ورکشاپ فشرده و آنلاین 30 روزه راز یک میلیون دلاری من

ورکشاپ فشرده و آنلاین 30 روزه راز یک میلیون دلاری من

آشنایی با دوره ی آنلاین راز یک میلیون دلاری من

بخش اول:

بخش دوم:

 

من کاملا آماده ام تا عشق و علاقه ی خودم رو به یک کسب و کار اینترنتی آموزش محور سودآور و با درآمدزایی عالی تبدیل کنم!


درود بر تو عرفانی زاده دات کامی قدرتمند و دوست داشتنی،

بنا به درخواست همراهان عزیز و دوست داشتنی عرفانی زاده دات کام تصمیم گرفتم که یک دوره ی آنلاین (سری وبیناری) و فشرده (30 روزه) رو برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی برگزار کنم.

نکته ی اول: این سری ورکشاپ فشرده برای دانشجویان دوره ی راز یک میلیون دلاری من کاملا رایگان هستش.

نکته ی دوم: درآمدزایی دوستانی که در این دوره شرکت می کنن، در تمامی جلسات آنلاین حاضر هستن و تمرینات ارسالی رو انجام میدن 100 درصد تضمین شده هستش. کسب درآمد حداقل یک میلیون تومان در 60 روز اول شرکت در این ورکشاپ آنلاین.

نکته ی سوم: دوستانی که به هر علت نتونن در جلسات آنلاین شرکت کنن، فایل ضبط شده ی هر جلسه (48 ساعت بعد) برایشان ارسال خواهد شد. فایل های هرجلسه برای تمامی شرکت کنندگان در ورکشاپ آنلاین راز یک میلیون دلاری من ارسال می شود.

نکته ی چهارم: این ورکشاپ آنلاین فاقد مشاوره ی اختصاصی فردی می باشد.

نکته ی پنجم: این ورکشاپ آنلاین دارای ظرفیت محدود می باشد و فقط 40 دانشجو می پذیرد. در صورت تکمیل ظرفیت از پذیرش عضو جدید در این ورکشاپ آنلاین معذوریم.

نکته ی پنجم: لینک دسترسی به جلسات وبینار 48 ساعت قبل از برگزاری وبینار برای شرکت کنندگان در این ورکشاپ آنلاین ارسال خواهد شد.

نکته ی ششم: این ورکشاپ آنلاین در مجموع شامل 68 ساعت آموزش مشاوره و پرسش و پاسخ می باشد.


آنچه در دوره ی آنلاین و فشرده 30 روزه راز یک میلیون دلاری من دریافت می کنید:

دسترسی به آموزش های تصویری دوره ی آنلاین راز یک میلیون دلاری من به صورت آنلاین (ارزش مالی: بیش از 9 میلیون و 985 هزار تومان)

شامل آموزش های تصویری گام به گام، وبینار های آموزشی- مشاوره ای مستقیم با محمد امین عرفانی زاده، آموزش های تمرین- محور، ورکشاپ اختصاصی یک میلیون دلاری ها، نمونه های عملی، راه اندازی یک کسب و کار اینترنتی از صفر و به درآمدزایی رساندن آن به صورت زنده.

تمامی این آموزش ها به ساده ترین شکل ممکن آماده شده تا بتوانید به راحتی آنها را دنبال کنید و به جمع کارآفرینان اینترنتی ایران بپیوندید!

برنامه ی جلسات آنلاین این جلسات در پایین همین صفحه قرار داده شده. این جلسات به صورت آنلاین برگزار شده و فیلم تصویری هر جلسه نیز برای شرکت کنندگان در دوره ارسال خواهد شد. ( 48 ساعت بعد از هر جلسه)

سیستمی 100 درصد تست شده و به اثبات رسیده که برای موفقیت در دنیای کسب و کارهای اینترنتی به آن نیاز دارید!


مشاوره، پرسش و پاسخ آنلاین ( ارزش مالی: بیش از 2 میلیون و 997 هزار تومان)

می توانید ایده های خود را با محمد امین عرفانی زاده مدرس وبینار آنلاین راز یک میلیون دلاری من در میان بگذارید تا بتوانید بدون آزمون و خطا حرکت کنید. علاوه بر این، می توانید به صورت مستقیم با مشاوران دوره ی آنلاین راز یک میلیون دلاری من در ارتباط باشید، و در ساعات و شرایط مشخص شده سوالات خود را مطرح و پاسخ آنها را دریافت کنید.


