بنا به استراتژی جدید در راستای توسعه ی ایده های تماما انلاین محور تا اطلاع رسانی بعدی پشتیبانی عرفانی زاده دات کام صرفا از طریق چت آنلاین، ارسال تیکت و ایمیل می باشد.

 

 

فایل خود هیپنوتیزم کسب درآمد دلخواه

فایل خود هیپنوتیزم کسب درآمد دلخواه

جذب و تولید پول و ثروت

شاید استفاده از هیپنوتیزم برای جذب و تولید پول و ثروت، در اولین نگاه کمی عجیب به نظر برسد و نیاز به توضیح و درک این مطلب داشته باشد که چطور چنین چیزی ممکن است. شاید در اطراف خود کسی را بشناسید که به نظر می رسد او خوش شانس ترین فرد دنیاست. همیشه شانس می آورد! بهترین اتوموبیل، بهترین خانه، بهترین شغل و درآمد و بهترین و با کیفیت ترین زندگی را دارد. چرا؟ شاید به این علت که او توان مالی بالایی دارد و مدام پول می سازد.

اما خبر خوب اینکه توانایی پول سازی و جذب پول و ثروت فقط یک حالت ذهنی است و با استفاده از این ترک خود هیپنوتیزم و برنامه ریزی مجدد ضمیر ناخود آگاهتان به راحتی می توایند به این حالت ذهنی دسترسی پیدا کنید.

راز دستیابی به ثروت این است که به واسطه ی قدرت فکر، بعضی از افراد پول ها و ثروت ها را به زندگی خود جذب می کنند و برخی دیگر فقر ها و بدهکاری ها را. اگر تمام پول و ثروت موجود در جهان را به طور مساوی بین افراد کره ی زمین تقسیم کنیم، با گذشت زمان اندکی خواهیم دید که این پول و ثروت به دست همان افرادی باز می گردد که پیش از این آن را دارا بودند. این امر تمام به نحوه ی برنامه ریزی شما بستگی دارد که پول و ثروت را به زندگی تان جذب کنید یا آن را از خود دور کنید.

علت اینکه برخی افراد در این دام و چرخه قرار می گیرند که انتظار فقدان یا کمبود پول و ثروت را دارند، این است که آنها باور دارند چون تا کنون هرگز پول و ثروت زیادی نداشته اند در آینده هم وضع مالی خوبی نخواهند داشت. برخی دیگر بر این باور که شایستگی و لیاقت داشتن پول و ثروت زیاد را ندارند و به همین دلیل هرگز نمی توانند ثروت را به زندگی خود جذب کنند. قبل از اینکه بتوانید به فردی ثروتمند و پولدار تبدیل شوید، لازم است ذهنتان را از نو برای این هدف پروگرم کنید و در حالت ذهنی ثروت و وفور قرار بگیرید. کافیست ذهنتان را برای جذب پول و ثروت برنامه ریزی کنید تا ثروت در تمام زندگی تان جاری شود.

این رازی است که تا کنون به کمتر کسی گفته شده، از این رو علم به صورت تمام و کمال خود را وقف این امر کرده که افراد گوناگون چگونه می توانند در کمترین زمان ممکن تغییرات مطلوب و مورد نظر خود را به صورتی پایدار در خود شکل دهند. یکی از این تغییرات مطلوب می تواند توانایی جذب و تولید پول و ثروت نامحدود باشد. رشته ی علمی ای وجود دارد که کشف کرده چگونه در یک الی شش هفته احتمال ایجاد این تغییرات مطلوب، تثبیت آنها و برنامه ریزی مجدد ضمیر ناخود آگاه تان را تا میزان 300 الی 400 درصد افزایش دهید. آنهم تنها با ایجاد تغییری جزیی در زندگی تان و گوش دادن به فایل خود هیپنوتیزم مرتبط به هدف تان.

میزان موفقیت رهبران، مدیران، فروشندگان، کارمندان و کارفرمایان و ... با توجه به میزان توانایی آنها در دستیابی به اهدافشان تعیین می شود و به وضوح مشخص است که یکی از این اهداف می تواند ساختن یک زندگی سرشار از رفاه و ثروت باشد. به عبارت دیگر در اختیار داشتن پول و ثروت کافی می تواند به شما کمک بسیاری در ساختن یک زندگی ایده آل کند.

