان و زمین رادر تسخیرشما قرارداده ایم آری آسمان و زمین که مسخرو دراراده ما قرار داردنمیتوانند برای ما خلق کنند که اگر کسی چنین عقیده ای پبدا کند فطعا مشرک و کافرشده است.بلکه این خداوند قادر متعال است که از رگ گردن به ما نزدیکتر است و تمام افکار مارا بهتر از خودما میبیند. و وقتی بنده ای با تمام وجودمطلبی را طلب میکند گویا دعا کرده که خداوندآنرا اجابت میکند.پس قانون جذب خلق خوشبختیست توسط خداوند لاشریک برای ما. نه اینکه ما تفکر کنیم و کائنات برای ما خلق کنند.بلکه کائنات تمام دراراده وعبادت و تسبیح خداوندهستند.طبق این کلام خداوند که در قرآن میفرماید یسبح له مافی السموات ومافی الارض =آنچه در آسمان و زمینند همه خداراتسبیح میکنند و هیچگاه خسته هم نمیشوند.انشاءالله این اشکال در مقالات شما برطرف و مردم را سوی خوشبختی دنیا وآخرت که همان توحید و یکتا پرستیست رهنمون شوید.طبق این فرمایش خداوند که قولوا لا اله الا الله تفلحوا بگوئید تنها الله خداوند است تا رستگارو خوشبخت شوید.والسلام من التبع الهدی با آرزوی موفقیت روز افزون شما . محمدرضا بناءیزدی

مدیر سایت در تاریخ ۱۳۹۴/۰۵/۱۲ پاسخ داده:
۰ ۱ | ۶

رضا عزیز سلام

توجه داشته باشید که نکته ای اینجا وجود داره که از چشم شما پنهون مونده و همین نکته می تونه شما رو در دو راهی شکست یا موفقیت قرار بده. تمامی ما انسان ها مخلوق خدای رحمن و خالق زندگی خودمون هستیم. تاکید می کنم خالق زندگی خودمون هستیم! خدای رحمن جهان هستی رو آفریه بایک سری قانون مندی که هر کسی که این قوانین رو مورد استفاده قرار بده به نتیجه می رسه. این قانون هستش.

قصد ندارم زیاد وارد جزییات و مطالب تخصصی تر در این زمینه بشم چون خارج از حوصله ی این کامنت هستش اما همونطور که احتمالا می دونید خداوند دو صفت داره رحمن و رحیم. رحمانیت خداوند شامل تمامی انسان ها با هر مذهب و مسلکی میشه که به همه رزق میرسونه. این مورد همون قانون مندی های کاینات هستش که هر کسی که اون رو اجرا کنه درست مثل 2 ضربدر 2 ازش جواب میگیره.

اشاره ی به قوانین کاینات به نظور در نظر نگرفتن خداوند در پروسه ی خلق نیست دوست عزیز بلکه دقیقا برعکس ستایش چنین خالق توانمند و قدرتمندی هستش که برای قایم مقایم خودش چنین قدرت جالبی رو در نظر گرفته که می تونه با پیروی از قوانین خالقش خلق کنه و سرنوشتش رو رقم بزنه.

شاد و پیروز باشید

پاسخ

amin k در تاریخ ۱۳۹۴/۰۴/۲۴ گفته:
۰ ۰ | ۰

بابت مطالب ارزشمندتون از شما آقای عرفانی زاده و همکاران محترمتون تشکر می کنم . مدت ها بود نمی فهمیدم چه هدفی باید انتخاب کنم و اصلا هدفم چیه در زندگی ولی از این مطالب الهام مورد نظر رو از شما دریافت کردم .
با تشکر

