بنا به استراتژی جدید در راستای توسعه ی ایده های تماما انلاین محور تا اطلاع رسانی بعدی پشتیبانی عرفانی زاده دات کام صرفا از طریق چت آنلاین، ارسال تیکت و ایمیل می باشد.

 

 

ورکشاپ فشرده و آنلاین 30 روزه راز یک میلیون دلاری من

ورکشاپ فشرده و آنلاین 30 روزه راز یک میلیون دلاری من

آشنایی با دوره ی آنلاین راز یک میلیون دلاری من

بخش اول:

بخش دوم:

 

من کاملا آماده ام تا عشق و علاقه ی خودم رو به یک کسب و کار اینترنتی آموزش محور سودآور و با درآمدزایی عالی تبدیل کنم!


درود بر تو عرفانی زاده دات کامی قدرتمند و دوست داشتنی،

بنا به درخواست همراهان عزیز و دوست داشتنی عرفانی زاده دات کام تصمیم گرفتم که یک دوره ی آنلاین (سری وبیناری) و فشرده (30 روزه) رو برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی برگزار کنم.

نکته ی اول: این سری ورکشاپ فشرده برای دانشجویان دوره ی راز یک میلیون دلاری من کاملا رایگان هستش.

نکته ی دوم: درآمدزایی دوستانی که در این دوره شرکت می کنن، در تمامی جلسات آنلاین حاضر هستن و تمرینات ارسالی رو انجام میدن 100 درصد تضمین شده هستش. کسب درآمد حداقل یک میلیون تومان در 60 روز اول شرکت در این ورکشاپ آنلاین.

نکته ی سوم: دوستانی که به هر علت نتونن در جلسات آنلاین شرکت کنن، فایل ضبط شده ی هر جلسه (48 ساعت بعد) برایشان ارسال خواهد شد. فایل های هرجلسه برای تمامی شرکت کنندگان در ورکشاپ آنلاین راز یک میلیون دلاری من ارسال می شود.

نکته ی چهارم: این ورکشاپ آنلاین فاقد مشاوره ی اختصاصی فردی می باشد.

نکته ی پنجم: این ورکشاپ آنلاین دارای ظرفیت محدود می باشد و فقط 40 دانشجو می پذیرد. در صورت تکمیل ظرفیت از پذیرش عضو جدید در این ورکشاپ آنلاین معذوریم.

نکته ی پنجم: لینک دسترسی به جلسات وبینار 48 ساعت قبل از برگزاری وبینار برای شرکت کنندگان در این ورکشاپ آنلاین ارسال خواهد شد.

نکته ی ششم: این ورکشاپ آنلاین در مجموع شامل 68 ساعت آموزش مشاوره و پرسش و پاسخ می باشد.


آنچه در دوره ی آنلاین و فشرده 30 روزه راز یک میلیون دلاری من دریافت می کنید:

دسترسی به آموزش های تصویری دوره ی آنلاین راز یک میلیون دلاری من به صورت آنلاین (ارزش مالی: بیش از 9 میلیون و 985 هزار تومان)

شامل آموزش های تصویری گام به گام، وبینار های آموزشی- مشاوره ای مستقیم با محمد امین عرفانی زاده، آموزش های تمرین- محور، ورکشاپ اختصاصی یک میلیون دلاری ها، نمونه های عملی، راه اندازی یک کسب و کار اینترنتی از صفر و به درآمدزایی رساندن آن به صورت زنده.

تمامی این آموزش ها به ساده ترین شکل ممکن آماده شده تا بتوانید به راحتی آنها را دنبال کنید و به جمع کارآفرینان اینترنتی ایران بپیوندید!

برنامه ی جلسات آنلاین این جلسات در پایین همین صفحه قرار داده شده. این جلسات به صورت آنلاین برگزار شده و فیلم تصویری هر جلسه نیز برای شرکت کنندگان در دوره ارسال خواهد شد. ( 48 ساعت بعد از هر جلسه)

سیستمی 100 درصد تست شده و به اثبات رسیده که برای موفقیت در دنیای کسب و کارهای اینترنتی به آن نیاز دارید!


مشاوره، پرسش و پاسخ آنلاین ( ارزش مالی: بیش از 2 میلیون و 997 هزار تومان)

می توانید ایده های خود را با محمد امین عرفانی زاده مدرس وبینار آنلاین راز یک میلیون دلاری من در میان بگذارید تا بتوانید بدون آزمون و خطا حرکت کنید. علاوه بر این، می توانید به صورت مستقیم با مشاوران دوره ی آنلاین راز یک میلیون دلاری من در ارتباط باشید، و در ساعات و شرایط مشخص شده سوالات خود را مطرح و پاسخ آنها را دریافت کنید.


سیستم سایت ساز فوق حرفه ای 200 میلیون تومانی> 60 روز رایگان (ارزش مالی: بیش از 1 میلیون و 797 هزار تومان)

در سایت های اهدایی رایگان 60 روزه تمامی امکانات و هرآنچه برای موفقیت در کسب و کار اینترنتی به آن نیاز دارید، از a تا z رو برای شما آماده کردیم، بنابراین می تونی بلافاصله کار خودت رو شروع کنی. همه چیز رو برای شما آماده کردیم!