افرادی که می خواهند در خود، تغییراتی مثبت و پایدار ایجاد کنند، لازم است که از تاثیر جادویی ای که هیپنوتیزم و خود هیپنوتیزم می تواند در زندگیشان ایفا کند، آگاه شوند. و حالا شواهد علمی بسیار زیادی وجود دارد که به ما نشان می دهد هیپنوتیزم می تواند در سریع ترین زمان ممکن و به راحتی ذهن را برای کسب ثروت پروگرم کند تا بتوانید همواره زندگی شاد و مرفهی داشته باشید و به جای جذب و دریافت فقر و بدهکاری، مدام بر تولید و خلق ثروت تمرکز کنید.

و حالا، بسیار خرسند هستیم که این فایل خود هییپنوتیزم ارزشمند و گرانبها را به شما تقدیم نماییم تا به راحتی پول و ثروت خود را چند برابر کنید. بر اساس آخرین تحقیقات و آزمایش های دانشمندان علم هیپنوتیزم، این "فایل خود هیپنوتیزم کسب درآمد دلخواه" از قوی ترین، تاثیر گذار ترین و به روز ترین برنامه های خود هیپنوتیزم است که به شما کمک می کند تا در کمترین زمان ممکن به صورتی باور نکردنی و چشمگیر، در سریع ترین زمان ممکن و به راحتی ذهن خود را برای کسب ثروت پروگرم کنید تا بتوانید همواره زندگی شاد و مرفهی داشته باشید و به جای جذب و دریافت فقر و بدهکاری، مدام بر تولید و خلق ثروت تمرکز کنید.

 

 

خرید محصول فایل خود هیپنوتیزم کسب درآمد دلخواه


این دوره دارای دو فایل خود هیپنوتیزم می باشد.

افزودن این محصول به لیست آرزوها

نکته: با خرید دانلودی این محصول:
1. 10% مبلغ پرداختی، خرید دانلودی، به کیف پول شما اضافه می گردد که می توانید برای خرید دیگر محصولات دانلودی سایت از آن استفاده نمائید.
2. بعد از دانلود به سرعت قابل استفاده می باشد.
3. مهمتر از همه در صورتی که در آینده مطلبی به صورت تصویری، صوتی و یا نوشتاری به این محصول دانلودی اضافه شود بدون پرداخت هیچگونه هزینه ای می توانید با استفاده از لینک آن در قسمت "سفارشات من" آن را دانلود نمائید.


توجه: بعد از خرید محصول دانلودی، لینک های دانلود در پروفایل شما (با همان نام کاربری که آن محصول را خریده اید وارد شوید) در قسمت "سفارشات من" برای همیشه موجود می باشد و می توانید هر زمان که خواستید با استفاده از آنها، فایل مورد نظر را دانلود نمائید.

نظرات خود را با ما درمیان بگذارید

captcha Refresh
امیر امیری در تاریخ ۱۳۹۵/۰۳/۲۶ گفته:
۰ ۰ | ۱

درود وخدا قوت آیا این محصول در دوره کوچینگ موجود است

پوریان (پشتیبانی عرفانی زاده دات کام) در تاریخ ۱۳۹۵/۰۳/۲۷ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۱

امیر عزیز سلام

بله این فایل خود هیپنوتیزم در دوره کوچینگ موجود است

شاد باشید
 

پاسخ

سیدسجاد موسوی در تاریخ ۱۳۹۵/۰۳/۰۸ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام
نحوه دقیق انجام تمرینات روچه زمانی میتونیم داشته باشیم ؟
باتوجه به ایمیل ارسالیتون

پوریان (پشتیبانی عرفانی زاده دات کام) در تاریخ ۱۳۹۵/۰۳/۰۹ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

سجاد عزیز سلام

ممنون میشم سوالتون رو واضح تر بپرسید

شاد و پیروز باشید
 

پاسخ

ابراهیم رجب زاده در تاریخ ۱۳۹۵/۰۱/۱۷ گفته:
۰ ۰ | ۱

سلام بر تیم خوب عرفانی زاده
من این محصول و چند محصول دیگر را خریداری کردم ولی این محصول دو قسمتی است . می خواستم بپرسم چگونه این دو فایل را گوش دهم .
آیا هر دو فایل در یک روز گوش داده شوند یا اینکه نوبتی است .
لظفا راهنما یی بفرمایید
با تشکر فراوان