سیستم سایت ساز فوق حرفه ای 200 میلیون تومانی> 60 روز رایگان (ارزش مالی: بیش از 1 میلیون و 797 هزار تومان)

در سایت های اهدایی رایگان 60 روزه تمامی امکانات و هرآنچه برای موفقیت در کسب و کار اینترنتی به آن نیاز دارید، از a تا z رو برای شما آماده کردیم، بنابراین می تونی بلافاصله کار خودت رو شروع کنی. همه چیز رو برای شما آماده کردیم!

با 5 کلیک ساده صاحب یک سایت حرفه ای شوید. سیستمی کاملا حرفه ای!

متناسب با انواع کسب و کار های دیجیتالی و دانلودی

دارای امکان طراحی صفحات فرود و لندینگ پیج های زیبا و حرفه ای صرفا با درگ اند دراپ

به کمک بخش صفحات فرود خود می توانید لندینگ پیج هایی زیبا و حرفه ای طراحی کنید. هیچ محدودیتی در ساخت این صفحات برای شما وجود ندارد. با چند کلیک ساده می توانید هر تعداد لندینگ پیجی که دوست دارید برای خود طراحی کنید.


هدیه ی اول: آموزش و مشاوره تخصصی حوزه یابی برای شروع کسب و کار اینترنتی ( ارزش مالی: 997 هزار تومان)

در این بخش به شما کمک می کنیم تا بهترین و مناسب ترین حوزه را برای شروع کسب و کار اینترنتی خود انتخاب کنید و علاوه بر این 20 حوزه ی برتر و سودآور اینترنتی را نیز به شما معرفی می کنیم، حوزه هایی که بیشترین مخاطب را داشته اند و سودآوری بالایی داشته اند. گزارش کامل و جامعی از هر حوزه نیز به شما ارایه می شود تا بتوانید تصمیم خوب و قابل قبولی بگیرید و کار خود را با قدرت شروع کنید.


هدیه ی دوم: ورکشاپ اختصاصی 10 روزه ی تولید محتوا: چگونه در کمتر از 10 روز اولین محصول آموزشی- دانلودی خود را تولید کنید ( ارزش مالی: یک میلیون و 497 هزار تومان)

در این بخش می آموزید که چگونه می توانید در کمتر از 10 روز، اولین محصول آموزشی- دانلودی خود را تولید کنید و یا از افراد متخصص بخواهید که چنین کاری را برای شما انجام دهند.


هدیه ی سوم: دسترسی مادام العمر به فایل های ضبط شده تصویری وبینارهای آنلاین ( ارزش مالی: 2 میلیون و 997 هزار تومان)

پس از شرکت در دوره ی راز یک میلیون دلاری من به صورت مادام العمر به آموزش های دوره دسترسی دارید، پرسش و پاسخ های 90 روزه، مشاوره و راهنمایی های آموزشی و ... به شما کمک می کند تا بدون استرس و نگرانی، با خیال راحت با هر سرعتی که دوست دارید حرکت کنید و کسب و کار اینترنتی خود را ایجاد کنید.هدیه ی چهارم: ورکشاپ مقدماتی و متوسطه تبلیغ نویسی ( ارزش مالی: 1 میلیون و 997 هزار تومان)

آیا می دانید چه تفاوتی بین یک کسب و کار اینترنتی موفق و یک کسب و کار اینترنتی شکست خورده وجود دارد؟ تبلیغ نویسی خوب!

در ورکشاپ مقدماتی و متوسطه ی تبلیغ نویسی برگ برنده ای را به شما می دهیم که کسب و کار اینترنتی شما را شکست ناپذیر خواهد کرد!


