ورکشاپ فشرده و آنلاین 30 روزه راز یک میلیون دلاری من

ورکشاپ فشرده و آنلاین 30 روزه راز یک میلیون دلاری من

آشنایی با دوره ی آنلاین راز یک میلیون دلاری من

بخش اول:

بخش دوم:

 

من کاملا آماده ام تا عشق و علاقه ی خودم رو به یک کسب و کار اینترنتی آموزش محور سودآور و با درآمدزایی عالی تبدیل کنم!


درود بر تو عرفانی زاده دات کامی قدرتمند و دوست داشتنی،

بنا به درخواست همراهان عزیز و دوست داشتنی عرفانی زاده دات کام تصمیم گرفتم که یک دوره ی آنلاین (سری وبیناری) و فشرده (30 روزه) رو برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی برگزار کنم.

نکته ی اول: این سری ورکشاپ فشرده برای دانشجویان دوره ی راز یک میلیون دلاری من کاملا رایگان هستش.

نکته ی دوم: درآمدزایی دوستانی که در این دوره شرکت می کنن، در تمامی جلسات آنلاین حاضر هستن و تمرینات ارسالی رو انجام میدن 100 درصد تضمین شده هستش. کسب درآمد حداقل یک میلیون تومان در 60 روز اول شرکت در این ورکشاپ آنلاین.

نکته ی سوم: دوستانی که به هر علت نتونن در جلسات آنلاین شرکت کنن، فایل ضبط شده ی هر جلسه (48 ساعت بعد) برایشان ارسال خواهد شد. فایل های هرجلسه برای تمامی شرکت کنندگان در ورکشاپ آنلاین راز یک میلیون دلاری من ارسال می شود.

نکته ی چهارم: این ورکشاپ آنلاین فاقد مشاوره ی اختصاصی فردی می باشد.

نکته ی پنجم: این ورکشاپ آنلاین دارای ظرفیت محدود می باشد و فقط 40 دانشجو می پذیرد. در صورت تکمیل ظرفیت از پذیرش عضو جدید در این ورکشاپ آنلاین معذوریم.

نکته ی پنجم: لینک دسترسی به جلسات وبینار 48 ساعت قبل از برگزاری وبینار برای شرکت کنندگان در این ورکشاپ آنلاین ارسال خواهد شد.

نکته ی ششم: این ورکشاپ آنلاین در مجموع شامل 68 ساعت آموزش مشاوره و پرسش و پاسخ می باشد.


آنچه در دوره ی آنلاین و فشرده 30 روزه راز یک میلیون دلاری من دریافت می کنید:

دسترسی به آموزش های تصویری دوره ی آنلاین راز یک میلیون دلاری من به صورت آنلاین (ارزش مالی: بیش از 9 میلیون و 985 هزار تومان)

شامل آموزش های تصویری گام به گام، وبینار های آموزشی- مشاوره ای مستقیم با محمد امین عرفانی زاده، آموزش های تمرین- محور، ورکشاپ اختصاصی یک میلیون دلاری ها، نمونه های عملی، راه اندازی یک کسب و کار اینترنتی از صفر و به درآمدزایی رساندن آن به صورت زنده.

تمامی این آموزش ها به ساده ترین شکل ممکن آماده شده تا بتوانید به راحتی آنها را دنبال کنید و به جمع کارآفرینان اینترنتی ایران بپیوندید!

برنامه ی جلسات آنلاین این جلسات در پایین همین صفحه قرار داده شده. این جلسات به صورت آنلاین برگزار شده و فیلم تصویری هر جلسه نیز برای شرکت کنندگان در دوره ارسال خواهد شد. ( 48 ساعت بعد از هر جلسه)

سیستمی 100 درصد تست شده و به اثبات رسیده که برای موفقیت در دنیای کسب و کارهای اینترنتی به آن نیاز دارید!


مشاوره، پرسش و پاسخ آنلاین ( ارزش مالی: بیش از 2 میلیون و 997 هزار تومان)

می توانید ایده های خود را با محمد امین عرفانی زاده مدرس وبینار آنلاین راز یک میلیون دلاری من در میان بگذارید تا بتوانید بدون آزمون و خطا حرکت کنید. علاوه بر این، می توانید به صورت مستقیم با مشاوران دوره ی آنلاین راز یک میلیون دلاری من در ارتباط باشید، و در ساعات و شرایط مشخص شده سوالات خود را مطرح و پاسخ آنها را دریافت کنید.


