بنا به استراتژی جدید در راستای توسعه ی ایده های تماما انلاین محور تا اطلاع رسانی بعدی پشتیبانی عرفانی زاده دات کام صرفا از طریق چت آنلاین، ارسال تیکت و ایمیل می باشد.

 

 

ورکشاپ آنلاین تبلیغ نویس میلیونر (دوره مقدماتی)

ورکشاپ آنلاین تبلیغ نویس میلیونر (دوره مقدماتی)

 

 

درود بر تو دوست عزیز و همراه دوست داشتنی عرفانی زاده دات کام،

میخوام یک داستان خیلی جالب رو واست تعریف کنم... اما اجازه بده بحثم رو با این سوال شروع کنم:

آیا تو دوست خوبم به تبلیغ نویسی علاقه مند هستی؟

منظور من از تبلیغ نویسی این هنره که بتونی یک ویدیوی تبلیغاتی عالی رو ایجاد کنی، یا یک متن تبلیغاتی عالی و تاثیرگذار رو بنویسی، یا حتی مهمتر از اینها... اینکه بتونی یک وبینار عالی و تاثیرگذار رو طراحی و اجرا کنی که بتونه فروش و درآمدزایی بالایی رو برات ایجاد کنه!

یادت باشه دوست من! تبلیغ نویسی واقعا کار هرکسی نیست! دوست من هرگز دوست ندارم که وارد این ورکشاپ کوتاه بشی، مگر اینکه بی نهایت جدی و مصمم باشی!

ببین دوست من، وقتی که تو میای و کسب و کار اینترنتی خودت رو راه اندازی میکنی و محصولات آموزشی و دانلودی خودت رو تولید میکنی مطمینا می تونی بیای و از تبلیغ نویس های حرفه ای کمک بگیری و اونها رو استخدام کنی تا متنی تاثیرگذار رو برای فروش محصولی که تهیه کردی بنویسن! اما ممکنه خودت هم دوست داشته باشی که بدونی چطور می تونی این کار رو انجام بدی...

اگر جز این دسته افراد هستی، پیشنهادی واست دارم که هرگز نمی تونی ردش کنی...

من به دنبال افرادی هستم که بتونن در تبلیغ نویسی به درجه های خیلی خوب و بالایی برسن و بتونن از این راه برای خودشون درآمدزایی کنن... چرا این کار رو انجام میدم؟

چون همین حالا که داری این متن رو میخونی هزاران نفر از دانشجوهای من در دوره ی راز یک میلیون دلاری من، در حال تولید محصولات دانلودی خودشون هستن!

فکر می کنی این افراد دنبال چه چیزی هستن؟

دوست دارن که تبلیغات بسیار عالی و بی نظیری رو برای محصولات خودشون داشته باشن تا بیشترین فروش رو در دنیای کسب و کار اینترنتی نصیب خودشون کنن.

اما می دونی داستان چیه دوست من؟

اصولا دو دسته تبلیغ نویس در ایران داریم...

دسته ی اول افراد و تبلیغ نویس هایی هستن که من کارشون رو قبول دارم، بسیار حرفه ای هستن و می تونن تبیلغاتی رو بنویسن که عالی و بی نظیر باشه... اما این افراد برای هر متن تبیلغاتی که نگارش میکنن بین 5 تا 50 میلیون تومن هزینه دریافت میکنن!!!

دسته ی دوم، تبلیغ نویس هایی هستن که هزینه های کمتری رو از شما دریافت میکنن اما فیدبک قابل توجهی رو هم برای شما به ارمغان نمیارن!! بنابراین من هرگز این افراد رو بهت توصیه نمی کنم!

پس به نظرت، من چه پیشنهادی برای اون دسته از دانشجوهای دوره ی راز یک میلیون دلاری من می تونم داشته باشم که دوست دارن کارشون رو با یک متن تبلیغاتی عالی و حرفه ای شروع کنن؟

برای این مساله، من یک راهکار عالی پیدا کردم!