هدیه ی پنجم: ورکشاپ اختصاصی تقویت مهارت ها (ارزش مالی: 997 هزار تومان)

اگر دوست دارید که روز به روز موفقیت های شما در دنیای کسب و کارهای اینترنتی بیشتر شود، باید با مهارت هایی آشنا شوید که کسب و کار شما رو به مراحل بعدی موفقیت می برد و رنگ و روی حرفه ای تری به کسب و کار اینترنتی شما می دهد. یک بیزنس من واقعی هرگز به نکات پایه ای و مقدماتی بسنده نمی کند، و همیشه به دنبال کسب مهارت هایی است که او را به مراحل بعدی و حرفه ای تر می برد. در این بخش، قصد ما این است مطمین شویم که تمامی مهارت هایی که برای رشد و گسترش کسب و کارتان به آنها نیاز دارید را آموخته اید و نکته ای از قلم نیفتاده.


هدیه ی ششم: هدیه ی عملی و کاربردی

2 ورکشاپ اختصاصی و حرفه ای ( ارزش مالی: 2 میلیون و 997 هزار تومان)

آموزش های حرفه ای و تخصصی با محمد امین عرفانی زاده ( ارزش مالی: 2 میلیون و 797 هزار تومان)


هدیه ی هفتم جذب اولین بازدید کننده ها به سایت (ارزش ریالی: 2 میلیون و 997 هزار تومان)

آموزش های اختصاصی برای جذب ترافیک و بازدید کننده به سایت. در روز اول اولین 100 عضو سایت خود را جذب کنید و بعد قدم به قدم در کمتر از 8 هفته زیر نظر مستقیم ما رشد قابل توجهی به تعداد اعضای سایت خود دهید. در تمام طول این پروسه همراه شما هستیم.

روش های نوین جذب ترافیک... چه دوست داشته باشید به کمک روش های شامل هزینه بازدید کننده و ترافیک را به سایت خود جذب کنید، یا به صورت رایگان این بازدید کننده ها را به سایت خود جذب کنید، تمامی تکنیک های طلایی برای هر دو روش را به شما آموزش می دهیم.

علاوه بر این، زمانی که تمامی گام های اجرایی دوره را برداشتید و سایت شما آماده ی جذب ترافیک شد. تیم عرفانی زاده دات کام 1000 بازدید کننده واقعی را سایت شما هدایت می کند تا اولین درآمدزایی های خود را به صورت کاملا رایگان و بدون هزینه داشته باشید.


هدیه ی هشتم: برنامه ی اجرایی دوم- هیچ دانشجویی در این ورکشاپ پشت در موفقیت و درآمدزایی باقی نخواهد ماند ( ارزش ریالی: 2 میلیون و 997 هزار تومان)

گارانتی بازگشت وجه و اثربخشی را فراموش کنید... دلیل شما از شرکت در این ورکشاپ آنلاین راز یک میلیون دلاری من این نیست که وجه پرداختی خود را دریافت کنید، شما در این دوره سرمایه گذاری می کنید چون از صمیم قلب دوست دارید کسب و کار اینترنتی موفقی را برای خود ایجاد کنید. بنابراین به جای گارانتی اثربخشی، پیشنهاد بهتری برای شما دارم...

شکست شما در این سیستم محال است! اگر 60 روز از حضور شما در این ورکشاپ انلاین گذشته و هنوز نتوانسته اید اولین یک میلیون تومان اینترنتی خود را به دست آورید، من برنامه ی اجرایی پشتیبان و حامی برای شما تدارک دیده ام... من شخصا وارد عمل می شوم!

دو جلسه ی مشاوره ای فشرده در هفته. جلسه ی مشاوره ای با من. جلسات آموزشی مشاوره ای مختصر و مفید و فشرده که موفقیت شما در اون تضمین شده هستش و قدم به قدم بهت کمک می کنم به جایی که در دنیای کسب و کار های اینترنتی دوست داری برسی، دست پیدا کنی. این مشاوره های فشرده تا زمانی که به درآمد ماهی یک میلیون تومان برسی ادامه پیدا می کنه.

بررسی تمامی اقدامات اجرایی شما توسط من. بررسی سایت، عناوین، متن های تبلیغاتی، محصولات تولید شده، ترافیک جذب شده و .... هر موردی که بهش نیاز داری. تا زمانی که به اولین درآمدزایی خودت نرسیدی پیشت هستم.