محمد قربانی
محمد قربانی در تاریخ ۱۳۹۴/۰۴/۲۲ گفته:
۰ ۰ | ۲

سلام آقای عرفانی زاده
من با قانون جذب به کلی از آرزوهام میرسم واقعا جواب میده
یه کوچولو باید دقیق،صبور،و شور رو اشتیاق داشته باشی
قانون 7مرحله ای جذب:
1- شور و اشتیاق اون چیز باید همیشه تو وجودتون روشن باشه
2-هدف و آرزوتون باید دقیق با جزئیات و شفاف باشه(با ارزشاتون تویه راستا باشه)
3- چیزی که طالبش هستیم رو با زبان ساده تقاضا کنیم(دعا کنیم، صحبت کنیم)، خواستن کافی نیست
4- باور کنیم که به اون چیز حتما میرسیم (هم در سطح خودآگاه و هم ناخودآگاه) به حساب دیر رو زود داره سوخت و سوز نداره :)
5- برای رسیدن به چیزی که میخوایم کاری انجام دهیم، حتی اگر تلاش چند دقیقه ای در طول روز باشه!
6- سپاسگذار باشیم فقط با همین دو کلمه "خدایا متشکرم!"
7-همیشه منتظر اون آرزوتون باشید
اول که بخواد براتون عادت بشه یکم زمان میبره ولی بعد جزئی از وجودتون میشه
همیشه موفق باشید دوستان

مبینا  احمدی
مبینا احمدی در تاریخ ۱۳۹۴/۰۴/۲۲ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام و خدا قوت به استاد عرفانی زاده و تیم موفقتون که ما رو همراهی می کنید....
بسیار سپاسگزارم
زندگی فردا نیست،
زندگی امروز است،
زندگی قصّه ى عشق است و امید،
صحنه ی غمها نیست…
به چه می اندیشی؟
نگرانی بیجاست،
عشق اینجا و تو اینجا و خدا هم اینجاست..
پای در راه گذار،
راهها منتظرند،
تا تو،
به هر جا که بخواهی برسی،
پس رها باش و رها باش و رهاااا
تا نمانَد قفسی
همون طور که گفتم با استفاده از مقالات و فایل های رایگان و محصولاتی که خریداری کردم در مسیر خلق هدفم که درآمد بین 1200م تا 3میلیون تومان هست قرار گرفتم و برای شروع و کسب این درآمد افرادی و اشخاصی وارد زندگی من شدند و راه هایی رو بهم پیشنهاد کردند بدون که ازشون خواسته باشم خود به خود بهم پیشنهاد دادن که چه کار کنم
البته بگم هنوز درآمدی کسب نکردم و در مسیر این هدف قرار دارم و
به قول گفته های استاد جمله "با تمام قوا آماده ام تا مهارت های لازم برای تولید پول و ثروت رو کسب کنم"
باعث شد که من در مسیر یادگیری یک مهارت جدید قرار بگیرم، و در طول این مسیر چیزی که بهم الهام شد و واضح گفته شد این بود که هیچ وقت برای پول این مهارت رو یاد نگیر و به این نیت این مهارت رو یاد بگیر که چیزی به اطلاعاتت اضافه بشه، من این اطلاعات رو ثروت می نامم، دارم در زندگی چیزی رو یاد می گیرم که قبلاً هم در زندگی من وجود داشت ولی من نمی دیدم
باز هم ممنون به خاطر فایلای مفید و توضیحات واضح

هیفا دورکوندی در تاریخ ۱۳۹۴/۰۴/۲۰ گفته:
۰ ۰ | ۱

سلام خسته نباشید. تازه وارد هستمو راستش خیلی امیدی ندارم مگخ با حرف و خوشبینی میشه فرضا به 100میلیون پول رسید؟ ضمنا 1 کم قیمت دوره استقلال مالی رو کم کنید قطعا مشتری ها هم بیشتر میشن.

mas mirseyed
mas mirseyed در تاریخ ۱۳۹۴/۰۴/۲۰ گفته:
۰ ۰ | ۱

سلام و درود فراوان خدمت استاد عزیز
من میرسید هستم. و هدفم برام روشنه
تقریبا چهار ماه برای موفقیت تو آزمون وکالت زمان دارم.. تلاشمو میکنم تا به هدفم برسم.. چون برای من٬ این نزدیک ترین راه رسیدن به موفقیته.. من این شغلو میخوام برای رسیدن به درآمد دلخواهم٬ برای داشتن وجهه اجتماعی٬ به خاطر پله های بعدی و ...
من تلاشمو میکنم و با کمک و راهنمایی های شما استاد عزیز و دوستان هدفمندم خیلی امیدوارم که موفق بشم