من این محصول را در تاریخ 1394/12/22 خریده ام

پوریان (پشتیبانی عرفانی زاده دات کام) در تاریخ ۱۳۹۵/۰۲/۱۴ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

ابراهیم عزیز سلام

میتوانید یک روز در میان گوش دهید

موفق باشید

پاسخ

بهروز سیفی در تاریخ ۱۳۹۴/۱۱/۱۶ گفته:
۰ ۰ | ۰

این فایل داخل دوره ی راز یک میلیون دلاری من هست؟ یا باید جدا بخرمش؟

پوریان (پشتیبانی عرفانی زاده دات کام) در تاریخ ۱۳۹۵/۰۲/۱۴ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

بهروز عزیز سلام

خیر.در دوره کوچینگ موجود است

شاد و پیروز باشید

پاسخ

علیرضا  TS
علیرضا TS در تاریخ ۱۳۹۴/۱۱/۱۶ گفته:
۰ ۰ | ۲

سلام عرض میکنم خدمت استاد عرفانی زاده،
کامنت پایینی رو بخونید،نوشتم تو تاریخ 11/11/94نوشنم دیروز خریدمش دو ماه دیگه دست آورد هامو مینویسم،
دوستان من فقط چهار روز از روش گذشت، و به طور باور نکردنی، واقعا خودم موندم،،، که از کجا اومد،
من تو تاریخ 15/11/94 یعنی دقیقا 4روز بعد، توی یک روز، از اینستاگرام، بدون فروش هیچ محصول فیزیکی 120،000تومان کسب درآمد کردم،!!!!!!!!
دوستان من شاید با خودتون بگین که تعداد فالوور هام زیاد بوده،
ولی بخدا قسم من کلا 630 نفر تو اینستاگرام فالوور دارم،
که سیصد نفرشم با استفاده از نرم افزار جذب کردم،
واقعا خوشحالم، و ایمان دارم که خییییلی بیشتر از این ها جذبم میشه،
استاد حالا متوجه شدم که وقتی انقدر روی قدرتمند بودن این فایل ها تاکید میکنید، دلیلش چیه،
خدا خیرتون بده، بخدا قسم مثل اعضای خانوادم شما رو دوست دارم،
امیدوارم هرجا که هستید همیشه پاینده باشید

من این محصول را در تاریخ 1394/11/09 خریده ام

علیرضا  TS
علیرضا TS در تاریخ ۱۳۹۴/۱۱/۱۱ گفته:
۰ ۰ | ۰

دیروز خریدمش،
دوستانی که این پیام رو میخونید،
دو ماه دیگه دست آورد هامو مینویسم.

من این محصول را در تاریخ 1394/11/09 خریده ام

مسعود راد در تاریخ ۱۳۹۴/۰۶/۲۳ گفته:
۰ ۱ | ۰

سلام خدمت استاد عزیز!استاد میخواستم فرق بین 2 محصولتونو بدونم فرق این محصول با دوره ی حرفهای کوچینگ راز و رمزهای ناگفته ذهن!چون در یکی از کامنتهای این محصول خوندم که(همون زرده پایینی)گفته فایل های این محصول در دوره ی کوچینگ هم هست در حالی کی قیمت این دو فایل از کل مجموعه کوچینگ بیشتر هست!!!!!من میخواستم بدونم که کدام رو تهیه کنم !!؟؟؟؟ممنون میشم پاسخ بدید

ایثار کوشکباغی در تاریخ ۱۳۹۴/۰۳/۲۰ گفته:
۰ ۲ | ۰

سلام
وقتی دارم این تمرین رو انجام میدم خیلی افکار چرت و پرت و درهم از ذهنم عبور میکنه. دقیقا مثل خوابهای بی سرو ته که معلوم نیست از کجا شروع میشن و کجا ختم میشن! گاهی تمرکز روی صدای استاد بی نهایت برام سخت میشه. حتی این افکار درهم اونقدر واقعی میشن که یادم میره دارم چه کاری انجام میدم ! و یک دفعه به خودم میام میبینم وسط تمرین هستم ! آیا این حالت طبیعیه ؟! پیشنهادی دارید ؟

من این محصول را در تاریخ 1394/03/18 خریده ام

مدیر سایت در تاریخ ۱۳۹۴/۰۳/۲۴ پاسخ داده:
۰ ۱ | ۱

دوست عزیز سلام
به مرور زمان و استفاده ی مکرر از این فایل این مسئله برای شما برطرف میشود.جای نگرانی نست و تنها نیاز به زمان وتمرین دارد.شما سعی کنید تنها به صدای استاد عرفانی زاده گوش دهید وکمی به خود زمان دهید.