اولین 10 میلیون تومان اینترنتی شما: ویژه ی موفق تر های دوره (ورکشاپ اختصاصی با من)

اولین 100 میلیون تومان اینترنتی شما: ویژه ی موفق تر های دوره (ورکشاپ اختصاصی با من)

اولین 1 میلیارد تومان اینترنتی شما: ویژه ی موفق تر های دوره (ورکشاپ اختصاصی با من)


برنامه زمانی برگزاری وبینارهای آنلاین ورکشاپ فشرده راز یک میلیون دلاری من:

جلسه ی اول آموزشی> سه شنبه 95/11/5 ساعت 16 الی 20

جلسه ی دوم آموزشی>پنج شنبه 95/11/7 ساعت 16 الی 20

جلسه ی سوم آموزشی>دوشنبه 95/11/11 ساعت 16 الی 20

جلسه ی چهارم آموزشی>شنبه 95/11/16 ساعت 16 الی 20

جلسه ی پنجم آموزشی>شنبه 95/11/23 ساعت 16 الی 20

جلسه ی ششم آموزشی>شنبه 95/11/30 ساعت 16 الی 20

جلسه ی هفتم آموزشی>شنبه 95/12/7 ساعت 16 الی 20

ورکشاپ اختصاصی یک میلیون دلاری ها>چهارشنبه، پنجشنبه 11 الی 12 اسفندماه 95 ساعت 10 الی 18

جلسه ی پرسش و پاسخ اول> شنبه 95/11/9 ساعت 17الی 20

جلسه ی پرسش و پاسخ دوم>چهار شنبه 95/11/13 ساعت 17الی 20

جلسه ی پرسش و پاسخ سوم> سه شنبه 95/11/19 ساعت 17الی 20

جلسه ی پرسش و پاسخ چهارم>دوشنبه 95/11/25 ساعت 17الی 20

جلسه ی پرسش و پاسخ پنجم>سه شنبه 95/12/3 ساعت 17الی 20

جلسه ی پرسش و پاسخ ششم>دوشنبه 95/12/9 ساعت 17الی 20

جلسه ی پرسش و پاسخ هفتم>دوشنبه 95/12/16 ساعت 17الی 20

جلسه ی پرسش و پاسخ هشتم>شنبه 95/12/21 ساعت 17الی 20


گارانتی اثربخشی ورکشاپ 30 روزه راز یک میلیون دلاری من

هیچ دانشجویی را تنها نمی گذاریم!

اگر در مدت 60 روز حضور در وبینارهای آنلاین این ورکشاپ فشرده و این برنامه ی آموزشی، از کاربردی بودن، اثربخشی و اجرای تمامی این موارد توسط خودتان، هیجان زده نشدید، و اولین کسب و کار اینترنتی خود را راه اندازی نکردید، من شخصا وارد عمل خواهم شد! و تمامی پشتیبانی و راهنمایی های اضافی ای که می تواند به شما کمک کند تا به مقصد مورد نظرتان برسید را به شما خواهم داد تا بتوانید کسب و کار اینترنتی خود را راه اندازی کنید و آن را به درآمدزایی و سودآوری برسانید.

در صورتی که این امر محقق نشد تمام وجه پرداختی شما طی به شما عودت داده می شود. گارانتی اثربخشی این دوره ی آنلاین فشرده 60 روزه می باشد.

تذکر مهم: استفاده از گارانتی اثربخشی صرفاً منوط به حضور در جلسه های آنلاین برگزار شده و انجام تمرینات ارائه شده در جلسات آموزشی می باشد.

 

کلمات کلیدی :

در آمد آنلاین ,کسب ثروت ,راه های ثروت مند شدن ,ثروتمند شدن ,در آمد از اینترنت ,راه اندازی کسب و کار ,موفقیت مالی ,آموزش هیپنوتیزم ,آموزش خود هیپنوتیزم ,چگونه هیپنوتیزم کنیم ,هیپنوتیزم درمانی ,کسب در آمد از طریق اینترنت ,کسب و کار اینترنتی ,کسب در آمد از اینترنت ,کسب در آمد در منزل ,روش های کسب در آمد ,کسب در آمد اینترنتی ,راههای کسب در آمد ,راه های کسب در آمد ,راز موفقیت چیست ,موفقیت چیست ,راه های موفقیت در زندگی ,راه های رسیدن به موفقیت ,راه موفقیت ,راههای موفقیت ,راه های موفقیت ,روانشناسی موفقیت ,عوامل حیاتی موفقیت ,عوامل کلیدی موفقیت ,عوامل موفقیت

ثبت نام ورکشاپ فشرده و آنلاین 30 روزه راز یک میلیون دلاری من

ظرفیت پذیرش دانشجو: 40 نفر

مهلت پایان ثبت نام: دوشنبه 4 بهمن ماه 95

اولویت با دوستانی است که زودتر ثبت نام خود را تکمیل می کنند...