سیستم سایت ساز فوق حرفه ای 200 میلیون تومانی> 60 روز رایگان (ارزش مالی: بیش از 1 میلیون و 797 هزار تومان)

در سایت های اهدایی رایگان 60 روزه تمامی امکانات و هرآنچه برای موفقیت در کسب و کار اینترنتی به آن نیاز دارید، از a تا z رو برای شما آماده کردیم، بنابراین می تونی بلافاصله کار خودت رو شروع کنی. همه چیز رو برای شما آماده کردیم!

با 5 کلیک ساده صاحب یک سایت حرفه ای شوید. سیستمی کاملا حرفه ای!

متناسب با انواع کسب و کار های دیجیتالی و دانلودی

دارای امکان طراحی صفحات فرود و لندینگ پیج های زیبا و حرفه ای صرفا با درگ اند دراپ

به کمک بخش صفحات فرود خود می توانید لندینگ پیج هایی زیبا و حرفه ای طراحی کنید. هیچ محدودیتی در ساخت این صفحات برای شما وجود ندارد. با چند کلیک ساده می توانید هر تعداد لندینگ پیجی که دوست دارید برای خود طراحی کنید.


هدیه ی اول: آموزش و مشاوره تخصصی حوزه یابی برای شروع کسب و کار اینترنتی ( ارزش مالی: 997 هزار تومان)

در این بخش به شما کمک می کنیم تا بهترین و مناسب ترین حوزه را برای شروع کسب و کار اینترنتی خود انتخاب کنید و علاوه بر این 20 حوزه ی برتر و سودآور اینترنتی را نیز به شما معرفی می کنیم، حوزه هایی که بیشترین مخاطب را داشته اند و سودآوری بالایی داشته اند. گزارش کامل و جامعی از هر حوزه نیز به شما ارایه می شود تا بتوانید تصمیم خوب و قابل قبولی بگیرید و کار خود را با قدرت شروع کنید.


هدیه ی دوم: ورکشاپ اختصاصی 10 روزه ی تولید محتوا: چگونه در کمتر از 10 روز اولین محصول آموزشی- دانلودی خود را تولید کنید ( ارزش مالی: یک میلیون و 497 هزار تومان)

در این بخش می آموزید که چگونه می توانید در کمتر از 10 روز، اولین محصول آموزشی- دانلودی خود را تولید کنید و یا از افراد متخصص بخواهید که چنین کاری را برای شما انجام دهند.


هدیه ی سوم: دسترسی مادام العمر به فایل های ضبط شده تصویری وبینارهای آنلاین ( ارزش مالی: 2 میلیون و 997 هزار تومان)

پس از شرکت در دوره ی راز یک میلیون دلاری من به صورت مادام العمر به آموزش های دوره دسترسی دارید، پرسش و پاسخ های 90 روزه، مشاوره و راهنمایی های آموزشی و ... به شما کمک می کند تا بدون استرس و نگرانی، با خیال راحت با هر سرعتی که دوست دارید حرکت کنید و کسب و کار اینترنتی خود را ایجاد کنید.هدیه ی چهارم: ورکشاپ مقدماتی و متوسطه تبلیغ نویسی ( ارزش مالی: 1 میلیون و 997 هزار تومان)

آیا می دانید چه تفاوتی بین یک کسب و کار اینترنتی موفق و یک کسب و کار اینترنتی شکست خورده وجود دارد؟ تبلیغ نویسی خوب!

در ورکشاپ مقدماتی و متوسطه ی تبلیغ نویسی برگ برنده ای را به شما می دهیم که کسب و کار اینترنتی شما را شکست ناپذیر خواهد کرد!


هدیه ی پنجم: ورکشاپ اختصاصی تقویت مهارت ها (ارزش مالی: 997 هزار تومان)

اگر دوست دارید که روز به روز موفقیت های شما در دنیای کسب و کارهای اینترنتی بیشتر شود، باید با مهارت هایی آشنا شوید که کسب و کار شما رو به مراحل بعدی موفقیت می برد و رنگ و روی حرفه ای تری به کسب و کار اینترنتی شما می دهد. یک بیزنس من واقعی هرگز به نکات پایه ای و مقدماتی بسنده نمی کند، و همیشه به دنبال کسب مهارت هایی است که او را به مراحل بعدی و حرفه ای تر می برد. در این بخش، قصد ما این است مطمین شویم که تمامی مهارت هایی که برای رشد و گسترش کسب و کارتان به آنها نیاز دارید را آموخته اید و نکته ای از قلم نیفتاده.