با 5 کلیک ساده صاحب یک سایت حرفه ای شوید. سیستمی کاملا حرفه ای!

متناسب با انواع کسب و کار های دیجیتالی و دانلودی

دارای امکان طراحی صفحات فرود و لندینگ پیج های زیبا و حرفه ای صرفا با درگ اند دراپ

به کمک بخش صفحات فرود خود می توانید لندینگ پیج هایی زیبا و حرفه ای طراحی کنید. هیچ محدودیتی در ساخت این صفحات برای شما وجود ندارد. با چند کلیک ساده می توانید هر تعداد لندینگ پیجی که دوست دارید برای خود طراحی کنید.


هدیه ی اول: آموزش و مشاوره تخصصی حوزه یابی برای شروع کسب و کار اینترنتی ( ارزش مالی: 997 هزار تومان)

در این بخش به شما کمک می کنیم تا بهترین و مناسب ترین حوزه را برای شروع کسب و کار اینترنتی خود انتخاب کنید و علاوه بر این 20 حوزه ی برتر و سودآور اینترنتی را نیز به شما معرفی می کنیم، حوزه هایی که بیشترین مخاطب را داشته اند و سودآوری بالایی داشته اند. گزارش کامل و جامعی از هر حوزه نیز به شما ارایه می شود تا بتوانید تصمیم خوب و قابل قبولی بگیرید و کار خود را با قدرت شروع کنید.


هدیه ی دوم: ورکشاپ اختصاصی 10 روزه ی تولید محتوا: چگونه در کمتر از 10 روز اولین محصول آموزشی- دانلودی خود را تولید کنید ( ارزش مالی: یک میلیون و 497 هزار تومان)

در این بخش می آموزید که چگونه می توانید در کمتر از 10 روز، اولین محصول آموزشی- دانلودی خود را تولید کنید و یا از افراد متخصص بخواهید که چنین کاری را برای شما انجام دهند.


هدیه ی سوم: دسترسی مادام العمر به فایل های ضبط شده تصویری وبینارهای آنلاین ( ارزش مالی: 2 میلیون و 997 هزار تومان)

پس از شرکت در دوره ی راز یک میلیون دلاری من به صورت مادام العمر به آموزش های دوره دسترسی دارید، پرسش و پاسخ های 90 روزه، مشاوره و راهنمایی های آموزشی و ... به شما کمک می کند تا بدون استرس و نگرانی، با خیال راحت با هر سرعتی که دوست دارید حرکت کنید و کسب و کار اینترنتی خود را ایجاد کنید.هدیه ی چهارم: ورکشاپ مقدماتی و متوسطه تبلیغ نویسی ( ارزش مالی: 1 میلیون و 997 هزار تومان)

آیا می دانید چه تفاوتی بین یک کسب و کار اینترنتی موفق و یک کسب و کار اینترنتی شکست خورده وجود دارد؟ تبلیغ نویسی خوب!

در ورکشاپ مقدماتی و متوسطه ی تبلیغ نویسی برگ برنده ای را به شما می دهیم که کسب و کار اینترنتی شما را شکست ناپذیر خواهد کرد!


هدیه ی پنجم: ورکشاپ اختصاصی تقویت مهارت ها (ارزش مالی: 997 هزار تومان)

اگر دوست دارید که روز به روز موفقیت های شما در دنیای کسب و کارهای اینترنتی بیشتر شود، باید با مهارت هایی آشنا شوید که کسب و کار شما رو به مراحل بعدی موفقیت می برد و رنگ و روی حرفه ای تری به کسب و کار اینترنتی شما می دهد. یک بیزنس من واقعی هرگز به نکات پایه ای و مقدماتی بسنده نمی کند، و همیشه به دنبال کسب مهارت هایی است که او را به مراحل بعدی و حرفه ای تر می برد. در این بخش، قصد ما این است مطمین شویم که تمامی مهارت هایی که برای رشد و گسترش کسب و کارتان به آنها نیاز دارید را آموخته اید و نکته ای از قلم نیفتاده.


هدیه ی ششم: هدیه ی عملی و کاربردی

2 ورکشاپ اختصاصی و حرفه ای ( ارزش مالی: 2 میلیون و 997 هزار تومان)

آموزش های حرفه ای و تخصصی با محمد امین عرفانی زاده ( ارزش مالی: 2 میلیون و 797 هزار تومان)


هدیه ی هفتم جذب اولین بازدید کننده ها به سایت (ارزش ریالی: 2 میلیون و 997 هزار تومان)

آموزش های اختصاصی برای جذب ترافیک و بازدید کننده به سایت. در روز اول اولین 100 عضو سایت خود را جذب کنید و بعد قدم به قدم در کمتر از 8 هفته زیر نظر مستقیم ما رشد قابل توجهی به تعداد اعضای سایت خود دهید. در تمام طول این پروسه همراه شما هستیم.