به جای اینکه به دنبال این افراد بگردم، تصمیم گرفتم که این تبلیغ نویس های حرفه ای و ماهر رو از بین همراهان عزیز خانواده ی بزرگ عرفانی زاده دات کام انتخاب کنم و فوت و فن های اولیه ی تبلیغ نویسی رو به این دوستان آموزش بدم و به افرادی که در نهایت از فیلترهای آموزشی من عبور میکنن، مشتری هایی که خواهان نگارش متن تبیلغاتی برای محصولات شون هستن رو معرفی کنم و اینگونه به تو دوست خوبم هم کمک کنم تا یک کسب و کار اینترنتی سودآور رو برای خودت پایه ریزی کنی.

یادت باشه دوست من، اصلا نمی خوام که خیلی سریع بر روی دکمه ی خرید کلیک کنی و در دوره ثبت نام کنی، دوست دارم که دقیقا خودت رو ارزیابی کنی که آیا برای این کار ساخته شدی؟

در ورکشاپ تبلیغ نویس میلیونر سه موضوع اصلی رو مورد بررسی قرار میدیم:

چگونه یک ویدیوی تبلیغاتی عالی و پرفروش طراحی کنیم؟

یادت باشه دوست من، ویدیوهای تبلیغاتی غوغا میکنه و به راحتی می تونه فروش و درآمدزایی بسیار بالایی رو برای شما ایجاد کنه! در ورکشاپ تبلیغ نویس میلیونر من دقیقا فرمولی رو بهت آموزش میدم که شخصا برای تولید ویدیو های تبلیغاتی خودم ازش استفاده می کنم. فرمول خاص خودم که تونسته فقط در سال گذشته در یکی از کسب و کار اینترنتی من بیش از یک میلیارد تومن درآمدزایی اینترنتی رو برای من به همراه داشته باشه!

چگونه یک وبینار تبیلغاتی عالی و پر فروش طراحی کنیم؟

در این بخش دقیقا بهت آموزش میدم که من چگونه وبینارهایی قدرتمند و تاثیرگذار رو طراحی می کنم که صرفا همین تکنیک ساده بیش از 300 میلیون تومن درآمدزایی اینترنتی رو صرفا در 3 ماه گذشته برای من به همراه داشته!

واقعا این تکنیک بی نهایت قدرتمنده دوست من!

یادت باشه دوست من اگر میخوای درآمدهای میلیون دلاری در کسب و کار اینترنتی خودت داشته باشی، باید اصول طراحی یک وبینار قوی و تاثیرگذار رو بدونی و اجراییش کنی، که در این بخش دقیقا بهت آموزش میدم که چگونه می تونی چنین وبینارهای قدرتمند و تاثیرگذاری رو طراحی و برگزار کنی!

چگونه ایمیل های عالی و پر فروش طراحی کنیم؟

حتما ایمیل های ارسالی من رو دیدی دوست خوبم! کاملا متفاوت با ایمیل هایی هستش که در دنیای وب دیدی! که در این بخش دقیقا فرمول هایی که برای نگارش ایمیل های خودم مورد استفاده قرار میدم رو بهت آموزش میدم. تمرکز اصلی من در این بخش بر طراحی و نگارش عناوین قدرتمند برای ایمیل هایی هستش که اونها رو ایجاد می کنی که این موضوع بی نهایت مهمه!

90 دردصد موفقیت یا شکست ایمیل های ارسالی شما، که ایمیل ارسالی منجر به درآمدزایی و فروش بشه یا نشه صرفا به عناوینی بستگی داره که اونها رو نگارش میکنی دوست من! که تمامی این اصول رو مفصل در ورکشاپ تبیلغ نویس میلیونر خواهی آموخت!

کاری که لازمه انجام بدی اینه دوست من که همین حالا ثبت نام خودت در ورکشاپ تبیلغ نویس میلیونر رو نهایی کنی و آماده ی این فرصت استثنایی باشی.

اما چرا من این کار رو انجام میدم؟ چرا این دوره رو برگزار می کنم؟

چون باید این کار رو انجام بدم دوست خوبم! واقعا تبلیغ نویس های خوب در ایران بسیار کم و انگشت شمار هستن و این اصلا خوب نیست! یک کسب و کار اینترنتی موفق به متون تبیلغاتی عالی و تاثیرگذار نیاز داره! دومین دلیلش اینه که طی چند ماه آینده یک دوره ی حرفه ای و اختصاصی حضوری رو برگزار می کنم که افراد برگزیده به شرکت میان و طی چند روز همراه با من تمامی فوت و فن های تبلیغ نویسی رو آموزش میبینن و در نهایت مدرک تاییدیه ی آموزش رو از من دریافت میکنن! که در ادامه من مراجعین و مشتری های خودم در عرصه ی تبلیغ نویسی رو به دوستانی معرفی می کنم که این گواهی نامه ها رو از من دریافت کردن!

