دوره ی آنلاین دختر همسایه، پسر همسایه: قواعد بازی روابط عاطفی از سلام تا هیچ وقت تنهام نذار!

دوره ی آنلاین دختر همسایه، پسر همسایه: قواعد بازی روابط عاطفی از سلام تا هیچ وقت تنهام  نذار!


درود بر تو دوست عزیز و دوست داشتنی،

من محمد امین عرفانی زاده هستم.

چندین سال پیش، وقتی برای اولین بار تصمیم گرفتم یک رابطه ی عاطفی جدی رو شروع کنم، رویاهای بزرگی داشتم...

حس می کردم دیگه وقتشه واسه ی خودم آستین بالا بزنم... یکم جدی تر به زندگیم نگاه کنم... رابطه ی عاطفی و فرد مورد علاقه و ایده آل خودم رو پیدا کنم و رابطه ی عاطفی ایده آل و مورد نظرم رو شروع کنم...

اما دقیقا نمی دونستم چه کاری باید انجام بدم... نمی دونستم چطوری می تونم فرد مورد علاقه ام رو جذب و علاقه مند به خودم کنم... قانون جذب رو از بر بودم، اما نمی دونستم حالا که کاینات فرد مورد علاقه ام رو وارد زندگی ام کرده چطوری باید ادامه ی مسیر رو طی کنم...

نمی دونستم از چه ابزار و منابعی می تونم استفاده کنم تا خیلی سریع و راحت بتونم اون رویاهای بزرگ رو... اون رابطه ی عاطفی ایده آل رو... به واقعیت زندگی خودم تبدیل کنم.

به همین دلیل، مجبور بودم تلاش کنم... هرکاری که از دستم بر میاد رو انجام بدم... فکر کنم... آزمون و خطا کنم... آزمون و خطا کنم... آزمون و خطا کنم و انقدر موارد جدید رو تست کنم تا بالاخره بتونم موفق بشم.

اون سالها خیلی زود گذشت... اون همه تلاش و دغدغه ی فکری خیلی زودتر از اونچه فکرش رو بکنی گذشت... رابطه ی عاطفی ای که با یک جرقه ی ساده شروع شد، اما چهار سال طول کشید و دنیایی از تجربه ها و درس ها رو برای من به همراه داشت... مشاوره ی اختصاصی به بیش از 500 نفر، فقط در سال گذشته، که مهمترین دغدغه ی ذهنی شون چگونگی ایجاد و حفظ یک رابطه ی عاطفی ایده آل بود... چیزهای زیادی رو یاد گرفتم! و حالا...

از صمیم قلب دوست دارم که به هرکسی که واقعا آماده است کمک کنم تا رابطه ی عاطفی ایده آل و دلخواهش رو بسازه

آره دوست من... دوست دارم به هر فردی که واقعا و از صمیم قلب دوست داره رابطه ی عاطفی دلخواه و ایده آلش رو بسازه کمک کنم تا با قدرت این کار رو انجام بده. دوست دارم ابزارها و تکنیک های لازم رو در اختیار هر فرد مصمم، جدی و خوش نیتی قرار بدم که دوست داره دقیقا فرد ایده آل و مورد نظرش رو به زندگیش جذب کنه، با قدرت این فرد رو جذب و شیفته ی خودش کنه و یک رابطه ی عاطفی عالی و رویایی رو با فرد مورد علاقه اش شکل بده.

دوست من، حس خیلی خوبیه وقتی می بینم دانشجوهای من مدام و پشت سرهم نتایج و اتفاق های خارق العاده و قشنگی رو برای خودشون و زندگی شون رقم می زنن.

در دوره ی آنلاین دختر همسایه، پسر همسایه: قواعد بازی روابط عاطفی از سلام تا هیچ وقت تنهام نذار! تمام تلاش من اینه که تمامی تکنیک ها و روش های تست شده، مطمین و قابل اعتمادی که می تونه به تو دوست خوبم کمک کنه تا رابطه ی عاطفی ایده آل و رویایی خودت رو شروع کنی، این رابطه رو حفظ کنی و اون رو به مرحله ی بعدی ببری رو بهت آموزش بدم.