روش های نوین جذب ترافیک... چه دوست داشته باشید به کمک روش های شامل هزینه بازدید کننده و ترافیک را به سایت خود جذب کنید، یا به صورت رایگان این بازدید کننده ها را به سایت خود جذب کنید، تمامی تکنیک های طلایی برای هر دو روش را به شما آموزش می دهیم.

علاوه بر این، زمانی که تمامی گام های اجرایی دوره را برداشتید و سایت شما آماده ی جذب ترافیک شد. تیم عرفانی زاده دات کام 1000 بازدید کننده واقعی را سایت شما هدایت می کند تا اولین درآمدزایی های خود را به صورت کاملا رایگان و بدون هزینه داشته باشید.


هدیه ی هشتم: برنامه ی اجرایی دوم- هیچ دانشجویی در این ورکشاپ پشت در موفقیت و درآمدزایی باقی نخواهد ماند ( ارزش ریالی: 2 میلیون و 997 هزار تومان)

گارانتی بازگشت وجه و اثربخشی را فراموش کنید... دلیل شما از شرکت در این ورکشاپ آنلاین راز یک میلیون دلاری من این نیست که وجه پرداختی خود را دریافت کنید، شما در این دوره سرمایه گذاری می کنید چون از صمیم قلب دوست دارید کسب و کار اینترنتی موفقی را برای خود ایجاد کنید. بنابراین به جای گارانتی اثربخشی، پیشنهاد بهتری برای شما دارم...

شکست شما در این سیستم محال است! اگر 60 روز از حضور شما در این ورکشاپ انلاین گذشته و هنوز نتوانسته اید اولین یک میلیون تومان اینترنتی خود را به دست آورید، من برنامه ی اجرایی پشتیبان و حامی برای شما تدارک دیده ام... من شخصا وارد عمل می شوم!

دو جلسه ی مشاوره ای فشرده در هفته. جلسه ی مشاوره ای با من. جلسات آموزشی مشاوره ای مختصر و مفید و فشرده که موفقیت شما در اون تضمین شده هستش و قدم به قدم بهت کمک می کنم به جایی که در دنیای کسب و کار های اینترنتی دوست داری برسی، دست پیدا کنی. این مشاوره های فشرده تا زمانی که به درآمد ماهی یک میلیون تومان برسی ادامه پیدا می کنه.

بررسی تمامی اقدامات اجرایی شما توسط من. بررسی سایت، عناوین، متن های تبلیغاتی، محصولات تولید شده، ترافیک جذب شده و .... هر موردی که بهش نیاز داری. تا زمانی که به اولین درآمدزایی خودت نرسیدی پیشت هستم.

اولین 10 میلیون تومان اینترنتی شما: ویژه ی موفق تر های دوره (ورکشاپ اختصاصی با من)

اولین 100 میلیون تومان اینترنتی شما: ویژه ی موفق تر های دوره (ورکشاپ اختصاصی با من)

اولین 1 میلیارد تومان اینترنتی شما: ویژه ی موفق تر های دوره (ورکشاپ اختصاصی با من)


برنامه زمانی برگزاری وبینارهای آنلاین ورکشاپ فشرده راز یک میلیون دلاری من:

جلسه ی اول آموزشی>پنجشنبه 96/2/14 ساعت 16 الی  20 

جلسه ی دوم آموزشی>جمعه 96/2/15 ساعت 16 الی 20

جلسه ی سوم آموزشی>پنجشنبه 96/2/21 ساعت 16 الی 20

جلسه ی چهارم آموزشی>جمعه 96/2/22 ساعت 16 الی 20

جلسه ی پنجم آموزشی>پنجشنبه 96/2/28 ساعت 16 الی 20

جلسه ی ششم آموزشی>جمعه 96/2/29 ساعت 16 الی 20

جلسه ی هفتم آموزشی> شنبه 96/2/30 ساعت 16 الی 20

جلسات پرسش و پاسخ آنلاین>>

جلسه ی پرسش و پاسخ اول> متعاقبا اعلام خواهد شد

جلسه ی پرسش و پاسخ دوم>متعاقبا اعلام خواهد شد

جلسه ی پرسش و پاسخ سوم> متعاقبا اعلام خواهد شد

جلسه ی پرسش و پاسخ چهارم>متعاقبا اعلام خواهد شد

جلسه ی پرسش و پاسخ پنجم>متعاقبا اعلام خواهد شد

جلسه ی پرسش و پاسخ ششم>متعاقبا اعلام خواهد شد

جلسه ی پرسش و پاسخ هفتم>متعاقبا اعلام خواهد شد


گارانتی اثربخشی ورکشاپ 30 روزه راز یک میلیون دلاری من

هیچ دانشجویی را تنها نمی گذاریم!

اگر در مدت 60 روز حضور در وبینارهای آنلاین این ورکشاپ فشرده و این برنامه ی آموزشی، از کاربردی بودن، اثربخشی و اجرای تمامی این موارد توسط خودتان، هیجان زده نشدید، و اولین کسب و کار اینترنتی خود را راه اندازی نکردید، من شخصا وارد عمل خواهم شد! و تمامی پشتیبانی و راهنمایی های اضافی ای که می تواند به شما کمک کند تا به مقصد مورد نظرتان برسید را به شما خواهم داد تا بتوانید کسب و کار اینترنتی خود را راه اندازی کنید و آن را به درآمدزایی و سودآوری برسانید.