تنها کاری که لازمه انجام بدی اینه که همین حالا ثبت نام خودت رو در ورکشاپ تبلیغ نویس میلیونر قطعی کنی، آموزش های اون رو سپری کنی و در صورتی که از این مرحله با موفقیت عبور کردی ، امکان ثبت نام شما در کارگاه حضوری که چند ماه آینده برگزار میشه، مهیا میشه!

دوست من این ورکشاپ فقط برای افرادی هست که واقعا جدی و مصمم هستن که دوست دارن وارد حوزه ی تبلیغ نویسی بشن و برای خودشون و مشتری هایی که در ادامه خواهند داشت تبیلغاتی عالی و تاثیرگذار رو طراحی کنن.

در ورکشاپ تبلیغ نویس میلیونر می بینمت دوست خوبم!

نکته مهم: ظرفیت باقی مانده برای شرکت در دوره تنها 35 نفر هستش و بعد از اتمام ظرفیت دوره امکان ثبت نام در ورکشاپ وجود نخواهد داشت! لطفا توجه داشته باشید که این ورکشاپ فقط یک بار برگزار می گردد و فرصتی برای ثبت نام در دوره های بعدی وجود ندارد!

توضیحات تکمیلی: ورکشاپ تبلیغ نویس میلیونر شامل 3 ساعت آموزش تصویری هستش که این دوره ی آموزشی پنج شنبه 30 اردیبهشت ماه 95 بر روی سایت قرار میگیره و دوستانی که محصول را خریداری کردن راس ساعت 8 شب می تونن به پروفایل کاربری شون در سایت، بخش سفارشات من مراجعه و فایل های تصویری دوره رو دانلود کنن. این دوره دارای یک جلسه ی پرسش و پاسخ آنلاین هم هستش که در تاریخ 6 خرداد 95 برای خریداران دوره ارسال میشه. 

نکته: این دوره به صورت رایگان به شرکت کنندگان در دوره ی راز یک میلیون دلاری من تقدیم میشه.!

برای دانلود رایگان جلسه ی اول ورکشاپ تبلیغ نویس میلیونر کلیک کنید

 

 

خرید محصول ورکشاپ آنلاین تبلیغ نویس میلیونر (دوره مقدماتی)
افزودن این محصول به لیست آرزوها

نکته: با خرید دانلودی این محصول:
1. 10% مبلغ پرداختی، خرید دانلودی، به کیف پول شما اضافه می گردد که می توانید برای خرید دیگر محصولات دانلودی سایت از آن استفاده نمائید.
2. بعد از دانلود به سرعت قابل استفاده می باشد.
3. مهمتر از همه در صورتی که در آینده مطلبی به صورت تصویری، صوتی و یا نوشتاری به این محصول دانلودی اضافه شود بدون پرداخت هیچگونه هزینه ای می توانید با استفاده از لینک آن در قسمت "سفارشات من" آن را دانلود نمائید.


توجه: بعد از خرید محصول دانلودی، لینک های دانلود در پروفایل شما (با همان نام کاربری که آن محصول را خریده اید وارد شوید) در قسمت "سفارشات من" برای همیشه موجود می باشد و می توانید هر زمان که خواستید با استفاده از آنها، فایل مورد نظر را دانلود نمائید.

کلمات کلیدی : تبلیغ نویسی

نظرات خود را با ما درمیان بگذارید

captcha Refresh
حمید پارسانژاد
حمید پارسانژاد در تاریخ ۱۳۹۶/۰۳/۱۰ گفته:
۰ ۰ | ۰

استاد هنوزم که هر از چند گاهی آموزش های تبلیغ نویسی رو مجدد میگذرونم ، واقعاً لذت میبرم ...