بدیهی است بعد از تکمیل ظرفیت وبینار، حتی در صورتی که زمان ثبت نام باقی مانده باشد، عضو پذیری این وبینار به اتمام خواهد رسید!

نظرات خود را با ما درمیان بگذارید

captcha Refresh
حسین هاشم زاده در تاریخ ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ گفته:
۰ ۰ | ۰

آقای شهبازی عزیز سلام
بعد راهنمایی های شما با توکل بر خدا منم دوره رو ثبت نام کردم.

ملیحه لای نژاد در تاریخ ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام
میخواستم بدونم دقیقا زمان هرکلاس 4ساعت؟

شهبازی (پشتیبانی عرفانی زاده دات کام) در تاریخ ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

ملیحه ی عزیز سلام

بله زمان جلسات آموزشی چهار ساعت است.

شاد و پیروز باشید

پاسخ

علی حسنی
علی حسنی در تاریخ ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام و درود فراوان خدمت استاد عرفانی زاده عزیز و تیمشون.
استاد عزیز فقط بگم خیلی دوست دارم... حدود یکساله که من دوره راز رو خریده بودم ولی طبق گفته شما که اگه انگیزه و آمادگیش رو نداشته باشی موفقیتی در کار نیست ... برای من انگار انگیزه ای در کار نبود ... ولی الان که دارم این متن رو مینویسم اهدافم رو مشخص کردم تابلوی آرزوهام رو آماده کردم فایل های خودهیپنوتیزم رو مرتب تمرین میکنم و ایمان دارم که به کمک خداوند و استاد عزیزم آقای عرفانی زاده پله ها رو یکی یکی پشت سر میذارم... و از الان دارم موفقیت خودم رو میبینم... خدایا ازت ممنونم بابت نعماتی که به من دادی و ازت سپاسگذارم که استاد عرفانی زاده عزیز رو در مسیر من قرار دادی...

بهنام پریان
بهنام پریان در تاریخ ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام منم دوره رو خریدم وایمان دارم که بااستاد عرفانی زاده به رویاهام میرسم.استادددددد عرفانی زاده خیلی میخوامت .یدونه ای استاد

eyvazi.s@yahoo.com عیوضی در تاریخ ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام خسته نباشید من به کسب وکاراینترنتی خیلی علاقه دارم ولی هیچ ایده ای ندارم ایا برای من این ورکشاپ سودمند خواهد بود؟

شهبازی (پشتیبانی عرفانی زاده دات کام) در تاریخ ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

سارا عزیز سلام

بله 100% مفید خواهد بود.در این ورکشاپ کسب و کار اینترنتی از 0 تا 100 آموزش داده میشود و شما طی این جلسات به یک کارآفرین اینترنتی موفق تبدیل میشوید.

شاد و پیروز باشید

پاسخ

mehrdad ghaedi در تاریخ ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ گفته:
۰ ۰ | ۰

با سلام من در دوره ورکشاپ ثبت نام نمودم و مطمئن هستم که با اطلاعاتی که خودم کسب نمودم و با اطلاعات جدیدی که یاد خواهم گرفت به هدف های خودم خیلی سریع خواهم رسید

farzane farzanmanesh در تاریخ ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ گفته:
۰ ۰ | ۰

با سلام و صبح بخیر ، من فردی شاغل هستم و در زمان شروع کلاس آنلاین ، در ساعت 4 نمی تونم بموقع حاضر باشم آیا امکان داره این کلاس یک ساعت بعد تشکیل بشه یا نه؟ در ضمن من توی کلاس راز یک میلیون دلاری نبوده ام می تونم از این کلاس استفاده کنم و مشکلی نخواهم داشت ؟

شهبازی (پشتیبانی عرفانی زاده دات کام) در تاریخ ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

فرزانه عزیز سلام

پاسخ شما از طریق چت آنلاین داده شد.