در صورتی که این امر محقق نشد تمام وجه پرداختی شما طی به شما عودت داده می شود. گارانتی اثربخشی این دوره ی آنلاین فشرده 60 روزه می باشد.

تذکر مهم: استفاده از گارانتی اثربخشی صرفاً منوط به حضور در جلسه های آنلاین برگزار شده و انجام تمرینات ارائه شده در جلسات آموزشی می باشد.

 

کلمات کلیدی :

در آمد آنلاین ,کسب ثروت ,راه های ثروت مند شدن ,ثروتمند شدن ,در آمد از اینترنت ,راه اندازی کسب و کار ,موفقیت مالی ,آموزش هیپنوتیزم ,آموزش خود هیپنوتیزم ,چگونه هیپنوتیزم کنیم ,هیپنوتیزم درمانی ,کسب در آمد از طریق اینترنت ,کسب و کار اینترنتی ,کسب در آمد از اینترنت ,کسب در آمد در منزل ,روش های کسب در آمد ,کسب در آمد اینترنتی ,راههای کسب در آمد ,راه های کسب در آمد ,راز موفقیت چیست ,موفقیت چیست ,راه های موفقیت در زندگی ,راه های رسیدن به موفقیت ,راه موفقیت ,راههای موفقیت ,راه های موفقیت ,روانشناسی موفقیت ,عوامل حیاتی موفقیت ,عوامل کلیدی موفقیت ,عوامل موفقیت

ثبت نام ورکشاپ فشرده و آنلاین 30 روزه راز یک میلیون دلاری من

ظرفیت پذیرش دانشجو: 40 نفر

مهلت پایان ثبت نام: چهارشنبه 13 اردیبهشت ماه 96

اولویت با دوستانی است که زودتر ثبت نام خود را تکمیل می کنند...

بدیهی است بعد از تکمیل ظرفیت وبینار، حتی در صورتی که زمان ثبت نام باقی مانده باشد، عضو پذیری این وبینار به اتمام خواهد رسید!

نظرات خود را با ما درمیان بگذارید

captcha Refresh
مسعود خادم حسینی در تاریخ ۱۳۹۶/۰۱/۲۷ گفته:
۰ ۰ | ۰

باسلام خدمت آقای عزت خواه
من هم در پروفایلم نتونستم چیزی پیدا بکنم، از آنجایی که من خارج از کشور هستم میشه لطفا راهنمایی کنید چطور می تونم به فایلهای دوره اول دسترسی داشته باشم؟
تشکر می کنم

علی عزت خواه ( مشاور و پشتیبان عرفانی زاده دات کام)
علی عزت خواه ( مشاور و پشتیبان عرفانی زاده دات کام) در تاریخ ۱۳۹۶/۰۱/۲۷ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

با سلام مسعود عزیز

جهت دانلود نمودن ویدئوهای رکورد شده مربوط به ورکشاپ فشرده و آنلاین 30 روزه راز یک میلیون دلاری من براساس گام های زیر اقدام فرمایید:

1 - ورود به سایت عرفانی زاده دات کام با نام کاربری و رمز خود

2 - کلیک بر منوی دوره های آنلاین

3 - کلیک بر روی لینک سمت راست ( دوره ی راز یک میلیون دلاری من )

4 - مراجعه به محل لینک های دروس دوره ی راز ( قبل از نظرات صفحه )

5 - کلیک بر روی لینک وبینارهای رکورد شده ورکشاپ فشرده 30 روزه راز یک میلیون دلاری من ( عکس لینک : عدد 30 لاتین به رنگ قرمز )

توجه : پس از برگزاری هر جلسه از وبینار ویدئوی رکورد شده ی مربوطه پس از  گذشت 72 ساعت در همین بخش به جلسات قبلی اضافه می گردد .

شاد و پیروز باشید .

پاسخ

پیمان علیرضایی
پیمان علیرضایی در تاریخ ۱۳۹۶/۰۱/۲۶ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام.جناب عزت خواه دو سوال دارم :
1-مگه این دوره از 14 ازدیبهشت شروع نمیشه؟خوب پس چطور می فرمایید نیمی از دوره طی شده ؟!!!
2_قسمتهایی که می فرمایید در پروفایل ما دانشجویان دوره های قبل قرار داده شده رو میشه بفرمایید در چه قسمتی دقیقا قرار داده شده؟و اگه نبود از چه طریقی باید پیگیری کنیم؟

علی عزت خواه ( مشاور و پشتیبان عرفانی زاده دات کام)
علی عزت خواه ( مشاور و پشتیبان عرفانی زاده دات کام) در تاریخ ۱۳۹۶/۰۱/۲۶ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

با سلام پیمان عزیز

حسب دستور استاد عرفانی زاده ، شرکت دانشجویان دوره ی راز یک میلیون دلاری من در ورکشاپ فشرده و آنلاین 30 روزه راز یک میلیون دلاری من رایگان می باشد .