من این محصول را در تاریخ 1395/03/01 خریده ام

سمیه قاسمی در تاریخ ۱۳۹۵/۰۹/۱۶ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام مجدد استاد عزیز. بله الان که دارم فایل ها رو گوش میکنم و میبینم حس میکنم انگیزم خیلی بالا رفته و راه رو اشتباه میرفتم. یه دنیا ممنون. خدا خیرتون بده

من این محصول را در تاریخ 1395/09/13 خریده ام

حمید رضا محمدی
حمید رضا محمدی در تاریخ ۱۳۹۵/۰۸/۱۸ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام وهزار درود بر استا د قدرتمندم آقای عرفانی زاده و گروه بی نظیرش
با تشکر فراوان برای مطالب ارزشمند ی که اراِئه میدین
نظر من برای شرکت در این دوره در مرحله اول استفاده برای کسب و کار خودم هست و بعد از آن اگر وقت داشته باشم حتما برای کسب وکارهای متفرقه هم استفاده میکنم وبه کسب در آمد خودم می افزایم

من این محصول را در تاریخ 1395/08/18 خریده ام

hossein sadati در تاریخ ۱۳۹۵/۰۸/۱۸ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام استاد گرامی و تیم همراه خوبشون.
هدف من این هستش که بیشتر برای خودم و هم برای دیگران تبلیغ نویسی کنم.
با تشکر

من این محصول را در تاریخ 1395/02/31 خریده ام

حسن غبیشاوی در تاریخ ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام استاد خسته نباشید من اگه میخوام درمورد تبلیغ نویسی تمرین کنم چطور این کارو انجام بدم ! کجا تمرین کنم ؟ امکان هست شما به عنوان تمرین یه سری محصول فرضی به ما معرفی کنید که ما تبلیغی برای این محصولات بنویسیم
ویه سوال دیگه من اگه بخوام برای کسی تلبیغ نویسی کنم چطور خودمو معرفی کنم ایا باید سایت داشته باشم یا جایی ثبت نام کنم ؟؟؟

من این محصول را در تاریخ 1395/06/26 خریده ام

شهبازی (پشتیبانی عرفانی زاده دات کام) در تاریخ ۱۳۹۵/۰۷/۰۴ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

سلام دوست عزیز

این لینک خیلی به شما کمک میکندhttp://erfanizade.com/strat-your-online-business-now-monthly-subscription

ومیتوانید از آموزشهای موجود در تبلیغ نویس میلونر استفاده کنید یا به سایت مراجعه کنید و از متن تبلیغ نویسی محصولات و دانلودهای رایگان استفاده کنید.اگر تبحر دارید با ما در تماس باشید.

شاد و پیروز باشید.

من این محصول را در تاریخ 1395/08/18 خریده ام
پاسخ

وحید شریفی در تاریخ ۱۳۹۵/۰۶/۳۰ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام . من هدف از شرکت دراین دوره یادگیری این موضوع جهت استفاده برای کسب و کار اینترنتی آموزش محور خودمه و اگر زمان کافی داشته باشم میخوام بعنوان یک کار جانبی هم به اون نگاه کنم .
موفق و پیروز باشید

من این محصول را در تاریخ 1395/06/28 خریده ام

bahram nasiri در تاریخ ۱۳۹۵/۰۶/۳۰ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام جناب آقای عرفانی زاده من میخوام از تبلیغ نویسی برای گزینه سوم استفاده کنم یعنی هم برا ی راه اندازی و رونق کسب و کار خودم استفاده کنم و هم از دیگران سفارش بگیرم و از این راه نیز درآمد زایی داشته باشم.

من این محصول را در تاریخ 1395/06/26 خریده ام

حسن غبیشاوی در تاریخ ۱۳۹۵/۰۶/۲۸ گفته:
۰ ۰ | ۰

3 دوست دارم از این ورکشاپ هم برای کسب کارخودم استفاده کنم هم برای کمک به دیگران

من این محصول را در تاریخ 1395/06/26 خریده ام

حمیده کارگر در تاریخ ۱۳۹۵/۰۶/۲۸ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام وقت به خیر .خداقوت .ظاهرا فایل های این دوره برای شرکت کنند ه های دوره راز یک میلیون دلاری من رایگانه اما من فقط یک فایل از این دوره را دریافت نموده ام.
ضمنا برا ی خرید پلن c اشتباها به جای پرداخت مبلغ ، به خیال ا ینکه از طریق کیف پول نیز می توان هزینه سایت راپرداخت نمود، کیف پول را شارژر نمودم .اما متاسفانه گزینه ای که بتوان از طریق کیف پول هزینه سایت را پرداخت نبودموجود نمی باشد.با اینکه در مورداین دوموضوع هم در تلفنی صحبت کردم وهم در کانال پیام دادم اما هیچ کدام از مواردبالا حل نشده ، لطفا راهنمایی فرمائید.
متشکرم