یوسف شرقی در تاریخ ۱۳۹۴/۰۴/۱۹ گفته:
۰ ۰ | ۱

با عرض سلام خدمت استاد ارجمند یکی از اعضای سایت شما هستم چند وقتی خیلی زیاد با سایت شما همراه بودم بعضی از محصولات شما را هم خردیداری کردم و چند سوال هم به عنوان ایمیل به شما زدم اما وقتی دیدم جواب سوالات من رو نمیدید عضو فعال یکی دیگر از سایت های موفقیت دیگر شده ام و خدا را شاکرم که چیزهای زیادی یاد گرفته ام از هدف کسب و کار و موفقیت اما این ایمیل ها که زده میشه دوباره من رو بر ان داشت که به سایت شما هم نیم نگاهی داشته باشم خدا رو شکر که دو باره میتونم در سایت شما هم مطلب مینویسم من در این مدت به موفقیت هازی زیادی دست پیدا کردم از کتاب رمز و راز های ناگفته ذهن شما خیلی استفاده کرده ام و دوره کوچینگ شما را هم خردی داری کردم و از ان هم استفاده زیادی کرده ام اما حقیقتش را بگم هنوز پول خردید دوره استقلال مالی شما را ندارم تو این مدت تونستم یک خانه کوچک بخرم خدا رو شکر واین در حالی است که هنوز 7 الی 8 ماهه که تونستم بحث های موفقیت رو به طور جدی پی گیری کنم ممنونم لطفا اقای عرفانی زاده من رو ول نکنید

pouya mehrvarz در تاریخ ۱۳۹۴/۰۴/۱۹ گفته:
۰ ۰ | ۱

سلام
من فعلا نمیدونم چی بگم فقط دنبل میکنم چی میشه...

عباس محمودی
عباس محمودی در تاریخ ۱۳۹۴/۰۴/۱۹ گفته:
۰ ۰ | ۲

سلام استاد عزیزم
علی رغم اینکه فایل صوتی راز و قانون جذب را چند بار گوش داده بودم ولی تا این حد بصورت کاربردی متوجه موضوع نشده بودم مطلبتون برایم بسیار تازه و جذاب و کاربردیه . اول با کمک خدای رحمان ، و راهنمایی های شما استاد گرانقدرم که اشنایی با شما برای ما نعمت ، فرصت و ثروت است . ایمان دارم که تمام دوستانم در گروه می تونن اهدافشون را خلق کنند. و خوبی های شما را چند صد برابر به خودتان برگردونن.
دوستدار همگی تون

احمد وکیلی جمیل در تاریخ ۱۳۹۴/۰۴/۱۹ گفته:
۰ ۰ | ۶

سلام جناب عرفانی زاده
من وکیلی هستم، مدتی است که عضو سایت شما شدم و مطالب آموزشی شمارو دنبال میکنم.
تفاوتی بسیار زیاد بین آموزشهای شما که بیشتر جنبه علمی و عملی دارند با دوستان دیگه ای که توی این راستا کار میکنند، وجود داره.
شما مطالب رو خیلی ساده و عملی توضیح میدهید و این خیلی خوبه.
در ضمن باید بگم که تا دلتون بخواد کتاب در مورد موفقیت و پیشرفت خوندم و دارم میخونم. با این تفاسیر مطالب آموزشی شما بسیار خوب و مفید می باشد.
امیدوارم که در تمام مسیرهای زندگی موفق و موید باشید
و خدا توفیق بده کمک کنید تا تعداد بیشتری از دوستان و هم میهنان ما به موفقیت برسند. خیلی دوست دارم روزی بیاد که من هم مثل شما تمام دونسته ها و معلوماتم رو در اختیار دیگران قرار بدم تا باعث رشد وتعالی آنها بشه
به امید موفقیت شما و تمام کسانی که در راه اعتلای انسان می کوشند و دنبال راههای بهتر و موثر ی برای بندگان خدا و رسیدن آنها به خواسته هایشان هستند.
این را در هر کجا از سایت و نوشته هاتون که میخواید استفاده کنید، تا همراهان شما در سایت عرفانی زاده مطمین بشن که جای درست و راه درستی را برای رشد و تعالی خودشان انتخاب کرده اند
سربلند باشید احمد وکیلی جمیل از تهران