لازم به ذکر است نیمی از این ورکشاپ سپری شده است و مابقی جلسات نیز در زمان های اعلامی برگزار خواهد شد . ( دوره ی اول این ورکشاپ از بهمن ماه سال گذشته شروع گردید ، دوره ی دوم این ورکشاپ از اواسط اردیبهشت ماه شروع می شود ) .

دانشجویان عزیز دوره راز یک میلیون دلاری من می بایستی از دوره اول ورکشاپ فشرده و آنلاین 30 روزه راز یک میلیون دلاری من استفاده نمایند .

( چنانچه موفق به شرکت در جلسات قبلی نشده اید ، می توانید به پروفایل خود مراجعه نمایید و جلسات قبلی را دانلود نمایید )

در صورت داشتن ابهام و یا مشکلی با دفتر در تماس باشید تا راهنمایی های لازم توسط پشتیبانی سایت خدمت شما ارائه گردد.

شاد و پیروز باشید .

پاسخ

سعید قائمی در تاریخ ۱۳۹۶/۰۱/۲۲ گفته:
۰ ۰ | ۰

با سلام
اگر به هر دلیلی دانشجو امکان حضور در وبینار رو نداشت امکان دانلود وجود دارد؟

علی عزت خواه ( مشاور و پشتیبان عرفانی زاده دات کام)
علی عزت خواه ( مشاور و پشتیبان عرفانی زاده دات کام) در تاریخ ۱۳۹۶/۰۱/۲۳ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

با سلام سعید عزیز

چنانچه بنا به هر دلیل موفق به شرکت در جلسات قبلی ورکشاپ فشرده و آنلاین 30 روزه راز یک میلیون دلاری من نشده اید ، می توانید به پروفایل خود مراجعه نمایید و جلسات قبلی را دانلود نمایید .

در صورت داشتن ابهام و یا مشکلی با دفتر در تماس باشید تا راهنمایی های لازم توسط پشتیبانی سایت خدمت شما ارائه گردد .

شاد و پیروز باشید .

پاسخ

حسین زعیمیان در تاریخ ۱۳۹۶/۰۱/۲۰ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام از دانشجویان سال گذشته دوره راز هستم. در پروفایل من فایلهای مربوط به این ورکشاپ نیست. باید چکار کنم؟ لطفا اگه میتونید فایلها رو قرار بدید. مرسی

علی عزت خواه ( مشاور و پشتیبان عرفانی زاده دات کام)
علی عزت خواه ( مشاور و پشتیبان عرفانی زاده دات کام) در تاریخ ۱۳۹۶/۰۱/۲۱ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

با سلام حسین عزیز

مطالب مورد نظر ( وبینارهای رکورد شده ورکشاپ فشرده 30 روزه راز یک میلیون دلاری من ) بطور اتوماتیک در پروفایل شما قرار داده شده است ، لیکن در صورت داشتن مشکل در اسرع وقت با دفتر در تماس باشید تا راهنمایی های لازم در این خصوص خدمت شما ارائه گردد .

شاد و پیروز باشید .

پاسخ

فریبا مهرپور در تاریخ ۱۳۹۶/۰۱/۱۹ گفته:
۰ ۰ | ۱

سلام و خداقوت
بنده از سال قبل دوره راز یکمیلیون دلاری رو خریداری کردم و شما گفتید که برای اعضای دوره این ورکشاپ رایگانه
آیا نیاز به ثبت نام هست برای اعضا واگر هست این نرخ 1490000 تومان چیه و ما چطور باید ثبت نام کنیم
با سپاس

علی عزت خواه ( مشاور و پشتیبان عرفانی زاده دات کام)
علی عزت خواه ( مشاور و پشتیبان عرفانی زاده دات کام) در تاریخ ۱۳۹۶/۰۱/۱۹ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

با سلام فریبا عزیز

حسب دستور استاد عرفانی زاده ، شرکت دانشجویان دوره ی راز یک میلیون دلاری من در ورکشاپ فشرده و آنلاین 30 روزه راز یک میلیون دلاری من رایگان می باشد .

لازم به ذکر است نیمی از این ورکشاپ سپری شده است و مابقی جلسات نیز در زمان های اعلامی برگزار خواهد شد .

( چنانچه موفق به شرکت در جلسات قبلی نشده اید ، می توانید به پروفایل خود مراجعه نمایید و جلسات قبلی را دانلود نمایید )

در صورت داشتن ابهام و یا مشکلی با دفتر در تماس باشید تا راهنمایی های لازم توسط پشتیبانی سایت خدمت شما ارائه گردد.

شاد و پیروز باشید .