من این محصول را در تاریخ 1395/06/28 خریده ام

شهبازی (پشتیبانی عرفانی زاده دات کام) در تاریخ ۱۳۹۵/۰۶/۲۸ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

سلام دوست عزیز

برای خرید پلن C از طریق سایت kasbokareonline.com/pay میتوانید این کار را انجام دهید

شاد و پیروز باشید

من این محصول را در تاریخ 1395/08/18 خریده ام
پاسخ

شادی راد در تاریخ ۱۳۹۵/۰۶/۲۷ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام آقای عرفانی زاده
من از دانشجویان دوره راز هستم
هدف من از شرکت در ورکشاپ ، تبلیغ نویسی حرفه ای برای محصولات سایت خودم و ان شاالله یک تبلیغ نویس حرفه ای برای محصولات دیگران باشم.

من این محصول را در تاریخ 1395/03/02 خریده ام

alireza solimani در تاریخ ۱۳۹۵/۰۶/۲۷ گفته:
۰ ۰ | ۰

باسلام وعرض ادب
باتوجه به اینکه فایلهای جلسه دوم وبمسترهای یک میلیون دلاری رابصورت نصف ونیمه دریافت کرده اموهمینطورجلسه سوم اصلابدستم نرسیده لطفارسیدگی بفرمایید.متشکرم

شهبازی (پشتیبانی عرفانی زاده دات کام) در تاریخ ۱۳۹۵/۰۷/۰۴ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

سلام دوست عزیز

شما میتوانید مرورگر خود را عوض کنید و به قسمت پروفایلتان مراجعه کنید و در قسمت دوره بررسی کنید.

 شاد و پیروز باشید

من این محصول را در تاریخ 1395/08/18 خریده ام
پاسخ

حامد سلیمی در تاریخ ۱۳۹۵/۰۶/۲۶ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام وقت به خیر . دلیل من برای شرکت در این ورکشاپ ، تبدیل توانایی ِ نویسندگی بالای ِ خودم به محتوای تبلیغاتی هست . میخوام استعداد نویسندگیم رو طبق معیارهای تبلیغ نویسی ِ حرفه ای تطبیق بدم تا همزمان با دوره وبمسترهای یک میلیون دلاری که در حال گذروندنش هستم ، همه جنبه های لازم برای اولین فروش های میلیونی خودم فراهم کنم .

من این محصول را در تاریخ 1395/06/26 خریده ام

محمد مرشدی در تاریخ ۱۳۹۵/۰۴/۲۷ گفته:
۰ ۰ | ۱

با عرض سلام خدمت تیم محترم عرفانی زاده . می خواستم بدونم دوره تبلیغ نویسی تموم شده.. دیگه دوره جدیدی شروع نمیشه برا تبلیغ نویسی

من این محصول را در تاریخ 1395/02/31 خریده ام

شهبازی (پشتیبانی عرفانی زاده.کام) در تاریخ ۱۳۹۵/۰۶/۱۶ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

سلام دوست عزیز

زمان دوره ی بعدی هنوز مشخص نشده است

شاد و پیروز باشید

من این محصول را در تاریخ 1395/08/18 خریده ام
پاسخ

Monireh Haratian در تاریخ ۱۳۹۵/۰۴/۲۳ گفته:
۰ ۰ | ۰

با سلام و سپاس
من جلسه ششم این دوره را دانلود کردم ولی این جلسه همان جلسه چهارم قسمت تبلیغ نویسی در دوره راز است.
لطفاً راهنمایی فرمایید.
با سپاس

من این محصول را در تاریخ 1395/03/01 خریده ام

شهبازی (پشتیبانی عرفانی زاده.کام) در تاریخ ۱۳۹۵/۰۶/۱۶ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

سلام دوست عزیز

این جلسه بین دو دوره مشترک است

شاد و پیروز باشید

من این محصول را در تاریخ 1395/08/18 خریده ام
پاسخ

زهرا عزیزی
زهرا عزیزی در تاریخ ۱۳۹۵/۰۴/۲۰ گفته:
۰ ۰ | ۰

با سلام
من جزو دانشجویان دوره راز یک میلیون دلاری هستم. دوره ورکشاپ تبلیغ نویسی در پروفایل من فعال نشده. لطفا این دوره رو برای من م فعال کنید.
با تشکر از شما.