پاسخ

ایثار کوشکباغی در تاریخ ۱۳۹۴/۰۳/۱۹ گفته:
۰ ۲ | ۰

با سلام
چهار فایل برای دانلود وجود داشت. آیا اینها تفاوتی با هم دارن ؟ باید همشون رو گوش بدیم ؟ و اینکه روزی چند بار میشه این عمل خود هیپنوتیزمی رو انجام داد ؟

من این محصول را در تاریخ 1394/03/18 خریده ام

مدیر سایت در تاریخ ۱۳۹۴/۰۳/۱۹ پاسخ داده:
۰ ۱ | ۰

دوست عزیز سلام
دو فایل اول و دو فایل دوم هیچ تفاوتی ندارند و با دو فرمت متفاوت میباشند.محدودیتی در گوش دادن به فایلها وجود ندارد تا جایی که برای شما خسته کننده نباشد اما به طور روزانه به مدت 4 الی 6 هفته باید گوش دهید.

پاسخ

کسری قیومی در تاریخ ۱۳۹۴/۰۲/۱۸ گفته:
۰ ۰ | ۲

سلام خسته نباشید این فایل با بقیه فایل های کسب ثروتتون چه فرقی داره؟؟!!

مدیر سایت در تاریخ ۱۳۹۴/۰۲/۱۹ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۲

کسری عزیز سلام
هر کدام از این فایل ها به طور جداگانه به بحث کسب ثروت میپردازه
مثلا یکی در مورد تکنیک های عملی کسب ثروت و دیگری در مورد رفع باورهایی که در ذهن و ناخودآگاه ما از کسب ثروت جلوگیری میکند و .... صحبت میکند
موفق باشید

پاسخ

کسری قیومی در تاریخ ۱۳۹۴/۰۲/۱۹ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۳

یعنی باید برای کسب ثروت همه فایل هارو استفاده کرد؟!!!! و اینکه یه بخش درست کنین و درمورد هیپنوتیزم مخصوصا بدون کلامش صحبت کنین!!مثلا اگه موسیقی بدون کلام انقدر تاثیر داره که باعث جذب ثروت میشه پس چرا توی درمان بیماری ها یا چیزای دیگه استفاده نمیشه یا چرا اصلا افراد کمی از اون خبر دارن ؟؟!؟!؟!!!کلا درمورد این چند فایل اخرتون مفصل صحبت کنید لطفا ممنون پاسخ

مدیر سایت در تاریخ ۱۳۹۴/۰۲/۲۰ پاسخ داده:
۰ ۲ | ۲

کسری عزیز سلام
برای رسیدن به هدف خود که کسب ثروت است هرچه بیشتر ذهن خود را درگیر آن کنید و برای آن تلاش کنید زودتر نتیجه میگیرید.
راجع به محصولات جدبد هم در ادامه توضیحات بیشتری داده خواهد شد.
شاد زی.مهرافزون.

پاسخ

کسری قیومی در تاریخ ۱۳۹۴/۰۲/۲۰ پاسخ داده:
۰ ۲ | ۱

ممنون لطفا زودتر توضیحات بیشترو بزارید خیلی ممنون پاسخ

کسری قیومی در تاریخ ۱۳۹۴/۰۲/۲۶ پاسخ داده:
۰ ۳ | ۰

من جذب فوری اهن روبای ثروتو خریدم لازمه اینم بخرم؟! پاسخ

پیچک گرگانی در تاریخ ۱۳۹۴/۰۱/۲۵ گفته:
۰ ۳ | ۱

با سلام.
جناب عرفانی زاده من در رابطه با گوش دادن به فایلهای صوتی دچار مشکل میشم.و مشکلم اینه که حدودا وسط گوش دادن به فایل هیپنوتیزم خوابم میبره.!!البته این موضوع صرفا به فایلهای شما مربوط نیس با گوش دادن به هرگونه فایل صوتی اینجور میشم.
ممنون میشم اگه کمکم کنید که بدونم چیکار باید کنم