دوست دارم هر راز، نکته، راهکار و استراتژی و تکنیکی که می تونه موفقیتت رو در این سفر 100 درصد تضمین کنه، در اختیار داشته باشی.

در دوره ی دختر همسایه، پسر همسایه تمامی چیزهایی که برای شروع، ادامه و حفظ رابطه ی عاطفی ایده آل و رویایی ات بهش نیاز داری رو به صورت مفصل و کامل بهت آموزش میدم...

دو گام اصلی و طلایی در دختر همسایه، پسر همسایه

گام اول: آمادگی ذهنی برای ورود به بازی روابط عاطفی

یادت باشه دوست من، اولین گام طلایی برای هر کسی که دوست داره وارد بازی روابط عاطفی بشه... یک رابطه ی عاطفی عالی و رویایی رو شروع کنه... از رابطه ی عاطفی ای که داره نهایت لذت رو ببره... و روز به روز احساس بهتری رو در رابطه ی ای که داره تجربه کنه، آمادگیه ذهنیه!

در این بخش تمایم تکنیک ها و رازهایی رو بهت آموزش میدم که تا این لحظه یاد گرفتم... رازهایی که بهت کمک میکنه در فرکانس و ارتعاش صحیح شروع، ادامه و حفظ رابطه ی عاطفی ایده آل و رویایی خودت قرار بگیری.

به کمک سیستم و فرمولی که در این بخش از دوره بهت آموزش داده میشه، می تونی دقیقا همون فرد رویایی و ایده آلت رو به زندگیت جذب کنی و یک رابطه ی عاطفی عالی و رویایی رو تجربه کنی.

در این بخش از دوره، در کمتر از 4 ساعت با 10 گام ساده و کاربردی آشنا میشی که بهت کمک میکنه از شر تمامی باورهای منفی و محدود کننده ای که در زمینه ی روابط عاطفی داری، یک بار و برای همیشه خلاص بشی و در زمانی بسیار کوتاه رابطه ی عاطفی ایده ال و رویایی خودت رو جذب کنی.

در این بخش با رازها و مفاهیمی آشنا میشی که درک اونها برای من حدود 4 سال طول کشید... اما این 4 سال تجربه باعث شد که مهمترین ترین و تاثیرگذارترین باورهایی رو شناسایی کنم که می تونه بهت کمک کنه فورا یک رابطه ی عاطفی رویایی و زیبایی رو تجربه کنی...

در این بخش از دوره با 3 تکنیک و درس بسیار قدرتمند آشنا میشی که من این این سه درس رو خلاصه مهمترین تجربیاتی می دونم که در زندگی شخصی خودم تجربه کردم... 3 درس طلایی و تکنیک قدرتمند که دقیقا مرز بین موفقیت یا شکست در شروع، حفظ و ادامه ی یک رابطه ی عاطفی هستش.

در این بخش از دوره، قدم به قدم بهت کمک می کنم که ذهنیت و نگرشی رو در خودت ایجاد کنی که بهت اجازه میده یک سر و گردن از 98 درصد افراد جامعه بالاتر باشی... یاد میگیری که چه فرکانس، ذهنیت و نگرشی باید در خودت ایجاد کنی تا به جای اینکه تو به دنبال خواسته ها و اهدافی که داری بری، به خصوص در زمینه ی روابط عاطفی، تو صرفا اولین قدم ها رو برداری و کاینات بقیه ی مسیر رو بهت نشون بده!

در این بخش از دوره با سیستمی آشنا میشی که حتی قبل از شروع یک رابطه تا درصد بسیار بالایی بهت میگه که در ادامه چه انتظاراتی رو می تونی از این رابطه داشته باشی و این رابطه در نهایت به کجا میرسه... تنها کافیه که این بخش از دوره رو با دقت دنبال کنی!