من این محصول را در تاریخ 1395/04/21 خریده ام

فریبا دولت خواه
فریبا دولت خواه در تاریخ ۱۳۹۵/۰۴/۱۹ گفته:
۰ ۰ | ۰

با سلام و خدا قوت
من چطور می تونم با پشتیبانی آنلاین ارتباط برقرار کنم؟
تلفن های سایت هم کسی جواب نمی ده
ممنون می شیم راهنمایی کنید

من این محصول را در تاریخ 1395/02/31 خریده ام

فریبا دولت خواه
فریبا دولت خواه در تاریخ ۱۳۹۵/۰۴/۱۹ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

و این که بالای صفحه نوشته شده شماره موبایل شما تأیید نشده، شماره موبایل رو می زنم می گه این شماره موبایل در سیستم موجود نیست

من این محصول را در تاریخ 1395/02/31 خریده ام
پاسخ

شهبازی (پشتیبانی عرفانی زاده.کام) در تاریخ ۱۳۹۵/۰۶/۱۶ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

سلام دوست عزیز

شما میتونید از طریق شماره ی تلگرام 09199990218 با ما در ارتباط باشید 

شاد و پیروز باشید

من این محصول را در تاریخ 1395/08/18 خریده ام
پاسخ

مجید کرمی در تاریخ ۱۳۹۵/۰۴/۱۵ گفته:
۰ ۰ | ۰

با سلام خدمت گروه عرفانی زاده دات کام .
ببخشید فایل های 20 گانه هدیه رایگان راز یک میلیون دلاری من که در بخش دانلود های رایگان وجود دارند به عنوان معرفی محصول هستند یا یک نوع پیشنهاد فروش محسوب می شه ...؟

شهبازی (پشتیبانی عرفانی زاده.کام) در تاریخ ۱۳۹۵/۰۶/۱۶ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

سلام دوست عزیز

 این فایل ها هدیه های رایگانی هستند که اطلاعات اولیه و مقدماتی را در قالب محصول مربوطه در اختیار شما قرار میدهد

شاد و پیروز باشید

من این محصول را در تاریخ 1395/08/18 خریده ام
پاسخ

الهه حقوقی در تاریخ ۱۳۹۵/۰۴/۱۵ گفته:
۰ ۰ | ۰

با سلام خدمت تیم محترم عرفانی زاده.من ازدانشجوهای دوره راز هستم و متاسفانه از این دوره اطلاعی نداشتم و فقط چند روزه که برای من فعال شده. طبق فرمایش آقای عرفانی زاده میخوام هدفم رو بیان کنم، هدف من از یادگیری این دوره ابتدا برای کسب و کار خودم هست که بتونم محصولاتم رو بفروش برسونم.در واقع الویت اولم اینه . در وهله ی بعد کسب درآمد از این دوره هستش که برای دیگران بتونم تبلیغ های خوب و مناسبی آماده کنم.

من این محصول را در تاریخ 1395/04/12 خریده ام

حجت عابدی
حجت عابدی در تاریخ ۱۳۹۵/۰۴/۱۵ گفته:
۰ ۰ | ۰

با سلام خدمت تیم عرفانی زاده دات کام
بنده از دانشجویان دوره راز یک میلیون دلاری هستم. هدف بنده از دیدن ورکشاپ تبلیغ نویسی استفاده از آن در کسب و کار خودم و همچنین ارایه خدمات برای دیگران می باشد.
با تشکر

من این محصول را در تاریخ 1395/02/31 خریده ام

مجید کرمی در تاریخ ۱۳۹۵/۰۴/۱۴ گفته:
۰ ۰ | ۰

استاد از ما خواستن تا در مورد حس وحال خودمون نسبت به آموزش هایی که در مورد این محصول داریم نظرات خودمون رو اعلام کنیم :
من فقط یک جمله میگم که سعی کردم از آموزش ها استفاده کنم .
شاه کلید فروش موفق