پاسخ

محمود افخمی در تاریخ ۱۳۹۶/۰۱/۱۷ گفته:
۰ ۰ | ۱

سلام من در دوره راز یک میلیون دلاری شرکت کرده ام و این دوره به گفته خودتان برای شرکت کنندگان راز یک میلیون دلاری رایگان است ولی چطور این دوره ثبت نام کنیم یا از کجا ازین دوره استفاده کنیم ممنون

علی عزت خواه ( مشاور و پشتیبان عرفانی زاده دات کام)
علی عزت خواه ( مشاور و پشتیبان عرفانی زاده دات کام) در تاریخ ۱۳۹۶/۰۱/۱۹ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

با سلام محمود عزیز

حسب دستور استاد عرفانی زاده ، شرکت دانشجویان دوره ی راز یک میلیون دلاری من در ورکشاپ فشرده و آنلاین 30 روزه راز یک میلیون دلاری من رایگان می باشد .

لازم به ذکر است نیمی از این ورکشاپ سپری شده است و مابقی جلسات نیز در زمان های اعلامی برگزار خواهد شد .

( چنانچه موفق به شرکت در جلسات قبلی نشده اید ، می توانید به پروفایل خود مراجعه نمایید و جلسات قبلی را دانلود نمایید )

در صورت داشتن ابهام و یا مشکلی با دفتر در تماس باشید تا راهنمایی های لازم توسط پشتیبانی سایت خدمت شما ارائه گردد.

شاد و پیروز باشید .

پاسخ

مرتضی غلامی در تاریخ ۱۳۹۶/۰۱/۱۷ گفته:
۰ ۰ | ۱

سلام آقای عزت خواه عزیز - من میخاستم توی این ورکشاپ ثبتنام کنم و با توجه به این که گفتید این ورکشاپ برای دانشجویان دوره ی راز یک میلیون دلاری من کاملا رایگان هستش ، میخاستم بدونم چطور باید ثبت نام کنم؟از طریق لینکی که گذاشتید هم نتونستم ثبتنام کنم
لطفا من رو هم ثبتنام کنید....متشکر
با آرزوی موفقیت برای شما و تیم خفن تون

علی عزت خواه ( مشاور و پشتیبان عرفانی زاده دات کام)
علی عزت خواه ( مشاور و پشتیبان عرفانی زاده دات کام) در تاریخ ۱۳۹۶/۰۱/۱۹ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

با سلام مرتضی عزیز

حسب دستور استاد عرفانی زاده ، شرکت دانشجویان دوره ی راز یک میلیون دلاری من در ورکشاپ فشرده و آنلاین 30 روزه راز یک میلیون دلاری من رایگان می باشد .

لازم به ذکر است نیمی از این ورکشاپ سپری شده است و مابقی جلسات نیز در زمان های اعلامی برگزار خواهد شد .

( چنانچه موفق به شرکت در جلسات قبلی نشده اید ، می توانید به پروفایل خود مراجعه نمایید و جلسات قبلی را دانلود نمایید )

در صورت داشتن ابهام و یا مشکلی با دفتر در تماس باشید تا راهنمایی های لازم توسط پشتیبانی سایت خدمت شما ارائه گردد.

شاد و پیروز باشید .

پاسخ

آرزو عطائی در تاریخ ۱۳۹۶/۰۱/۱۷ گفته:
۰ ۰ | ۱

با سلام و خسته نباشید. در ابتدای ایمیل گفتین که سری فشرده ورکشاب 30 روزه برای دانشجویان دوره راز رابگانه چرا کد تخفیف نگذاشتین؟تا بتونیم ثبت نام کنیم

علی عزت خواه ( مشاور و پشتیبان عرفانی زاده دات کام)
علی عزت خواه ( مشاور و پشتیبان عرفانی زاده دات کام) در تاریخ ۱۳۹۶/۰۱/۱۹ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

با سلام آرزو عزیز

حسب دستور استاد عرفانی زاده ، شرکت دانشجویان دوره ی راز یک میلیون دلاری من در ورکشاپ فشرده و آنلاین 30 روزه راز یک میلیون دلاری من رایگان می باشد .

لازم به ذکر است نیمی از این ورکشاپ سپری شده است و مابقی جلسات نیز در زمان های اعلامی برگزار خواهد شد .

( چنانچه موفق به شرکت در جلسات قبلی نشده اید ، می توانید به پروفایل خود مراجعه نمایید و جلسات قبلی را دانلود نمایید )

در صورت داشتن ابهام و یا مشکلی با دفتر در تماس باشید تا راهنمایی های لازم توسط پشتیبانی سایت خدمت شما ارائه گردد.

شاد و پیروز باشید .

پاسخ

طاها موسوی در تاریخ ۱۳۹۶/۰۱/۱۷ گفته:
۰ ۰ | ۰

با سلام و عرض ادب سایت های اهدایی رایگان 60 روزه بعد از اینکه مدت 60روز تمام شد چی میشود پولی است یا کلا سایت بسته میشه اگه پولی است بعد از پرداخت چه مبلغی صاحب سایت میشیم .

علی عزت خواه ( مشاور و پشتیبان عرفانی زاده دات کام)
علی عزت خواه ( مشاور و پشتیبان عرفانی زاده دات کام) در تاریخ ۱۳۹۶/۰۱/۱۹ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

با سلام طاها عزیز

بعد از اتمام زمان تعیین شده برای استفاده از سایت های اهدایی 60 روزه رایگان ، شما همراه عزیز می توانید از تخفیف ویژه 60% استفاده و سایت را خریداری نمایید .