هدیه ی ششم: هدیه ی عملی و کاربردی

2 ورکشاپ اختصاصی و حرفه ای ( ارزش مالی: 2 میلیون و 997 هزار تومان)

آموزش های حرفه ای و تخصصی با محمد امین عرفانی زاده ( ارزش مالی: 2 میلیون و 797 هزار تومان)


هدیه ی هفتم جذب اولین بازدید کننده ها به سایت (ارزش ریالی: 2 میلیون و 997 هزار تومان)

آموزش های اختصاصی برای جذب ترافیک و بازدید کننده به سایت. در روز اول اولین 100 عضو سایت خود را جذب کنید و بعد قدم به قدم در کمتر از 8 هفته زیر نظر مستقیم ما رشد قابل توجهی به تعداد اعضای سایت خود دهید. در تمام طول این پروسه همراه شما هستیم.

روش های نوین جذب ترافیک... چه دوست داشته باشید به کمک روش های شامل هزینه بازدید کننده و ترافیک را به سایت خود جذب کنید، یا به صورت رایگان این بازدید کننده ها را به سایت خود جذب کنید، تمامی تکنیک های طلایی برای هر دو روش را به شما آموزش می دهیم.

علاوه بر این، زمانی که تمامی گام های اجرایی دوره را برداشتید و سایت شما آماده ی جذب ترافیک شد. تیم عرفانی زاده دات کام 1000 بازدید کننده واقعی را سایت شما هدایت می کند تا اولین درآمدزایی های خود را به صورت کاملا رایگان و بدون هزینه داشته باشید.


هدیه ی هشتم: برنامه ی اجرایی دوم- هیچ دانشجویی در این ورکشاپ پشت در موفقیت و درآمدزایی باقی نخواهد ماند ( ارزش ریالی: 2 میلیون و 997 هزار تومان)

گارانتی بازگشت وجه و اثربخشی را فراموش کنید... دلیل شما از شرکت در این ورکشاپ آنلاین راز یک میلیون دلاری من این نیست که وجه پرداختی خود را دریافت کنید، شما در این دوره سرمایه گذاری می کنید چون از صمیم قلب دوست دارید کسب و کار اینترنتی موفقی را برای خود ایجاد کنید. بنابراین به جای گارانتی اثربخشی، پیشنهاد بهتری برای شما دارم...

شکست شما در این سیستم محال است! اگر 60 روز از حضور شما در این ورکشاپ انلاین گذشته و هنوز نتوانسته اید اولین یک میلیون تومان اینترنتی خود را به دست آورید، من برنامه ی اجرایی پشتیبان و حامی برای شما تدارک دیده ام... من شخصا وارد عمل می شوم!

دو جلسه ی مشاوره ای فشرده در هفته. جلسه ی مشاوره ای با من. جلسات آموزشی مشاوره ای مختصر و مفید و فشرده که موفقیت شما در اون تضمین شده هستش و قدم به قدم بهت کمک می کنم به جایی که در دنیای کسب و کار های اینترنتی دوست داری برسی، دست پیدا کنی. این مشاوره های فشرده تا زمانی که به درآمد ماهی یک میلیون تومان برسی ادامه پیدا می کنه.

بررسی تمامی اقدامات اجرایی شما توسط من. بررسی سایت، عناوین، متن های تبلیغاتی، محصولات تولید شده، ترافیک جذب شده و .... هر موردی که بهش نیاز داری. تا زمانی که به اولین درآمدزایی خودت نرسیدی پیشت هستم.

اولین 10 میلیون تومان اینترنتی شما: ویژه ی موفق تر های دوره (ورکشاپ اختصاصی با من)

اولین 100 میلیون تومان اینترنتی شما: ویژه ی موفق تر های دوره (ورکشاپ اختصاصی با من)

اولین 1 میلیارد تومان اینترنتی شما: ویژه ی موفق تر های دوره (ورکشاپ اختصاصی با من)


برنامه زمانی برگزاری وبینارهای آنلاین ورکشاپ فشرده راز یک میلیون دلاری من:

جلسه ی اول آموزشی>شنبه 95/11/9 ساعت 16 الی  20 / برگزار شد>> لینک دانلود کامل جلسه در اختیار شرکت کنندگان جدید قرار می گیرد