شاد و پیروز باشید

پاسخ

سید راضی احمدی در تاریخ ۱۳۹۵/۱۰/۲۴ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام. با توجه به اینکه بنده وقتم محدود هست برای. راه اندازی یک کسب وکار اینترنتی آموزش محور، معمولا روزانه به چند ساعت وقت هم در مدت آموزش و هم بعد از آن یعنی پس از راه اندازی سایت و شروع به فعالیت و کسب وکار، مورد نیاز است؟ لطفا جواب بدید تا بهتر بتوانم تصمیم بگیرم. متشکرم

شهبازی (پشتیبانی عرفانی زاده دات کام) در تاریخ ۱۳۹۵/۱۰/۲۵ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

سید ارضی عزیز سلام

با شرکت درا ین ورکشاپ آموزش های لازم در رابطه با راه اندازی کسب و کار اینترنتی به شما داده میشود.

شاد و پیروز باشید

پاسخ

رسول عدالت پور در تاریخ ۱۳۹۵/۱۰/۲۳ گفته:
۰ ۰ | ۰

باسلام شمافرمودیدشرکت دراین دوره وبینارهارایگان است امامثل اینکه بایدپول پرداخت کرد یک توضیح بفرمایید.باتشکر

شهبازی (پشتیبانی عرفانی زاده دات کام) در تاریخ ۱۳۹۵/۱۰/۲۵ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

رسول عزیز سلام

برای دانشجویان دوره راز رایگان هست.

شاد و پیروز باشید

پاسخ

محسن معینیان در تاریخ ۱۳۹۵/۱۰/۲۳ گفته:
۰ ۰ | ۰

با سلام و خدا قوت خدمت استاد عرفانی زاده و تیم همراهش من از دانشجویان دوره راز اپدیت جدید ان هستم و در مرحله آت لاین نویسی هستم و در روند پیشرفت قرار داریم که دوباره بایک خبر بسیار عاااااااالی از سوی استاد عزیز سوپرایز شدم ، تشکر استاد که هستی فقط میتونم بگم
سپاسگزارم،سپاسگزام،سپاسگزارم

afshin mohammadi در تاریخ ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام وقت بخیر خدا قوت بنده که دانشجوی دوره پنجم راز هستم با وسواسی که داشتم هنوز محصولی آماده نکردم ولی باور خیلی شدیدی برای موفقیت دارم وهمیشه در حال مطالعه دوره راز هستم چون ایمان دارم به زودی به موفقیت میرسم خدا خیرتون بده با این خبر سوبرایز شدم خیلی خوشحالم واقعا بی نضرید خدا خیرتون بده ممنون ومچکر...

محمد عباسی
محمد عباسی در تاریخ ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام خدمت عرفانی زاده عزیز تا چند روز آینده احتمالش هست ظرفیت باشه ؟ برای شرکت در این دوره سهام فروختم و مبلغ دو سه روزه کاریه دیگه وارد حسابم میشه

شهبازی (پشتیبانی عرفانی زاده دات کام) در تاریخ ۱۳۹۵/۱۰/۲۵ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

محمد عزیز سلام

بله امکان دارد ظرفیت تمام شود باید هرچه سریعتر اقدام کنید.

شاد و پیروز باشید

 

پاسخ

جاوید گرشاسبی در تاریخ ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ گفته:
۰ ۰ | ۰

من هم موفق شدم که در این دوره ثبت نام کنم و مطمئن هستم که با شرکت در این دوره به موفقیت های زیادی برسم

محمد عباسی
محمد عباسی در تاریخ ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام خدمت تیم عرفانی زاده میخواستم ببینم هنوز ظرفیت هست؟ تا چند روز؟

مدیر سایت در تاریخ ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

محمد عزیز سلام،

بله هنوز ظرفیت خالی برای ورکشاپ هست. تاریخ اتمام ثبت نام 4 بهمن ماه 95 هستش به شرط اینکه ظرفیت دوره قبل از اون به اتمام نرسه.

