وبینار آنلاین دکمه ی اقدام

وبینار آنلاین دکمه ی اقدام


چگونه به هر رویا و هدفی که داری دست پیدا کنی و در کمتر از 5 ثانیه با هر شک و تردیدی خداحافظی کنی...

 

از لحظه ی تولد تا حالا مدام افرادی در زندگی تو بودن که در برهه های مختلف شاید بهت انرژی دادن، هلت دادن یا حتی مجبورت کردن تا کارهای به خصوصی رو انجام بدی، با بهونه های احتمالی مقابله کنی، با ترس هات رو به رو بشی و ...

والدینت، مشاورینی که داشتی، معلمینی که داشتی، دوستانت، مربی هایی که داشتی و ... همگی به نوعی سعی کردن بهت کمک کنن در مقابل بهانه های احتمالی و ترس هایی که داشتی بایستی تا بتونی در زندگی شخصی و حرفه ایت موفقیت های بیشتری رو کسب کنی.

اما چی میشی اگه با رازی آشنا بشی که این قدرت، اعتماد به نفس و شجاعت رو بهت بده که خودت شخصا کنترل زندگی ات رو به دست بگیری و یادبگیری چگونه می تونی هر زمان که هدفی برای خودت تعیین می کنی، تاز مانی که اون هدف رو خلق نکردی ادامه بدی و تسلیم نشی؟

در وبینار آنلاین دکمه ی اقدام دقیقا یاد میگیری که چگونه صرفا به کمک یک تکنیک بسیار ساده اما جادویی و قدرتمند می تونی به هر رویا و هدفی که داری دست پیدا کنی و یک شاهکار واقعی از زندگی خودت بسازی...

اجرای این تکنیک طلایی فقط 5 ثانیه ازت وقت میگیره و بعد از این 5 ثانیه، هر بار که از این تکنیک استفاده می کنی فورا به مسیر خلق هدف و رویایی که داشتی بر میگردی...

بعد از شرکت در وبینار آنلاین دکمه ی اقدام به راحتی یاد میگیری که چگونه یک بار و برای همیشه می تونی راندمان کاری خودت رو افزایش بدی، به هر هدفی که برای خودت تعیین می کنی دست پیدا کنی و به معنای واقعی کلمه از زندگی خودت و کارهایی که انجام میدی، نهایت لذت رو ببری.

بعد از شرکت در وبینار دکمه ی اقدام و آشنایی با این راز طلایی می تونی در کمتر از 5 ثانیه با اجرای این تکنیک فورا:

به خودت و توانایی هات اعتماد کنی...

اعتماد به نفست رو فورا برای کاری که باید انجام بدی، افزایش بدی...

فورا با عادت به تعویق انداختن کارها و دست دست کردن خداحافظی کنی...

هر ترسی که داری رو مدیریت کنی...

با هر نوع نگرانی ای خداحافظی کنی و از درون حس شادی و خوشحالی داشته باشی...

با شجاعت اقدام کنی و هر رویا و هدفی که داری رو به واقعیت زندگی خودت تبدیل کنی...

می تونی همین حالا تصمیم بگیری، ثبت نام خودت رو در این وبینار آنلاین تکمیل کنی و یکشنبه 1 مردادماه 96 راس ساعت 20 در وبینار حاضر بشی و یک تحول بزرگ، واقعی و ارزشمند رو به زندگی خودت هدیه بدی.

 

توضیحات تکمیلی در مورد وبینار آنلاین دکمه اقدام

وبینار چیه؟ وبینار ترکیب دو کلمه ی سمینار و آنلاین هستش. یک کلاس آموزشی آنلاین که در زمان تعیین شده استاد و دانشجو به صورت مجازی وارد کلاس میشن و دانشجو می تونه به مباحث آموزشی به صورت زنده و آنلاین گوش بده و یا فایل های ویدیویی پخش شده توسط استاد، اسلاید های پخش شده و ... رو مشاهده کنه.

به تنها چیزی که برای حضور در وبینار نیاز داری یک کامپیوتر و اینترنت هستش و به راحتی می تونی در زمان مطرح شده در منزل خودت به صورت زنده و آنلاین از آموزش های کلاس مجازی (وبینار) استفاده کنی.

توضیحات تکمیلی نحوه ی شرکت در وبینار و لینک حضور در وبینار 24 ساعت قبل از شروع وبینار در روز شنبه برای ثبت نام کنندگان در وبینار ارسال میشه.

این وبینار به صورت آنلاین برگزار میشه و دوستانی که به هر دلیلی نمی تونن به صورت آنلاین در وبینار حاضر باشن، 48 ساعت بعد از برگزاری وبینار نسخه ی آفلاین فایل های ویدیویی وبینار رو دریافت میکنن.

برای حضور در وبینار و تجربه ی کیفیتی قابل قبول به اینترنت پر سرعت با حداقل سرعت 512 مگابیت بر ثانیه نیاز دارید.

 

 

ثبت نام وبینار آنلاین دکمه ی اقدام

نظرات خود را با ما درمیان بگذارید

captcha Refresh