در این بخش از دوره دقیقا یاد میگیری که حتی اگر تا این لحظه هیچ رابطه ی عاطفی ای رو تجربه نکردی و برای اولین بار هستش که قصد شروع یک رابطه ی عاطفی، اما یک رابطه ی عاطفی موفق رو داری، چگونه می تونی خیلی راحت و سریع بر اصول و قواعد بازی روابط عاطفی مسلط بشی و یک رابطه ی زیبا و ایده آل رو هم برای خودت و هم برای فرد مورد علاقه ات ایجاد کنی.

در این بخش از دوره با تکنیک و فرمولی 3 مرحله ای آشنا میشی که حتی بهت اجازه میده یک رابطه ی عاطفی که به جدایی منجر شده رو مجددا به زندگی خودت جذب کنی، البته به صورتی کاملا آگاهانه و از منظر قدرت! در این فرمول 3 مرحله ای یاد میگیری که با اشراف به خودت و زندگیت یک بار دیگه رابطه ی عاطفی از دست رفته ات رو بررسی کنی و تصمیم بگیری که آیا دوست داری مجددا به شیوه ای کاملا صحیح اون رابطع ی عاطفی قبلی رو به زندگیت جذب کنی یا بهتره از این تصمیم صرف نظر کنی و به دنبال گزینه ی بهتری که دقیقا هم فرکانس با شما هست، باشی!

گام آخر این بخش رو فراموش نکن! این بخش وقت هایی که نمی دونی در چه مرحله ای از رابطه ی عاطفی خودت هستی و دقیقا در این مرحله چه کاری رو باید انجام بدی، بهت کمک میکنه! در این بخش تمامی تکنیک های مربوطه رو قدم به قدم با هم بررسی می کنیم.

 

گام دوم: آمادگی عملی برای ورود به بازی روابط عاطفی

صرفا به این علت این بخش رو به دوره ی دختر همسایه، پسر همسایه اضافه کردم چون واقعا حس می کنم که جای این آموزش ها در کشور ما خالیه! خیلی از ماها حس و نیت خوبی در برقراری رابطه ی عاطفی داریم، اما متاسفانه چون شناخت و درک صحیحی از جنس مخالف خودمون نداریم، نمی تونیم یک رابطه ی خوب و قوی رو ایجاد کنیم. در این بخش از دوره، دقیقا با تمامی گام های عملی و اجرایی ای آشنا میشی که برای شروع، حفظ و ادامه ی یک رابطه ی عاطفی عالی، قدرتمند و سرشار از حس خوب بهش نیاز داری.

در این بخش از دوره راجع به اصول و تکنیک هایی صحبت می کنم که تا به حال در مورد اونها صحبتی نشده اما برای ایجاد و ادامه ی یک رابطه ی عاطفی عالی به شدت مورد نیازه! به کمک فرمول ساده ای که در این بخش بهت معرفی می کنم، ایمان دارم که لذتی که از زندگی عاطفیت خواهی برد چندین برابر میشه... و از اینکه همه چیز کاملا اتوماتیک داره در زندگیت اتفاق می افته خیلی لذت خواهی برد.

در این بخش از دوره دقیقا متوجه این موضوع میشی که 5 دلیل اصلی که اجازه نمیداده دقیقا رابطه ی عاطفی ایده آل و دلخواهت رو تجربه کنی چه بوده و چگونه می تونی با 5 گام و تغییر ساده این روال رو تغییر بدی و رابطه ی عاطفی خودت رو به سمتی هدایت کنی که دوست داری.