در صورت داشتن ابهام و یا مشکلی با دفتر در تماس باشید تا راهنمایی های لازم توسط پشتیبانی سایت خدمت شما ارائه گردد .

شاد و پیروز باشید .

پاسخ

محمدحسین حیدریان نجف ابادی در تاریخ ۱۳۹۶/۰۱/۱۶ گفته:
۰ ۰ | ۰

با سلام مجدد خدمت اساتید سایت عرفانی زاده دات کام . اینجانب خواهان شرکت در دوره فشرده 30 روزه راز یک میلیون دلاری من هستم که اردیبهشت برگزار میشه نوشتید برای دانشجویان راز رایگان هستش ایا ممکنه لینک ثبت نام برای اینجانب هم ارسال بشه. با تشکر.

محمدحسین حیدریان نجف ابادی در تاریخ ۱۳۹۶/۰۱/۱۶ گفته:
۰ ۰ | ۰

با سلام و سپاس فراوان خدمت استاد عرفانی زاده و تیم قدرتمندشون . متاسفانه لینک اکثر جلسات چندساعت قبل از برگزاری برای اینجانب ارسال شده و متوجه ان نشده ام لذا از جلسات بهره کافی نبرده ام امیدوارم لینکشان ارسال گردد . سالی سراسر شادی برای جنابعالی و تیم تان آرزومندم.

علی عزت خواه ( مشاور و پشتیبان عرفانی زاده دات کام)
علی عزت خواه ( مشاور و پشتیبان عرفانی زاده دات کام) در تاریخ ۱۳۹۶/۰۱/۱۹ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

با سلام محمد حسین عزیز

سپاس از شما ، با آرزوی سلامتی و موفقیت برای شما همراه عزیز عرفانی زاده دات کام در سال 1396

چنانچه موفق به شرکت در جلسات قبلی ورکشاپ فشرده و آنلاین 30 روزه راز یک میلیون دلاری من نشده اید ، می توانید به پروفایل خود مراجعه نمایید و جلسات قبلی را دانلود نمایید .

در صورت داشتن ابهام و یا مشکلی با دفتر در تماس باشید تا راهنمایی های لازم توسط پشتیبانی سایت خدمت شما ارائه گردد.

شاد و پیروز باشید .

پاسخ

ژاله شمس کوپایی در تاریخ ۱۳۹۶/۰۱/۱۶ گفته:
۰ ۰ | ۱

وااای من خیلی دوست دارم در این دوره ها شرکت کنم ولی قیمتش برام خیلی گرونه، من یک دانشجوی دانشگاه دولتی هستم آخه این همه پول رو از کجا بیارم؟؟؟؟

gholamreza jabbarpour در تاریخ ۱۳۹۶/۰۱/۱۶ گفته:
۰ ۰ | ۰

نکته ی اول: این سری ورکشاپ فشرده برای دانشجویان دوره ی راز یک میلیون دلاری من کاملا رایگان هستش.
سوال:چرا برای ثبت نام مبلغ درج شده است؟

روح اله شیخ اسدی
روح اله شیخ اسدی در تاریخ ۱۳۹۶/۰۱/۱۶ گفته:
۰ ۰ | ۰

با سلام و درود خدمت استاد عرفانی زاده و تیم محترم
می خواستم بدونم تفاوت ورک شاپ 30 روزه با دوره راز یک میلیون دلاری من چیه؟ممنون میشم پاسخ بدید.

علی عزت خواه ( مشاور و پشتیبان عرفانی زاده دات کام)
علی عزت خواه ( مشاور و پشتیبان عرفانی زاده دات کام) در تاریخ ۱۳۹۶/۰۱/۱۹ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

با سلام روح اله عزیز

ورکشاپ فشرده و آنلاین 30 روزه راز یک میلیون دلاری من بصورت آنلاین برگزار می گردد البته بصورت فشرده .

و اما در دوره ی راز یک میلیون دلاری من مطالب آموزشی بصورت دانلودی در اختیار شما قرار می گیرد .

در 2 حالت فوق سرفصل های آموزشی یکسان می باشد و صرفاً تفاوت در نحوه ی ارائه آن می باشد .

در صورت داشتن ابهام و یا سوالات دیگر با دفتر در تماس باشید تا راهنمایی های لازم توسط پشتیبانی سایت خدمت شما ارائه گردد.

شاد و پیروز می باشد .

پاسخ

محمد عباسی در تاریخ ۱۳۹۶/۰۱/۱۶ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام . من از اعضای دوره رازیک میلیون دلاری هستم. برای ثبت نام باید کد تخفیف ارائه کنم یا نیازی نیست؟

علی عزت خواه ( مشاور و پشتیبان عرفانی زاده دات کام)
علی عزت خواه ( مشاور و پشتیبان عرفانی زاده دات کام) در تاریخ ۱۳۹۶/۰۱/۱۹ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

با سلام محمد عزیز

حسب دستور استاد عرفانی زاده ، شرکت دانشجویان دوره ی راز یک میلیون دلاری من در ورکشاپ فشرده و آنلاین 30 روزه راز یک میلیون دلاری من رایگان می باشد .