جلسه ی دوم آموزشی>شنبه 95/11/16 ساعت 16 الی 20

جلسه ی سوم آموزشی>دوشنبه 95/11/25 ساعت 16 الی 20

جلسه ی چهارم آموزشی>دوشنبه 95/12/9 ساعت 16 الی 20

جلسه ی پنجم آموزشی>دوشنبه 95/12/16 ساعت 16 الی 20

جلسه ی ششم آموزشی>سه شنبه 95/12/24 ساعت 16 الی 20

جلسه ی هفتم آموزشی> متعاقبا اعلام خواهد شد (ویژه ی گسترش کسب و کارهای اینترنتی)

ورکشاپ اختصاصی یک میلیون دلاری ها>سه شنبه 15فروردین ماه 96 ساعت  16 الی 20

دوشنبه 21 فروردین ماه 96 ساعت 16 الی 20

دوشنبه 28 فروردین ماه 96 ساعت 16 الی 20

جلسه ی پرسش و پاسخ اول> یکشنبه 95/11/24 ساعت 15الی 18

جلسه ی پرسش و پاسخ دوم>سه شنبه 95/12/3 ساعت 15الی 18

جلسه ی پرسش و پاسخ سوم> یکشنبه 95/12/15 ساعت 15الی 18

جلسه ی پرسش و پاسخ چهارم>چهارشنبه 95/12/18 ساعت 9 الی 11

جلسه ی پرسش و پاسخ پنجم>یکشنبه 96/1/20 ساعت 15الی 18

جلسه ی پرسش و پاسخ ششم>یکشنبه 96/1/27 ساعت 15الی 18

جلسه ی پرسش و پاسخ هفتم>سه شنبه 96/1/29 ساعت 17الی 20

جلسه ی پرسش و پاسخ هشتم>پنج شنبه 96/1/31 ساعت 15الی 18


گارانتی اثربخشی ورکشاپ 30 روزه راز یک میلیون دلاری من

هیچ دانشجویی را تنها نمی گذاریم!

اگر در مدت 60 روز حضور در وبینارهای آنلاین این ورکشاپ فشرده و این برنامه ی آموزشی، از کاربردی بودن، اثربخشی و اجرای تمامی این موارد توسط خودتان، هیجان زده نشدید، و اولین کسب و کار اینترنتی خود را راه اندازی نکردید، من شخصا وارد عمل خواهم شد! و تمامی پشتیبانی و راهنمایی های اضافی ای که می تواند به شما کمک کند تا به مقصد مورد نظرتان برسید را به شما خواهم داد تا بتوانید کسب و کار اینترنتی خود را راه اندازی کنید و آن را به درآمدزایی و سودآوری برسانید.

در صورتی که این امر محقق نشد تمام وجه پرداختی شما طی به شما عودت داده می شود. گارانتی اثربخشی این دوره ی آنلاین فشرده 60 روزه می باشد.

تذکر مهم: استفاده از گارانتی اثربخشی صرفاً منوط به حضور در جلسه های آنلاین برگزار شده و انجام تمرینات ارائه شده در جلسات آموزشی می باشد.

 

کلمات کلیدی :

در آمد آنلاین ,کسب ثروت ,راه های ثروت مند شدن ,ثروتمند شدن ,در آمد از اینترنت ,راه اندازی کسب و کار ,موفقیت مالی ,آموزش هیپنوتیزم ,آموزش خود هیپنوتیزم ,چگونه هیپنوتیزم کنیم ,هیپنوتیزم درمانی ,کسب در آمد از طریق اینترنت ,کسب و کار اینترنتی ,کسب در آمد از اینترنت ,کسب در آمد در منزل ,روش های کسب در آمد ,کسب در آمد اینترنتی ,راههای کسب در آمد ,راه های کسب در آمد ,راز موفقیت چیست ,موفقیت چیست ,راه های موفقیت در زندگی ,راه های رسیدن به موفقیت ,راه موفقیت ,راههای موفقیت ,راه های موفقیت ,روانشناسی موفقیت ,عوامل حیاتی موفقیت ,عوامل کلیدی موفقیت ,عوامل موفقیت

ثبت نام ورکشاپ فشرده و آنلاین 30 روزه راز یک میلیون دلاری من

ظرفیت پذیرش دانشجو: 20 نفر

مهلت پایان ثبت نام: 5شنبه 21 بهمن ماه 95

اولویت با دوستانی است که زودتر ثبت نام خود را تکمیل می کنند...