مدیر سایت در تاریخ ۱۳۹۴/۰۱/۲۶ پاسخ داده:
۰ ۵ | ۲

پیچک عزیز سلام،

در رابطه ی با فایل های خود هییپنوتیزم این امر نشانه خوبی هستش و نشون میده که تمرینات رو به صورت صحیح انجام دادید و وارد حالات عمیق تر خود هیپنوتیزم شده اید.
شاد و پیروز باشید

پاسخ

مدیر سایت در تاریخ ۱۳۹۴/۰۲/۰۷ پاسخ داده:
۰ ۴ | ۲

پیچک عزیز سلام
به خواب رفتن در هنگام گوش دادن به فایل خود هیبنوتیزم امری طبیعی است و از مزیت های این فایل میباشد.
 

پاسخ

محمدرضا رضائی زاده در تاریخ ۱۳۹۴/۰۱/۲۵ گفته:
۰ ۰ | ۰

با سلام
دوستان عزیزی که این فایل را دریافت کرده اند می تونن بگن که این فایل حاوی کدام دو فایل هست نام فایلها را لطفا اعلام نمایید میخوام تکراری خریداری نکنم با تشکر

مدیر سایت در تاریخ ۱۳۹۴/۰۱/۲۵ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۲

محمدرضا عزیز سلام،
بله این دو فایل در دوره کوچینگ راز و رمز های ناگفته ذهن که تهیه کردید موجود هستش. نیازی به خرید مجدد نیست.
شاد و پیروز باشید

پاسخ

محمدعلی کرمی در تاریخ ۱۳۹۴/۰۱/۲۴ گفته:
۰ ۲ | ۲

سلام من این محصول رو دیروز خریدم
به امید خدا به زودی خبرموفقیت های خودم رو در رابطه از این محصول در همین قسمت اعلام میکنم

من این محصول را در تاریخ 1394/01/23 خریده ام

محمدعلی کرمی در تاریخ ۱۳۹۴/۰۱/۲۵ پاسخ داده:
۰ ۱ | ۴

بعد از یک روز استفاده از این فایل و فایل کسب ثروت دلخواه به این نتایج رسیدم
یکی از ایده هایی که داشتم ثبت یک برند بود که امروز توسط یکی از مشتریانی که رفته بودم واسش نرم افزار حسابداریش رو نصب کنم به صورتی که من اصلا در این مورد باهاش صحبتی نکرده بودم یه دفعه خودش گفت من از برند محصولی که دارم خوشم نمیاد و دو برند دیگه سفارش دادم تازه نکته مهمترش این بود که گفت من یه آشنا در اداره ثبت تهران دارم که کارهای ثبت برند رو خیلی سریع تر انجام میده و تلفن اون شخص رو خیلی راحت بهم داد . خدائیش چند ثانیه ایی خدم دهنم واموند که چطور اصلا این طرف شروع کرد به صحبت در مورد برندش و نارضایتی از اون
نکته جالب بعدی این بود که وقتی با اون شخص در تهران تماس گرفتم راهمایی های خیلی خوبی بهم کرد که بتونم یه برند به ثبت برسونم .البته بگم که هنوز پولش رو به دست نیووردم اما مطمئن هستم که کامنت بعدی من یه خبر خوب برای قدم بعدی که تهیه پول ثبت اون برند هست خواهد بود
دوستان برام دعا کنید که در این راه موفق بشم
سپاسگزارم که وقت گذاشتید و صحبت هام رو مطالعه کردید

من این محصول را در تاریخ 1394/01/23 خریده ام
پاسخ

مهدی بوربوری در تاریخ ۱۳۹۴/۰۱/۱۵ گفته:
۰ ۲ | ۱۸

با سلام و درود فراوان
آقای عرفانی زاده لطفأ قیمت محصولات رو ارزانتر کنید تا همگان بتونن خرید کنن متشکر
دوستدار شما درویش