در این بخش از دوره فرمولی رو بهت معرفی می کنم که بهت کمک میکنه فورا متوجه بشی که طرف مقابلت چه تیپ شخصیتی ای داره و بهترین راه برخورد با این تیپ شخصیتی چی هستش. در این بخش متوجه میشی که چرا این تکنیک واسه ی تو دوست خوبم، می تونه بی نهایت تاثیرگذار و سرنوشت ساز باشه.

در این بخش از دوره با روشی تست شده و 4 مرحله ای آشنا میشی که بهت کمک میکنه رابطه ی عاطفی فعلیت رو ارزیابی کنی و دقیقا متوجه بشی که چه عیب هایی داره و چگونه می تونی این عیب ها رو برطرف کنی.

در این بخش با 7 قانون شروع رابطه آشنا میشی که تا درصد بالایی موفقیت شما رو در شکل دهی و شروع یک رابطه ی عاطفی سالم و عالی تضمین میکنه. هیچ کس در ایران این موضوع رو به این شکل آموزش نمیده و با این جزییات این اصول و قواعد رو باز نمیکنه!

در این بخش با سه حالت و سمت و سویی که یک رابطه ممکنه در نهایت به خودش بگیره آشنا میشی و متوجه میشی که با توجه به شخصیت و خصوصات اخلاقی شما کدوم یکی از این سمت و سو ها می تونه بهترین گزینه برای شما باشه و اگر رابطه ی عاطفی شما داره سمت و سوی دیگه ای به خودش میگیره راهکار چیه!

و ... .

چند نکته ی مهم:

لطفا توجه داشته باشید که هزینه ی شرکت در این دوره ی آنلاین یک میلیون و 490 هزار تومان هستش. که دوستانی که تا پایان آذرماه 95 اقدام به پیش خرید این دوره کنن می تونن با حدود 70 درصد تخفیف و به قیمت 490 هزار تومان این دوره رو خریداری کنن.

جلسات این دوره به صورت هفتگی بر روی سایت قرار خواهد گرفت و از دو بخش اصلی تشکیل شده. بخش ابتدایی شامل آموزش های مقدماتی و اولیه که مورد نیاز شروع، ادامه و حفظ یک رابطه ی عاطفی است و بخش دوم که در این بخش ادامه ی آموزش ها بر اساس سوالات و نیازهای شرکت کنندگان در دروه آماده و ارایه خواهد شد، دقیقا مشابه یک ورکشاپ کاملا مشارکتی.

مدت زمان این دوره و تعداد جلسات آن بسته به نیاز شرکت کنندگان در دوره متغییر هستش، زمان پیش بینی شده ی عرفانی زاده دات کام برای این دوره 3 ماه هستش تا به امید خدا هیچ سوال و ابهامی در زمینه ی روابط عاطفی برای شرکت کنندگان در دوره باقی نمونه.

جلسات در دو فرمت فایل های صوتی و تصویری ضبط و در پروفایل شما قرار خواهد گرفت.

دوستانی که دوره را رزرو می کنن تا تاریخ 30 دی ماه 98 فرصت دارن پرداخت خود و تکمیل کنن و دوره رو با قیمت 490 خریداری کنن. در ضمن در تاریخ 10 دی ماه 95 نیز اولین جلسه ی دوره در اختیاری دوستانی که این دوره را رزرو کرده اند نیز قرار خواهد گرفت.

 

شما در این دوره ثبت نام نکرده اید
ثبت نام دوره ی آنلاین دختر همسایه، پسر همسایه: قواعد بازی روابط عاطفی از سلام تا هیچ وقت تنهام نذار!

تاریخ شروع پیش ثبت نام در دوره: 21 آذرماه 95

تاریخ پایان پیش ثبت نام: 30 آذرماه 95

تاریخ شروع دوره: جمعه 10 دی ماه 95

ظرفیت پذیرش: 100 نفر

نظرات خود را با ما درمیان بگذارید

captcha Refresh
مرتضی صناعی در تاریخ ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ گفته:
۰ ۰ | ۱

سلام.وارد پروفایلم که میشم،بالای صفحه نوشته میشه شما هنوز موبایل خودرا تایید نکردید..هرچی هم واردمیکنم تایید نمیشه.مشکل کجاس؟

شهبازی (پشتیبانی عرفانی زاده دات کام) در تاریخ ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

مرتضی عزیز سلام

موبایل شما تایید شد.