بدیهی است بعد از تکمیل ظرفیت وبینار، حتی در صورتی که زمان ثبت نام باقی مانده باشد، عضو پذیری این وبینار به اتمام خواهد رسید!

نظرات خود را با ما درمیان بگذارید

captcha Refresh
حسن  احمدنژاد
حسن احمدنژاد در تاریخ ۱۳۹۵/۱۲/۱۷ گفته:
۰ ۰ | ۰

با سلام و تبریک بخاطر موفقیت و نتیجه ای که از زحماتتان گرفته اید و تشکر از برگزاری وبینار فشرده 30 روزه و قدرتمند آنلاین راز یک میلیون دلاری من و آرزوی موفقیت و کامیابی اعضا و دانشجویان محترم دوره راز یک میلیون دلاری من

علی عزت خواه ( مشاور و پشتیبان عرفانی زاده دات کام) در تاریخ ۱۳۹۵/۱۲/۱۷ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

با سلام حسن عزیز

سپاس از ارسال نظر و ابراز احساسات و انرژی مثبتتان

با آرزوی سلامتی و موفقیت روز افزون برای شما و سایر دانشجویان دوره راز یک میلیون دلاری من

شاد و پیروز باشید .


 

پاسخ

سید جلال حسینی در تاریخ ۱۳۹۵/۱۱/۲۴ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام آقای عرفانی زاده عزیز - هنوز لینک وبینار جلسه سوم برامون ارسال نشده . این یعنی ممکنه در موعد مقرر برگزار نشه ؟

علی عزت خواه ( مشاور و پشتیبان عرفانی زاده دات کام) در تاریخ ۱۳۹۵/۱۱/۲۶ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

با سلام سید جلال عزیز

اطلاع رسانی در خصوص لینک حضور در ورکشاپ فشرده و آنلاین 30 روزه راز یک میلیون دلاری من برای شما عزیزان از طریق ایمیل و تلگرام صورت می گیرد ، چنانچه در این زمینه ابهامی وجود داشت با پشتیبانی سایت مطرح نمایید تا در اسرع وقت پیگیری گردد .

شاد و پیروز باشید .

 

پاسخ

رضا جعقری در تاریخ ۱۳۹۵/۱۱/۱۹ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام .آقای عرفانی ازده عزیز چرا با گذشت 4 روز از جلسه دوم وبینار راز ،هنوز لینک دانلودش رو نگذاشتین؟؟ بنده از شرکت کنندگان دوره راز هستم. به شدت منتظر این ویدیوها هستم....متنشکرم

علی عزت خواه ( مشاور و پشتیبان عرفانی زاده دات کام) در تاریخ ۱۳۹۵/۱۱/۲۰ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

با سلام رضا عزیز

به جهت ایراد نقص فنی که با آن روبرو شدیم ، آپلود و قرار دادن ویدئو های درخواستی شما کمی با تاخیر صورت گرفت ، هم اکنون این ویدئو ها برای شما قابل دسترسی و دانلود کردن می باشد .

برای شما سلامتی و موفقیت روزافزون از درگاه خداوند متعال مسئلت داریم.

شاد و پیروز باشید .

 

پاسخ

ایرج هاشمی نیا
ایرج هاشمی نیا در تاریخ ۱۳۹۵/۱۱/۱۹ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام لینک جلسه دوم رو هنوز دریافت نکردیم

علی عزت خواه ( مشاور و پشتیبان عرفانی زاده دات کام) در تاریخ ۱۳۹۵/۱۱/۲۰ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

با سلام ایرج عزیز

به جهت ایراد نقص فنی آپلود ویدئو های درخواستی شما کمی با تاخیر صورت گرفت ، هم اکنون برای شما قابل دسترسی و دانلود کردن می باشد .

شاد و پیروز باشید .