شاد و پیروز باشید

پاسخ

محمد اسماعیلی در تاریخ ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ گفته:
۰ ۰ | ۰

با سلام وعرض ادب خدمت شما استاد عزیز وگرامی
همانطو که در نکته ی اول اشاره کرده اید : این سری ورکشاپ فشرده برای دانشجویان دوره ی راز یک میلیون دلاری من کاملا رایگان هستش. میخواستم بدونم برای تمامی هنرجو ها که در سالهای قبل هم ثبت نام کردن رایگان هست ودوم اینکه همانطور که گفته اید اگر رایگان باشد لینک استفاده از وبینار هم برای ما 48 ساعت قبل از شروع دوره فرستاده می شود .
مطلب بعدی اینکه سال گذشته هم که من ثبت نام کردم قرار بود مادام العمر خدمات رایگان داشته باشیم ولی الان برای کلوپ وب مسترهای یک میلیون دلاری من 147 هزار تومان هزینه پرداخت کردم اگه جوابگو باشید ممنونم از شما

مدیر سایت در تاریخ ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

محمد عزیز سلام،

بله این ورکشاپ برای تمامی دانشجویان راز یک میلیون دلاری من رایگان هستش. 

خیر محمد عزیز اشتباه متوجه شدید صرفا اپدیت های جدید دوره برای دانشجویان جدید رایگان هستش نه تمامی خدمات به صورت مادام العمر رایگان!!!!

شاد و پیروز باشید

پاسخ

mehrdad ghaedi در تاریخ ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ گفته:
۰ ۱ | ۰

با سلام خدمت استاد عزیز
یک سوال دارم و اینکه میتوان بعد از اجرای سایت و انجام تمام تمرینات در صورتیکه نخواهیم از این هاست و دامینی که در اختیار میگذارید استفاده کنیم آنرا به هاست و دامین دیگری انتقال داد ؟ من بطور کامل با راه اندازی سایت با مدیریت محتوا آشنایی پیدا نموده ام و قصد داشتم که سایت راه اندازی کنم فقط بدنبال تعیین نوع کار بودم ولی با دیدن این ورکشاپ میدونم که میتونم خیلی جلوتر از اینها پیش بروم

مدیر سایت در تاریخ ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

مهرداد عزیز سلام،

دامین رو خودتون تهیه می کنید و ما در اختیارتون قرار نمی دیم! در سایت ساز صرفا سایت و هاست که به صورت سرویس ابری هستش برای دانشجویان فراهم شده که به این علت هست که کار دانشجوها به مراحت راحت تر و سریع تر بشه. بله در صورت تمایل می تونید این مراحل رو خودتون انجام بدید و از سرویس ما استفاده نکنید. موردی نداره.

شاد و پیروز باشید

پاسخ

ZAHRA SABET در تاریخ ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ گفته:
۰ ۰ | ۰

با سلام خدمت اقای عرفانی زاده عزیز من از دانشجویان دوره راز هستم و واقعا از دوره راضیم و بخاطر تمام زحماتی که استاد برای ما متحمل میشن از ایشون سپاسگزارم و از این ورکشاپ نیز سعی میکنم نهایت استفاده را ببرم . استاد مرسی که هستی

سعید قائمی در تاریخ ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ گفته:
۰ ۰ | ۱

با سلام اقای عرفانی زاده عزیز
با ثبت نام در این ورکشاپ مهارت های لازم کسب و کار اینترنتی رو بدست میارم؟
شادو پیروز باشید

مدیر سایت در تاریخ ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

سعید عزیز سلام،

بله در این ورکشاپ فشرده صفر تا صد مهارت های مورد نیاز به شما آموزش داده میشه و علاوه بر این به صورت عملی هم تمرین میشه.

شاد و پیروز باشید

پاسخ

سید فرزاد خلیلیان در تاریخ ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ گفته:
۰ ۰ | ۰

مرسی و بسیار سپاسگذاریم از زحمات و پشتیبانی و مثل کوه ایستادن شما پشت دانشجوهاتون تا به نتیجه برسند،واقعا ممنون

محمد عباسی
محمد عباسی در تاریخ ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام من با تمام سلولهای وجودم به این دوره ایمان دارم میخوام تا تهش برم.