شاد و پیروز باشید

پاسخ

صادق قوامی در تاریخ ۱۳۹۵/۱۰/۰۷ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام آقای عرفانی زاده عزیز من به نتیجه رسیدم و فرد مورد نظر خودمو پیدا کردم دقیقا همون که می خواستم و الان اونم منوو دوست داره از راهنمایی هاتون خیلی ممنونم دوستتون دارم .

پیمان قربانی
پیمان قربانی در تاریخ ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ گفته:
۰ ۰ | ۰

ایا این دوره به درد منم میخوره که الان تقریبا 6ساله با هیچ کسی رابطه عاطفی نداشتم بعد از یه شکست شدید

شهبازی (پشتیبانی عرفانی زاده دات کام) در تاریخ ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

پیمان عزیز سلام

بله این دوره برای شما موثر و مفید خواهد بود.

شاد وپیروز باشید

پاسخ

Tahereh Shafiy در تاریخ ۱۳۹۵/۰۹/۲۳ گفته:
۰ ۱ | ۳

خیلى دوس دارم شرکت کنم تو این دوره ،
خیلى بهش نیاز دارم, اى کاش میشد...

فریبا دولت خواه
فریبا دولت خواه در تاریخ ۱۳۹۵/۰۹/۲۳ گفته:
۰ ۱ | ۳

چقدر خوب میشه منم شرکت کنم

رحیم صادقی در تاریخ ۱۳۹۵/۰۹/۲۳ گفته:
۰ ۰ | ۵

سلام خسته نباشید.
به نظر من دوره هاتون خعیلی گرونه

شهبازی (پشتیبانی عرفانی زاده دات کام) در تاریخ ۱۳۹۵/۰۹/۲۳ پاسخ داده:
۰ ۱ | ۱

رحیم عزیز سلام

این دوره از این نظر که دوره ی مفصل و ارزشمندی هست و نمونه اش در ایران وجود ندارد این قیمت را دارد.

شاد و پیروز باشید

پاسخ

sadegh در تاریخ ۱۳۹۵/۰۹/۲۲ گفته:
۰ ۲ | ۰

استاد من هم اومدم امیدوارم مثل بقیه ی کارها عالی باشه

محمد علوی در تاریخ ۱۳۹۵/۰۹/۲۲ گفته:
۰ ۴ | ۰

من شرکت کردم مطمین هستم عالیه کاش زودتر دوره شروع بشه

DaRYa T
DaRYa T در تاریخ ۱۳۹۵/۰۹/۲۲ گفته:
۰ ۱ | ۶

سلام...چرا انقد زیاااد...من چه کار کنم پس؟!!

دادالله جمالی در تاریخ ۱۳۹۵/۰۹/۲۲ گفته:
۰ ۳ | ۱۰

دوست عزیز مبلغی که که میگیری خیلی بالاست کسانی هستند که 4900تومان ندارند اون وقت شما میگید490000هزاز بدن به شما واسه رابط عاطفی

مرتضی سلجوقی
مرتضی سلجوقی در تاریخ ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ پاسخ داده:
۰ ۸ | ۱

سلام. بااحترام به همه.
شنیدی که میگن فلانی گرسنگی نکشیده تا عاشقی یادش بره
عاشقی و رابطه خوب یه عطش درونی میخواد.باید براش مایه بذاری پاسخ

دادالله جمالی در تاریخ ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ پاسخ داده:
۰ ۲ | ۶

سلام دوست عزیز وقتی همون مایه را هم که نداری از کجا مایه میزاری؟ پاسخ