پاسخ

آرش معظمی در تاریخ ۱۳۹۵/۱۱/۱۵ گفته:
۰ ۰ | ۰

واقعااز صمیم قلب خیلی دوس داشتم تو وبینار شرکت کنم ولی وضعیت مالی بم اجازه نمیده...اینشالله در آینده هیچوقت چنین فرصت هایی را از دست نمیدم
شاد و سلامت باشید

محمدحسین حیدریان نجف ابادی در تاریخ ۱۳۹۵/۱۱/۰۸ گفته:
۰ ۰ | ۰

با سلام خدمت جناب اقای شهبازی وتشکر از تیم هماهنگ استاد عرفانی زاده . لینک ورود ارسال شد. ایا نیازی به ثبت نام نیست فقط در تاریخ وساعت مقرر از طریق لینک بعنوان مهمان وارد بشیم کافیه؟ واگه به موقع نرسیم ایا بعدا نمیشه دانلودش کرد؟

شهبازی (پشتیبانی عرفانی زاده دات کام) در تاریخ ۱۳۹۵/۱۱/۰۹ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

محمد حسین عزیز سلام

لینک مورد نظر برای شما ارسال شده است ایمیل خود را بررسی کنید و طبق توضیحات گفته شده اقدام کنید.

شادو پیروز باشید

پاسخ

elnaz k در تاریخ ۱۳۹۵/۱۱/۰۷ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام
ببخشید ثبت نام هنوز ادامه داره؟ چون ایمیل اومده که 3 ظرفیت خالی باقی مونده ایا میتونم ثبت نام کنم؟

مدیر سایت در تاریخ ۱۳۹۵/۱۱/۱۵ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

الناز عزیز سلام،

بله بنا به درخواست همراهان عزیز تعداد 20 ظرفیت دیگر به پذیرش دانشجویان این دوره اضافه شده.

می توانید ثبت نام خود را تکمیل کنید.

شاد . پیروز باشید

پاسخ

parvaneh fatemi
parvaneh fatemi در تاریخ ۱۳۹۵/۱۱/۰۶ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام استاد عرفانی زاده عزیز ...از شما ممنونم که این دوره رو برگذار میکنید .واقعا بهش احتیاج دارم که دوباره مثل روزای اول شور وشوقم برا موفقیت بیشتر بشه و چقدر خوبه که شما همراه ما هستین

afshin mohammadi در تاریخ ۱۳۹۵/۱۱/۰۶ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام خداقوت دیروز 5 بهمن ساعت 16 روی لینک مربوط به وبینار کلیک کردم برای تست که سایت اسکاروم ظاهر شد شناسه کاربری با گذر واژه میخواست ونتونستم تست وانجام بدم وبخشی برای ثبت نام وگزینه مهمان وجود نداشت من از گوشی اندروید پی گیر هستم آیا نرم افزار خاصی میخواد خواهشن راهنمایی کنید مچکر...

شهبازی (پشتیبانی عرفانی زاده دات کام) در تاریخ ۱۳۹۵/۱۱/۰۶ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

افشین عزیز سلام

نیاز به نرم افزار خاصی نسیت متن را با دقت مطالعه کنید اگر مشکلی داشتید با دفتر تماس بگیرید.

شاد و پیروز باشید

پاسخ

reza movafagh در تاریخ ۱۳۹۵/۱۱/۰۵ گفته:
۰ ۰ | ۰

بادرودمن جزءدانشجویان رازهستم چگونه بایستی امروزدراین وبیتارشرکت کنیم لطفا راهنمایی نماییدمتشکرم

afshin mohammadi در تاریخ ۱۳۹۵/۱۱/۰۵ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام لینک دسترسی به وبینار که قرار بود 48 ساعت قبل ازوبینار ارسال بشه برای من که دانشجوی دوره پنجم راز هستم هنوز ارسال نشده ....

شهبازی (پشتیبانی عرفانی زاده دات کام) در تاریخ ۱۳۹۵/۱۱/۰۵ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

افشین عزیز سلام

پاسخ شما از طریق تماس تلفنی داده شد.

شاد و پیروز باشید

پاسخ

نادیا کشاورزی
نادیا کشاورزی در تاریخ ۱۳۹۵/۱۱/۰۵ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام ببخشید من از دانشجویان دوره راز هستم نام کاربری و رمزی برام ایمیل نشده با توجه به اینکه فردا اولین وبینار برگزار می شه

amin khosravi
amin khosravi در تاریخ ۱۳۹۵/۱۱/۰۳ گفته:
۰ ۰ | ۰

با سلام
من میخوام ثبت نام کنم الان اما نمیشه میخوام ثبت سفارش بذارم صفحه سفید میاد آقای عرانی زاده به این دوره نرسم میشه سومین دوره که جا میمونم

علیرضا ریاحی در تاریخ ۱۳۹۵/۱۱/۰۳ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام میشه هزینه را قسطی پرداخت کنمم
اصلا ندارم مهندس

