بنا به استراتژی جدید در راستای توسعه ی ایده های تماما انلاین محور تا اطلاع رسانی بعدی پشتیبانی عرفانی زاده دات کام صرفا از طریق چت آنلاین، ارسال تیکت و ایمیل می باشد.

 

 

شغل رویایی خود را جذب کنید!

شغل رویایی خود را جذب کنید!

برای بسیاری از افراد مهمترین مساله ای که هر روز درگیر آن هستند و با آن دست و پنجه نرم می کنند شغل و کاری است که مشغول به آن هستند. شغل و کار افراد در حقیقت گویای اطلاعات بسیار زیادی است از جمله اینکه چه کسی هستیم، چه نوع شخصیتی داریم و در آینده در چه شرایطی قرار خواهیم داشت و به چه فردی تبدیل خواهیم شد.

مشکل اینجاست که بسیاری از ما در ذهن تصویری نسبتا واضح از شغل رویایی و ایده آل خود داریم در حالی که هرگز مشغول به آن کار به خصوص نیستیم، در نتیجه بسیاری از توانایی ها و استعدادهای ما همچنان به صورت بالقوه باقی می ماند. به گزارش مراکز معتبر آماری، بیش از 65 درصد افراد از کاری که انجام می دهند لذت نمی برند. در نتیجه این امر موجب افسردگی مزمن، اضطراب و ناراحتی می شود.

اما خوشبختانه جذب شغل رویایی و ایده آل برای هر فردی با هر شرایطی، نه تنها ممکن بلکه کاری بسیار ساده و راحت است. تنها لازم است که میزان قابل توجهی اعتماد به نفس، عزت نفس، شجاعت و جسارت، مثبت اندیشی و البته تحصیلات و مهارت های کاری لازم را داشته باشید.

همانطور که به خوبی می دانید اعتماد به نفس و عزت نفس بالا نقش بسیار مهمی را در یافتن شغل رویایی و مورد علاقه تان ایفا می کند. کارفرمایان اغلب به دنبال افرادی هستند که علاوه بر داشتن حد اقل اطلاعات و دانش کاری لازم، اعتماد به نفس بالایی نیز داشته باشند، دقیقا به همین دلیل است که همیشه بهترین شغل ها به افراد با اعتماد به نفس بالا تخصیص می یابد.

این امر به ویژه در زمان مصاحبه های شغلی خود را نشان می دهد، چون کارفرمایان به دنبال استخدام افرادی هستند که بتوانند به آنها اعتماد کنند. برای اینکه بتوانید شغل رویایی خود را جذب کنید، اولین قدم این است که تا جایی که می توانید اعتماد به نفس و عزت نفس خود را ارتقا دهید.

ساده ترین راه افزایش اعتماد به نفس صحبت کردن در جمع است. صحبت کردن در جمع در حقیقت یکی از بهترین روش هایی است که فرد را از لاک خود بیرون می آورد و به فرد کمک می کند تا به صورت قابل توجهی اعتماد به نفس خود را بالا ببرد.

اگرچه ممکن است صحبت کردن در جمع در ابتدا کاری بسیار سخت به نظر برسد، هنر صحبت کردن در جمع مهارتی است که به میزان قابل توجهی نگرشی که نسبت به خود و جهان داریم را تغییر می دهد. برای جذب شغل رویایی و ایده آل مان، ابتدا باید باور کنیم که دستیابی به آن ممکن است و ما نیز شایستگی داشتنش را داریم. به محض اینکه در چنین حالت ذهنی قرار بگیریم فرصت های شغلی ای به ما پیشنهاد می شود که دقیقا مطابق میل و ایده آل ما خواهد بود.

 

 

نظرات خود را با ما درمیان بگذارید

captcha Refresh
مححسن رضایی
مححسن رضایی در تاریخ ۱۳۹۵/۰۴/۰۲ گفته:
۰ ۰ | ۰

عالی

زهره خواجویی در تاریخ ۱۳۹۴/۱۱/۰۳ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام آقای عرفانی زاده من خیلی خوشحالم با شما وتیم تون آشنا شدم. من کتاب ناگفته های ذهن شما رو خوندم و همینطور جزوه اشو و خیلی خوب بودن.
من چند وقت پیش شغلم را از دست دادم. با اینکه عاشقش بودم. و هستم . از آن زمان خیلی افسرده شدم تا اینکه با شما و گروه تان آشنا شدم. و بعد وقتی این کتاب را خوندم طرز فکرم عوض شد و تصمیم گرفتم حتما با عشق بیشتر به شغل رویاهایم فکر کنم و هر روز برایش برنامه ریزی میکنم. و از شما هم میخواهم کمکم کنید هر چه زودتر به هدفم برسم.
پیروز سربلند باشید.

محمد رضا فاقعی در تاریخ ۱۳۹۴/۱۰/۲۷ گفته:
۰ ۱ | ۰

عالی بودش خیلی ممنون