لازم به ذکر است نیمی از این ورکشاپ سپری شده است و مابقی جلسات نیز در زمان های اعلامی برگزار خواهد شد .

( چنانچه موفق به شرکت در جلسات قبلی نشده اید ، می توانید به پروفایل خود مراجعه نمایید و جلسات قبلی را دانلود نمایید )

در صورت داشتن ابهام و یا مشکلی با دفتر در تماس باشید تا راهنمایی های لازم توسط پشتیبانی سایت خدمت شما ارائه گردد.

شاد و پیروز باشید .

پاسخ

حسن  احمدنژاد
حسن احمدنژاد در تاریخ ۱۳۹۵/۱۲/۱۷ گفته:
۰ ۰ | ۰

با سلام و تبریک بخاطر موفقیت و نتیجه ای که از زحماتتان گرفته اید و تشکر از برگزاری وبینار فشرده 30 روزه و قدرتمند آنلاین راز یک میلیون دلاری من و آرزوی موفقیت و کامیابی اعضا و دانشجویان محترم دوره راز یک میلیون دلاری من

علی عزت خواه ( مشاور و پشتیبان عرفانی زاده دات کام)
علی عزت خواه ( مشاور و پشتیبان عرفانی زاده دات کام) در تاریخ ۱۳۹۵/۱۲/۱۷ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

با سلام حسن عزیز

سپاس از ارسال نظر و ابراز احساسات و انرژی مثبتتان

با آرزوی سلامتی و موفقیت روز افزون برای شما و سایر دانشجویان دوره راز یک میلیون دلاری من

شاد و پیروز باشید .


 

پاسخ

سید جلال حسینی در تاریخ ۱۳۹۵/۱۱/۲۴ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام آقای عرفانی زاده عزیز - هنوز لینک وبینار جلسه سوم برامون ارسال نشده . این یعنی ممکنه در موعد مقرر برگزار نشه ؟

علی عزت خواه ( مشاور و پشتیبان عرفانی زاده دات کام)
علی عزت خواه ( مشاور و پشتیبان عرفانی زاده دات کام) در تاریخ ۱۳۹۵/۱۱/۲۶ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

با سلام سید جلال عزیز

اطلاع رسانی در خصوص لینک حضور در ورکشاپ فشرده و آنلاین 30 روزه راز یک میلیون دلاری من برای شما عزیزان از طریق ایمیل و تلگرام صورت می گیرد ، چنانچه در این زمینه ابهامی وجود داشت با پشتیبانی سایت مطرح نمایید تا در اسرع وقت پیگیری گردد .

شاد و پیروز باشید .

 

پاسخ

رضا جعقری در تاریخ ۱۳۹۵/۱۱/۱۹ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام .آقای عرفانی ازده عزیز چرا با گذشت 4 روز از جلسه دوم وبینار راز ،هنوز لینک دانلودش رو نگذاشتین؟؟ بنده از شرکت کنندگان دوره راز هستم. به شدت منتظر این ویدیوها هستم....متنشکرم

علی عزت خواه ( مشاور و پشتیبان عرفانی زاده دات کام)
علی عزت خواه ( مشاور و پشتیبان عرفانی زاده دات کام) در تاریخ ۱۳۹۵/۱۱/۲۰ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

با سلام رضا عزیز

به جهت ایراد نقص فنی که با آن روبرو شدیم ، آپلود و قرار دادن ویدئو های درخواستی شما کمی با تاخیر صورت گرفت ، هم اکنون این ویدئو ها برای شما قابل دسترسی و دانلود کردن می باشد .

برای شما سلامتی و موفقیت روزافزون از درگاه خداوند متعال مسئلت داریم.

شاد و پیروز باشید .

 

پاسخ

ایرج هاشمی نیا
ایرج هاشمی نیا در تاریخ ۱۳۹۵/۱۱/۱۹ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام لینک جلسه دوم رو هنوز دریافت نکردیم

علی عزت خواه ( مشاور و پشتیبان عرفانی زاده دات کام)
علی عزت خواه ( مشاور و پشتیبان عرفانی زاده دات کام) در تاریخ ۱۳۹۵/۱۱/۲۰ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

با سلام ایرج عزیز

به جهت ایراد نقص فنی آپلود ویدئو های درخواستی شما کمی با تاخیر صورت گرفت ، هم اکنون برای شما قابل دسترسی و دانلود کردن می باشد .

شاد و پیروز باشید .

پاسخ

آرش معظمی در تاریخ ۱۳۹۵/۱۱/۱۵ گفته:
۰ ۰ | ۰

واقعااز صمیم قلب خیلی دوس داشتم تو وبینار شرکت کنم ولی وضعیت مالی بم اجازه نمیده...اینشالله در آینده هیچوقت چنین فرصت هایی را از دست نمیدم
شاد و سلامت باشید