یوسف شفیعی اذر
یوسف شفیعی اذر در تاریخ ۱۳۹۵/۱۱/۰۲ گفته:
۰ ۰ | ۰

با سلام و خسته نباشید . لینک مربوط به ورکشاپ رو کی برای دانشجوها ارسال میکنین؟

ایرج هاشمی نیا
ایرج هاشمی نیا در تاریخ ۱۳۹۵/۱۱/۰۲ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام به همه هدفمندها
بلاخره من هم ورکشاپ رو خریدم وبی صبرانه منتظر شروع طوفانی این آموزشها هستم ودارم روزشماری میکنم از همه عوامل وتیم آقای عرفانی زاده که این بستر رو برای موفقیت مهیا کردن بسیار سپاسگزارم

مجید قنبری در تاریخ ۱۳۹۵/۱۱/۰۱ گفته:
۰ ۰ | ۰

من وب مینار رو ثبت نام کردم. گفتین 48 ساعت قبل نام کاربری و رمز براتون ایمیل میشه. ولی هنوز برای من ارسال نشد فردا 11/2 هم روره هست چ کنم؟

شهبازی (پشتیبانی عرفانی زاده دات کام) در تاریخ ۱۳۹۵/۱۱/۰۲ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

مجید عزیز سلام

ایمیلتات را بررسی کنید در ایمیلتان قرار گرفته شده است.

شاد و پیروز باشید

پاسخ

جاوید گرشاسبی در تاریخ ۱۳۹۵/۱۱/۰۲ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

فردا دوره شروع میشه؟؟ مگه از پنجم شروع نمیشه؟ برای من هم ایمیلی نیامده پاسخ

شهبازی (پشتیبانی عرفانی زاده دات کام) در تاریخ ۱۳۹۵/۱۱/۰۲ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

جاوید عزیز سلام

اولین جلسه ی ورکشاپ فشرده در تاریخ پنجم بهمن ماه برگزار میشود.

شاد و پیروز باشید

پاسخ

samaneh teimoori در تاریخ ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ گفته:
۰ ۰ | ۰

با سلام ضمن تشکر از فرصتهای عالی
من چندتا سوال داشتم و ممنون میشم راهنمایی کنید..
برای سایتهای طراحی شده چند روش به دست آوردن ترافیک آموزش داده میشه؟ آیا نرم افزارهای تحت وب ارائه میشن؟ مثلا برای استفاده از فیس بوک و یا اینستاگرام
و اینکه با سبک آموزشی شما.. متوسط ترافیکهای روزانه چقدر هست.؟
آیا طراحی انگلیسی وبسایت آموزش داده میشه؟ و نرم افزار های مربوطه که به صورت حرفه ای و بدون کدینگ هست
آیا نحوه ی تبادلات مالی و بانکی و امنیت سایت و نیز اکانتهای شبکه ی اجتماعی استفاده شده برای ترافیک داده میشه به خصوص اکر بخواییم به دلاری کار کنیم.. چونوالان دلار 4 برابر ریال ارزش اقتصادی داره..
آیا نرم افزارهای حرفه ای برای به دست آوردن ترافیک هدفمند ارائه میشه؟ یا طراحی به صورت membership سایتهای آموزشی دانلودی داده میشه؟
یا ایمیل مارکتینگ هم آموزش داده میشه؟
و در آخر اینکه من خودم دانشجو هستم ولی برای سال بعد یا 7 ماه بعد به طور متوسط وقتم آزاد میشه و میتونم شرکت کنم.. لذا میخواستم بدونم امکان تکرار دوره هست؟ میبخشید طولانی شد. ولی محتملا این سوالا برای همه مطرح باشه.. منتظر پاسخهاتون هستم
باتشکرات فراوان..

حسین هاشم زاده در تاریخ ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ گفته:
۰ ۰ | ۰

آقای شهبازی عزیز سلام
بعد راهنمایی های شما با توکل بر خدا منم دوره رو ثبت نام کردم.

ملیحه لای نژاد در تاریخ ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام
میخواستم بدونم دقیقا زمان هرکلاس 4ساعت؟

شهبازی (پشتیبانی عرفانی زاده دات کام) در تاریخ ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

ملیحه ی عزیز سلام

بله زمان جلسات آموزشی چهار ساعت است.

شاد و پیروز باشید

پاسخ